Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A pontverseny végeredménye

A verseny neve: Ált. isk., fizika elmélet

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 234 pont.


1. Pápai Tivadar 8. o. (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 137 pont
2. Geresdi Attila 8. o. (Pécs, Árpád Fejedelem Ált. Isk.) 129 pont
3. Kalcsú Áron 7. o. (Zalaegerszeg, Ságvári Endre Gimn.) 108 pont
4. Pap 131 László 8. o. (Eger, Dobó István Gimn.) 101 pont
5. Novák Péter 8. o. (Zalaegerszeg, Ságvári Endre Gimn.) 100 pont
6-7. Birkner Tamás 5. o. (Budapest, Deutsche Schule) 81 pont
6-7. Nagy 725 János 8. o. (Eger, Dobó István Gimn.) 81 pont
8. Jesch Dávid 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimn.) 80 pont
9. Gligor Noémi 8. o. (Eger, Dobó István Gimn.) 70 pont
10. Juhász 110 Anikó 7. o. (Eger, Lenkey János Ált. Isk.) 57 pont
11. Arnold Eszter 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 56 pont
12. Marthy Gabriella 8. o. (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 51 pont
13. Bein Márton 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 49 pont
14. Pintér Ágnes 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 48 pont
15. Orosz Gergő 8. o. (Edelény, 4. sz. Ált. Isk.) 44 pont
16-17. Balkács Iván 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 41 pont
16-17. Tímár Gábor 8. o. (Debrecen, Arany János Ált. Isk.) 41 pont
18. Klár Tamás 7. o. (Aszód, Petőfi Sándor Gimn. és Szki.) 24 pont
19-20. Bagin Tibor 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 22 pont
19-20. Száraz Gábor 8. o. (Szlovákia, Nagymegyer, Magyar Tanítási Nyelvű Alapisk. ) 22 pont
21. Kása Ildikó 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 20 pont
22. Pilissy György 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 18 pont
23-24. Csernenszky András 8. o. (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 17 pont
23-24. Kovács 999 Péter 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 17 pont
25. Kapros Lilla 8. o. (Esztergom, Szent István Gimn.) 13 pont
26. Jillek Réka 8. o. (Pécs, JPTE 2. sz. Gyak. Ált. Isk.) 12 pont
27-30. Both László 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 9 pont
27-30. Gyöngyösi Péter 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimn.) 9 pont
27-30. Kiss Andrea 8. o. (Dunaújváros, Móricz Zsigmond Ált. Isk.) 9 pont
27-30. Öszi Zoltán 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 9 pont
31-32. Buza Krisztián Antal 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimn.) 8 pont
31-32. Katona Richárd 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimn.) 8 pont
33-34. Kovács 625 Erika 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 7 pont
33-34. Mátyás Attila 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 7 pont
35-38. Fél Krisztián 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 6 pont
35-38. Jakab Eszter 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont
35-38. Kemény András 8. o. (Bátaszék, II. Géza Gimn.) 6 pont
35-38. Zotter Balázs 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont
39-43. Mészöly Tamás 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont
39-43. Sipos Éva 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimn.) 4 pont
39-43. Török Bálint 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimn.) 4 pont
39-43. Vicsik Anita 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimn.) 4 pont
39-43. Vinczepál Dóra 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimn.) 4 pont
44. Zoltán Illés 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
45-46. Belkócs Iván 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 2 pont
45-46. Cziráki Péter 8. o. (Pécs, JPTE 2. sz. Gyak. Ált. Isk.) 2 pont
47. Tóth Orsolya 8. o. (Dunaújváros, Vasvári Pál Ált.Isk.) 1 pont

Kevesebb pontja van 1 versenyzőnek.