Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A pontverseny végeredménye

A verseny neve: Mat. C-jelű gyakorlatok, 11-12. o.

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 180 pont.


1. Sarlós Ferenc 12. o. (Baja, III. Béla Gimn.) 183 pont
2. Kormos Márton 12. o. (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 182 pont
3-4. Ábrány Miklós 11. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimn.) 174 pont
3-4. Bérces Márton 11. o. (Budapest, Arany János Gimn.) 174 pont
5-6. Gueth Krisztián 11. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 171 pont
5-6. Lovas Róbert 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimn.) 171 pont
7-8. Csizmadia Zsolt 12. o. (Budapest, Petőfi Sándor Gimn.) 168 pont
7-8. Farkas Milán 11. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 168 pont
9. Csirmaz Attila 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 167 pont
10. Davidovics Gábor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 166 pont
11. Kovács 333 Adrienn 12. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közg. és Ker. Szki.) 165 pont
12. Fall Zoltán 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 164 pont
13. Orbán Viktor 11. o. (Szombathely, Keresk. és Vendégl. Szakkép. Isk.) 157 pont
14. Mizda Roland 12. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 155 pont
15. Fehér 666 Ágnes 11. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 154 pont
16-17. Führer Lívia 11. o. (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimn.) 148 pont
16-17. Szőllősi Loránd 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 148 pont
18-19. Hegyi Péter 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 144 pont
18-19. Lakatos Veronika 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 144 pont
20. Nagy 512 Marianna 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 142 pont
21. Huszár Csaba 12. o. (Budapest, Tamási Áron Ált. Isk. és Gimn.) 138 pont
22. Németh Péter 11. o. (Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gimn.) 137 pont
23. Biczó Mihály 11. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimn.) 135 pont
24. Katona Gergely 11. o. (Budapest, ELTE Trefort Á. Gyak. Isk.) 132 pont
25-27. Csökmei Krisztina 12. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közg. és Ker. Szki) 131 pont
25-27. Kocsis 444 Gábor 11. o. (Tapolca, Batsányi János Gimn.) 131 pont
25-27. Szigel Gábor 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimn.) 131 pont
28. Héger Nóra 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 130 pont
29. Kiss Marietta 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimn. ) 127 pont
30-31. Baur Edina 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimn.) 118 pont
30-31. Tóth 111 Gábor 11. o. (Győr, Jedlik Ányos Ipari Szki.) 118 pont
32. Bacskay Tamás 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 115 pont
33-34. Aranyossy Márta 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 113 pont
33-34. Horváth Anett 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 113 pont
35. Keller László 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 111 pont
36. Kovács Adrián 11. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 110 pont
37. Racskó Norbert 11. o. (Balatonalmádi, Kéttannyelvű Gimn.) 108 pont
38. György László 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 106 pont
39. Szipola Ágnes 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 104 pont
40. Bakonyi Gábor 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 101 pont
41. Pádár Gergely 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimn.) 99 pont
42-43. Bede István 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 98 pont
42-43. Vörös Bernadett 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 98 pont
44. Keresztély Éva 11. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimn.) 97 pont
45. Dancsó Zsuzsanna 11. o. (Budapest, ELTE Trefort Á. Gyak. Isk.) 96 pont
46. Rózsa Tamás 12. o. (Esztergom, Szent István Gimn.) 92 pont
47-49. Jelinek György 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimn. ) 90 pont
47-49. Varga 249 Zsolt 11. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közg. és Ker. Szki) 90 pont
47-49. Vitális Gábor 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimn.) 90 pont
50. Pári Csaba 11. o. (Heves, Eötvös József Gimn.) 89 pont
51. Koroknai Sándor 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 88 pont
52-54. Balázs Erzsébet 12. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közg. és Ker. Szki) 87 pont
52-54. Pallaghy Kata 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 87 pont
52-54. Váradi 256 Attila 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 87 pont
55-56. Juhász Gábor 11. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 86 pont
55-56. Lovrencsics Lilla 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimn.) 86 pont
57-58. Brulich Ákos 11. o. (Szeged, Csonka János Szki.) 85 pont
57-58. Mezei Irén 11. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 85 pont
59-60. Kovács 114 Laura 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 84 pont
59-60. Molnár Csaba 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 84 pont
61. Németh 245 Ádám 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Főv. Gyak. Gimn. ) 83 pont
62. Tánczos Tünde 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 79 pont
63. Kálosi Gergely 11. o. (Heves, Eötvös József Gimn.) 77 pont
64-65. Sasi Nagy Júlia 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 76 pont
64-65. Tóth 161 Szilvia 11. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn.) 76 pont
66-68. Makó Veronika 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimn.) 74 pont
66-68. Szabados Judit 12. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn.) 74 pont
66-68. Vajnai 111 Viktória 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Gimn.) 74 pont
69. Tarsoly Ágnes 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 73 pont
70-72. Fehér Ágnes 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 72 pont
70-72. Hegyközi József 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 72 pont
70-72. Juhász Júlia 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 72 pont
73-74. Bosznay Tamás 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyak. Isk.) 71 pont
73-74. Sipos Tünde 11. o. (Heves, Eötvös József Gimn.) 71 pont
75. Kardos Dániel 11. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 70 pont
76-77. Paukovics Diána 11. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 69 pont
76-77. Szabó 555 Krisztián 12. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közg. és Ker. Szki) 69 pont
78-79. Föglein Anna 12. o. (Oberasbach, Dietrich-Bonhoeffer Gym.) 68 pont
78-79. Ráth Krisztián 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimn.) 68 pont
80. Szabó 111 János 11. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn.) 65 pont
81. Papp Mária 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 64 pont
82. Tuska László 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 62 pont
83. Verbovszki Andrea 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 60 pont
84. Győrfi Annamária 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 59 pont
85-86. Badacsonyi Réka 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 58 pont
85-86. Portschy Szabolcs 11. o. (Celldömölk, Berzsenyi Dániel Gimn.) 58 pont
87-89. Bella Ildikó 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimn.) 57 pont
87-89. Szekeres Szabolcs 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 57 pont
87-89. Vincze Zsuzsanna 12. o. (Kunszentmárton, József Attila Gimn.) 57 pont
90-91. Bujtás Anita 12. o. (Csorna, Hunyadi János Gimn.) 56 pont
90-91. Sallay Réka 11. o. (Monor, József Attila Gimn.) 56 pont
92-93. Novák Péter 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 55 pont
92-93. Timár Norbert 12. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közg. és Ker. Szki) 55 pont
94-95. Lakatos Gabriella 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 54 pont
94-95. Pásztor Krisztina 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimn.) 54 pont
96-99. Barnácz Brigitta 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 53 pont
96-99. Castro Aldo 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 53 pont
96-99. Gajdos Dániel 11. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimn.) 53 pont
96-99. Lobozár Ferenc 12. o. (Szeged, Csonka János Szki.) 53 pont
100-101. Orosz Tímea 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közg. Szki.) 52 pont
100-101. Vincicki Norbert 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közg. Szki.) 52 pont
102-104. Csuthy Gábor 11. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimn.) 51 pont
102-104. Tóth Éva 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 51 pont
102-104. Víg Diána 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 51 pont
105-106. Balogh Renáta 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 50 pont
105-106. Leidinger Árpád 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 50 pont
107. Dörnyei Mariann 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 49 pont
108. Tóth Dániel 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 47 pont
109. Bóta Adrienn 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 46 pont
110-112. Horti Csilla 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 45 pont
110-112. Mihálovics Lajos 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 45 pont
110-112. Molnár Gábor 11. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimn.) 45 pont
113-114. Borbély Szilárd 11. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimn.) 44 pont
113-114. Burján Krisztina 11. o. (Monor, József Attila Gimn.) 44 pont
115. Tóth 556 Ágnes 12. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közg. és Ker. Szki) 43 pont
116-119. Kiss 803 Ákos 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Gimn.) 42 pont
116-119. Kondor Bernadett 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 42 pont
116-119. Kovács 899 Péter 11. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 42 pont
116-119. Miszlai Nikoletta 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 42 pont
120-122. Galambos András 12. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szki.) 41 pont
120-122. Petrányi Gábor 11. o. (Monor, József Attila Gimn.) 41 pont
120-122. Simon Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 41 pont
123-126. Balázs Gábor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 40 pont
123-126. Major Balázs 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 40 pont
123-126. Molnári 918 Angéla 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimn.) 40 pont
123-126. Thiry Gábor 12. o. (Érd, Horváth Antal Gimn.) 40 pont
127-128. Balogh Márta 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Gimn.) 39 pont
127-128. Takács Beáta 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 39 pont
129. Vozik István 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimn.) 38 pont
130-132. Hermán Zsuzsanna 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 37 pont
130-132. Horák György 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 37 pont
130-132. Maróti Csilla 11. o. (Monor, József Attila Gimn.) 37 pont
133-134. Berengyán Amadé 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 36 pont
133-134. Szegedi Máté 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 36 pont
135-138. Förhécz András 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 35 pont
135-138. Kormos Hedvig 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimn.) 35 pont
135-138. Nagy Elemér Károly 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 35 pont
135-138. Perényi Áron 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 35 pont
139-141. Dénes Zoltán 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 34 pont
139-141. Mezősi Gábor 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 34 pont
139-141. Spacér Beáta 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 34 pont
142. Czövek Zoltán 11. o. (Vásárosnamény, II. Rákóczi Ferenc Gimn.) 33 pont
143. Csizmadia László 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 32 pont
144-147. Lukács Tamás 11. o. (Szeged, Csonka János Szki.) 30 pont
144-147. Nagy 801 Krisztina 11. o. (Monor, József Attila Gimn.) 30 pont
144-147. Oldal Lilla 11. o. (Cegléd, Közgazdasági Szki.) 30 pont
144-147. Sipos Nikoletta 11. o. (Cegléd, Közgazdasági Szki.) 30 pont
148-149. Kozma Gergely 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 29 pont
148-149. Tamás Erika 11. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimn.) 29 pont
150-152. Gundel Ferenc 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 28 pont
150-152. Harangozó Szabolcs 12. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimn.) 28 pont
150-152. Szirányi Zsófia 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 28 pont
153-155. Bányi Donáth 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 27 pont
153-155. Rózsa Anita 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 27 pont
153-155. Sipos Anett 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 27 pont
156. Csepregi Attila 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 26 pont
157-161. Czuczy Noémi 12. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 25 pont
157-161. Ebecz Gábor 11. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimn.) 25 pont
157-161. Horváth 286 József 12. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Gimn.) 25 pont
157-161. Juhász 606 Erika 12. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közg. és Ker. Szki.) 25 pont
157-161. Németh Gizella 11. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimn.) 25 pont
162-166. Bodrogi Klára 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Gimn.) 24 pont
162-166. Csordás Helga 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimn.) 24 pont
162-166. Mihályka Beatrix 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 24 pont
162-166. Vig László 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 24 pont
162-166. Zeke András 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyak. Isk.) 24 pont
167-170. Benke Emese 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimn.) 23 pont
167-170. Horváth Hódosi Róbert 11. o. (Sopron, Szt. Orsolya Róm. Kat. Gimn.) 23 pont
167-170. Kárász Judit 12. o. (Budapest, Arany János Gimn.) 23 pont
167-170. Varga Gábor 11. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimn.) 23 pont
171-173. Csige János 11. o. (Debrecen, Péchy Mihály Építőipari Szki.) 22 pont
171-173. Farkas 496 Norbert 12. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 22 pont
171-173. Vántus András 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 22 pont
174-177. Dávid Henrietta 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 21 pont
174-177. Hajlamász Zsolt 12. o. (Szeged, Kőrösy J. Közgazd. Szki.) 21 pont
174-177. Móczár Judit 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 21 pont
174-177. Turkus Előd Barna 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont
178-190. Dobozy Judit 11. o. (Heves, Eötvös József Gimn.) 20 pont
178-190. Hegedűs Miklós 12. o. (Debrecen, Gábor Dénes Elektr. Műsz. Középisk.) 20 pont
178-190. Hevesi László 12. o. (Szeged, Kőrösy J. Közgazd. Szki.) 20 pont
178-190. Kállai András 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 20 pont
178-190. Lajkó Kornélia 11. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn.) 20 pont
178-190. Nagy Izabella 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 20 pont
178-190. Obrotka Gyula 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 20 pont
178-190. Pataki Anita 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 20 pont
178-190. Sahin-Tóth Attila 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 20 pont
178-190. Szabó 132 Gábor 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 20 pont
178-190. Szép László 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 20 pont
178-190. Varjas Ágnes 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 20 pont
178-190. Vincze Viktor 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 20 pont
191. Hajtó Péter 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 19 pont
192-198. Cserháti András 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 18 pont
192-198. Galó Péter 12. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimn.) 18 pont
192-198. Kovács 322 Rita 11. o. (Szeged, Kőrösy J. Közgazd. Szki.) 18 pont
192-198. Kovács Károly 12. o. (Kecskemét, Katona József Gimn.) 18 pont
192-198. Nyitrai Imre 12. o. (Heves, Eötvös József Gimn.) 18 pont
192-198. Sikó Bálint 12. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 18 pont
192-198. Tóth Péter 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 18 pont
199-202. Balogh Anikó 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 17 pont
199-202. Havasi Kata 11. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimn.) 17 pont
199-202. Kereskényi Katalin 12. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 17 pont
199-202. Pallagi Orsolya 11. o. (Heves, Eötvös József Gimn.) 17 pont
203. Sőregi Zoltán 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szki.) 16 pont
204-212. C. Szabó István 11. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimn.) 15 pont
204-212. Koller Orsolya 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 15 pont
204-212. Kürthy Gábor 12. o. (Pápa, Türr István Gimn.) 15 pont
204-212. Lászka Éva 11. o. (Heves, Eötvös József Gimn.) 15 pont
204-212. Solova László 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 15 pont
204-212. Stoits Melinda 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 15 pont
204-212. Szuhai Aranka 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 15 pont
204-212. Tóth Péter András 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 15 pont
204-212. Unger Szabina 11. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimn.) 15 pont
213-216. Deliága Judit 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimn.) 14 pont
213-216. Polgár Noémi 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 14 pont
213-216. Révész Ágnes Viola 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 14 pont
213-216. Veres Sándor 11. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimn.) 14 pont
217-219. Kovács 997 Gergely 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 13 pont
217-219. Nagy Róbert 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 13 pont
217-219. Targuba Zsolt 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimn.) 13 pont
220-225. Atkári Krisztina 11. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimn.) 12 pont
220-225. Győri Éva 11. o. (Fehérgyarmat, Petőfi Sándor Szki.) 12 pont
220-225. Jancsó Tamás 11. o. (Szeged, Csonka János Szki.) 12 pont
220-225. Maitz Balázs 12. o. (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 12 pont
220-225. Schur Dániel 12. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 12 pont
220-225. Szabó Barbara 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 12 pont
226-227. Kovács 002 Lőrinc 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 11 pont
226-227. Varasdy Zsolt 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 11 pont
228-243. Budai Nikolett 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 10 pont
228-243. Fazekas Imre 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimn. ) 10 pont
228-243. Firnigel Zoltán 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 10 pont
228-243. Kabai Viktor 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 10 pont
228-243. Kemes 555 Balázs 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimn.) 10 pont
228-243. Kerényi Ádám 12. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimn.) 10 pont
228-243. Lunczer Gábor 12. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont
228-243. Merétey Vida Zsolt 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 10 pont
228-243. Muzsik Zoltán 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 10 pont
228-243. Petrovics Edit 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 10 pont
228-243. Sipos Zoltán 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont
228-243. Szabó 810 Krisztina 11. o. (Monor, József Attila Gimn.) 10 pont
228-243. Sztyéhlik Anikó 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 10 pont
228-243. Szűcs Dominika 12. o. (Budapest, Arany János Gimn.) 10 pont
228-243. Tétényi András 11. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimn.) 10 pont
228-243. Tóth László Tamás 12. o. (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimn.) 10 pont
244-252. Balogh Péter 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 9 pont
244-252. Baranyai Csilla 11. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 9 pont
244-252. Biró 666 József 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont
244-252. Kemény Miklós 11. o. (Bátaszék, II. Géza Gimn.) 9 pont
244-252. Koczok András 12. o. (Debrecen, Medgyessy Ferenc Gimn.) 9 pont
244-252. Kovács József András 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 9 pont
244-252. Radics Zsófia 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Gimn.) 9 pont
244-252. Szécsi Gábor 12. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szki.) 9 pont
244-252. Tóásó Bálint 11. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimn.) 9 pont
253-261. Ábrahám K. Jenő 11. o. (Szeged, Csonka János Szki.) 8 pont
253-261. B. Tóth Ferenc 12. o. (Kecskemét, 607. sz. Szki.) 8 pont
253-261. Gellér Dóra 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 8 pont
253-261. Kotnyek Krisztina 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 8 pont
253-261. Majosházi Linda 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 8 pont
253-261. Martonosi Péter 11. o. (Szeged, Csonka János Szki.) 8 pont
253-261. Sebők Péter 11. o. (Heves, Eötvös József Gimn.) 8 pont
253-261. Szabó 665 László 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Gimn.) 8 pont
253-261. Zakariás Dávid 11. o. (Szeged, Ságvári Endre Gyak. Gimn.) 8 pont
262-266. Göllény István 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 7 pont
262-266. Haszmann Györgyi 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 7 pont
262-266. Kiss Márta 11. o. (Pápa, Református Gimn.) 7 pont
262-266. Knopf Diána 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 7 pont
262-266. Tongori Rózsa 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 7 pont
267-270. Nagy 809 Roland 11. o. (Pápa, Református Gimn.) 6 pont
267-270. P. Tóth András 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimn.) 6 pont
267-270. Turzai Erika Anna 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 6 pont
267-270. Vida Viktor 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 6 pont
271-292. Balogh Krisztián 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont
271-292. Boldog Ilona 11. o. (Pápa, Református Gimn.) 5 pont
271-292. Fórizs Gábor 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 5 pont
271-292. Fórizs Sándor 11. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimn.) 5 pont
271-292. Halmos Zsuzsanna 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 5 pont
271-292. Ilyés Edit 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 5 pont
271-292. József Zsófia 12. o. (Budapest, Arany János Gimn.) 5 pont
271-292. Karakai Tamás 12. o. (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimn.) 5 pont
271-292. Kiss Ágnes 12. o. (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimn.) 5 pont
271-292. Koren Balázs 12. o. (Budapest, Deák Téri Evangélikus Gimn.) 5 pont
271-292. Kovács Rita 11. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 5 pont
271-292. Lázár Janka 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 5 pont
271-292. Magyar Zsuzsanna 11. o. (Heves, Eötvös József Gimn.) 5 pont
271-292. Orosz Zsófia 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
271-292. Péterfalvi Csaba 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
271-292. Pongrácz Anita 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
271-292. Rokszin Alice 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 5 pont
271-292. Szabó 626 Norbert 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 5 pont
271-292. Szimcsák Tamás 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 5 pont
271-292. Tokovics Katalin 11. o. (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimn.) 5 pont
271-292. Ugrai Noémi 11. o. (Románia, Mikes Kelemen Líceum) 5 pont
271-292. Vaka Ágnes 11. o. (Heves, Eötvös József Gimn.) 5 pont
293-303. Ács Károly 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 4 pont
293-303. Boda Attila 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 4 pont
293-303. Kalfmann Petra 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 4 pont
293-303. Konkoly Gábor 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 4 pont
293-303. Ladányi Ákos 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 4 pont
293-303. Ligeti László 11. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimn.) 4 pont
293-303. Lunczer Anita 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 4 pont
293-303. Magyar Zsolt 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 4 pont
293-303. Nagy 123 Róbert 11. o. (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimn.) 4 pont
293-303. Székely Csaba 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimn.) 4 pont
293-303. Tóth 101 Lujza 12. o. (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 4 pont
304-310. Fehér Zalán 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 3 pont
304-310. Horváth János 12. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Gimn.) 3 pont
304-310. Juhász Péter 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szki.) 3 pont
304-310. Károly Anett 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 3 pont
304-310. Lang István 11. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimn.) 3 pont
304-310. Molnár Sándor 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Gimn.) 3 pont
304-310. Németh Szabolcs 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 3 pont
311-318. Bozzai Noémi 11. o. (Pápa, Református Gimn.) 2 pont
311-318. Csaba Gábor 11. o. (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mez.és Élelmip.Szki.) 2 pont
311-318. Deli Tibor 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 2 pont
311-318. Hucker Ferenc 12. o. (Győr, Jedlik Ányos Ipari Szki.) 2 pont
311-318. Jankovits István 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szki.) 2 pont
311-318. Lóder Erzsébet 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont
311-318. Tóbiás Gábor 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimn.) 2 pont
311-318. Varga Adrienn 11. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn.) 2 pont
319-322. Bagita Dóra 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Gimn.) 1 pont
319-322. Bordás Henrik 12. o. (Kaposvár, Eötvös Lóránd Műszaki Szki.) 1 pont
319-322. Kis Péter 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szki.) 1 pont
319-322. Varga István Zsolt 11. o. (Pápa, Református Gimn.) 1 pont

Kevesebb pontja van 10 versenyzőnek.