Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

I. osztályosok eredményei a matematika gyakorlatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 360 pont.


Díjazottak:


1. díj: Harangi Viktor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 369 pont
2. díj: Somogyi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 333 pont
3. díj: Gerencsér Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 329 pont
4. díj: Tran Thanh Long (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 321 pont
5. díj: Tóth 370 Ágnes (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 313 pont
6. díj: Kovács Erika Renáta (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 302 pont
7. díj: Csikvári Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 282 pont
8. díj: Zséger Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 276 pont
9. díj: Erdei Zsuzsa (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 270 pont
10. díj: Béky Bence (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 263 pont


Dícséretben részesült:


11. Siska Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 260 pont
12. Csernenszky András (Budapest, Szent István Gimn.) 255 pont
13. Boros Vazul (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 253 pont
14. Szalay Zsófia (Budapest, Szent István Gimn.) 248 pont
15. Pallos Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 237 pont
16. Ta Vinh Thong (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 233 pont
17. Hamar Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 232 pont
18. Horváth Illés (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 219 pont
19. Kőrösi Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 210 pont
20. Devecsery Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 197 pont
21. Kerékfy Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 194 pont
22. Csordás Hunor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 191 pont
23. Zavarkó Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 190 pont
24. Váradi Vajk (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 177 pont
25-26. Porcs-Makkay Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 175 pont
25-26. Szirtes Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 175 pont
27. Farkas Ágnes (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 168 pont
28. Vajk Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 163 pont
29. Hauser Edit (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 161 pont
30. Tóth Rudolf (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 159 pont
31. Spanczér Ilona (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 158 pont
32-33. Farkas 327 Dóra (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 157 pont
32-33. Kádas Attila (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 157 pont
34. Baur Eszter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 152 pont
35. Jesch Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 149 pont
36. Nagy 725 János (Eger, Dobó István Gimnázium) 148 pont
37. Keszthelyi Vilmos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 146 pont
38. Tankovics Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 142 pont
39. Szabó 406 Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 137 pont
40. Szente Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 129 pont
41. Bognár Attila (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 122 pont
42-43. Asztalos Gyula (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 120 pont
42-43. Pongrácz Júlia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 120 pont
44. Németh 999 Antal (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 119 pont
45. Gyulasi Tamás (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 118 pont
46-47. Szebenyi Zoltán (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 116 pont
46-47. Várnai Csilla (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 116 pont
48. Zsbán Ambrus (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 112 pont
49. Tolvaj Nóra (Budapest, Árpád Gimn.) 110 pont
50. Gémes Norbert (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 108 pont
51. Balog Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 106 pont
52-53. Nagy 039 Péter (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 104 pont
52-53. Számadó István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 104 pont
54. Gábris Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 102 pont
55. Kucsera Dénes (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 98 pont
56-57. Kurtz Orsolya (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 95 pont
56-57. Simon András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 95 pont
58-59. Dumitrasc Alina Lavinia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 92 pont
58-59. Szirmay Márta (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 92 pont
60. Izsák Andrea (Szekszárd, Garay János Gimn.) 91 pont
61-62. Bán Zoltán (Budapest, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola) 90 pont
61-62. Szilágyi Örs (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 90 pont
63. Kovács 625 Erika (Budapest, Árpád Gimn.) 89 pont
64-66. Bartha 321 Ágnes (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 88 pont
64-66. Kiss Gergely Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 88 pont
64-66. Varga Gábor (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 88 pont
67-68. Barta 679 Zsolt (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 87 pont
67-68. Pajna Gabriella (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 87 pont
69. Nagy 206 István (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 86 pont
70-71. Reiss Attila (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 84 pont
70-71. Várnai Anikó (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 84 pont
72-73. Csányi Gergő (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 82 pont
72-73. Kőber Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 82 pont
74. Bedekovich Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 81 pont
75. Tóth 345 Mihály (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 80 pont
76. Zsurkó Mátyás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 79 pont
77-78. Kőrizs András (Budapest, Veres Péter Gimn.) 76 pont
77-78. Walfisch Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 76 pont
79-80. Fischer Noémi (Budapest, Árpád Gimn.) 71 pont
79-80. Molnár 354 Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 71 pont
81. Raikovich Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 67 pont
82. Morvai Krisztina (Budapest, Szent István Gimn.) 65 pont
83. Potzauf Krisztina (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 63 pont
84. Csötönyi Nóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 62 pont
85. Lestyán Gyula (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 61 pont
86. Szebelédi Csaba (Budapest, Szent István Gimn.) 60 pont
87. Soproni Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 59 pont
88-89. Komlós Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 55 pont
88-89. Pernek Ákos (Budapest, Szent István Gimn.) 55 pont
90-93. Czinder Attila (Budapest, Szent István Gimn.) 54 pont
90-93. Major Gergely (Tata, Eötvös József Gimn.) 54 pont
90-93. Molnár 475 Viktor (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 54 pont
90-93. Siroki László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 54 pont
94-95. Kovács 721 Péter (Tatabánya, Árpád Gimn.) 53 pont
94-95. Meggyes Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 53 pont
96-99. Bertus-Barcza Tímea (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 49 pont
96-99. Bíró Ádám (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 49 pont
96-99. Dömötör Csilla (Győr, Révai Miklós Gimn.) 49 pont
96-99. Varga 846 Petra (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 49 pont


Következik:


100-102. Kéri Sophia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 48 pont
100-102. Rischák Rózsa (Hódmezővásárhely, Eötvös József Szakközépiskola) 48 pont
100-102. Szabó 930 Krisztina (Budapest, Szent István Gimn.) 48 pont
103-104. Flaskár Anett (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 47 pont
103-104. Szele Réka (Budapest, Szent István Gimn.) 47 pont
105-108. Csáky Attila (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 46 pont
105-108. Galambos Anikó (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 46 pont
105-108. Iván Szilárd (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 46 pont
105-108. Szabó 184 László (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 46 pont
109-111. Czakó Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 45 pont
109-111. Gottlasz Valér (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 45 pont
109-111. Papp 249 Diána (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 45 pont
112-116. Holicska Ádám (Budapest, Veres Péter Gimn.) 43 pont
112-116. Jankovics András (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 43 pont
112-116. Springer Éva (Budapest, Szent István Gimn.) 43 pont
112-116. Turchányi Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 43 pont
112-116. Vámi Petra (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 43 pont
117-118. Máté Gergő (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 42 pont
117-118. Mult Attila (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 42 pont
119-120. Iberpaker Péter (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 41 pont
119-120. Ócsai Katalin (Hatvan, Bajza József Gimnázium) 41 pont
121-122. Kolozsvári Júlia (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 40 pont
121-122. Tóth 374 Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 40 pont
123. Pilissy György (Budapest, Árpád Gimn.) 38 pont
124. Tóth 666 János (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 37 pont
125-127. Halmos Zsófia (Budapest, Szent István Gimn.) 35 pont
125-127. Nagy 701 Mária (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 35 pont
125-127. Varjasi Viktor (Budapest, Szent István Gimn.) 35 pont
128-129. Makk Péter (Budapest, Veres Péter Gimn.) 34 pont
128-129. Zoltán Illés (Budapest, Szent István Gimn.) 34 pont
130-131. Keresztes Bence (Budapest, Veres Péter Gimn.) 33 pont
130-131. Noszák Csaba (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 33 pont
132-134. Erdélyi Dániel (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 32 pont
132-134. Kozma Tamás (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 32 pont
132-134. Nagy 666 Beáta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 32 pont
135-136. Aczél Márton (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 31 pont
135-136. Apáthy Molnár Sándor (Budapest, Szent István Gimn.) 31 pont
137-139. Antal 193 Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 30 pont
137-139. Bodnár Barbara (Budapest, Szent István Gimn.) 30 pont
137-139. Tiszai Attila (Budapest, Szent István Gimn.) 30 pont
140-142. Fehérvári Bence (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 29 pont
140-142. Tisch Dániel (Tatabánya, Árpád Gimn.) 29 pont
140-142. Víg Róbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 29 pont
143-145. Bús Katalin (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 28 pont
143-145. Pogány Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont
143-145. Török Andrea (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont
146-148. Almási András (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 27 pont
146-148. Csonga Zoltán (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 27 pont
146-148. Marjai Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
149. Sebők Judit (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 26 pont
150. Faltay György (Budapest, Szent István Gimn.) 25 pont
151-155. Erős Péter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 24 pont
151-155. Kovács Anikó (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 24 pont
151-155. Majtényi Gergő (Szekszárd, Garay János Gimn.) 24 pont
151-155. Németh 278 Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 24 pont
151-155. Sára Péter (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 24 pont
156-159. Béres Mária (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont
156-159. Cselkó Richárd (Budapest, Szent István Gimn.) 23 pont
156-159. Ligetvári Péter (Dorog, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzat Gimnáziuma és Szakközépiskolája, Dorog) 23 pont
156-159. Virág Vera (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont
160-163. Burzuk Dániel (Budapest, Szent István Gimn.) 22 pont
160-163. Domonkos Lívia (Szlovákia, Somorja, Magyar Tannyelvű Gimn.) 22 pont
160-163. Kovács 666 Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 22 pont
160-163. Nagy 021 Róbert (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 22 pont
164-165. Dajka Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 21 pont
164-165. Szakácsi János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 21 pont
166-168. Terjéki László Dénes (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 20 pont
166-168. Tombor Júlia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
166-168. Tóth 182 Viktor (Budapest, Szent István Gimn.) 20 pont
169-171. Bartke Judit (Budapest, Szent István Gimn.) 19 pont
169-171. Botka Bea (Budapest, Veres Péter Gimn.) 19 pont
169-171. Varga 988 Szabolcs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 pont
172. Mészáros Lajos (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 18 pont
173-178. Frisch Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont
173-178. Horváth 119 Beáta (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 17 pont
173-178. Orosz Anna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont
173-178. Surányi Gergő (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont
173-178. Sztrelcsik Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 17 pont
173-178. Takács Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
179-184. Császár Péter (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 16 pont
179-184. Dobler Csaba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 16 pont
179-184. Földesi Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 16 pont
179-184. Györkei Attila (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 16 pont
179-184. Sikló Bernadett (Budapest, Árpád Gimn.) 16 pont
179-184. Tordai Zsolt (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont
185-188. Boróczki Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 15 pont
185-188. Klein Andrea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 15 pont
185-188. Takáts Marcella (Székesfehérvár, József Attila Gimnázium) 15 pont
185-188. Veréb Rita (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 15 pont
189-196. Hajdú Péter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 14 pont
189-196. Pintér Ferenc (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont
189-196. Rehák Győző (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 14 pont
189-196. Skublics Benedek (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 14 pont
189-196. Soós Péter (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 14 pont
189-196. Sümegi Márta (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 14 pont
189-196. Szabó 213 Adrienn (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 14 pont
189-196. Sztrinyi Eszter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont
197-204. Bruckner Ágnes (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont
197-204. Csonka Melinda (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 13 pont
197-204. Flórea György (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
197-204. Oros Eszter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 13 pont
197-204. Péterfalvi Nóra (Szekszárd, Garay János Gimn.) 13 pont
197-204. Pinizsi Katalin (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 13 pont
197-204. Sarlós Lívia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 13 pont
197-204. Szabó 526 Anna (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 13 pont
205-210. Berta Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 12 pont
205-210. Czeininger Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 12 pont
205-210. Horváth 114 Péter Zsolt (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 12 pont
205-210. Kolozsi Cecília (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 12 pont
205-210. Várnai Tímea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont
205-210. Végh Zoltán (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 12 pont
211-217. Babos Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont
211-217. Dombi Adrienn (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont
211-217. Lánczi Levente (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont
211-217. Madár Ivett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont
211-217. Márton Eszter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont
211-217. Nagy 279 Mónika (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 11 pont
211-217. Poór Gergő Gábor (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 11 pont
218-228. Asztalos Márk (Budapest, Piarista Gimn.) 10 pont
218-228. Bence 396 Krisztián (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 10 pont
218-228. Borosán Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont
218-228. Fábián Zsuzsa (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
218-228. Forrás Zsuzsanna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont
218-228. Krista Larisza Diana (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
218-228. Molnár Noémi (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont
218-228. Nagy 124 Ágnes (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 10 pont
218-228. Radochay Imre (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 10 pont
218-228. Szabó 984 Attila (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
218-228. Varga Lajos (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 10 pont
229-234. Buthi Irma (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont
229-234. Jakab Eszter (Budapest, Árpád Gimn.) 9 pont
229-234. Lacai József (Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 9 pont
229-234. Molnár András (Budapest, Piarista Gimn.) 9 pont
229-234. Rigó Frida (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 9 pont
229-234. Tímár Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont
235-238. Benedek Hajnal (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont
235-238. Fási Erika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont
235-238. Filep Gergely (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 8 pont
235-238. Sándorfi Erika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont
239-246. Balogh 225 Gabriella (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 7 pont
239-246. Drozdy Árpád (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 7 pont
239-246. Rychlik Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 7 pont
239-246. Szakál Péter (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 7 pont
239-246. Tóth László (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 7 pont
239-246. Tóth 899 Péter (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 7 pont
239-246. Vágó 491 Gábor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 7 pont
239-246. Vasas Krisztina (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 7 pont
247-263. Bárány Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 6 pont
247-263. Bécsy Ádám (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 6 pont
247-263. Bein Márton (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont
247-263. Benczúr Zsolt (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 6 pont
247-263. Farkas Anna Lilla (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont
247-263. Földes Dávid Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont
247-263. Heé Éva (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 6 pont
247-263. Kertész 842 Adrienn (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 6 pont
247-263. Misli Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont
247-263. Petus Nikolett (Szikszó, Szepsi Csombor Márton Gimn.) 6 pont
247-263. Pogács Kata (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
247-263. Propszt Roland (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 6 pont
247-263. Szalai Bence (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 6 pont
247-263. Tóth Balázs Ignác (Dorog, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzat Gimnáziuma és Szakközépiskolája, Dorog) 6 pont
247-263. Vajda Gábor (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 6 pont
247-263. Vojtonovszki Orsolya (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont
247-263. Zámborszky Judit (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont
264-273. Erdélyi Tamás (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 5 pont
264-273. Kardinál Eszter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont
264-273. Mátis Éva (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 5 pont
264-273. Palotás Bálint (Tata, Eötvös József Gimn.) 5 pont
264-273. Rak Szilvia (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
264-273. Resch Balázs (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 5 pont
264-273. Seres Barbara (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 5 pont
264-273. Szalay Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
264-273. Vadai Zsolt (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
264-273. Varjú Ádám (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 5 pont
274-292. Apáthy Borbála (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
274-292. Bereczky Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
274-292. Fűrész Gábor (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 4 pont
274-292. Gáspár Szabolcs (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont
274-292. Ipacs Bence (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont
274-292. Kmecz Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont
274-292. Márton András (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont
274-292. Mizere István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
274-292. Nagy Ágota (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
274-292. Novák Attila (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 4 pont
274-292. Oszetzky Márton (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont
274-292. Ömböli József (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 4 pont
274-292. Prohászka Ottó (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 4 pont
274-292. Pszota Zsolt (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 4 pont
274-292. Puspán Miklós (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont
274-292. Ritzinger György (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
274-292. Szalay Ferenc (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont
274-292. Tanczikó Attila (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 4 pont
274-292. Vereczkey Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
293-313. Agócs Angéla (Szekszárd, Garay János Gimn.) 3 pont
293-313. Baráth Emese (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
293-313. Both Béla (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
293-313. Bozsik Judit (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 3 pont
293-313. Győrke Diána (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 3 pont
293-313. Heidinger János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
293-313. Herman Rita (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
293-313. Juhász Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
293-313. Kolozs Balázs (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont
293-313. Leicht Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
293-313. Mályi Anett (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
293-313. Nagy Zsolt (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 3 pont
293-313. Pankaczi Zsófia (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 3 pont
293-313. Pintér Szabolcs (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
293-313. Sárkány Előd (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
293-313. Sipos Szabó Eszter (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont
293-313. Strényer Tünde Zsófia (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 3 pont
293-313. Tamás Ágnes (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont
293-313. Varga Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
293-313. Viorel Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
293-313. Vittay Dominika (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 3 pont
314-326. Beck Ákos (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 2 pont
314-326. Bökönyi 110 Edit (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 2 pont
314-326. Fekete Zsuzsanna (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 2 pont
314-326. Földes Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 2 pont
314-326. Homoródi Krisztián (Budapest, Árpád Gimn.) 2 pont
314-326. Horváth 222 Mária (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 2 pont
314-326. Horváth 027 Mihály (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont
314-326. Mágori András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont
314-326. Nagy Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
314-326. Papp Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
314-326. Pospischek Norbert (Tata, Eötvös József Gimn.) 2 pont
314-326. Szabó Benedek Péter (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 2 pont
314-326. Vincze Eszter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 2 pont
327-350. Doba Zsolt (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 1 pont
327-350. Dóka Bernadett (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont
327-350. Földesi Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont
327-350. Fritschi András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 1 pont
327-350. Geyer Krisztina (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 1 pont
327-350. Hosznyák András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont
327-350. Juszku Lajos (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 1 pont
327-350. Kenedi Zoltán (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 1 pont
327-350. Kiss Györgyi (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont
327-350. Kléri László (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont
327-350. Kriesch Tamás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 1 pont
327-350. Magos Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont
327-350. Matusik 222 Szilárd (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 1 pont
327-350. Ónodi Andrea (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 1 pont
327-350. Opsuszta Renáta (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 1 pont
327-350. Palotás Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont
327-350. Rakamazi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
327-350. Sándor Adrien (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 1 pont
327-350. Sándor Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont
327-350. Szabó 717 Zsuzsanna (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 1 pont
327-350. Tóbi Szabolcs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont
327-350. Tömböl Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
327-350. Ulbert Petra (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 1 pont
327-350. Zsarnóczai Szilvia (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 1 pont


Kevesebb pontja van 40 versenyzőnek.