Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

II. osztályosok eredményei a matematika feladatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 270 pont.


Díjazottak:


1. díj: Gelencsér Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 191 pont
2. díj: Horváth 713 György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 157 pont
3. díj: Boros M. Mátyás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 149 pont
4. díj: Csirmaz Előd (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 142 pont
5. díj: Babos Attila (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 124 pont
6. díj: Szilasi Zoltán (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 113 pont


Dícséretben részesült:


7. Nagy Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 99 pont
8. Koch Dénes (Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium) 77 pont
9. Nagy 314 Ádám (Budapest, Szent István Gimn.) 70 pont
10. Andrássy Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 65 pont
11. Legány Csaba (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 62 pont
12. Kiss 414 Norbert (Budapest, Szent István Gimn.) 61 pont
13. Fellegi Zoltán (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 39 pont
14-15. Lovrics Anna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 35 pont
14-15. Toka László (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 35 pont
16. Tóth 612 Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont
17. Zalán Péter (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 28 pont
18. Siklósi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
19. Horváth Szilárd (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont
20. Somlai Henrietta (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 20 pont
21. Balka Richárd (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimn.) 19 pont


Következik:


22-23. Breuer János (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont
22-23. Schmidt 414 András (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont
24. Rakamazi Richárd (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 13 pont
25. Székelyhidi Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 12 pont
26. Roszol László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont
27. Poór Veronika (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont
28-30. Debrődi István (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 9 pont
28-30. Nagy 729 Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont
28-30. Pesti Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont
31. Decsi Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 8 pont
32. Benecz Judit (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont
33. Lovrics Klára (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 pont
34-42. Kada Katalin (Budapest, Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont
34-42. Mitcsenkov Attila (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 5 pont
34-42. Németh 513 Róbert (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 5 pont
34-42. Pásztor Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
34-42. Pozsonyi Tamás (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 5 pont
34-42. Róna Szilárd (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont
34-42. Szamosújvári Ilona (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
34-42. Tősér Kinga (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont
34-42. Veres Péter (Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 5 pont
43-53. Bíró Gáspár (Vác, Piarista Gimnázium) 4 pont
43-53. Dénes Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont
43-53. Dóra Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
43-53. Horváth Dénes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont
43-53. Kádár 181 Csaba (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 4 pont
43-53. Medgyesi László (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 4 pont
43-53. Molnár 947 Zoltán (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
43-53. Muth Viktória (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont
43-53. Novits László (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 4 pont
43-53. Sofró Csaba (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 4 pont
43-53. Várkonyi Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont
54-59. Abonyi Gergely (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
54-59. Czank László (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 3 pont
54-59. Fehér Miklós (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 3 pont
54-59. Gérecz Balázs (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont
54-59. Gerő László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
54-59. Szentirmai Dávid (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
60-63. Cseri István (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont
60-63. Juhász Anita (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 2 pont
60-63. Szekeres Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont
60-63. Virág Dorottya (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 2 pont
64-70. Baka Nóra (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 1 pont
64-70. Csereklei Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont
64-70. Czirják István (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont
64-70. Gráczi Tekla Etelka (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont
64-70. Laczay Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont
64-70. Lovas Katalin (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont
64-70. Szekeres 761 András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 1 pont


Kevesebb pontja van 5 versenyzőnek.