Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

II. osztályosok eredményei a matematika gyakorlatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 360 pont.


Díjazottak:


1. díj: Bálint Gergely (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 332 pont
2. díj: Ambrus Gergely (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 328 pont
3. díj: Varjú Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 323 pont
4. díj: Babos Attila (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 316 pont
5. díj: Pogátsa Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 314 pont
6. díj: Deli Lajos (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 311 pont
7. díj: Lovrics Anna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 293 pont
8. díj: Nagy Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 288 pont
9. díj: Vígh Viktor (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 276 pont
10. díj: Andrássy Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 272 pont


Dícséretben részesült:


11. Reviczky Ádám János (Budapest, Szent István Gimn.) 266 pont
12. Fodor 133 Gyula (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 255 pont
13. Siklósi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 245 pont
14. Lovrics Klára (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 240 pont
15. Zalán Péter (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 238 pont
16. Árvay Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 236 pont
17. Soós 740 Károly (Szekszárd, Garay János Gimn.) 230 pont
18. Horváth Szilárd (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 221 pont
19. Kisfügedi Viktória (Szekszárd, Garay János Gimn.) 219 pont
20. Eördegh Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 212 pont
21. Dőrr Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 211 pont
22. Nagy 139 Gergely (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 203 pont
23. Horváth Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 198 pont
24. Breuer János (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 194 pont
25. Simon Győző (Győr, Révai Miklós Gimn.) 190 pont
26. Horváth Dénes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 189 pont
27-29. Legány Csaba (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 186 pont
27-29. Leipold Diána (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 186 pont
27-29. Szűcs Zsófia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 186 pont
30. Paál Csaba (Szekszárd, Garay János Gimn.) 178 pont
31. Toka László (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 177 pont
32. Szilágyi Tamás (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 175 pont
33. Fazekas 533 Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 174 pont
34. Szintai Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 167 pont
35. Győző Miklós (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 159 pont
36-37. Fekete Árpád (Kiskunfélegyháza, Móra Ferenc Gimnázium) 157 pont
36-37. Tormási Imre György (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 157 pont
38. Vajda Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 153 pont
39. Darabos József (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 152 pont
40. Koch Dénes (Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium) 151 pont
41. Mátyási Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 150 pont
42. Hegyi Márta (Budapest, Szent István Gimn.) 146 pont
43. Tokodi Tünde (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 145 pont
44-45. Balka Richárd (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimn.) 139 pont
44-45. Gyurcsek András (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 139 pont
46. Wéber Zoltán (Tata, Eötvös József Gimn.) 138 pont
47. Börcsök József (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 135 pont
48. Schlanger Judit (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 131 pont
49. Wéner Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 129 pont
50. Kazinczi Csaba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 128 pont
51. Csereklei Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 124 pont
52. Pozsonyi Tamás (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 118 pont
53. Kiss 414 Norbert (Budapest, Szent István Gimn.) 117 pont
54. Erdős János (Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium) 116 pont
55. Stépán József (Budapest, Arany János Gimnázium) 112 pont
56. Bohák András (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 110 pont
57. Pesti Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 109 pont
58. Moldvai Levente (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 107 pont
59. Kerekes Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 106 pont
60. Horváth 724 Zoltán (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 104 pont
61. Nagy 777 Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 103 pont
62. Bartha Tamás (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 102 pont
63. Hizsák Gábor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 98 pont
64. Medgyesi László (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 92 pont
65. Dunai Gábor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 90 pont
66. Fehér 007 István (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 89 pont
67-68. Csurgó Krisztina (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 86 pont
67-68. Molnár 947 Zoltán (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 86 pont
69. Kurcz Éva (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 85 pont
70-71. Bicskei László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 84 pont
70-71. Székelyhidi Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 84 pont
72-73. Czímer Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 82 pont
72-73. Fehér Gergely (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 82 pont
74-76. Hosszú Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 81 pont
74-76. Ignácz Melinda (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 81 pont
74-76. Rábel Henrietta (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 81 pont
77. Roszol László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 80 pont
78. Somogyi 555 Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 79 pont
79-80. Kádár 181 Csaba (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 78 pont
79-80. Szamosújvári Ilona (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 78 pont
81. Mészáros Gergely (Tata, Eötvös József Gimn.) 76 pont
82. Enyedi Gábor (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 75 pont
83. Fiers Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 74 pont
84. Porkoláb Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 72 pont
85. Rakamazi Richárd (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 71 pont
86-87. Kolozsváry Georgina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 70 pont
86-87. Tigyi Árpád (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 70 pont
88-89. Almási Angelika (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 69 pont
88-89. Durai Pál (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 69 pont
90. Garai Zsolt (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 68 pont
91. Tóth 007 Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 67 pont
92. Gál 959 Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 65 pont
93. Bakó Dániel (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 63 pont
94. Horváth 004 Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 62 pont
95. Linczmajer Éva (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 61 pont
96. Kovács Krisztián (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 60 pont
97-98. Arany Sándor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 59 pont
97-98. Vona Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 59 pont
99-103. Benedek 013 Éva (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 58 pont
99-103. Cseri István (Budapest, Szent István Gimn.) 58 pont
99-103. Harcz Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 58 pont
99-103. Nagy 729 Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 58 pont
99-103. Szekeres 761 András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 58 pont


Következik:


104-105. Hegedűs Vera (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 57 pont
104-105. Veres Péter (Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 57 pont
106-108. Ivancsó Borbála (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 53 pont
106-108. Karáth Krisztián (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 53 pont
106-108. Szabó Réka (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 53 pont
109-110. Horváth Ákos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 52 pont
109-110. Varga Veronika (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 52 pont
111-113. Ekler Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 51 pont
111-113. Imrefi József (Tata, Eötvös József Gimn.) 51 pont
111-113. Polgár 624 Orsolya (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 51 pont
114. Ádám Zoltán (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 50 pont
115-116. Csete Mónika (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 48 pont
115-116. Király Ferenc (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 48 pont
117-119. Karácsonyi József Sándor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 47 pont
117-119. Kőszegi Katalin (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 47 pont
117-119. Manóczki Csilla (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 47 pont
120. Germán Tibor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 46 pont
121-122. Németh 917 Julianna (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 45 pont
121-122. Szentirmai Dávid (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 45 pont
123. Somlai Henrietta (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 44 pont
124-125. Gál Katalin (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 42 pont
124-125. Neheli Katalin (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 42 pont
126. Börzsönyi Ádám (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 40 pont
127-130. Czupi Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 39 pont
127-130. Dóra Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 39 pont
127-130. Fellegi Zoltán (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 39 pont
127-130. Görföl Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 39 pont
131-133. Baka Nóra (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 38 pont
131-133. Lepcsényi Lilla (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 38 pont
131-133. Sofró Csaba (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 38 pont
134-137. Antal Ágnes (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 37 pont
134-137. Fenyvesi Zsuzsanna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 37 pont
134-137. Gérecz Balázs (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 37 pont
134-137. Mitcsenkov Attila (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 37 pont
138. Pap Tünde (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 36 pont
139. Peresztegi Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont
140. Braun Melinda (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 34 pont
141-144. Kada Katalin (Budapest, Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium) 33 pont
141-144. Kántor Attila (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 33 pont
141-144. Ráfael Balázs (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 33 pont
141-144. Somogyi György (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 33 pont
145-146. Laczay Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 32 pont
145-146. Poór Veronika (Budapest, Szent István Gimn.) 32 pont
147-149. Balogh Róbert (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont
147-149. Hegedűs 913 Vera (Szekszárd, Garay János Gimn.) 31 pont
147-149. Jankó Erika (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 31 pont
150-157. Antal László Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 30 pont
150-157. Bánky Szilvia (Szentendre, Ferences Gimn.) 30 pont
150-157. Bartha Erika (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 30 pont
150-157. Bernáth Andrea (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 30 pont
150-157. Csabina Csilla (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 30 pont
150-157. Czímer Gergő (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 30 pont
150-157. Kiss Tímea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 30 pont
150-157. Nagy 820 Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 30 pont
158-161. Dávid 159 Róbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 29 pont
158-161. Fehér Miklós (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 29 pont
158-161. Németh 829 Balázs (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 29 pont
158-161. Novák Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 29 pont
162-164. Czigány Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont
162-164. Földényi Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont
162-164. Karácsony Veronika (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont
165-167. Kurucz Réka (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 27 pont
165-167. Szlovák Tamás (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 27 pont
165-167. Tamás Gábor Zoltán (Budapest, Szent István Gimn.) 27 pont
168-176. Bíró Gáspár (Vác, Piarista Gimnázium) 25 pont
168-176. Bóta Gergő (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 25 pont
168-176. Czank László (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 25 pont
168-176. Erki Szabolcs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont
168-176. Hülber Árpád (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 25 pont
168-176. Kis Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 25 pont
168-176. Magyari Róbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont
168-176. Sebestyén Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont
168-176. Sepsei Ivett (Szekszárd, Garay János Gimn.) 25 pont
177. Vértényi Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont
178-180. Arató Orsolya (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 23 pont
178-180. Bartucz Dorottya (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 23 pont
178-180. Várkonyi Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont
181-182. Bozsik Balázs (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 22 pont
181-182. Dénes Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 22 pont
183-186. Csapár Tímea (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 21 pont
183-186. Dombai Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 21 pont
183-186. Páll Laura (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 21 pont
183-186. Zrínyi Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont
187-191. Gelesz Tamás (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 20 pont
187-191. Kramer Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
187-191. Kurucz Endre (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 20 pont
187-191. Markó István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 20 pont
187-191. Németh 513 Róbert (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 20 pont
192-196. Ballók István (Gödöllő, Premontrei Szt. Norbert Gimnázium) 19 pont
192-196. Czibik Ágnes (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 19 pont
192-196. Hosszú Gergő (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 19 pont
192-196. Kalmár Levente (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 19 pont
192-196. Zsidó Csilla Laura (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 19 pont
197. Remete Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont
198. Gerencsér Norbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont
199-203. Felber Péter (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 16 pont
199-203. Korcsmáros Adél (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 16 pont
199-203. Krenedits Sándor (Gödöllő, Premontrei Szt. Norbert Gimnázium) 16 pont
199-203. Reiczigel Zsófia (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 16 pont
199-203. Tősér Kinga (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 16 pont
204-209. Csaszny Tamás (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 15 pont
204-209. Erdei Miklós (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont
204-209. Lángh 222 Dániel (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont
204-209. Pótó Júlia (Budapest, Veres Péter Gimn.) 15 pont
204-209. Ritter Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont
204-209. Schmidt 414 András (Budapest, Szent István Gimn.) 15 pont
210-213. Merazga Oktávia (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 14 pont
210-213. Nagy 821 Bernadett (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 14 pont
210-213. Tolnay Adrienn (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 14 pont
210-213. Tóth 101 Katalin (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 14 pont
214-220. Baté Zsuzsanna (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 13 pont
214-220. Bogatin György (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont
214-220. Bóna Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
214-220. Jauernik Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont
214-220. Molnár Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont
214-220. Sörös Csaba (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 13 pont
214-220. Tolvaj Borbála (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 13 pont
221-225. Domonkos Brigitta (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 12 pont
221-225. Erdélyi Róbert (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 12 pont
221-225. Magyari Judit (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont
221-225. Sebestyén Hajnalka (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont
221-225. Vizy Sándor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont
226-230. Bernhardt János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont
226-230. Dénes Péter (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 11 pont
226-230. Kiss 111 Péter (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 11 pont
226-230. Pásztor Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 11 pont
226-230. Vicsek Miklós (Budapest, Veres Péter Gimn.) 11 pont
231-240. Gráczi Tekla Etelka (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont
231-240. Keresztes Róbert (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 10 pont
231-240. Kolber Adél (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 10 pont
231-240. Laki Lajos (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 10 pont
231-240. Letenyei Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
231-240. Novits László (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 10 pont
231-240. Pintér Csaba (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 10 pont
231-240. Talabos Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 10 pont
231-240. Tóth 66 Balázs (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 10 pont
231-240. Virág Dorottya (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 10 pont
241-247. Cseresznyés Viola (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
241-247. Feró Dalma (Budapest, Veres Péter Gimn.) 9 pont
241-247. Jakab 282 Orsolya (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 9 pont
241-247. Juhász Anita (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 9 pont
241-247. Kiss 183 Árpád (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
241-247. Szilasi Zsolt (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont
241-247. Tóth Lajos (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 9 pont
248-256. Bodor András József (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont
248-256. Enyingi Katalin (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 8 pont
248-256. Hargitai Máté (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 8 pont
248-256. Kaló Anikó (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont
248-256. Kiss 189 Csaba (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 8 pont
248-256. Lukács Ágnes (Budapest, Szent István Gimn.) 8 pont
248-256. Novák Ádám (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 8 pont
248-256. Révai Judit (Budapest, Árpád Gimn.) 8 pont
248-256. Varga 519 Katalin (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 8 pont
257-263. Batu Levente (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont
257-263. Fábián Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont
257-263. Gerő László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont
257-263. Miklós Ákos (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 7 pont
257-263. Molnár 318 Veronika (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont
257-263. Takács 000 Attila (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont
257-263. Vígh Attila (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 7 pont
264-268. Ávéd Szilárd (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 6 pont
264-268. Benecz Judit (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont
264-268. Bessenyei András (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 6 pont
264-268. Koncz Krisztina (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 6 pont
264-268. Sebestyén Zita (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont
269-291. Bognár Krisztina (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont
269-291. Bók Norbert (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont
269-291. Csikós Gábor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
269-291. Czirják István (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
269-291. Dinya Beáta (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 5 pont
269-291. Doór Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
269-291. Imre Ildikó (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
269-291. Kálmán Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
269-291. Komáromi Hajnalka (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
269-291. Kramlik Hanga (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
269-291. Lovas Katalin (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
269-291. Nagy 712 Gábor (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 5 pont
269-291. Németh Zsófia (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
269-291. Nyitrai Erika (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
269-291. Pádár Erzsébet (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 5 pont
269-291. Presér Ágnes Judit (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
269-291. Rénes Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
269-291. Szabó Orsolya (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 5 pont
269-291. Szalontay Luca (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 5 pont
269-291. Ujfalusi Melinda (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 5 pont
269-291. Varga 832 Erzsébet (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
269-291. Végh Krisztina (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
269-291. Zajdó Csaba (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 5 pont
292-302. Csomán Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
292-302. Debrődi István (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 4 pont
292-302. Forró Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont
292-302. Herman Veronika (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 4 pont
292-302. Kacziba Barna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
292-302. Karácsony Ádám (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont
292-302. Kiss 256 Viktor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont
292-302. Koda Katalin (Budapest, Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium) 4 pont
292-302. Radó Rózsa (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont
292-302. Sipos László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
292-302. Vas Gergely (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 4 pont
303-314. Abonyi Gergely (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
303-314. Dégay Anett (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 3 pont
303-314. Kanyó Péter (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
303-314. Kauker Kinga (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 3 pont
303-314. Kupó János (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 3 pont
303-314. Lengyel Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont
303-314. Szabó Valéria (Tata, Eötvös József Gimn.) 3 pont
303-314. Szabó 923 Viktor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
303-314. Szőts Miklós (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimn.) 3 pont
303-314. Vincze Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
303-314. Vitális Anikó (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 3 pont
303-314. Zsoldos Vanda (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 3 pont
315-319. Cser Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont
315-319. Görbicz Gergely (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont
315-319. Kiss Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
315-319. Németh István (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 2 pont
315-319. Örffy Zsolt (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont
320-326. Boder András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont
320-326. Deák Ferenc (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 1 pont
320-326. Gyarmati Károly (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont
320-326. Horváth Anita Xénia (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont
320-326. Horváth Edit (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont
320-326. Kiss 983 Szilvia (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont
320-326. Péterfi Anna (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont


Kevesebb pontja van 16 versenyzőnek.