Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

III. osztályosok eredményei a matematika feladatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 360 pont.


Díjazottak:


1. díj: Máthé András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 337 pont
2. díj: Kiss 345 Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 325 pont
3. díj: Papp Dávid (Budapest, Szent István Gimn.) 310 pont
4. díj: Dénes Attila (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 303 pont
5. díj: Győri Nikolett (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 302 pont
6. díj: Keszegh Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 300 pont
7. díj: Pálvölgyi Dömötör (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 270 pont
8. díj: Lábó Eszter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 257 pont
9. díj: Lábó Melinda (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 256 pont
10. díj: Baharev Ali (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 237 pont


Dícséretben részesült:


11-12. Gáspár Merse Előd (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 234 pont
11-12. Venter György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 234 pont
13. Taraza Busra (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 205 pont
14. Csiszár Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 188 pont
15. Sidó Péter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 184 pont
16. Torda Péter (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 182 pont
17. Zábrádi Gergely (Győr, Révai Miklós Gimn.) 181 pont
18. Vitéz Ildikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 172 pont
19. Horváth 413 László (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 160 pont
20-21. Gömöri Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 138 pont
20-21. Lengyel 821 Zoltán (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 138 pont
22. Pozsonyi Gergő (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 132 pont
23. Bákor Krisztina (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 130 pont
24. Bárány Zsófia Luca (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 124 pont
25. Gajári Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 121 pont
26. Varga Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 120 pont
27. Kovács Benedek (Budapest, Szent István Gimn.) 110 pont
28. Zempléni Márton (Budapest, Szent István Gimn.) 104 pont
29. Pozsár Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 101 pont
30. Gyürki István (Szlovákia, Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimn.) 96 pont
31. Herczegh Géza (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 93 pont
32. Vértesi Vera (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 91 pont
33. Szélig Nikoletta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 90 pont
34. Koczka Gergely (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 89 pont
35. Münz Márton (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium) 87 pont
36. Kiss 360 Sándor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 86 pont
37. Molnár László Milán (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 81 pont
38. Sipos Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 78 pont
39. Robotka Zsolt (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 75 pont
40. Schlotter Ildikó (Budapest, Szent István Gimn.) 73 pont
41-43. Jungbauer Alexandra (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 67 pont
41-43. Matin Tamás (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 67 pont
41-43. Micskei Zoltán (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 67 pont
44. Bíró Annamária Mása (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 66 pont
45. Móczó Péter (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 64 pont
46. Besenyei Ádám (Tatabánya, Árpád Gimn.) 61 pont
47. Tóth 013 Zoltán (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 60 pont
48-49. Kiss Norbert (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 57 pont
48-49. Sinka Bálint (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 57 pont
50. Gáspár Krisztina (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 56 pont
51. Veres Tímea (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 55 pont
52. Fodor Erzsébet (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 53 pont
53-54. Gáspár Katalin (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 51 pont
53-54. Wilfing András (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 51 pont
55-56. Baranyai Gábor (Kunszentmárton, Veress János Gimnázium, Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola) 50 pont
55-56. Dombi József Dániel (Szeged, Tömörkény István Gimn.) 50 pont
57-58. Bíró Márton (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 48 pont
57-58. Bódai Zoltán (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 48 pont


Következik:


59-61. Gulyás Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 44 pont
59-61. Tóth 587 Viktória (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 44 pont
59-61. Urr Beáta (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 44 pont
62. Takács 272 Zsuzsanna (Budapest, Szent István Gimn.) 43 pont
63-65. Bankó Krisztián (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 42 pont
63-65. Hudomiet Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 42 pont
63-65. Kurucz Keve (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 42 pont
66. Bicsák Mátyás (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 41 pont
67. Antal István (Budapest, Veres Péter Gimn.) 40 pont
68-70. Horváth Hedvig (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 38 pont
68-70. Madarász Ádám (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 38 pont
68-70. Pesti 421 Péter (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 38 pont
71. Vizer Máté (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 37 pont
72. Szabó 131 Katalin (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 36 pont
73-74. Iván Szabolcs (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 35 pont
73-74. Molnár 666 Ildikó (Budapest, Szent István Gimn.) 35 pont
75. Botos Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 pont
76. Deme 007 Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 33 pont
77. Powell Pál (Budapest, Árpád Gimn.) 32 pont
78-79. Csathó Csaba (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 31 pont
78-79. Kovács 751 Róbert (Budapest, Árpád Gimn.) 31 pont
80. Lemmich Attila (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 30 pont
81. Németh Lajos (Budapest, Árpád Gimn.) 29 pont
82-83. Juhász 113 Ágnes (Miskolc, Avasi Gimn.) 26 pont
82-83. Simon Zoltán (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 26 pont
84. Csornai Gyula (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 24 pont
85-86. Hámori Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 21 pont
85-86. Mansur Boase (Nagy-Britannia, London, ) 21 pont
87-90. Király Péter (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 20 pont
87-90. Mauthner András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
87-90. Simay Csaba (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
87-90. Sors Erika (Budapest, Szent István Gimn.) 20 pont
91-92. Fehér Katalin (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 19 pont
91-92. Riecke Katalin (Budapest, Árpád Gimn.) 19 pont
93-94. Estók Előd (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 18 pont
93-94. Tillinkó Zsanett (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont
95. Újvári Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont
96-98. Dóczy Pál (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont
96-98. Kasztner Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 16 pont
96-98. Kun Márton (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 16 pont
99-102. Agócs Judit (Budapest, Árpád Gimn.) 15 pont
99-102. Baranyai 248 Gábor (Kunszentmárton, József Attila Gimnázium) 15 pont
99-102. Kiss Ádám (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 15 pont
99-102. Zelenák Amarilla (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont
103-105. Friedl Zita (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont
103-105. Tamás Rita (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont
103-105. Vitos Botond (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 14 pont
106. Lódi Edit (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 13 pont
107-109. Rajna Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
107-109. Soós István (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 12 pont
107-109. Zambó Gábor (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 12 pont
110-116. Bence Virág (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont
110-116. Csányi Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 11 pont
110-116. Drén Judit (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont
110-116. Jung János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont
110-116. Madarász Éva (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 11 pont
110-116. Ringer Norbert (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont
110-116. Várady Gábor (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 11 pont
117-119. Bokros Krisztián (Tatabánya, Árpád Gimn.) 10 pont
117-119. Törőcsik Andrea (Székesfehérvár, József Attila Gimnázium) 10 pont
117-119. Ureczky Judit (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 10 pont
120-127. Balogh Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 9 pont
120-127. Benke Noémi (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 9 pont
120-127. Dankai György (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont
120-127. Edőcs Eszter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 9 pont
120-127. Jusztin Balázs (Budapest, Árpád Gimn.) 9 pont
120-127. Sinkovicz Katalin (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont
120-127. Tóth Balázs (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont
120-127. Varga Szilvia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
128-132. Gyenes Dávid (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 8 pont
128-132. Nagy László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont
128-132. Szabó 777 Pál (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 8 pont
128-132. Szombatfalvi Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 8 pont
128-132. Tóth Endre (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont
133-134. Szerbin Iván (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 7 pont
133-134. Takáts Gergely (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 7 pont
135-136. Csigi Szilvia (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 6 pont
135-136. Nagy 201 Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 6 pont
137-157. Andó Mária (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
137-157. Bachraty Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
137-157. Bacsárdi László (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
137-157. Bálint Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont
137-157. Balogh 666 Csaba (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
137-157. Baranya Péter (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 5 pont
137-157. Csernyi Róbert (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
137-157. Gyarmati-Szabó István (Tatabánya, Árpád Gimn.) 5 pont
137-157. Gyüre Csaba (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
137-157. Horváth 530 András (Budapest, Árpád Gimn.) 5 pont
137-157. Juhász Gyöngyi (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
137-157. Kaszai Andrea (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
137-157. Lovas László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
137-157. Matos Zoltán (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 5 pont
137-157. Papp Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
137-157. Rozovits Zoltán (Tatabánya, Árpád Gimn.) 5 pont
137-157. Tamás 131 Levente (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 5 pont
137-157. Tőkey Balázs (Budapest, Árpád Gimn.) 5 pont
137-157. Vályi Zsuzsa (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
137-157. Vesszős Noémi (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
137-157. Vidra Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
158-164. Ecseri Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont
158-164. Ferencz Viktor (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 4 pont
158-164. Hraniszláv Ljubica (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
158-164. Huszti Andrea (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
158-164. Kriston Vízi Gábor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 4 pont
158-164. Szőke Diána (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont
158-164. Zima István (Budapest, Szent László Gimn.) 4 pont
165-178. Balázs 255 Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 3 pont
165-178. Baumli Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
165-178. Csernus Attila (Budapest, Árpád Gimn.) 3 pont
165-178. Dimény 107 Lóránt (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 3 pont
165-178. Fedor Zsófia (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 3 pont
165-178. Fritz Lilla (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
165-178. Kungl István (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 3 pont
165-178. Kuprivecz Katalin (Nagykanizsa, Dr. Mező Ferenc Gimn. és Közg. Szki.) 3 pont
165-178. Ledniczki Petra (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
165-178. Molnár Andrea Judit (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
165-178. Simon Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
165-178. Solymossy Endre (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
165-178. Tóth 888 János (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 3 pont
165-178. Tüske Rita (Gabriella) (Lenti, Gönczi Ferenc Gimn.) 3 pont
179-183. Andrásfai Judit (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont
179-183. Horváth 820 Mariann (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 2 pont
179-183. Müncz Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 2 pont
179-183. Török Tímea (Heves, Eötvös József Gimnázium) 2 pont
179-183. Volasek Szabolcs (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 2 pont
184-189. Demeter Veronika (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 1 pont
184-189. Demjén 222 Katalin (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 1 pont
184-189. Havran Dániel (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 1 pont
184-189. Kisvári 981 Zsuzsanna (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont
184-189. Konta Melinda (Budapest, Szent László Gimn.) 1 pont
184-189. Menyhért Bálint (Budapest, Árpád Gimn.) 1 pont


Kevesebb pontja van 8 versenyzőnek.