Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

IV. osztályosok eredményei a matematika feladatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 270 pont.


Díjazottak:


1. díj: Terpai Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 277 pont
2. díj: Naszódi Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 263 pont
3. díj: Szabadka Zoltán (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 257 pont
4. díj: Székelyhidi Gábor (Kuvait, Havalli, New English School) 245 pont
5. díj: Dancsó Zsuzsanna (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 229 pont
6. díj: Györey Bernadett (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 220 pont
7. díj: Horváth 202 Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 217 pont
8. díj: Gueth Krisztián (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 216 pont
9. díj: Pataki Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 207 pont
10. díj: Szakács László (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 189 pont


Dícséretben részesült:


11. Ábrány Miklós (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 184 pont
12. Fehér Lajos Károly (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 169 pont
13. Barát Anna (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 168 pont
14. Vágvölgyi Péter (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 157 pont
15. Pszota Anikó (Vác, Madách Imre Gimn.) 146 pont
16. Poronyi Gábor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 140 pont
17. Horváth 472 András (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 137 pont
18. Vaik István (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 120 pont
19. Balogh Attila (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 119 pont
20. Szabó 997 Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 110 pont
21. Huszár Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 105 pont
22. Szép László (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 89 pont
23. Lovas Róbert (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 86 pont
24. Zalán Eszter (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 84 pont
25. Pilászy István (Budapest, Piarista Gimn.) 81 pont
26. Pap Júlia (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 74 pont
27. Mihajlik Gábor (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 72 pont
28. Bujdosó Attila (Budapest, Veres Péter Gimn.) 62 pont
29. Vukov Jeromos (Budapest, Piarista Gimn.) 54 pont
30. Hegyi Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 52 pont
31-33. Bosznay Tamás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 44 pont
31-33. Szécsi Vajk (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 44 pont
31-33. Yu Da (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 44 pont
34. Benedek Csaba (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 43 pont
35. Kis-Tóth Ágnes (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 40 pont


Következik:


36-37. Bakos Gábor (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 37 pont
36-37. Devecsery András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 37 pont
38-39. Balogh 666 Péter (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 36 pont
38-39. Nagy 333 Kálmán (Budapest, Veres Péter Gimn.) 36 pont
40. Rácz Balázs (Budapest, Veres Péter Gimn.) 35 pont
41. Csikvári Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont
42. Mecz Balázs (Pápa, Türr István Gimn.) 32 pont
43. Nagy 512 Marianna (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 30 pont
44. Takács Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 23 pont
45. Zeke András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 21 pont
46. Kiss 540 Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 20 pont
47-48. Lovrencsics Lilla (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 pont
47-48. Németh 729 András (Budapest, Árpád Gimn.) 19 pont
49-50. Simon Zoltán (Budapest, Szent István Gimn.) 16 pont
49-50. Sztranyák Zsolt (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 16 pont
51. Horváth 948 Márk (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 15 pont
52-54. Bozsó Dávid (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont
52-54. Hegedűs 396 Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 13 pont
52-54. Kitlei Róbert (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 13 pont
55. Bánfi Barnabás (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 12 pont
56. Antal Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont
57-58. Cserkúti Péter (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 9 pont
57-58. Röst János (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont
59-60. Kovács Róbert (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 8 pont
59-60. Tóth Bálint (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont
61-63. Nehoda Péter (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 7 pont
61-63. Simon Tamás (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 7 pont
61-63. Udvardy Gergely (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 7 pont
64. Mészáros András (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 6 pont
65-69. Kápku János (Budapest, Szent László Gimn.) 4 pont
65-69. Kundráth Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont
65-69. Merksz Andor (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 4 pont
65-69. Miklós Levente (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont
65-69. Szabó 111 János (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 4 pont
70-74. Bognár Zsuzsanna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
70-74. Burján Krisztina (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
70-74. Kállai András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 3 pont
70-74. Kiss Ákos (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
70-74. Sipos Tünde (Heves, Eötvös József Gimnázium) 3 pont
75-76. Lakatos Veronika (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 2 pont
75-76. Samu Axel (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont
77. Szoboszlai Réka (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 1 pont


Kevesebb pontja van 5 versenyzőnek.