Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

IV. osztályosok eredményei az elméleti fizika gyakorlatok és feladatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 230 pont.


Díjazottak:


1. díj: Katona Gergely (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 216 pont
2. díj: Tóth 768 Bálint (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 208 pont
3. díj: Terpai Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 207 pont
4. díj: Németh Péter (Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gimn.) 190 pont
5. díj: Ravasz Mária-Magdolna (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 187 pont
6. díj: Lengyel Tímea (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 181 pont
7. díj: Kenyeres Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 174 pont
8. díj: Kóspál Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 171 pont
9. díj: Varga 007 István (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 162 pont


Dícséretben részesült:


10-11. Horváth 202 Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 157 pont
10-11. Szenderák András (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 157 pont
12. Ábrány Miklós (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 151 pont
13. Kárpáti Zoltán (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 150 pont
14. Szabó László (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 149 pont
15. Hegyi Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 143 pont
16. Lenk Sándor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 142 pont
17. Gál Csaba (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 140 pont
18-19. Buella Csaba (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 139 pont
18-19. Gueth Krisztián (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 139 pont
20. Végh A. László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 123 pont
21. Samu Axel (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 116 pont
22. Huszár Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 112 pont
23. Vető Bálint (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 108 pont
24. Berényi Melinda (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 103 pont
25. Gyöpös Noémi (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 88 pont
26. Száraz Zoltán (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 87 pont
27. Deliága Judit (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 86 pont
28. Mach Tivadar (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 85 pont
29. Nagy 333 Kálmán (Budapest, Veres Péter Gimn.) 81 pont
30. Takács Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 79 pont
31. Pári Csaba (Heves, Eötvös József Gimnázium) 76 pont
32. Dobos Gábor (Bátonyterenye, Váci Mihály Gimnázium) 71 pont
33. Péterfalvi Csaba Géza (Szekszárd, Garay János Gimn.) 69 pont
34-35. Heil Zalán (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 66 pont
34-35. Józsa Georgina (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 66 pont
36. Varga Sándor (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 63 pont
37. Paukovics Diána (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 62 pont
38. Bosznay Tamás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 61 pont
39. Lukács Árpád (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 60 pont
40. Szőcs Teodóra (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 59 pont
41. Tóth Bálint (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 56 pont
42-44. Dési Balázs (Budapest, Szent István Gimn.) 53 pont
42-44. Kardos Dániel (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 53 pont
42-44. Nagy 512 Marianna (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 53 pont
45. Váry György (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 52 pont


Következik:


46. Kovács 567 Lajos (Budapest, Egressy Gábor Ipari Szakközépiskola) 49 pont
47-48. Czethoffer Balázs (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 46 pont
47-48. Mersich András (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 46 pont
49-50. Hangya Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 44 pont
49-50. Mező Tamás (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 44 pont
51. Szerencsi Judit (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 43 pont
52. Pályi András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 42 pont
53-54. Sallay Réka (Monor, József Attila Gimnázium) 41 pont
53-54. Tóth Gábor (Heves, Eötvös József Gimnázium) 41 pont
55. Szoboszlai Réka (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 40 pont
56-58. Gönci Balázs (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 39 pont
56-58. Gulyás 980 Nándor (Mezőkovácsháza, Hunyadi János Gimnázium (Lenin u. 57. ??)) 39 pont
56-58. Ungvári Gergely (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 39 pont
59-60. Kovács 232 Péter (Budapest, Egressy Gábor Ipari Szakközépiskola) 37 pont
59-60. Krejcarek Máté (Budapest, Szent István Gimn.) 37 pont
61. Tőzsér 169 Imre (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 36 pont
62-64. Simon Zoltán (Budapest, Szent István Gimn.) 35 pont
62-64. Sipos Tünde (Heves, Eötvös József Gimnázium) 35 pont
62-64. Takaró Gábor (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 35 pont
65-66. Kerner Ferenc (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 33 pont
65-66. Palásti Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont
67-69. Borbély András (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont
67-69. Molnár Csaba (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 32 pont
67-69. Tóth 999 Attila (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 32 pont
70. Illés Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 31 pont
71. Maknics Dávid (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 30 pont
72-73. Garamszegi Zoltán (Budapest, Szent István Gimn.) 28 pont
72-73. Szokolóczi Dorottya (Budapest, Szent István Gimn.) 28 pont
74. Nagy Róbert (Heves, Eötvös József Gimnázium) 27 pont
75. Fehér Gergely (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 26 pont
76-77. Föglein Anna (Németország, Oberasbach, Dietrich-Bonhoeffer Gym.) 25 pont
76-77. Szabó 997 Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 25 pont
78-79. Majzik Róbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 23 pont
78-79. Stoll Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 23 pont
80. Ráth Krisztián (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont
81-83. Bányász Katalin (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont
81-83. Kiss 540 Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont
81-83. Végh Zoltán (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 21 pont
84-86. Banga Csilla (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 19 pont
84-86. Cseke Botond (Románia, Csíkszereda , Márton Áron Líceum) 19 pont
84-86. Szabó Orsolya (Heves, Eötvös József Gimnázium) 19 pont
87-92. Bozsó Dávid (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 18 pont
87-92. Czoevek Imre (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 18 pont
87-92. Ivády Balázs (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 18 pont
87-92. Mészáros András (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 18 pont
87-92. Szarvas Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 18 pont
87-92. Szilágyi Attila (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 18 pont
93-95. Báger András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
93-95. Bujtár 256 Péter (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 17 pont
93-95. Rusznák Luca (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
96-98. Lászka Éva (Heves, Eötvös József Gimnázium) 16 pont
96-98. Majtényi Attila (Budapest, Szent László Gimn.) 16 pont
96-98. Sipos Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont
99-103. Dancsó Zsuzsanna (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 15 pont
99-103. Gáspár Zsolt (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont
99-103. Kálmán Csaba (Heves, Eötvös József Gimnázium) 15 pont
99-103. Klinger János (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 15 pont
99-103. Tóth László (Budapest, Szent István Gimn.) 15 pont
104-107. Ispánovity Péter Dusán (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 14 pont
104-107. Jakab Gábor (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 14 pont
104-107. Lőrincz Vilmos (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont
104-107. Szép László (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 14 pont
108. Náfrádi Bálint (Győr, Révai Miklós Gimn.) 13 pont
109-112. Légár Ágnes (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 12 pont
109-112. Lukács László (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 12 pont
109-112. P. Tóth András (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont
109-112. Varga 577 István (Budapest, Szent István Gimn.) 12 pont
113-115. Csigás Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont
113-115. Kundráth Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 11 pont
113-115. Malkó Tibor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 11 pont
116-119. Bálint Endre (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont
116-119. Fehér Emese (Heves, Eötvös József Gimnázium) 10 pont
116-119. Kicsiny 153 Richárd (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 10 pont
116-119. Sarkadi Péter (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 10 pont
120-122. Kiss Marianna (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 9 pont
120-122. Nagy-György Renáta (Makó, József Attila Gimnázium) 9 pont
120-122. Szolomájer Csaba (Eger, Lenkey János Honvéd Középiskola és Kollégium) 9 pont
123-125. Dénisch Krisztina (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 8 pont
123-125. Szabó Edit (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont
123-125. Tóth Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont
126-130. Écsi László (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 7 pont
126-130. Kiss 333 Gábor (Szentendre, Ferences Gimn.) 7 pont
126-130. Lovrencsics Lilla (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont
126-130. Timár Szabolcs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont
126-130. Tóth Balázs (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 7 pont
131. Galavics Zoltán (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 6 pont
132. Asztalos Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
133-135. Kovács Róbert (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 4 pont
133-135. Pandúr Sándor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
133-135. Varga Lajos (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont
136-137. Füzesi Szabolcs (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
136-137. Végh Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
138. Nagy 535 István (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 1 pont


Kevesebb pontja van 1 versenyzőnek.