Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

Általános iskolások eredményei a matematika gyakorlatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 360 pont.


Díjazottak:


1. díj: Kunszenti-Kovács Dávid 8. o. (Norvégia, Oslo, Lycée Francais René Cassin) 340 pont
2. díj: Nagy 444 Zoltán 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 254 pont
3. díj: Birkner Tamás 6. o. (Budapest, Deutsche Schule) 241 pont
4. díj: Csóka Endre 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 223 pont
5. díj: Hablicsek Márton 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 206 pont
6. díj: Rácz Judit 8. o. (Szekszárd, Dienes Valéria Ált. Isk.) 181 pont
7. díj: Rácz Éva 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 174 pont


Dícséretben részesült:


8. Balogh 126 Zoltán 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 143 pont
9. Szekeres Balázs 8. o. (Szolnok, Kodály Zoltán Ének-Zene Tagozatos Ált. Isk.) 139 pont
10. Jelitai Kálmán 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 135 pont
11. Nagy 625 Tibor 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 127 pont
12. Tábor Áron 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 125 pont
13. Buti Tamás 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 124 pont
14. Backhausz Ágnes 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 119 pont
15. Pach Péter Pál 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 117 pont
16. Kiss Zsuzsanna 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 106 pont
17. Nyul Balázs 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 102 pont
18. Lakatos Kristóf 8. o. (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 97 pont
19. Bartha Ferenc Ágoston 8. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 92 pont
20. Tamás Krisztina 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 91 pont
21. Lang Péter 8. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 89 pont
22. Malakuczi Viktor 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 82 pont
23. Juhász Máté L. 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 79 pont
24. Kalcsú Áron 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 76 pont
25-26. Lakatos Szilvia 8. o. (Szolnok, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola) 66 pont
25-26. Sparing Dániel 8. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 66 pont
27. Antal 627 Áron 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 52 pont
28. Töreki 123 Péter 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 44 pont
29. Pálvölgyi Dénes 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 43 pont
30. Gálosfai Krisztina 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 37 pont


Következik:


31. Kovács 123 Áron 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 34 pont
32-33. Köber Csaba 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 32 pont
32-33. Urbán 300 Krisztián 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 32 pont
34. Hudecz Viktor 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 25 pont
35. Balog Boglárka 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 24 pont
36. Molnár Kolos 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 23 pont
37. Lajkó Miklós 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont
38-39. Hangai Attila 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 19 pont
38-39. Pótsa Mátyás 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 19 pont
40. Varga 523 Noémi 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 17 pont
41. Szöllősi Ádám 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 16 pont
42-43. Farkas Tamás 8. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 15 pont
42-43. Kovács 494 Andrea 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont
44-47. Bakonyi Ákos 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont
44-47. Gombkötő Kitti 7. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 14 pont
44-47. Klár Tamás 8. o. (Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola) 14 pont
44-47. Mándy Péter 8. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 14 pont
48. Kovács 532 Attila 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont
49-51. Antal 100 Péter 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont
49-51. Boldog Richárd 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 11 pont
49-51. Neudold Soma 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont
52. Fajka Margit 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont
53. Bicskei Norbert 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
54-55. Blága Szabolcs 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 8 pont
54-55. Madocsai Kinga 8. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 8 pont
56-60. Gabler Gergely 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
56-60. Glowinsky Janka 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
56-60. Módos András 8. o. (Szombathely, Paragvári utcai Általános Iskola) 5 pont
56-60. Prekopcsák Zoltán 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
56-60. Turányi Beáta 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
61-63. Derts Zsófia 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont
61-63. Klár Tímea 6. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 4 pont
61-63. Tukacs Livia 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont
64-67. Bilek Adrienn 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
64-67. Hajnalka Zsolt 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
64-67. Katona Tamás 8. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 3 pont
64-67. Szombatfalvi Dalma 8. o. (Miskolc, Vörösmarty Mihály Általános Iskola) 3 pont
68-71. Baintner Nóra 8. o. (Németország, Hemmingen, Vöhlin-Gymnasium) 2 pont
68-71. Kiss 017 Viktória 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont
68-71. Madocsai Rita 8. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont
68-71. Wohner Ágnes 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont
72-74. Cseh-József Réka 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont
72-74. Erdei Sándor 8. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 1 pont
72-74. Lázár Viktor 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont


Kevesebb pontja van 6 versenyzőnek.