Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

Általános iskolások eredményei az elméleti fizika gyakorlatok és feladatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 230 pont.


Díjazottak:


1. díj: Birkner Tamás 6. o. (Budapest, Deutsche Schule) 153 pont
2. díj: Kalcsú Áron 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 122 pont


Dícséretben részesült:


3. Szrnka Béla 8. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 86 pont
4. Rácz Judit 8. o. (Szekszárd, Dienes Valéria Ált. Isk.) 85 pont
5. Rácz Éva 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 77 pont
6. Kiss Zsuzsanna 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 71 pont
7-8. Bilicz Sándor 8. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 58 pont
7-8. Rárósi Ferenc 8. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 58 pont
9. Bálint Norbert 8. o. (Pécs, JPTE 2. sz. Gyak. Ált. Isk.) 57 pont
10. Juhász 110 Anikó 8. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 51 pont
11. Magyar Emil 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 48 pont
12. Dolgos Márton 8. o. (Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 44 pont
13-14. Nagy 625 Tibor 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 41 pont
13-14. Tobak András 8. o. (Sümeg, Kisfaludy Sándor Ált. Isk. és Gimn.) 41 pont


Következik:


15. Kovács Imre Gergely 8. o. (Salgótarján, Kodály Zoltán Általános Iskola) 37 pont
16. Novák Zsófia 7. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 36 pont
17. Kerekes Dávid 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 35 pont
18. Papp Judit 8. o. (Pécs, JPTE 2. sz. Gyak. Ált. Isk.) 31 pont
19. Klár Tamás 8. o. (Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola) 29 pont
20. Hablicsek Márton 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
21. Hóbor Fruzsina 8. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 25 pont
22. Botos Renáta 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 21 pont
23. Kovács 623 György 8. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 16 pont
24. Csorba Beáta 7. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 15 pont
25-26. Hegyháti Máté 7. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont
25-26. Katona Tamás 8. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 14 pont
27. Beréti András 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 13 pont
28-32. Fauszt Melinda 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 12 pont
28-32. Palkó Nóra 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 12 pont
28-32. Tarnóczy Emese 8. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 12 pont
28-32. Tóth 816 Gergely 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont
28-32. Tóth 313 Mátyás 7. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 12 pont
33-34. Csiszer Ildikó 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont
33-34. Surján Veronika 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont
35-36. Mocsáry Judit 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont
35-36. Rácz Balázs 8. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 10 pont
37-38. Józsa Szabolcs 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont
37-38. Kolozsi Csongor 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont
39-43. Király Barna 8. o. (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 8 pont
39-43. Májer Viktor 7. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 8 pont
39-43. Polgár Viktória 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont
39-43. Rózsa Lídia Ivett 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont
39-43. Végh András 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont
44. Sotkó Levente Attila 8. o. (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 7 pont
45-46. Pocsai Tamás 8. o. (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 6 pont
45-46. Rékasi Norbert 8. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
47-51. Kádár Krisztina 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 5 pont
47-51. Kávássy Leila Viola 8. o. (Békéscsaba, Evangélikus Gimn.) 5 pont
47-51. Orbán Roland 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 5 pont
47-51. Tóth Gábor 8. o. (Paks, Herman Ottó Általános Iskola) 5 pont
47-51. Werner Krisztina 8. o. (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 5 pont
52-53. Hoffner Krisztián 8. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 4 pont
52-53. Sipos Balázs 7. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 4 pont
54-61. Bernáth Zsófia 8. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 3 pont
54-61. Csetneki Ágnes 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
54-61. Gyimesi Zsófia 8. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 3 pont
54-61. Jani Natália 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
54-61. Kiss János 8. o. (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 3 pont
54-61. Papp Miklós 8. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 3 pont
54-61. Szabó Ágnes 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
54-61. Szilák Gabriella 8. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
62. Kuli Zsuzsa Sarolta 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont


Kevesebb pontja van 3 versenyzőnek.