Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

11-12. évfolyamosok eredményei a C-jelű matematika gyakorlatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 180 pont.


Díjazottak:


1-2. díj: Ábrány Miklós 12. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 181 pont
1-2. díj: Gajdos Béla 11. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 181 pont
3-4. díj: Farkas Milán 12. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 177 pont
3-4. díj: Robotka Zsolt 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 177 pont
5-6. díj: Gueth Krisztián 12. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 172 pont
5-6. díj: Lovas Róbert 12. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 172 pont
7. díj: Bérces Márton 12. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 167 pont
8. díj: Fall Zoltán 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 166 pont
9. díj: Bicsák Mátyás 11. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 165 pont
10-11. díj: Buruzs Ádám 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 163 pont
10-11. díj: Kegyes Tamás 11. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 163 pont


Dícséretben részesült:


12. Szászi Zsuzsanna 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 161 pont
13-14. Führer Lívia 12. o. (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 159 pont
13-14. Szekeres Nóra 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 159 pont
15. Zombori Zsolt 11. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 158 pont
16-17. Agócs Judit 11. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 157 pont
16-17. Nagy 512 Marianna 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 157 pont
18. Révai Balázs 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 150 pont
19. Schmeiszer Kornél 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 149 pont
20. Várallyay György 12. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 148 pont
21-23. Besenyei Ádám 11. o. (Tatabánya, Árpád Gimn.) 146 pont
21-23. Orbán Viktor 12. o. (Szombathely, Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola) 146 pont
21-23. Strobl Apolka 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 146 pont
24. Fehér 666 Ágnes 12. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 142 pont
25. Bankó Krisztián 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 141 pont
26. Kardos Péter 11. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 139 pont
27. Fazekas Gábor 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 137 pont
28. Wilfing András 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 136 pont
29. Kovács 899 Péter 12. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 133 pont
30-31. Schmeiszer Krisztián 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 132 pont
30-31. Szekeres Lilla 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 132 pont
32. Havran Dániel 11. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 130 pont
33. Fehérvári Sándor 11. o. (Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium) 128 pont
34-35. Aranyossy Márta 12. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 126 pont
34-35. Patay Gergely 11. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 126 pont
36. Hegyi Péter 12. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 125 pont
37-39. Juhász 113 Ágnes 11. o. (Miskolc, Avasi Gimn.) 124 pont
37-39. Klausz Ferenc 11. o. (Tatabánya, Árpád Gimn.) 124 pont
37-39. Németh Péter 12. o. (Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gimn.) 124 pont
40-41. Horváth 413 László 11. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 122 pont
40-41. Keresztély Éva 12. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 122 pont
42. Menyhárt Sándor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 120 pont
43-44. Bécsi Kristóf 11. o. (Győr, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola) 114 pont
43-44. Münz Márton 11. o. (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium) 114 pont
45. Brulich Ákos 12. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 113 pont
46. Matécsa 999 Márta 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 112 pont
47-48. Koczka Gergely 11. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 111 pont
47-48. Sapszon János 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 111 pont
49. Bakó Péter 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 109 pont
50-51. Beregszászi Krisztián 11. o. (Debrecen, Brassai Sámuel Műszaki Középiskola) 108 pont
50-51. Lévai István 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 108 pont
52. Mezei Irén 12. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 107 pont
53. Jancski Dóra 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 104 pont
54. Csornai Gyula 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 100 pont
55. Karika Róbert 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 99 pont
56. Csurdi Abigél 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 98 pont
57-58. Szőllősi Loránd 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 97 pont
57-58. Tóth 111 Gábor 12. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 97 pont
59-60. Gyarmati-Szabó István 11. o. (Tatabánya, Árpád Gimn.) 96 pont
59-60. Károly Zoltán 12. o. (Szombathely, Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola) 96 pont
61. Tóth Balázs 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 95 pont
62. Gyérmán János 11. o. (Nagykőrös, Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola) 94 pont
63. Mehrl Nándor 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 91 pont
64. Káldy Nóra 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 90 pont
65-66. Samu Axel 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 89 pont
65-66. Takács Nóra 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 89 pont
67-68. Sallai 123 Enikő 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 88 pont
67-68. Schwarz Attila 12. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 88 pont
69-70. Dávid Anita 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 85 pont
69-70. Sipos Tünde 12. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 85 pont
71. Czeglédi Erika 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 84 pont
72-75. Kanyó Katalin 11. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 82 pont
72-75. Kiss 360 Sándor 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 82 pont
72-75. Kriston Vízi Gábor 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 82 pont
72-75. Molnár László Milán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 82 pont
76-77. Kovács 999 Zsolt 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 81 pont
76-77. Portschy Szabolcs 12. o. (Celldömölk, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 81 pont
78-81. Berta Andrea 11. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 80 pont
78-81. Friedl Zita 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 80 pont
78-81. Makó Veronika 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 80 pont
78-81. Szontágh Zsuzsanna 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 80 pont
82. Zsédely Eszter 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 79 pont
83. Pári Csaba 12. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 75 pont
84-86. Oláh Tibor Benjámin 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 74 pont
84-86. Rozovits Zoltán 11. o. (Tatabánya, Árpád Gimn.) 74 pont
84-86. Szépe Bálint 11. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 74 pont
87-88. Bagyal Adrienn 11. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 73 pont
87-88. Simon Zoltán 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 73 pont
89-91. Darányi Adrienn 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 72 pont
89-91. Lovrencsics Lilla 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 72 pont
89-91. Újhelyi Bernadett 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 72 pont
92. Ivánszki Szilvia 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 71 pont
93. Király Péter 11. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 70 pont
94. Kardos Zsófia 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 69 pont
95. Inzelt György 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 68 pont
96-97. Davidovics Gábor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 66 pont
96-97. Togobickij Vera 11. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 66 pont
98-99. Lődör Zoltán 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 65 pont
98-99. Oláh Szabolcs 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 65 pont
100. Piros Judit 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 64 pont


Következik:


101-102. Linka Judit 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 63 pont
101-102. Nyisztor Noémi 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 63 pont
103-106. Kocsis 444 Gábor 12. o. (Tapolca, Batsányi János Gimn. és Postaforgalmi Szki.) 62 pont
103-106. Lénárt Marcell 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 62 pont
103-106. Szabó 415 Ágnes 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 62 pont
103-106. Varga 951 Attila 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 62 pont
107-109. Biczó András 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 61 pont
107-109. Mátrai Rita 12. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 61 pont
107-109. Mihics Henrik 11. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 61 pont
110-113. Geri Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 60 pont
110-113. Kovács Szabolcs 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 60 pont
110-113. Nagy 777 Zoltán 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 60 pont
110-113. Túri Bálint 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 60 pont
114-118. Harangi Norbert 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 59 pont
114-118. Kallus Edit 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 59 pont
114-118. Márkus Viktória 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 59 pont
114-118. Rádi Krisztina 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 59 pont
114-118. Szegedi Máté 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 59 pont
119. Török Tímea 11. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 58 pont
120. Döme Botond 11. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 55 pont
121. Menyhárt Ferenc 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 54 pont
122-125. Kósa Gabriella 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 53 pont
122-125. Kulcsár Péter 12. o. (Zalaegerszeg, Ganz Ábrahám Szakközépiskola, Szakmunkásképző és Kollégium ) 53 pont
122-125. Pásztor Krisztina 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 53 pont
122-125. Tolvaj Vera 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 53 pont
126-129. Bíró Márton 11. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 52 pont
126-129. Sinkovicz Katalin 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 52 pont
126-129. Tüske Rita (Gabriella) 11. o. (Lenti, Gönczi Ferenc Gimn.) 52 pont
126-129. Varga Dániel 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 52 pont
130-131. Kungl István 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 51 pont
130-131. Pádár Gergely 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 51 pont
132-135. Antal István 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 50 pont
132-135. Bendzsel Tamás 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 50 pont
132-135. Burján Krisztina 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 50 pont
132-135. Gyenes Dávid 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 50 pont
136-137. Berényi Gergely 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 49 pont
136-137. Molnár Csaba 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 49 pont
138-139. Bálint Hajnalka 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 48 pont
138-139. Jombik Péter 12. o. (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 48 pont
140. Kállay Viktória 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 47 pont
141-142. Kiss Marietta 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 46 pont
141-142. Papp Gyula 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 46 pont
143-144. Mezőfi Lajos 12. o. (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 43 pont
143-144. Pálinkás Tünde 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 43 pont
145-149. Horváth 727 István 11. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 42 pont
145-149. Horváth Lajos 11. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 42 pont
145-149. Hraniszláv Ljubica 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 42 pont
145-149. Pintér Zsuzsanna 11. o. (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 42 pont
145-149. Szép László 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 42 pont
150-151. Sallay Réka 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 41 pont
150-151. Taraza Busra 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 41 pont
152-156. Balogh Renáta 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 40 pont
152-156. Groma Veronika 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 40 pont
152-156. Kisvári 981 Zsuzsanna 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 40 pont
152-156. Lászka Éva 12. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 40 pont
152-156. Soós István 11. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 40 pont
157. Kozma Bálint 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 39 pont
158. Kozma Gergely 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 38 pont
159. Bacsárdi László 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 37 pont
160-163. Fiedler Ágnes 11. o. (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 36 pont
160-163. Hekk Andrea 11. o. (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 36 pont
160-163. Vincze Tímea 12. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 36 pont
160-163. Vitális Gábor 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 36 pont
164-168. Kőhalmi Lívia 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 35 pont
164-168. Lakatos Veronika 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 35 pont
164-168. Osztényi József 12. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 35 pont
164-168. Tóth Éva 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 35 pont
164-168. Yu Da 12. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 35 pont
169. Vajnai 111 Viktória 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 34 pont
170-173. Fekete Ada 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 33 pont
170-173. Monyók Ákos 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 33 pont
170-173. Nagy Klaudia 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 33 pont
170-173. Stoll Péter 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 33 pont
174-176. Kiss 123 József 11. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 32 pont
174-176. Molnári 918 Angéla 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 32 pont
174-176. Somodi Zoltán 11. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 32 pont
177-180. Balog Krisztián 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 31 pont
177-180. Horváth Péter 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 31 pont
177-180. Kitlei Róbert 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 31 pont
177-180. László Zoltán 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 31 pont
181-183. Gondos Gabriella 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 30 pont
181-183. Pupp Péter 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 30 pont
181-183. Várady Gábor 11. o. (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 30 pont
184-185. Berkes 555 Judit 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 29 pont
184-185. Horváth 313 Dániel 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 29 pont
186-190. Firnigel Zoltán 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 28 pont
186-190. Gubán Zoltán 11. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 28 pont
186-190. Ledniczki Petra 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 28 pont
186-190. Lendvai Péter 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 28 pont
186-190. Madarász Éva 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 28 pont
191-192. Keszte Dóra 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 27 pont
191-192. Tabányi Attila 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 27 pont
193-195. Ekler Bálint 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 pont
193-195. Magyar Zsuzsanna 12. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 26 pont
193-195. Major Attila 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 26 pont
196-203. Fassang Noémi 12. o. (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 24 pont
196-203. Giricz Tamás 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 24 pont
196-203. Kormos Hedvig 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 24 pont
196-203. Mészáros Miklós 12. o. (Debrecen, Brassai Sámuel Műszaki Középiskola) 24 pont
196-203. Nagy Annamária 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 24 pont
196-203. Németh 123 Boglárka 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 24 pont
196-203. Ráth Krisztián 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont
196-203. Takács Marianna 11. o. (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 24 pont
204. Fábián Gergely Bence 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont
205-208. Drozdy Győző 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 22 pont
205-208. Horváth 820 Mariann 11. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 22 pont
205-208. Solymossy Endre 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont
205-208. Somodi Katalin 11. o. (Tatabánya, Árpád Gimn.) 22 pont
209-213. Hullám Gábor 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 21 pont
209-213. Kántor Éva 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 21 pont
209-213. Mikó Adrienn 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 21 pont
209-213. Molnár 128 Bernadett 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 21 pont
209-213. Szerencse Balázs 12. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 21 pont
214-225. Bajnai Blanka 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 20 pont
214-225. Bella Ildikó 12. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 20 pont
214-225. Csábi Tibor 11. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 20 pont
214-225. Czirkos Zoltán 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont
214-225. Götz Tibor 12. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 20 pont
214-225. Köteles Hédi 11. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 20 pont
214-225. Makó Attila 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 20 pont
214-225. Manrique Dávid 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 20 pont
214-225. Nagy Emőke 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 20 pont
214-225. Pintér Balázs 11. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 20 pont
214-225. Tóbiás Gábor 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
214-225. Véhmann Ferenc 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 20 pont
226-237. Balog 622 Dániel 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont
226-237. Baranya Péter 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 19 pont
226-237. Dávid Henrietta 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 19 pont
226-237. Ferencz Viktor 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 19 pont
226-237. Gelencsér Tímea 11. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 19 pont
226-237. Huszár Zsuzsanna 11. o. (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 19 pont
226-237. Kondor Bernadett 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 19 pont
226-237. Lunczer Anita 12. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 19 pont
226-237. Maróti Csilla 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 19 pont
226-237. Matos Zoltán 11. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 19 pont
226-237. Taller Adrienn 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 19 pont
226-237. Vitos Botond 11. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 19 pont
238-241. Bereczky Anett 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 18 pont
238-241. Mészáros Albert 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 18 pont
238-241. Nyíri 104 Sándor 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont
238-241. Váraljai Petra 12. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 18 pont
242-246. Brand Veronika 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont
242-246. Fehér Ágnes 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 17 pont
242-246. Kövesárki Péter 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
242-246. Ludányi Melinda 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 17 pont
242-246. Oszbach Nikoletta 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 17 pont
247-253. Kálosi Gergely 12. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 16 pont
247-253. Kovács Adrián 12. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 16 pont
247-253. Povázsay Zoltán 11. o. (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimn.) 16 pont
247-253. Radics Géza 11. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 16 pont
247-253. Spacér Beáta 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 16 pont
247-253. Váradi 256 Attila 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 16 pont
247-253. Zeitler Zsófia 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 16 pont
254-282. Besenyei László 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 15 pont
254-282. Bognár Péter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 15 pont
254-282. Bognár Tamás 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 15 pont
254-282. Boromisza Zsombor 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 15 pont
254-282. Csernyi Róbert 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont
254-282. Csigi Szilvia 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 15 pont
254-282. Deme 007 Gábor 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 15 pont
254-282. Enyedi Ferenc 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 15 pont
254-282. Fekete Szilárd 12. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 15 pont
254-282. Gáspár Katalin 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 15 pont
254-282. Gerics Richárd 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 15 pont
254-282. Göllény István 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 15 pont
254-282. Hajdú Rita 11. o. (Nagykőrös, Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola) 15 pont
254-282. Halász Gabriella 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 15 pont
254-282. Hernádi Péter 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 15 pont
254-282. Izsó Balázs 12. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 15 pont
254-282. Kemes Balázs 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont
254-282. Kiss Ákos 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 15 pont
254-282. Kovács 002 Lőrinc 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 15 pont
254-282. Lantos Yvette 12. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 15 pont
254-282. Magyar Virág 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 15 pont
254-282. Mihályi Csaba 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 15 pont
254-282. Nagy Bernadett 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 15 pont
254-282. Nagy 981 Tamás 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 15 pont
254-282. Pejlovas Edit 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 15 pont
254-282. Szeszler Judit 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 15 pont
254-282. Tóth 625 Tamás 12. o. (Debrecen, Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szki. ) 15 pont
254-282. Vastag Gábor 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 15 pont
254-282. Vörös Csaba 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 15 pont
283-293. Dencs János 11. o. (Nagykőrös, Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola) 14 pont
283-293. Ercsey Klára 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 14 pont
283-293. Fórizs Gábor 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 14 pont
283-293. Fórizs Sándor 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 14 pont
283-293. Gaál Zoltán 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 14 pont
283-293. Gosztola Dorottya 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 14 pont
283-293. Horváth 283 Veronika 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 14 pont
283-293. Huszti Andrea 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont
283-293. Somogyi Gergely 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 14 pont
283-293. Totok Patrícia 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 14 pont
283-293. Varga Zoltán 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont
294-301. Buczkó Gábor 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 13 pont
294-301. Csikós Attila 11. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 13 pont
294-301. Csontos Annamária 12. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 13 pont
294-301. Gombos Erna 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 13 pont
294-301. Jósvai Tamás 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 13 pont
294-301. Jusztin Balázs 11. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 13 pont
294-301. Kantavári Anita 12. o. (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 13 pont
294-301. Szabó 665 László 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 13 pont
302-309. Boda Attila 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 12 pont
302-309. Fibinger Anita 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 12 pont
302-309. Gáspár Krisztina 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 12 pont
302-309. Kis 666 Péter 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 12 pont
302-309. Kuprivecz Katalin 11. o. (Nagykanizsa, Dr. Mező Ferenc Gimn. és Közg. Szki.) 12 pont
302-309. Oszvald Péter 11. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 12 pont
302-309. Schmerl Gábor 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 12 pont
302-309. Sipos Anett 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 12 pont
310-313. Hantos Mariann 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 11 pont
310-313. Koloszár Péter 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont
310-313. Papp 111 László 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 11 pont
310-313. Tóth 164 Péter András 12. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 11 pont
314-346. Baráthy Enikő 11. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 10 pont
314-346. Bence Virág 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont
314-346. Birkás Tamás 11. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 10 pont
314-346. Dobóvári Attila 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 10 pont
314-346. Horák György 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 10 pont
314-346. Horváth 420 Rita 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 10 pont
314-346. Jósvai Szilárd 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont
314-346. Kiss Ádám 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont
314-346. Kormos Zoltán 11. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 10 pont
314-346. Kovács Zoltán 11. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 10 pont
314-346. Lukács Beáta 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont
314-346. Lukács Tamás 12. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 10 pont
314-346. Martits Gábor 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
314-346. Mong Zoltán 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
314-346. Mosonyi Zsolt 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 10 pont
314-346. Mózer Erzsébet 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 10 pont
314-346. Nagy 801 Krisztina 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont
314-346. Nagy Noémi 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont
314-346. Pesti Orsolya 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
314-346. Rokay Kira 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont
314-346. Simon Csilla 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont
314-346. Szabó 819 Barbara 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 10 pont
314-346. Szabó 810 Krisztina 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont
314-346. Szekeres Zsuzsanna 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont
314-346. Szügyi Viktor 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont
314-346. Tar Domokos Géza 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont
314-346. Tóth Gábor 11. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 10 pont
314-346. Tóth Levente 11. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 10 pont
314-346. Tuska László 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 10 pont
314-346. Uher Zoltán 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont
314-346. Vaka Ágnes 12. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 10 pont
314-346. Vass Péter 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont
314-346. Vig László 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 10 pont
347-356. Balogh Márta 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont
347-356. Bosznay Tamás 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
347-356. Győrfi Annamária 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 9 pont
347-356. Kápolnai Richárd 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont
347-356. László Dezső 11. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 9 pont
347-356. Martinka Diána 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 9 pont
347-356. Medgyes Krisztián 11. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 9 pont
347-356. Sirokai Levente 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 9 pont
347-356. Szabó 022 Magdolna 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 9 pont
347-356. Varga Szilvia 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
357-363. Gethe László 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont
357-363. Hoffmann Ágnes 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont
357-363. Kovács 982 Attila 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 8 pont
357-363. Marthon Ildikó 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 8 pont
357-363. Mihálovics Lajos 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 8 pont
357-363. Nagy Enikő 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 8 pont
357-363. Takács Attila 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 8 pont
364-373. Balázs Gábor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont
364-373. Barics Krisztián János 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 7 pont
364-373. Hajducsek Dániel 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 7 pont
364-373. Herczeg Zoltán 11. o. (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 7 pont
364-373. Matyasovszki Veronika 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 7 pont
364-373. Pallagi Orsolya 12. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 7 pont
364-373. Sinka Bálint 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 7 pont
364-373. Szabó 100 Csaba 11. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 7 pont
364-373. Szabó 312 Zsuzsanna 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 7 pont
364-373. Vozik István 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 7 pont
374-386. Csordás Helga 12. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 6 pont
374-386. Dénes Zoltán 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 6 pont
374-386. Fehér Zalán 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 6 pont
374-386. Holperth Adrienn 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
374-386. Horváth Milda 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont
374-386. Jónás Helga 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont
374-386. Kristóf Adrienn Dóra 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont
374-386. Monoki Miklós 11. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 6 pont
374-386. Palotai Zsuzsanna 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
374-386. Szabó 111 János 12. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 6 pont
374-386. Tóth 666 Károly 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont
374-386. Tóth 171 Péter 12. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 6 pont
374-386. Varga Adrienn 12. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 6 pont
387-452. Andó Mária 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
387-452. Babjuk Balázs 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont
387-452. Bódi Ildikó 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 5 pont
387-452. Borbély András 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont
387-452. Borhi Tamás 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 5 pont
387-452. Brandt Melinda 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
387-452. Cserháti Gábor 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 5 pont
387-452. Csetneki Sándor 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Dányi Piroska 11. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Deli Tibor 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 5 pont
387-452. Dicső Gábor 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
387-452. Dobozy Judit 12. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 5 pont
387-452. Fal Gábor 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont
387-452. Fekete Milán 11. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 5 pont
387-452. Gibicsár Éva 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
387-452. Gulyás Gábor 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
387-452. Hajdú Álmos 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 5 pont
387-452. Havasi Kata 12. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 5 pont
387-452. Herák György 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 5 pont
387-452. Horváth Viktória 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Kádas Antal 12. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 5 pont
387-452. Kiss Tekla 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
387-452. Koska Annamária 11. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 5 pont
387-452. Kovács 100 Éva 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Kovács Imre Tamás 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 5 pont
387-452. Kőrösi János 11. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 5 pont
387-452. Luda Angéla 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Lukács Ádám 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
387-452. Magyar Zsolt 12. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 5 pont
387-452. Makai Krisztián 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 5 pont
387-452. Mandák Attila 11. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 5 pont
387-452. Mármarosi Csilla 11. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 5 pont
387-452. Marton Attila 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 5 pont
387-452. Martonosi Péter 12. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Medgyaszai Tímea 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Medve Dániel 11. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 5 pont
387-452. Muzsik Zoltán 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 5 pont
387-452. Nagy Zsanett 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Naszvadi Gábor 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
387-452. Németh Judit 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Pálinkás Bence Fábián 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 5 pont
387-452. Papp Eszter 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont
387-452. Rab Ildikó 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 5 pont
387-452. Reményi Gábor 11. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 5 pont
387-452. Sáfár Dénes 11. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Safranka Mátyás 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 5 pont
387-452. Skrek Zoltán 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Steiner Zoltán 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Szabó Gergely 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 5 pont
387-452. Szabó Zsanett 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 5 pont
387-452. Szabó 231 Zsuzsanna 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
387-452. Szabó Zsuzsanna 12. o. (Heves, Eötvös József Gimnázium) 5 pont
387-452. Szakál Tivadar 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 5 pont
387-452. Szaniszló Erika 11. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 5 pont
387-452. Szántó 900 Imre 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 5 pont
387-452. Szirányi Zsófia 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
387-452. Takács 888 Ágnes 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
387-452. Tapodi Attila 11. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 5 pont
387-452. Tóth Beatrix 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Tóth László Endre 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
387-452. Tuli Hedvig 12. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Tulipán József 11. o. (Eger, Lenkey János Honvéd Középiskola és Kollégium) 5 pont
387-452. Tutervai Ágnes 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
387-452. Varga 128 Eszter 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
387-452. Villám Gyula 12. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 5 pont
387-452. Wikipil Zsanett 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
453-459. Breier Georgina 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 4 pont
453-459. Ilyés Edit 12. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 4 pont
453-459. Kovács 233 Pál 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 4 pont
453-459. Lükő Sára 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont
453-459. Mózes Melinda 11. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 4 pont
453-459. Szőke Diána 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont
453-459. Turzai Erika Anna 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 4 pont
460-462. Ladányi Ákos 12. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 3 pont
460-462. Séber László 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 3 pont
460-462. Tóth Norbert 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
463-467. Futó Zsolt 12. o. (Oroszlány, Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola) 2 pont
463-467. Kasztner Tamás 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont
463-467. Makó 369 Gyöngyi 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont
463-467. Nagy Attila 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 2 pont
463-467. Stoits Melinda 12. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 2 pont
468-469. Kéri András 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
468-469. Sikó Péter 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 1 pont


Kevesebb pontja van 15 versenyzőnek.