Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

Nehezebb matematika feladatok versenye

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 180 pont.


Díjazottak:


1. díj: Juhász András 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 152 pont
2. díj: Terpai Tamás 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 125 pont
3. díj: Végh A. László 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 123 pont
4. díj: Lukács László 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 122 pont
5. díj: Gerbicz Róbert 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 74 pont
6. díj: Gyenes Zoltán 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 70 pont
7. díj: Pálvölgyi Dömötör 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 54 pont
8-9. díj: Harangi Viktor 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 48 pont
8-9. díj: Horváth 202 Gábor 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 48 pont
10. díj: Máthé András 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 45 pont


Dícséretben részesült:


11. Zábrádi Gergely 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 38 pont
12. Székelyhidi Gábor 12. o. (Kuvait, Havalli, New English School) 36 pont
13. Naszódi Gergely 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 29 pont
14. Pozsár Balázs 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 26 pont
15. Papp Dávid 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 25 pont
16-17. Baharev Ali 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 23 pont
16-17. Csóka Endre 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont
18-19. Gueth Krisztián 12. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 22 pont
18-19. Kunszenti-Kovács Dávid 8. o. (Norvégia, Oslo, Lycée Francais René Cassin) 22 pont
20. Pap Júlia 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont
21. Dezső Balázs 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 19 pont
22. Mecz Balázs 12. o. (Pápa, Türr István Gimn.) 17 pont
23. Dancsó Zsuzsanna 12. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 16 pont
24-26. Kiss 345 Gergely 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont
24-26. Kiss 360 Sándor 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont
24-26. Koch Dénes 10. o. (Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium) 15 pont
27. Pataki Péter 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 14 pont
28. Horváth 713 György 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont
29-33. Csirmaz Előd 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont
29-33. Gelencsér Gábor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont
29-33. Ta Vinh Thong 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont
29-33. Tran Thanh Long 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont
29-33. Yu Da 12. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 10 pont


Következik:


34-36. Devecsery András 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont
34-36. Szabó 997 Péter 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont
34-36. Varjú Péter 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 8 pont
37. Szathmári Marcell 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 7 pont
38. Sidó Péter 11. o. (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 6 pont
39-47. Bujdosó Attila 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
39-47. Gerencsér Balázs 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
39-47. Keszegh Balázs 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
39-47. Lovrics Anna 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
39-47. Mansur Boase 11. o. (Nagy-Britannia, London, ) 5 pont
39-47. Mészáros András 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 5 pont
39-47. Pálvölgyi Dénes 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
39-47. Pozsonyi Gergő 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
39-47. Rácz Balázs 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
48-52. Iván Szabolcs 11. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 4 pont
48-52. Jesch Dávid 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
48-52. Legány Csaba 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
48-52. Szakács László 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 4 pont
48-52. Zsbán Ambrus 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont
53-58. Balka Richárd 10. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimn.) 3 pont
53-58. Bartha 321 Ágnes 9. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 3 pont
53-58. Győző Miklós 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
53-58. Roszol László 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
53-58. Spanczér Ilona 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont
53-58. Várnai Anikó 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
59-62. Ábrány Miklós 12. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 2 pont
59-62. Lengyel 821 Zoltán 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont
59-62. Szalay Zsófia 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont
59-62. Vizer Máté 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont
63. Nagy 201 Zoltán 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 1 pont


Kevesebb pontja van 18 versenyzőnek.