Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

Az A-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye

1-12. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 135 pontot lehetett elérni.

1. díj: Gyenes Zoltán 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 134 pont
2. díj: Zábrádi Gergely 12. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 99 pont
3. díj: Harangi Viktor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 96 pont
4. díj: Kiss 345 Gergely 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 80 pont
5. díj: Varjú Péter 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 62 pont
6. díj: Csóka Endre 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 56 pont
7. díj: Pálvölgyi Dömötör 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont
8. díj: Kunszenti-Kovács Dávid 9. o. (Norvégia, Oslo, Lycée Francais René Cassin) 41 pont
9. díj: Vizer Máté 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 29 pont
10-11. díj: Ambrus Gergely 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 21 pont
10-11. díj: Koch Dénes 11. o. (Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium) 21 pont


Dicséretben részesült:

12. Máthé András 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont
13. Reviczky Ádám János 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 17 pont
14. Tóth 498 Ferenc 12. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 16 pont
15-16. Baharev Ali 12. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 15 pont
15-16. Dezső Balázs 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 15 pont
17. Nagy 444 Zoltán 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
18-20. Keszegh Balázs 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont
18-20. Papp Dávid 12. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont
18-20. Ta Vinh Thong 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont
21. Vígh Viktor 11. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 8 pont
22-23. Sarusi Annamária 8. o. (Békéscsaba, 10. sz. Általános Iskola) 6 pont
22-23. Sidó Péter 12. o. (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 6 pont


Következik:

24-28. Breuer János 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
24-28. Dénes Attila 12. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 5 pont
24-28. Iván Szabolcs 12. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 5 pont
24-28. Pozsár Balázs 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
24-28. Rakamazi Richárd 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 5 pont
29-32. Antal Ágnes 11. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont
29-32. Kőrizs András 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 4 pont
29-32. Spanczér Ilona 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
29-32. Székelyhidi Tamás 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 4 pont
33-35. Enyedi Gábor 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 3 pont
33-35. Lang Péter 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 3 pont
33-35. Sipos Ádám 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
36-40. Babos Attila 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 2 pont
36-40. Bartha 321 Ágnes 10. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 2 pont
36-40. Bartha Tamás Árpád 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont
36-40. Mics Zoltán 11. o. (Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 2 pont
36-40. Pesti Gábor 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont
41-53. Cseresznye Kitti 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont
41-53. Decsi Péter 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 1 pont
41-53. Gyenese Péter 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont
41-53. Hudetz György 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont
41-53. Juhász 110 Anikó 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 1 pont
41-53. Krivosija Zoltán 9. o. (Kiskunhalas, II. Rákóczi Ferenc Mezőgazdasági, Közgazdasági és Informatikai Szki.) 1 pont
41-53. Mészáros 6 Balázs 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont
41-53. Mészáros 8 Tamás 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont
41-53. Somlai Henrietta 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont
41-53. Sörös Csaba 11. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 1 pont
41-53. Szakácsi János 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont
41-53. Szentgyörgyi Zsófia 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
41-53. Zoltán Illés 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont

Kevesebb pontja van 22 versenyzőnek.