Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A B-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye

1-8. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 243 pontot lehetett elérni.

1. díj: Hablicsek Márton 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 219 pont
2. díj: Rácz Béla András 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 192 pont
3. díj: Pach Péter Pál 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 187 pont
4. díj: Horváth 424 Márton 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 176 pont
5. díj: Sarusi Annamária 8. o. (Békéscsaba, 10. sz. Általános Iskola) 158 pont
6. díj: Puskás Anna 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 157 pont
7. díj: Birkner Tamás 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 155 pont
8. díj: Szilágyi Péter 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 152 pont
9. díj: Pál 213 Ágnes 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 147 pont


Dicséretben részesült:

10. Paulin Dániel 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 117 pont
11. Bauer Péter 8. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 109 pont
12. Kovács Dóra Judit 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 96 pont
13. Halbrucker Tamás 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 78 pont
14. Hudáky Zsuzsanna 8. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 68 pont
15. Matyuska Ferenc 8. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 67 pont
16. Nyeste Szabolcs 8. o. (Nyíregyháza, Jókai Mór Református Általános Iskola) 61 pont
17. Varga 711 Nóra 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 57 pont
18. Kovács 666 Gábor 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 52 pont
19. Klobb Maja 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 46 pont
20. Seress Bence 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 45 pont
21. Horváth Tamás 6. o. (Budapest, Városligeti Általános Iskola) 40 pont
22. Steinbach Cecília 8. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 37 pont


Következik:

23. Klár Tímea 7. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 29 pont
24-25. György András 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
24-25. Kutasi Dávid 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
26. Kawka Gábor 8. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 25 pont
27. Fehér Gábor 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont
28. Vámossy Viktória 7. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 21 pont
29. Árokszállási László 7. o. (Paks, Móra Ferenc Általános Iskola) 19 pont
30. Bengery Zsófia 7. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 18 pont
31-33. Kádár András 7. o. (Szekszárd, 5. Sz. Általános Iskola) 17 pont
31-33. Sebestyén Krisztián 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont
31-33. Wohner Ágnes 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 17 pont
34. Turi Adrienn 8. o. (Budaörs, I. sz. Általános Iskola) 16 pont
35-36. Hegyi Gábor 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont
35-36. Németh 704 Márton 7. o. (Körmend, Somogyi Béla Általános Iskola) 14 pont
37-38. Mészáros 6 Balázs 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont
37-38. Rátkai András 7. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 12 pont
39. Fajka Margit 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 11 pont
40-42. Igaz Attila 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont
40-42. Magonyi Erika 8. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 10 pont
40-42. Mészáros 8 Tamás 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont
43. Bácsi Ádám 8. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 9 pont
44-47. Dancsó Mária 8. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 8 pont
44-47. Hegyháti Máté 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont
44-47. Izsák Dániel Domonkos 8. o. (Dunaújváros, Móricz Zsigmond Általános Iskola) 8 pont
44-47. Köllő Hanna 8. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 8 pont
48-50. Fülöp Bálint 5. o. (Budapest, Virányos Általános Iskola) 7 pont
48-50. Kajtár Máté 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont
48-50. Maga Péter 8. o. (Nyíregyháza, Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola) 7 pont
51. Boros Benedek 8. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 6 pont
52-53. Gyarmati Eszter 7. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
52-53. Németh Adrián 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
54. Fejér Balázs 8. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont
55-60. Dergez Dávid 7. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
55-60. Ivanyos Sára 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
55-60. Kaposi Ambrus 8. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont
55-60. Király Csaba 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont
55-60. Solymosi Réka 7. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 3 pont
55-60. Tóth Natália 8. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
61-63. Ambrus Aliz 8. o. (Szolnok, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola) 2 pont
61-63. Korcsog Ráhel 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont
61-63. Mózes Krisztina-Andrea 7. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 2 pont
64-65. Nagy 224 Éva 8. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont
64-65. Szuhányi Kamilla 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont

Kevesebb pontja van 2 versenyzőnek.