Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A B-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye

9. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 243 pontot lehetett elérni.

1. díj: Kunszenti-Kovács Dávid (Norvégia, Oslo, Lycée Francais René Cassin) 237 pont
2. díj: Csóka Endre (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 216 pont
3. díj: Nagy 444 Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 210 pont
4. díj: Bérczi Kristóf (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 203 pont
5. díj: Szekeres Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 192 pont
6. díj: Komjáthy Júlia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 183 pont
7. díj: Rácz Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 180 pont
8. díj: Bergmann Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 170 pont
9. díj: Jelitai Kálmán (Budapest, Szent István Gimn.) 166 pont
10. díj: Malakuczi Viktor (Budapest, Szent István Gimn.) 163 pont


Dicséretben részesült:

11-12. Backhausz Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 162 pont
11-12. Blastik Márta (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 162 pont
13. Salát Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 159 pont
14-15. Herr Annamária (Szekszárd, Garay János Gimn.) 153 pont
14-15. Tábor Áron (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 153 pont
16. Kiss Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 150 pont
17. Ruppert László (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 149 pont
18-19. Balogh Ágnes (Szekszárd, Garay János Gimn.) 148 pont
18-19. Belső Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 148 pont
20. Kovács 494 Andrea (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 147 pont
21. Balogh 126 Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 144 pont
22. Gábor Sámuel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 142 pont
23. Surján Veronika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 139 pont
24. Nyul Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 135 pont
25-26. Sevecsek Zsuzsanna (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 133 pont
25-26. Szilágyi Zoltán (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 133 pont
27. Jankó András (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 132 pont
28. Sipos Gábor (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 128 pont
29. Kalcsú Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 124 pont
30. Bartha Ferenc (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 120 pont
31. Buti Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 119 pont
32. Ureczky Dóra (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 118 pont
33. Honti Edit Anna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 116 pont
34. Fülöp Anita (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 115 pont
35. Antal 627 Áron (Budapest, Szent István Gimn.) 112 pont
36. Mándy Péter (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 109 pont
37. Borbély Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 107 pont
38. Lang Péter (Győr, Révai Miklós Gimn.) 106 pont
39. Koltai Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 105 pont
40. Molnár 999 László (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 104 pont
41-42. Szalai Attila (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 98 pont
41-42. Urbán 300 Krisztián (Budapest, Szent István Gimn.) 98 pont
43. Besenyei Balázs (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 97 pont
44. Kiss Demeter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 95 pont
45. Márton Sándor (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 94 pont
46-47. Boldog Richárd (Budapest, Szent István Gimn.) 93 pont
46-47. Rácz Éva (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 93 pont
48-49. Hajdú Huba (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 92 pont
48-49. Varga 840511 András (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 92 pont
50. Bisztray Márta (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 89 pont
51-52. Nagy 625 Tibor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 86 pont
51-52. Szalay Gergely (Budapest, Veres Péter Gimn.) 86 pont
53-54. Márton Noémi Petra (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 81 pont
53-54. Sipos Kinga (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 81 pont
55. Balogh 947 László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 80 pont
56-57. Herczegh Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 79 pont
56-57. Sparing Dániel (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 79 pont
58. Horváth 997 Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 77 pont
59-60. Markó Roland (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 76 pont
59-60. Pinczehelyi Tamás (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 76 pont
61. Fehér Ádám (Győr, Révai Miklós Gimn.) 75 pont
62-63. Balaton Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 74 pont
62-63. Csetri András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 74 pont
64. Simon Zsolt (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 71 pont
65-66. Prekopcsák Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 70 pont
65-66. Töreki 123 Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 70 pont
67. Simon 111 Attila (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 68 pont
68-70. Gáthy Lajos (Fehérgyarmat, Zalka Máté Gimnázium) 67 pont
68-70. Kormos Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 67 pont
68-70. Tölgyesi Csaba (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 67 pont
71. Derts Zsófia (Budapest, Szent István Gimn.) 66 pont
72-73. Hanzséros Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 64 pont
72-73. Molnár 712 Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 64 pont
74. Módos András (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 63 pont
75-77. Gáspár Orsolya (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 62 pont
75-77. Pusztai János (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 62 pont
75-77. Sepler Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 62 pont
78. Molnár Kolos (Budapest, Szent István Gimn.) 61 pont
79-80. Bárkai János (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 60 pont
79-80. Márton Szabolcs (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 60 pont
81. Varga 523 Noémi (Budapest, Szent István Gimn.) 57 pont
82. Köber Csaba (Budapest, Szent István Gimn.) 55 pont
83-84. Budai Dénes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 53 pont
83-84. Salamon Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 53 pont
85-86. Maróti László (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 51 pont
85-86. Vági Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 51 pont
87. Bakonyi Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 49 pont
88-89. Drüszler Anikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 47 pont
88-89. Hangai Attila (Budapest, Szent István Gimn.) 47 pont
90-94. Lajkó Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont
90-94. Pomázi Krisztina (Budapest, Árpád Gimn.) 46 pont
90-94. Szöllősi Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 46 pont
90-94. Varga István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont
90-94. Winter Zsolt (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont
95-96. Bíró Zoltán (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 45 pont
95-96. Reiss Tibor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 45 pont
97-98. Hudecz Viktor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 44 pont
97-98. Sándor Nóra (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 44 pont
99-102. Gabler Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 43 pont
99-102. Karches Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 43 pont
99-102. Palkovics Márta (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 43 pont
99-102. Rauscher Anna (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 43 pont
103-104. Bálint Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 42 pont
103-104. Tar Orsolya Rita (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 42 pont
105-107. Csekő Anna (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 41 pont
105-107. Komáromy Dávid (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 41 pont
105-107. Pálvölgyi Dénes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 41 pont
108-109. Fliszár Vilmos (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 40 pont
108-109. Szabó László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 40 pont


Következik:

110-112. Kovács 123 Áron (Budapest, Szent István Gimn.) 39 pont
110-112. Mihók Péter (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 39 pont
110-112. Sipőcz Brigitta (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 39 pont
113-115. Balog Boglárka (Budapest, Szent István Gimn.) 38 pont
113-115. Csiszer Ildikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 38 pont
113-115. Lakatos Kristóf (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 38 pont
116-121. Baráth Géza (Pápa, Türr István Gimn.) 37 pont
116-121. Gálosfai Krisztina (Budapest, Szent István Gimn.) 37 pont
116-121. Horváth Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 37 pont
116-121. Király Anna Katalin (Budapest, Árpád Gimn.) 37 pont
116-121. Neudold Soma (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 37 pont
116-121. Ökrös András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 37 pont
122. Gyenese Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 36 pont
123-126. Andrásik Miklós (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 34 pont
123-126. Garab Ábel (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 34 pont
123-126. Hegedűs Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 34 pont
123-126. Kukel Imre (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 34 pont
127-131. Bakonyi Lídia (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 33 pont
127-131. Fehér Mátyás (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 33 pont
127-131. Hellinger Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 33 pont
127-131. Kalcsó Kitti (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 33 pont
127-131. Szőke Csongor (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 33 pont
132-133. Gál Veronika (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 32 pont
132-133. Lakatos Szilvia (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 32 pont
134-135. Tukacs Lívia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 31 pont
134-135. Vadas Réka (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 31 pont
136. Pálinkás Zoltán (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 30 pont
137. Makray Bálint (Budapest, Szent István Gimn.) 29 pont
138-144. Fehér Gábor (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 28 pont
138-144. Fodróczy Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont
138-144. Gyurity Igor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont
138-144. Hudetz György (Budapest, Szent István Gimn.) 28 pont
138-144. Nyikos József (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 28 pont
138-144. Orencsák Izabella Judit (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 28 pont
138-144. Tamás Katalin (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont
145-147. Jurácsik Nikoletta (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 27 pont
145-147. Kis 761 László (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 27 pont
145-147. Varga László (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 27 pont
148-150. Jurecska Laura (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 26 pont
148-150. Pótsa Mátyás (Budapest, Szent István Gimn.) 26 pont
148-150. Szabados Katalin (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 26 pont
151-152. Farkasházi Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont
151-152. Petrás Attila (Törökbálint, Törökbálint Nagyközség Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola) 25 pont
153-154. Glowinsky Janka (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont
153-154. Komlósi 985 Gergely (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 24 pont
155-157. Bicskei Norbert (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont
155-157. Blasko Ján (Budapest, Szlovák Gimnázium) 23 pont
155-157. Pintér Balázs (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 23 pont
158-160. Ary Árpád (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 22 pont
158-160. Korai Szabolcs (Budapest, Veres Péter Gimn.) 22 pont
158-160. Szabados Edit (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 22 pont
161-163. Bagdi Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont
161-163. Ferzsigán A. Gergő (Isaszeg, Számítástechnikai és Informatikai Szakközépiskola) 21 pont
161-163. Kutnyánszky Edit (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 21 pont
164-169. Erdős Dóra (Budapest, Árpád Gimn.) 20 pont
164-169. Gábor István (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 20 pont
164-169. Kutnyánszky Vera (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 20 pont
164-169. Pál Bese (Budapest, Árpád Gimn.) 20 pont
164-169. Urbán György (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 20 pont
164-169. Vakulya Gergely (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 20 pont
170-172. Csécs Levente (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 19 pont
170-172. Szalai Zsuzsanna (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 19 pont
170-172. Varga Veronika (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont
173-176. Beregszászi Máté (Budapest, Szent István Gimn.) 18 pont
173-176. Boros Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont
173-176. Csákberényi Nagy Dorottya (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont
173-176. Siket Bence (Budapest, Árpád Gimn.) 18 pont
177-182. Antal 100 Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont
177-182. Fazekas Enikő (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 17 pont
177-182. Fenyvesi Annamária (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 17 pont
177-182. Kutas Viola (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 17 pont
177-182. Petrovszki Judit (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 17 pont
177-182. Szaniszló Boglárka (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont
183-184. Horváth Katalin (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 16 pont
183-184. Klár Tamás (Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola) 16 pont
185-191. Balogh Rózsa (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 15 pont
185-191. Estók Szabolcs (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 15 pont
185-191. Gerencsér Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 15 pont
185-191. Koncsek Sándor (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 15 pont
185-191. Németh Ágnes (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 15 pont
185-191. Szeghő Ágnes (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 15 pont
185-191. Vidor Sára (Budapest, Árpád Gimn.) 15 pont
192-194. Bock Ádám (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont
192-194. Kopányi Dávid (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 14 pont
192-194. Valent Róbert (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont
195-199. Oláh Zoltán (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont
195-199. Pászthy Edina (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 13 pont
195-199. Persics Bálint (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont
195-199. Retteghy Orsolya (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
195-199. Szabó 928 Hajnalka (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 13 pont
200-209. Bartha Zsolt (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 12 pont
200-209. Bartók András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont
200-209. Blága Lilla (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont
200-209. Fekecs Gabriella (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 12 pont
200-209. Iszli Ernő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 12 pont
200-209. Kmecs Viktória (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 12 pont
200-209. Krivosija Zoltán (Kiskunhalas, II. Rákóczi Ferenc Mezőgazdasági, Közgazdasági és Informatikai Szki.) 12 pont
200-209. Szabados Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont
200-209. Takó Tibor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont
200-209. Várallyay Linda (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 12 pont
210-214. Joó Szilvia (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 11 pont
210-214. Luka Adorján (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 11 pont
210-214. Ojtó Szabolcs (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 11 pont
210-214. Oláh-Gál Boróka (Románia, Csíkszereda , Márton Áron Líceum) 11 pont
210-214. Vörös 123 Gergő (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont
215-223. Blága Szabolcs (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont
215-223. Blaskó János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont
215-223. Decsi Péter (Budapest, Árpád Gimn.) 10 pont
215-223. Kálcsev Cintia (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 10 pont
215-223. Koch Máté (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 10 pont
215-223. Kovács Péter István (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont
215-223. Németh Ágnes Linda (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 10 pont
215-223. Tolvaj Nándor (Budapest, Árpád Gimn.) 10 pont
215-223. Zentai Gábor (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 10 pont
224-234. Bíró Aida (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 9 pont
224-234. Ferenczi Ágnes (Győr, Révai Miklós Gimn.) 9 pont
224-234. Fodor Andrea (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 9 pont
224-234. Keszler Anita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont
224-234. Kovács 113 Zsófia (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 9 pont
224-234. Nagy 783 Miklós (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 9 pont
224-234. Palotás Viktória (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 9 pont
224-234. Sarnyai Réka (Makó, József Attila Gimnázium) 9 pont
224-234. Török Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont
224-234. Varga 149 Viktor (Budapest, Árpád Gimn.) 9 pont
224-234. Zákány Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont
235-243. Juhász 110 Anikó (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 8 pont
235-243. Litter Anna (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 8 pont
235-243. Nagy Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont
235-243. Pozderka Roland (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont
235-243. Schäfer Bence (Szekszárd, Garay János Gimn.) 8 pont
235-243. Stróbl Levente (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 8 pont
235-243. Szeifert Gábor (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 8 pont
235-243. Tóth Benedek (Budapest, Szent István Gimn.) 8 pont
235-243. Vida Tamás (Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium) 8 pont
244-247. Báldy Zsuzsanna (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 7 pont
244-247. Cseh-József Réka (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont
244-247. Koncz Dávid (Budapest, Veres Péter Gimn.) 7 pont
244-247. Molnár Beáta (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont
248-260. Árbogást Mónika (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 6 pont
248-260. Erdei Sándor (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 6 pont
248-260. Fencsák Zoltán (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
248-260. Földházi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
248-260. Hetyei Lilla (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont
248-260. Ivády Anett (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
248-260. Mészáros 313 László (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
248-260. Pécsi Márk (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 6 pont
248-260. Simon Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont
248-260. Szentgyörgyi Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont
248-260. Tóth Nóra (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 6 pont
248-260. Turányi Beáta (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
248-260. Vajda István (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 6 pont
261-267. Andai Zsófia (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont
261-267. Gaál Vilmos (Budapest, Sport és Angol Tagozatos Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont
261-267. Kováts Bence (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont
261-267. Lutor Zsolt (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont
261-267. Németh Mónika (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 5 pont
261-267. Sőrés Ferenc (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
261-267. Veress Enikő (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 5 pont
268-277. Balázs Anna Katalin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
268-277. Bartha Bendegúz (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
268-277. Czímer Mihály (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont
268-277. Farkas Nikolett (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 4 pont
268-277. Gergely Viktor (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont
268-277. Kajcsos Gergely (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 4 pont
268-277. Kollár Anita (Szentlőrinc, Ujhelyi Imre Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola) 4 pont
268-277. Kulcsár Adrián (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont
268-277. Ozvald Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
268-277. Szabó 132 Ágnes (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 4 pont
278-306. Bejer Ádám (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 3 pont
278-306. Bikov András (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
278-306. Both Szabolcs (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 3 pont
278-306. Dezső Margit (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont
278-306. Dobrai Marianna (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 3 pont
278-306. Dobronyai Anikó (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 3 pont
278-306. Faragó Anikó (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
278-306. Fehér-Polgár Pál (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
278-306. Fenyvesi Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
278-306. Fülei Balázs (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 3 pont
278-306. Kercsó Bertalan (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
278-306. Kertész Ilona (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont
278-306. Kiss Verica (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 3 pont
278-306. Kugyela Tamás (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 3 pont
278-306. Lajtha Róbert (Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium) 3 pont
278-306. Liszkai Ernő (Szekszárd, Garay János Gimn.) 3 pont
278-306. Müller Viktor (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont
278-306. Nagy Ádám György (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
278-306. Nagy 333 Orsolya (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 3 pont
278-306. Perini Alpár (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 3 pont
278-306. Rácz Balázs (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 3 pont
278-306. Sinkovics Bálint (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont
278-306. Stercz Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
278-306. Szabics Szilvia (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 3 pont
278-306. Szekeres Mátyás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
278-306. Szenes Attila (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 3 pont
278-306. Tóth 123 Gábor (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 3 pont
278-306. Tóth Gergely (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 3 pont
278-306. Vajda Lilla (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 3 pont
307-327. Balogh István (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 2 pont
307-327. Börzsönyi Ferenc (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont
307-327. Cseresznye Kitti (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont
307-327. Damjanovits Viktor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 2 pont
307-327. Gál András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont
307-327. Huszkó Ildikó (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 2 pont
307-327. Kovács 714 Emese (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 2 pont
307-327. Kovács Katalin (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 2 pont
307-327. Mester Nikoletta (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont
307-327. Mészáros Anett (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 2 pont
307-327. Mezővári Andrea (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 2 pont
307-327. Mike Bálint (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 2 pont
307-327. Schum Kristóf (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 2 pont
307-327. Szalontai Enikő (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 2 pont
307-327. Szászi Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 2 pont
307-327. Tóth 333 Csaba (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 2 pont
307-327. Veress Eszter Abigél (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont
307-327. Vörös Gábor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 2 pont
307-327. Zsíros Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 2 pont
307-327. Zsohár Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont
307-327. Zsótér Márta (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont
328-351. Balázs Tamás (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont
328-351. Balogh Virág (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 1 pont
328-351. Bilicz Sándor (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 1 pont
328-351. Bogdán Tamás (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 1 pont
328-351. Csikós Anett (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 1 pont
328-351. Csiszár Tímea (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 1 pont
328-351. Dékány Sára (Budapest, Árpád Gimn.) 1 pont
328-351. Fajt Ildikó (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 1 pont
328-351. Hága Szabolcs (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont
328-351. Kalapács Kitti (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont
328-351. Károly Zoltán (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 1 pont
328-351. Kovács 135 Kornél (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
328-351. Kovács 121 Valéria (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 1 pont
328-351. Kun Andrea (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont
328-351. Mezei József (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 1 pont
328-351. Papp Tünde (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 1 pont
328-351. Rédei Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
328-351. Szabó Klaudia (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 1 pont
328-351. Szabó 583 Péter (Budapest, Árpád Gimn.) 1 pont
328-351. Szalay 42 Kristóf (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
328-351. Szepesy László (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont
328-351. Tóth 662 Bence (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 1 pont
328-351. Urbán Andrea (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 1 pont
328-351. Vásárhelyi Nagy Ildikó (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont

Kevesebb pontja van 27 versenyzőnek.