KöMaL - Mathematical and Physical Journal for Secondary Schools
Hungarian version Information Contest Journal Articles News
Conditions
Entry form to the contest
Problems and solutions
Results of the competition
Problems of the previous years

 

 

Order KöMaL!

tehetseg.hu

Ericsson

Google

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

ELTE

Competitions Portal

Final scores in the competition

Mathematics B, grade 10

Maximum score is 243 points.

1. prize: Csikvári Péter (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 240 points
2. prize: Gerencsér Balázs (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 233 points
3. prize: Somogyi Dávid (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 232 points
4. prize: Kovács Erika Renáta (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 220 points
5. prize: Hargitai Gábor (Bolyai János Gimnázium, Ócsa) 217 points
6. prize: Pallos Péter (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 215 points
7. prize: Ta Vinh Thong (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 210 points
8-9. prize: Koreck Ferenc (Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 206 points
8-9. prize: Szalay Zsófia (Szent István Gimn., Budapest) 206 points
10-12. prize: Boros Vazul (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 200 points
10-12. prize: Csernenszky András (Szent István Gimn., Budapest) 200 points
10-12. prize: Horváth Illés (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 200 points


Honourable mention:

13. Béky Bence (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 196 points
14. Kőrizs András (Veres Péter Gimn., Budapest) 192 points
15. Zavarkó Gábor (Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 191 points
16. Soproni Péter (Szent István Gimn., Budapest) 186 points
17. Tran Thanh Long (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 181 points
18. Csötönyi Nóra (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 178 points
19. Jesch Dávid (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 173 points
20. Siroki László (Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 163 points
21. Hamar Gergő (Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár) 153 points
22. Takács Gergő (Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola, Tatabánya) 152 points
23. Nagy 469 Ambrus (Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 151 points
24. Váradi Vajk (Czuczor Gergely Bencés Gimn., Győr) 148 points
25. Ábel Dániel (Németh László Gimn., Budapest) 142 points
26-27. Farkas Viktor (Varga Katalin Gimn., Szolnok) 134 points
26-27. Reiss Attila (Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 134 points
28. Márton Eszter (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 131 points
29. Kevei Péter (Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 130 points
30. Kórus Gergely (Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 129 points
31. Kőrösi Attila (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 127 points
32-33. Asztalos Gyula (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 126 points
32-33. Major Gergely (Eötvös József Gimn., Tata) 126 points
34. Kerékfy Péter (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 125 points
35. Zsbán Ambrus (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 120 points
36. Siska Ádám (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 118 points
37. Madár Ivett (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 116 points
38-39. Czeininger Zoltán (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 115 points
38-39. Dombi Adrienn (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 115 points
40. Spanczér Ilona (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 114 points
41. Molnár 354 Tamás (Garay János Gimn., Szekszárd) 112 points
42. Zséger Ádám (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 111 points
43. Antal 193 Péter (Garay János Gimn., Szekszárd) 109 points
44. Klein Andrea (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 108 points
45. Baur Eszter (Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 107 points
46-47. Boróczki Lajos (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 106 points
46-47. Szirmay Márta (Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 106 points
48. Csordás Hunor (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 105 points
49. Dobler Csaba (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 102 points
50. Dömötör Csilla (Révai Miklós Gimn., Győr) 101 points
51. Kádár Cecília (Garay János Gimn., Szekszárd) 100 points
52. Szabó 984 Attila (Garay János Gimn., Szekszárd) 97 points
53-54. Farkas 327 Dóra (Lovassy László Gimn., Veszprém) 96 points
53-54. Vajk Tamás (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 96 points
55. Szintai Judit (Garay János Gimn., Szekszárd) 95 points
56. Sándorfi Erika (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 94 points
57. Gyulasi Tamás (Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár) 91 points
58-59. Csáky Attila (Katona József Gimnázium, Kecskemét) 90 points
58-59. Zsurkó Mátyás (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 90 points
60. Szabó 406 Tamás (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 89 points
61-62. Porcs-Makkay Ákos (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 88 points
61-62. Tóth Rudolf (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 88 points
63-64. Balog Gergely (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 87 points
63-64. Hauser Edit (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 87 points
65. Radochay Imre (Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár) 86 points
66-67. Raikovich Tamás (Czuczor Gergely Bencés Gimn., Győr) 84 points
66-67. Tolvaj Nóra (Árpád Gimn., Budapest) 84 points
68-70. Bartha 321 Ágnes (Nagy Mózes Líceum, Tirgu Secuiesc, Romania) 79 points
68-70. Berta Balázs (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 79 points
68-70. Mult Attila (Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 79 points
71. Embersics László (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 78 points
72. Devecsery Ágnes (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 75 points
73-74. Sipos Szabó Eszter (Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma, Kecskemét) 74 points
73-74. Vasas Éva Zsuzsanna (Garay János Gimn., Szekszárd) 74 points
75-78. Kovács 625 Erika (Árpád Gimn., Budapest) 72 points
75-78. Kőber Péter (Szent István Gimn., Budapest) 72 points
75-78. Nagy 039 Péter (Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár) 72 points
75-78. Szirtes Péter (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 72 points
79-83. Erdélyi Dániel (Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 71 points
79-83. Kovács 721 Péter (Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola, Tatabánya) 71 points
79-83. Leicht Zoltán (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 71 points
79-83. Molnár 475 Viktor (Nagy Lajos Gimn., Szombathely) 71 points
79-83. Németh 999 Antal (Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola, Szolnok) 71 points
84. Beke Krisztina (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 70 points
85. Potzauf Krisztina (Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár) 69 points
86-88. Keszi-Petik János (Bolyai János Gimnázium, Salgótarján) 68 points
86-88. Pajna Gabriella (Tóth Árpád Gimn., Debrecen) 68 points
86-88. Pszota Zsolt (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 68 points
89. Kocsis Mária (Zalka Máté Gimnázium, Fehérgyarmat) 67 points
90-91. Fűrész Gábor (Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 66 points
90-91. Varga Lajos (Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 66 points
92. Czinder Attila (Szent István Gimn., Budapest) 65 points
93. Barta 679 Zsolt (Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 63 points
94-96. Gémes Norbert (Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 62 points
94-96. Gottlasz Valér (Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 62 points
94-96. Izsák Andrea (Garay János Gimn., Szekszárd) 62 points
97-98. Ambrus Nóra (Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 61 points
97-98. Hetesi Péter (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 61 points
99. Tóth Mihály (Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 58 points
100. Makk Péter (Veres Péter Gimn., Budapest) 57 points


Following:

101-104. Gábris Gergely (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 55 points
101-104. Palotás Bálint (Eötvös József Gimn., Tata) 55 points
101-104. Pernek Ákos (Szent István Gimn., Budapest) 55 points
101-104. Sásdy Gabriella (Ferences Gimn., Szentendre) 55 points
105. Lehoczki Csaba (Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 54 points
106-107. Kertész Zsuzsanna (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 53 points
106-107. Szente Dávid (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 53 points
108. Kádas Attila (Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 52 points
109-110. Farkas Melinda (Veres Péter Gimn., Budapest) 51 points
109-110. Kiss Gergely Péter (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 51 points
111. Kurtz Orsolya (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 49 points
112. Rabb Gergely (Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola, Budapest) 48 points
113. Ócsai Katalin (Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola, Hatvan) 47 points
114. Iberpaker Péter (Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola, Fonyód) 46 points
115-118. Rischák Rózsa (Eötvös József Szakközépiskola, Hódmezővásárhely) 44 points
115-118. Szilágyi Örs (Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 44 points
115-118. Szügyi Hajnalka (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 44 points
115-118. Walfisch Dávid (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 44 points
119-123. Botka Bea (Veres Péter Gimn., Budapest) 43 points
119-123. Holicska Ádám (Veres Péter Gimn., Budapest) 43 points
119-123. Pilissy György (Árpád Gimn., Budapest) 43 points
119-123. Tóth Georgina Zsófia (Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola, Putnok) 43 points
119-123. Völgyi Krisztina (Garay János Gimn., Szekszárd) 43 points
124. Tardos Attila (Németh László Gimn., Budapest) 41 points
125-126. Bede Viktória (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 40 points
125-126. Bedekovich Dániel (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 40 points
127-130. Mátyási Domonkos (Bencés Gimn., Pannonhalma) 38 points
127-130. Morvai Krisztina (Szent István Gimn., Budapest) 38 points
127-130. Oros Eszter (Magyar Tannyelvű Gimnázium, Dunaszerdahely, Slovakia) 38 points
127-130. Pongrácz Júlia (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 38 points
131-133. Balogh 225 Gabriella (Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola, Fonyód) 37 points
131-133. Bognár Attila (Czuczor Gergely Bencés Gimn., Győr) 37 points
131-133. Szabó 314 Zsolt (Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium, Sahy, Slovakia) 37 points
134-136. Fischer Noémi (Árpád Gimn., Budapest) 36 points
134-136. Simon András (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 36 points
134-136. Várnai Anikó (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 36 points
137-139. Csonga Zoltán (Magyar Tannyelvű Gimnázium, Dunaszerdahely, Slovakia) 35 points
137-139. Dajka Tamás (Szent István Gimn., Budapest) 35 points
137-139. Markó Máté (Bencés Gimn., Pannonhalma) 35 points
140-142. Asztalos Márk (Piarista Gimn., Budapest) 34 points
140-142. Nagy 144 Ferenc (Fasori Evangélikus Gimn., Budapest) 34 points
140-142. Tankovics Gábor (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 34 points
143-145. Farkas Máté (Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd) 33 points
143-145. Kucsera Dénes (Selye János Gimn., Komarno, Slovakia) 33 points
143-145. Nagy 984 Krisztina (Révai Miklós Gimn., Győr) 33 points
146-148. Dumitrasc Alina Lavinia (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 32 points
146-148. Steinbach Gergely (Árpád Gimn., Budapest) 32 points
146-148. Szabó 970 Tamás (Garay János Gimn., Szekszárd) 32 points
149-152. Czakó Péter (Szent István Gimn., Budapest) 31 points
149-152. Vajda Károly (Bencés Gimn., Pannonhalma) 31 points
149-152. Varga 846 Petra (Varga Katalin Gimn., Szolnok) 31 points
149-152. Zoltán Illés (Szent István Gimn., Budapest) 31 points
153-156. Györkő Roland (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 30 points
153-156. Iván Szilárd (Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 30 points
153-156. Kepe Gábor (Czuczor Gergely Bencés Gimn., Győr) 30 points
153-156. Kovács 444 György (II. Rákóczi Ferenc Gimn., Vásárosnamény) 30 points
157. Fási Erika (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 29 points
158-159. Bán Zoltán (Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest) 28 points
158-159. Horváth 119 Beáta (Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola, Fonyód) 28 points
160-165. Bartke Judit (Szent István Gimn., Budapest) 27 points
160-165. Bein Márton (Árpád Gimn., Budapest) 27 points
160-165. Buza Krisztián Antal (Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 27 points
160-165. Kéri Sophia (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 27 points
160-165. Komlós Gábor (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 27 points
160-165. Weisz Gyula (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 27 points
166-174. Borosán Péter (Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg) 26 points
166-174. Gyökeres Ágnes (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 26 points
166-174. Kazó Csaba (Szent István Gimn., Budapest) 26 points
166-174. Kiss 214 Ákos (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 26 points
166-174. Nagy 206 István (Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 26 points
166-174. Olgyay Margit (IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 26 points
166-174. Somodi Gergely (Varga Katalin Gimn., Szolnok) 26 points
166-174. Várnai Csilla (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 26 points
166-174. Vígh Róbert (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 26 points
175-180. László Tamás (Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely, Romania) 25 points
175-180. Nagy 725 János (Dobó István Gimnázium, Eger) 25 points
175-180. Stogicza Ákos (Veres Péter Gimn., Budapest) 25 points
175-180. Szabó 930 Krisztina (Szent István Gimn., Budapest) 25 points
175-180. Vámi Petra (Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 25 points
175-180. Varga Gábor (Czuczor Gergely Bencés Gimn., Győr) 25 points
181-187. Erős Péter (Babits Mihály Gimnázium, Budapest) 24 points
181-187. Németh 278 Andrea (Szent István Gimn., Budapest) 24 points
181-187. Papp 249 Diána (Varga Katalin Gimn., Szolnok) 24 points
181-187. Szabados Réka (Eötvös József Gimnázium, Budapest) 24 points
181-187. Szebelédi Csaba (Szent István Gimn., Budapest) 24 points
181-187. Turchányi Márton (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 24 points
181-187. Vukov Katalin (IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 24 points
188-189. Káposztás Dániel (Veres Péter Gimn., Budapest) 23 points
188-189. Riez Dóra (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 23 points
190-195. Ács Bernadett (Ciszterci Szent István Gimnázium (volt József Attila Gimnázium), Székesfehérvár) 22 points
190-195. Cseke Péter (Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 22 points
190-195. Somlai Ágnes (Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 22 points
190-195. Szabó 213 Adrienn (Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 22 points
190-195. Szalai Bence (Lovassy László Gimn., Veszprém) 22 points
190-195. Vígh Ilona (Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 22 points
196-198. Kárpáti Zsuzsanna (Budai Ciszterci Szent Imre Gimn., Budapest) 21 points
196-198. Keresztes Bence (Veres Péter Gimn., Budapest) 21 points
196-198. Zirkelbach Kinga (Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 21 points
199-203. Láng Ervin (Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest) 20 points
199-203. Nagy 701 Mária (Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium, Kisújszállás) 20 points
199-203. Szabó 127 Andrea (Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 20 points
199-203. Tóth 374 Andrea (Szent István Gimn., Budapest) 20 points
199-203. Vágó Gábor (Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 20 points
204-212. Császár Péter (Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 19 points
204-212. Drozdy Árpád (ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola , Budapest) 19 points
204-212. Flórea György (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 19 points
204-212. Hochrein Gábor (IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 19 points
204-212. Németh Katalin (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 19 points
204-212. Noszák Csaba (Czuczor Gergely Bencés Gimn., Győr) 19 points
204-212. Springer Éva (Szent István Gimn., Budapest) 19 points
204-212. Terlaky András (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 19 points
204-212. Tombor Júlia (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 19 points
213-216. Lánczi Levente (Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 18 points
213-216. Propszt Roland (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 18 points
213-216. Szakácsi János (Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 18 points
213-216. Vincze Eszter (Magyar Tannyelvű Gimnázium, Dunaszerdahely, Slovakia) 18 points
217-222. Bakó Eszter (Garay János Gimn., Szekszárd) 17 points
217-222. Keszthelyi Vilmos (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 17 points
217-222. Mészöly Tamás (Árpád Gimn., Budapest) 17 points
217-222. Molnár Géza (Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 17 points
217-222. Pintér Ferenc (Szent István Gimn., Budapest) 17 points
217-222. Szántó Hajnalka (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 17 points
223-226. Fábián Zsuzsa (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 16 points
223-226. Imre Tamás (Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 16 points
223-226. Sipos Alexandra (Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 16 points
223-226. Zsigmond Zsuzsa (Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 16 points
227-229. Nachtigál Károly (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 15 points
227-229. Németh Ildikó (Gábor Áron Gimnázium, Karcag) 15 points
227-229. Regula Gergely (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 15 points
230-240. Aczél Márton (Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 14 points
230-240. Burzuk Dániel (Szent István Gimn., Budapest) 14 points
230-240. Haydu Lénárt (Szent István Gimn., Budapest) 14 points
230-240. Mónus Orsolya (Szent László Gimn., Budapest) 14 points
230-240. Somfai Mátyás (Vetési Albert Gimn., Veszprém) 14 points
230-240. Számadó István (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 14 points
230-240. Székely Zsuzsa (Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 14 points
230-240. Tibold Petra (Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 14 points
230-240. Tordai Zsolt (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 14 points
230-240. Vajda Gábor (Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 14 points
230-240. Várnai Tímea (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 14 points
241-247. Bede Hajnalka (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 13 points
241-247. Bihari Zoltán (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 13 points
241-247. Bíró Ádám (Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 13 points
241-247. Erős Péter (Magyar Tannyelvű Gimnázium, Dunaszerdahely, Slovakia) 13 points
241-247. Meggyes Gábor (Szent István Gimn., Budapest) 13 points
241-247. Nagy 279 Mónika (Magyar Tannyelvű Gimnázium, Dunaszerdahely, Slovakia) 13 points
241-247. Sára Péter (Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn., Csurgó) 13 points
248-256. Bodnár Barbara (Szent István Gimn., Budapest) 12 points
248-256. Ellenbacher Péter (Deutsche Schule, Budapest) 12 points
248-256. Homoki Zsolt (Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 12 points
248-256. Kőszegi László (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 12 points
248-256. Ritzinger György (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 12 points
248-256. Sikló Bernadett (Árpád Gimn., Budapest) 12 points
248-256. Takáts Marcella (Ciszterci Szent István Gimnázium (volt József Attila Gimnázium), Székesfehérvár) 12 points
248-256. Tisch Dániel (Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola, Tatabánya) 12 points
248-256. Varga 988 Szabolcs (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 12 points
257-268. Danyi Antal (Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 11 points
257-268. Hercegh Attila (Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola, Budapest) 11 points
257-268. Kárpáti Judit (Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 11 points
257-268. Marjai Gábor (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 11 points
257-268. Pápai Zsolt (Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 11 points
257-268. Sebők Judit (Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium, Kisújszállás) 11 points
257-268. Soós 140 Péter (Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 11 points
257-268. Szabó 528 Dávid (Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 11 points
257-268. Szabó 184 László (Magyar Tannyelvű Gimnázium, Dunaszerdahely, Slovakia) 11 points
257-268. Szőnyi Gergő (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 11 points
257-268. Tóth János (Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 11 points
257-268. Virág Vera (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 11 points
269-275. Bihari Andrea (Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 10 points
269-275. Fejes József (Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas) 10 points
269-275. Földesi Gergely (Szent István Gimn., Budapest) 10 points
269-275. Gulyás Éva Melinda (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 10 points
269-275. Nyolczas Viktor (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 10 points
269-275. Pethes Imre (Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 10 points
269-275. Pogány Ádám (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 10 points
276-287. Almási András (Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg) 9 points
276-287. Baráth Emese (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 9 points
276-287. Bogár Orsolya Erika (Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 9 points
276-287. Farkas 666 Tamás (Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium, Kisújszállás) 9 points
276-287. Filep Gergely (Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 9 points
276-287. Hardi Beatrix (Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 9 points
276-287. Koltay Szabolcs (Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola, Budapest) 9 points
276-287. Kovács Anikó (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 9 points
276-287. Nagy Annamária (Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 9 points
276-287. Nagy 218 Norbert (Vetési Albert Gimn., Veszprém) 9 points
276-287. Nándori Norbert (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 9 points
276-287. Szabó Benedek Péter (Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 9 points
288-296. Csaplár Dóra (Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 8 points
288-296. Gertheis Antal (Piarista Gimn., Budapest) 8 points
288-296. Hajdú Péter (Magyar Tannyelvű Gimnázium, Dunaszerdahely, Slovakia) 8 points
288-296. Kiss-Parciu Péter (Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 8 points
288-296. Kovács 123 Gábor (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 8 points
288-296. Kovács 124 Zsuzsa (I. István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola, Székesfehérvár) 8 points
288-296. Márki Éva (Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium, Kisújszállás) 8 points
288-296. Takács Gábor (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 8 points
288-296. Vidovszky Judit (Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 8 points
297-305. Cselkó Richárd (Szent István Gimn., Budapest) 7 points
297-305. Frisch Dániel (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 7 points
297-305. Kolozs Balázs (Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 7 points
297-305. Neugam Dávid (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 7 points
297-305. Sebestyén Ágnes (Batsányi János Gimnázium, Csongrád) 7 points
297-305. Steigerwald Gábor (Garay János Gimn., Szekszárd) 7 points
297-305. Sticker Nóra (Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Orosháza) 7 points
297-305. Szentpéteri Zsolt (Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szki. , Debrecen) 7 points
297-305. Varga Előd (Bencés Gimn., Pannonhalma) 7 points
306-321. Apáti Nagy Gábor (Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Békéscsaba) 6 points
306-321. Bodó János (Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár) 6 points
306-321. Buthi Irma (Jedlik Ányos Gimn., Budapest) 6 points
306-321. Faltay György (Szent István Gimn., Budapest) 6 points
306-321. Kiss 256 Csaba (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 6 points
306-321. Laczi József (Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Szeged) 6 points
306-321. Mihalik Szabolcs (Bencés Gimn., Pannonhalma) 6 points
306-321. Nagy 839 Péter (Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 6 points
306-321. Neumajer Gábor (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 6 points
306-321. Noé István (Vetési Albert Gimn., Veszprém) 6 points
306-321. Ócsai Zsófia (Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 6 points
306-321. Patyi Anita (Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas) 6 points
306-321. Puspán Miklós (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 6 points
306-321. Szabó 001 Erzsébet (Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 6 points
306-321. Takács Angéla (Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 6 points
306-321. Tyukos Tímea (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 6 points
322-334. Bagi László (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 5 points
322-334. Bruckner Ágnes (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 5 points
322-334. Darnai 729 András (Garay János Gimn., Szekszárd) 5 points
322-334. Hamar Zsóka (Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 5 points
322-334. Kassay Klára (IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 5 points
322-334. László Katalin (IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 5 points
322-334. Mészáros Lívia (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 5 points
322-334. Oberna Anna (Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 5 points
322-334. Orosz Anna (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 5 points
322-334. Ponekker Máté (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 5 points
322-334. Takács Katalin (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 5 points
322-334. Terjéki László Dénes (Varga Katalin Gimn., Szolnok) 5 points
322-334. Török Balázs (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 5 points
335-346. Balog Valéria (Vak Bottyán János Gimnázium, Paks) 4 points
335-346. Barta Ilona (Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 4 points
335-346. Bodnár Krisztián (Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 4 points
335-346. Csomay Zita (Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 4 points
335-346. Fehér Bálint (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 4 points
335-346. Győrke Diána (Vajda János Gimnázium, Keszthely) 4 points
335-346. Hosznyák András (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 4 points
335-346. Jakab Eszter (Árpád Gimn., Budapest) 4 points
335-346. Kovács 666 Gergely (Szent István Gimn., Budapest) 4 points
335-346. Rétfalvi Teofil (Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 4 points
335-346. Szegedi Péter (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 4 points
335-346. Talló Andrea (Deák Ferenc Gimnázium, Szeged) 4 points
347-364. Bús Katalin (Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas) 3 points
347-364. Csepregi Ákos (Vajda János Gimnázium, Keszthely) 3 points
347-364. Földesi Tamás (Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 3 points
347-364. Halmos Zsófia (Szent István Gimn., Budapest) 3 points
347-364. Kecskeméti Kovács István (Batsányi János Gimnázium, Csongrád) 3 points
347-364. Kiss 114 Ákos (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 3 points
347-364. Koncsik Anita (Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 3 points
347-364. Laki Balázs (Apor Vilmos Katolikus Iskola, Győr) 3 points
347-364. Lőczi Gergő (Kölcsey Ferenc Gimnázium, Körmend) 3 points
347-364. Máté Gergő (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 3 points
347-364. Molnár András (Piarista Gimn., Budapest) 3 points
347-364. Nárai Csilla (Veres Péter Gimn., Budapest) 3 points
347-364. Soltész Gábor (Bencés Gimn., Pannonhalma) 3 points
347-364. Szabó 526 Anna (Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola, Fonyód) 3 points
347-364. Szabó Diána (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 3 points
347-364. Tímár Gábor (Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 3 points
347-364. Török Anna (Apor Vilmos Katolikus Iskola, Győr) 3 points
347-364. Zádori Gergely (Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 3 points
365-381. Balogh Dóra (Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 2 points
365-381. Balogh 420 Emese (Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 2 points
365-381. Bencze Zoltán (Bethlen Gábor Gimnázium, Beregszász, Ukraina) 2 points
365-381. Berényi Amarilla (Berzseny Dániel Gimnázium és Szakközépiskola, Marcali) 2 points
365-381. Geszler Zoltán (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 2 points
365-381. Kosztin Béla (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 2 points
365-381. Macsicska Dávid (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 2 points
365-381. Molnár Noémi (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 2 points
365-381. Németh Gábor (Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 2 points
365-381. Pinczési Judit (Apor Vilmos Katolikus Iskola, Győr) 2 points
365-381. Seres Barbara (Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas) 2 points
365-381. Soós Péter (Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas) 2 points
365-381. Szabadi Gabriella (Apor Vilmos Katolikus Iskola, Győr) 2 points
365-381. Sztrelcsik Tamás (Szent István Gimn., Budapest) 2 points
365-381. Tallér Virág (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 2 points
365-381. Tóth 512 Gábor (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 2 points
365-381. Varga 123 Áron (Alexandria Monroe High-School, Burden, USA) 2 points
382-386. Horváth 248 Júlia (Bartók Béla Zeneművészeti Szki., Budapest) 1 point
382-386. Lucza Viktor (Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola, Budapest) 1 point
382-386. Osztotics Anita (Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 1 point
382-386. Takács Gergely (Vetési Albert Gimn., Veszprém) 1 point
382-386. Véber Zoltán (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 1 point

There are another 17 competitors having 0 point.

Our web pages are supported by: Ericsson   Google   SzerencsejátĂ©k Zrt.   Emberi ErĹ‘források MinisztĂ©riuma   Emberi ErĹ‘forrás TámogatáskezelĹ‘   OktatáskutatĂł Ă©s FejlesztĹ‘ IntĂ©zet   ELTE   Nemzeti TehetsĂ©g Program