Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A B-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye

10. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 243 pontot lehetett elérni.

1. díj: Csikvári Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 240 pont
2. díj: Gerencsér Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 233 pont
3. díj: Somogyi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 232 pont
4. díj: Kovács Erika Renáta (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 220 pont
5. díj: Hargitai Gábor (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 217 pont
6. díj: Pallos Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 215 pont
7. díj: Ta Vinh Thong (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 210 pont
8-9. díj: Koreck Ferenc (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 206 pont
8-9. díj: Szalay Zsófia (Budapest, Szent István Gimn.) 206 pont
10-12. díj: Boros Vazul (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 200 pont
10-12. díj: Csernenszky András (Budapest, Szent István Gimn.) 200 pont
10-12. díj: Horváth Illés (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 200 pont


Dicséretben részesült:

13. Béky Bence (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 196 pont
14. Kőrizs András (Budapest, Veres Péter Gimn.) 192 pont
15. Zavarkó Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 191 pont
16. Soproni Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 186 pont
17. Tran Thanh Long (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 181 pont
18. Csötönyi Nóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 178 pont
19. Jesch Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 173 pont
20. Siroki László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 163 pont
21. Hamar Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 153 pont
22. Takács Gergő (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 152 pont
23. Nagy 469 Ambrus (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 151 pont
24. Váradi Vajk (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 148 pont
25. Ábel Dániel (Budapest, Németh László Gimn.) 142 pont
26-27. Farkas Viktor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 134 pont
26-27. Reiss Attila (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 134 pont
28. Márton Eszter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 131 pont
29. Kevei Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 130 pont
30. Kórus Gergely (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 129 pont
31. Kőrösi Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 127 pont
32-33. Asztalos Gyula (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 126 pont
32-33. Major Gergely (Tata, Eötvös József Gimn.) 126 pont
34. Kerékfy Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 125 pont
35. Zsbán Ambrus (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 120 pont
36. Siska Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 118 pont
37. Madár Ivett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 116 pont
38-39. Czeininger Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 115 pont
38-39. Dombi Adrienn (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 115 pont
40. Spanczér Ilona (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 114 pont
41. Molnár 354 Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 112 pont
42. Zséger Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 111 pont
43. Antal 193 Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 109 pont
44. Klein Andrea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 108 pont
45. Baur Eszter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 107 pont
46-47. Boróczki Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 106 pont
46-47. Szirmay Márta (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 106 pont
48. Csordás Hunor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 105 pont
49. Dobler Csaba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 102 pont
50. Dömötör Csilla (Győr, Révai Miklós Gimn.) 101 pont
51. Kádár Cecília (Szekszárd, Garay János Gimn.) 100 pont
52. Szabó 984 Attila (Szekszárd, Garay János Gimn.) 97 pont
53-54. Farkas 327 Dóra (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 96 pont
53-54. Vajk Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 96 pont
55. Szintai Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 95 pont
56. Sándorfi Erika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 94 pont
57. Gyulasi Tamás (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 91 pont
58-59. Csáky Attila (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 90 pont
58-59. Zsurkó Mátyás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 90 pont
60. Szabó 406 Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 89 pont
61-62. Porcs-Makkay Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 88 pont
61-62. Tóth Rudolf (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 88 pont
63-64. Balog Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 87 pont
63-64. Hauser Edit (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 87 pont
65. Radochay Imre (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 86 pont
66-67. Raikovich Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 84 pont
66-67. Tolvaj Nóra (Budapest, Árpád Gimn.) 84 pont
68-70. Bartha 321 Ágnes (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 79 pont
68-70. Berta Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 79 pont
68-70. Mult Attila (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 79 pont
71. Embersics László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 78 pont
72. Devecsery Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 75 pont
73-74. Sipos Szabó Eszter (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 74 pont
73-74. Vasas Éva Zsuzsanna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 74 pont
75-78. Kovács 625 Erika (Budapest, Árpád Gimn.) 72 pont
75-78. Kőber Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 72 pont
75-78. Nagy 039 Péter (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 72 pont
75-78. Szirtes Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 72 pont
79-83. Erdélyi Dániel (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 71 pont
79-83. Kovács 721 Péter (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 71 pont
79-83. Leicht Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 71 pont
79-83. Molnár 475 Viktor (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 71 pont
79-83. Németh 999 Antal (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 71 pont
84. Beke Krisztina (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 70 pont
85. Potzauf Krisztina (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 69 pont
86-88. Keszi-Petik János (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 68 pont
86-88. Pajna Gabriella (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 68 pont
86-88. Pszota Zsolt (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 68 pont
89. Kocsis Mária (Fehérgyarmat, Zalka Máté Gimnázium) 67 pont
90-91. Fűrész Gábor (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 66 pont
90-91. Varga Lajos (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 66 pont
92. Czinder Attila (Budapest, Szent István Gimn.) 65 pont
93. Barta 679 Zsolt (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 63 pont
94-96. Gémes Norbert (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 62 pont
94-96. Gottlasz Valér (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 62 pont
94-96. Izsák Andrea (Szekszárd, Garay János Gimn.) 62 pont
97-98. Ambrus Nóra (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 61 pont
97-98. Hetesi Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 61 pont
99. Tóth Mihály (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 58 pont
100. Makk Péter (Budapest, Veres Péter Gimn.) 57 pont


Következik:

101-104. Gábris Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 55 pont
101-104. Palotás Bálint (Tata, Eötvös József Gimn.) 55 pont
101-104. Pernek Ákos (Budapest, Szent István Gimn.) 55 pont
101-104. Sásdy Gabriella (Szentendre, Ferences Gimn.) 55 pont
105. Lehoczki Csaba (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 54 pont
106-107. Kertész Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 53 pont
106-107. Szente Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 53 pont
108. Kádas Attila (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 52 pont
109-110. Farkas Melinda (Budapest, Veres Péter Gimn.) 51 pont
109-110. Kiss Gergely Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont
111. Kurtz Orsolya (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 49 pont
112. Rabb Gergely (Budapest, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola) 48 pont
113. Ócsai Katalin (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 47 pont
114. Iberpaker Péter (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 46 pont
115-118. Rischák Rózsa (Hódmezővásárhely, Eötvös József Szakközépiskola) 44 pont
115-118. Szilágyi Örs (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 44 pont
115-118. Szügyi Hajnalka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 44 pont
115-118. Walfisch Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 44 pont
119-123. Botka Bea (Budapest, Veres Péter Gimn.) 43 pont
119-123. Holicska Ádám (Budapest, Veres Péter Gimn.) 43 pont
119-123. Pilissy György (Budapest, Árpád Gimn.) 43 pont
119-123. Tóth Georgina Zsófia (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 43 pont
119-123. Völgyi Krisztina (Szekszárd, Garay János Gimn.) 43 pont
124. Tardos Attila (Budapest, Németh László Gimn.) 41 pont
125-126. Bede Viktória (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 40 pont
125-126. Bedekovich Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 40 pont
127-130. Mátyási Domonkos (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 38 pont
127-130. Morvai Krisztina (Budapest, Szent István Gimn.) 38 pont
127-130. Oros Eszter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 38 pont
127-130. Pongrácz Júlia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 38 pont
131-133. Balogh 225 Gabriella (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 37 pont
131-133. Bognár Attila (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 37 pont
131-133. Szabó 314 Zsolt (Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 37 pont
134-136. Fischer Noémi (Budapest, Árpád Gimn.) 36 pont
134-136. Simon András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 36 pont
134-136. Várnai Anikó (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 pont
137-139. Csonga Zoltán (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 35 pont
137-139. Dajka Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 35 pont
137-139. Markó Máté (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 35 pont
140-142. Asztalos Márk (Budapest, Piarista Gimn.) 34 pont
140-142. Nagy 144 Ferenc (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 34 pont
140-142. Tankovics Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont
143-145. Farkas Máté (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 33 pont
143-145. Kucsera Dénes (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 33 pont
143-145. Nagy 984 Krisztina (Győr, Révai Miklós Gimn.) 33 pont
146-148. Dumitrasc Alina Lavinia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 32 pont
146-148. Steinbach Gergely (Budapest, Árpád Gimn.) 32 pont
146-148. Szabó 970 Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 32 pont
149-152. Czakó Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 31 pont
149-152. Vajda Károly (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 31 pont
149-152. Varga 846 Petra (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 31 pont
149-152. Zoltán Illés (Budapest, Szent István Gimn.) 31 pont
153-156. Györkő Roland (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 30 pont
153-156. Iván Szilárd (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 30 pont
153-156. Kepe Gábor (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 30 pont
153-156. Kovács 444 György (Vásárosnamény, II. Rákóczi Ferenc Gimn.) 30 pont
157. Fási Erika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 29 pont
158-159. Bán Zoltán (Budapest, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola) 28 pont
158-159. Horváth 119 Beáta (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 28 pont
160-165. Bartke Judit (Budapest, Szent István Gimn.) 27 pont
160-165. Bein Márton (Budapest, Árpád Gimn.) 27 pont
160-165. Buza Krisztián Antal (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 27 pont
160-165. Kéri Sophia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
160-165. Komlós Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 27 pont
160-165. Weisz Gyula (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 27 pont
166-174. Borosán Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 26 pont
166-174. Gyökeres Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 pont
166-174. Kazó Csaba (Budapest, Szent István Gimn.) 26 pont
166-174. Kiss 214 Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 26 pont
166-174. Nagy 206 István (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 26 pont
166-174. Olgyay Margit (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 26 pont
166-174. Somodi Gergely (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 26 pont
166-174. Várnai Csilla (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 pont
166-174. Vígh Róbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 26 pont
175-180. László Tamás (Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 25 pont
175-180. Nagy 725 János (Eger, Dobó István Gimnázium) 25 pont
175-180. Stogicza Ákos (Budapest, Veres Péter Gimn.) 25 pont
175-180. Szabó 930 Krisztina (Budapest, Szent István Gimn.) 25 pont
175-180. Vámi Petra (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 25 pont
175-180. Varga Gábor (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 25 pont
181-187. Erős Péter (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 24 pont
181-187. Németh 278 Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 24 pont
181-187. Papp 249 Diána (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 24 pont
181-187. Szabados Réka (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 24 pont
181-187. Szebelédi Csaba (Budapest, Szent István Gimn.) 24 pont
181-187. Turchányi Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont
181-187. Vukov Katalin (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 24 pont
188-189. Káposztás Dániel (Budapest, Veres Péter Gimn.) 23 pont
188-189. Riez Dóra (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 23 pont
190-195. Ács Bernadett (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium (volt József Attila Gimnázium)) 22 pont
190-195. Cseke Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 22 pont
190-195. Somlai Ágnes (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 22 pont
190-195. Szabó 213 Adrienn (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 22 pont
190-195. Szalai Bence (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 22 pont
190-195. Vígh Ilona (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 22 pont
196-198. Kárpáti Zsuzsanna (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 21 pont
196-198. Keresztes Bence (Budapest, Veres Péter Gimn.) 21 pont
196-198. Zirkelbach Kinga (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 21 pont
199-203. Láng Ervin (Budapest, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 20 pont
199-203. Nagy 701 Mária (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 20 pont
199-203. Szabó 127 Andrea (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 20 pont
199-203. Tóth 374 Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 20 pont
199-203. Vágó Gábor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 20 pont
204-212. Császár Péter (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 19 pont
204-212. Drozdy Árpád (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 19 pont
204-212. Flórea György (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont
204-212. Hochrein Gábor (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 19 pont
204-212. Németh Katalin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont
204-212. Noszák Csaba (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 19 pont
204-212. Springer Éva (Budapest, Szent István Gimn.) 19 pont
204-212. Terlaky András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 19 pont
204-212. Tombor Júlia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont
213-216. Lánczi Levente (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 18 pont
213-216. Propszt Roland (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 18 pont
213-216. Szakácsi János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 18 pont
213-216. Vincze Eszter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 18 pont
217-222. Bakó Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 17 pont
217-222. Keszthelyi Vilmos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont
217-222. Mészöly Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 17 pont
217-222. Molnár Géza (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 17 pont
217-222. Pintér Ferenc (Budapest, Szent István Gimn.) 17 pont
217-222. Szántó Hajnalka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
223-226. Fábián Zsuzsa (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 16 pont
223-226. Imre Tamás (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 16 pont
223-226. Sipos Alexandra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 16 pont
223-226. Zsigmond Zsuzsa (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 16 pont
227-229. Nachtigál Károly (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 15 pont
227-229. Németh Ildikó (Karcag, Gábor Áron Gimnázium) 15 pont
227-229. Regula Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont
230-240. Aczél Márton (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 14 pont
230-240. Burzuk Dániel (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont
230-240. Haydu Lénárt (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont
230-240. Mónus Orsolya (Budapest, Szent László Gimn.) 14 pont
230-240. Somfai Mátyás (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 14 pont
230-240. Számadó István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont
230-240. Székely Zsuzsa (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont
230-240. Tibold Petra (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont
230-240. Tordai Zsolt (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont
230-240. Vajda Gábor (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 14 pont
230-240. Várnai Tímea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont
241-247. Bede Hajnalka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont
241-247. Bihari Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
241-247. Bíró Ádám (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 pont
241-247. Erős Péter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 13 pont
241-247. Meggyes Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 13 pont
241-247. Nagy 279 Mónika (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 13 pont
241-247. Sára Péter (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 13 pont
248-256. Bodnár Barbara (Budapest, Szent István Gimn.) 12 pont
248-256. Ellenbacher Péter (Budapest, Deutsche Schule) 12 pont
248-256. Homoki Zsolt (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 12 pont
248-256. Kőszegi László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont
248-256. Ritzinger György (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 12 pont
248-256. Sikló Bernadett (Budapest, Árpád Gimn.) 12 pont
248-256. Takáts Marcella (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium (volt József Attila Gimnázium)) 12 pont
248-256. Tisch Dániel (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 12 pont
248-256. Varga 988 Szabolcs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 12 pont
257-268. Danyi Antal (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 11 pont
257-268. Hercegh Attila (Budapest, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola) 11 pont
257-268. Kárpáti Judit (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont
257-268. Marjai Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont
257-268. Pápai Zsolt (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 11 pont
257-268. Sebők Judit (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 11 pont
257-268. Soós 140 Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 11 pont
257-268. Szabó 528 Dávid (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont
257-268. Szabó 184 László (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 11 pont
257-268. Szőnyi Gergő (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 11 pont
257-268. Tóth János (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 11 pont
257-268. Virág Vera (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont
269-275. Bihari Andrea (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont
269-275. Fejes József (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 10 pont
269-275. Földesi Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont
269-275. Gulyás Éva Melinda (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont
269-275. Nyolczas Viktor (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 10 pont
269-275. Pethes Imre (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 10 pont
269-275. Pogány Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont
276-287. Almási András (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
276-287. Baráth Emese (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
276-287. Bogár Orsolya Erika (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 9 pont
276-287. Farkas 666 Tamás (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 9 pont
276-287. Filep Gergely (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont
276-287. Hardi Beatrix (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 9 pont
276-287. Koltay Szabolcs (Budapest, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola) 9 pont
276-287. Kovács Anikó (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont
276-287. Nagy Annamária (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 9 pont
276-287. Nagy 218 Norbert (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 9 pont
276-287. Nándori Norbert (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 9 pont
276-287. Szabó Benedek Péter (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 9 pont
288-296. Csaplár Dóra (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 8 pont
288-296. Gertheis Antal (Budapest, Piarista Gimn.) 8 pont
288-296. Hajdú Péter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 8 pont
288-296. Kiss-Parciu Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 8 pont
288-296. Kovács 123 Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont
288-296. Kovács 124 Zsuzsa (Székesfehérvár, I. István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola) 8 pont
288-296. Márki Éva (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 8 pont
288-296. Takács Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont
288-296. Vidovszky Judit (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 8 pont
297-305. Cselkó Richárd (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont
297-305. Frisch Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont
297-305. Kolozs Balázs (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont
297-305. Neugam Dávid (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 7 pont
297-305. Sebestyén Ágnes (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 7 pont
297-305. Steigerwald Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont
297-305. Sticker Nóra (Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola) 7 pont
297-305. Szentpéteri Zsolt (Debrecen, Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szki. ) 7 pont
297-305. Varga Előd (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 7 pont
306-321. Apáti Nagy Gábor (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 6 pont
306-321. Bodó János (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 6 pont
306-321. Buthi Irma (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 6 pont
306-321. Faltay György (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
306-321. Kiss 256 Csaba (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 6 pont
306-321. Laczi József (Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 6 pont
306-321. Mihalik Szabolcs (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 6 pont
306-321. Nagy 839 Péter (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
306-321. Neumajer Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont
306-321. Noé István (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 6 pont
306-321. Ócsai Zsófia (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 6 pont
306-321. Patyi Anita (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 6 pont
306-321. Puspán Miklós (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 6 pont
306-321. Szabó 001 Erzsébet (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 6 pont
306-321. Takács Angéla (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 6 pont
306-321. Tyukos Tímea (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 6 pont
322-334. Bagi László (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 5 pont
322-334. Bruckner Ágnes (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont
322-334. Darnai 729 András (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
322-334. Hamar Zsóka (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 5 pont
322-334. Kassay Klára (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 5 pont
322-334. László Katalin (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 5 pont
322-334. Mészáros Lívia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
322-334. Oberna Anna (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 5 pont
322-334. Orosz Anna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
322-334. Ponekker Máté (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont
322-334. Takács Katalin (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
322-334. Terjéki László Dénes (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 5 pont
322-334. Török Balázs (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 5 pont
335-346. Balog Valéria (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 4 pont
335-346. Barta Ilona (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 4 pont
335-346. Bodnár Krisztián (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 4 pont
335-346. Csomay Zita (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont
335-346. Fehér Bálint (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont
335-346. Győrke Diána (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 4 pont
335-346. Hosznyák András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
335-346. Jakab Eszter (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont
335-346. Kovács 666 Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont
335-346. Rétfalvi Teofil (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 4 pont
335-346. Szegedi Péter (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 4 pont
335-346. Talló Andrea (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 4 pont
347-364. Bús Katalin (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 3 pont
347-364. Csepregi Ákos (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 3 pont
347-364. Földesi Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
347-364. Halmos Zsófia (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
347-364. Kecskeméti Kovács István (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 3 pont
347-364. Kiss 114 Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont
347-364. Koncsik Anita (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 3 pont
347-364. Laki Balázs (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 3 pont
347-364. Lőczi Gergő (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
347-364. Máté Gergő (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
347-364. Molnár András (Budapest, Piarista Gimn.) 3 pont
347-364. Nárai Csilla (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
347-364. Soltész Gábor (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont
347-364. Szabó 526 Anna (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 3 pont
347-364. Szabó Diána (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
347-364. Tímár Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
347-364. Török Anna (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 3 pont
347-364. Zádori Gergely (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont
365-381. Balogh Dóra (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 2 pont
365-381. Balogh 420 Emese (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont
365-381. Bencze Zoltán (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 2 pont
365-381. Berényi Amarilla (Marcali, Berzseny Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 2 pont
365-381. Geszler Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont
365-381. Kosztin Béla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
365-381. Macsicska Dávid (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 2 pont
365-381. Molnár Noémi (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont
365-381. Németh Gábor (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 2 pont
365-381. Pinczési Judit (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 2 pont
365-381. Seres Barbara (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 2 pont
365-381. Soós Péter (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 2 pont
365-381. Szabadi Gabriella (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 2 pont
365-381. Sztrelcsik Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont
365-381. Tallér Virág (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont
365-381. Tóth 512 Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont
365-381. Varga 123 Áron (USA, Alexandria, Burden, Alexandria Monroe High-School) 2 pont
382-386. Horváth 248 Júlia (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 1 pont
382-386. Lucza Viktor (Budapest, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola) 1 pont
382-386. Osztotics Anita (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 1 pont
382-386. Takács Gergely (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 1 pont
382-386. Véber Zoltán (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 1 pont

Kevesebb pontja van 17 versenyzőnek.