Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A B-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye

11. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 243 pontot lehetett elérni.

1. díj: Babos Attila (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 234 pont
2. díj: Deli Lajos (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 230 pont
3. díj: Bálint Gergely (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 226 pont
4. díj: Nagy Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 224 pont
5-6. díj: Ambrus Gergely (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 220 pont
5-6. díj: Balka Richárd (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 220 pont
7-10. díj: Lovrics Anna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 219 pont
7-10. díj: Pacz Bence Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 219 pont
7-10. díj: Vígh Viktor (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 219 pont
7-10. díj: Vörös László (Győr, Révai Miklós Gimn.) 219 pont


Dicséretben részesült:

11. Lovrics Klára (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 214 pont
12. Zalán Péter (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 200 pont
13. Boros M. Mátyás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 184 pont
14. Pogátsa Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 179 pont
15. Simon 812 Győző (Győr, Révai Miklós Gimn.) 177 pont
16. Antal Ágnes (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 168 pont
17-18. Árvay Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 162 pont
17-18. Koch Dénes (Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium) 162 pont
19. Fehér Gergely (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 161 pont
20. Szilágyi Tamás (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 160 pont
21. Kisfügedi Viktória (Szekszárd, Garay János Gimn.) 154 pont
22. Eördegh Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 148 pont
23. Andrássy Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 144 pont
24-25. Bakó Dániel (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 142 pont
24-25. Gelencsér Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 142 pont
26. Fekete 110 Árpád (Kiskunfélegyháza, Móra Ferenc Gimnázium) 137 pont
27. Imrefi József (Tata, Eötvös József Gimn.) 132 pont
28. Veres Péter (Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 130 pont
29. Bohák András (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 127 pont
30. Tóth Szilveszter (Tata, Eötvös József Gimn.) 125 pont
31-33. Horváth Szilárd (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 123 pont
31-33. Sofró Csaba (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 123 pont
31-33. Szekeres 761 András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 123 pont
34. Horváth 724 Zoltán (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 118 pont
35. Legány Csaba (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 117 pont
36-39. Hegyi Márta (Budapest, Szent István Gimn.) 114 pont
36-39. Lajtha Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 114 pont
36-39. Soós 740 Károly (Szekszárd, Garay János Gimn.) 114 pont
36-39. Székelyhidi Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 114 pont
40. Csaszny Tamás (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 111 pont
41. Rakamazi Richárd (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 110 pont
42-43. Bartos Imre (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 108 pont
42-43. Wéber Zoltán (Tata, Eötvös József Gimn.) 108 pont
44. Nagy 139 Gergely (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 102 pont
45. Börcsök József (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 101 pont
46. Csereklei Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 99 pont
47-48. Király Attila (Baja, III. Béla Gimn.) 96 pont
47-48. Vajda Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 96 pont
49. Fodor 133 Gyula (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 95 pont
50. Fellegi Zoltán (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 94 pont
51. Medgyesi László (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 93 pont
52-53. Breuer János (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 92 pont
52-53. Vonnák Dzsamila (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 92 pont
54. Mics Zoltán (Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 91 pont
55. Szilasi Zoltán (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 89 pont
56. Tóth 007 Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 88 pont
57. Horváth 713 György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 87 pont
58-59. Horváth Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 86 pont
58-59. Toka László (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 86 pont
60. Wéner Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 82 pont
61. Enyedi Gábor (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 81 pont
62. Győző Miklós (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 79 pont
63. Tóth 124 Péter (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 78 pont
64. Kalmár Levente (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 76 pont
65. Kiss Árpád (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 73 pont
66. Ádám Zoltán (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 72 pont
67. Szintai Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 71 pont
68. Stépán József (Budapest, Arany János Gimnázium) 69 pont
69. Karácsonyi József Sándor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 68 pont
70. Székelyi Szabolcs (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 66 pont
71-73. Ekler Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 65 pont
71-73. Gyurcsek András (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 65 pont
71-73. Kiss 414 Norbert (Budapest, Szent István Gimn.) 65 pont
74. Mészáros Gergely (Tata, Eötvös József Gimn.) 64 pont
75. Mátyási Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 63 pont
76. Börzsönyi Ádám (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 62 pont
77. Czibik Ágnes (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 61 pont
78-79. Paál Csaba (Szekszárd, Garay János Gimn.) 60 pont
78-79. Roszol László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 60 pont
80. Várkonyi Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 59 pont
81. Hegedűs Vera (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 58 pont
82. Szentpéteri Zsolt (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 56 pont
83. Horváth 004 Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 55 pont
84. Nagy 729 Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 54 pont
85. Darabos Andrea (Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki.) 53 pont
86-87. Mitcsenkov Attila (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 52 pont
86-87. Veres Dániel (Budapest, Veres Péter Gimn.) 52 pont
88. Siklósi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont
89. Germán Tibor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 50 pont


Következik:

90-91. Csabina Csilla (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 49 pont
90-91. Imre Ildikó (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 49 pont
92. Budai Erika (Budapest, Árpád Gimn.) 48 pont
93-94. Harcz Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 46 pont
93-94. Kovács Krisztián (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 46 pont
95-97. Görföl Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 45 pont
95-97. Sándor 027 Attila (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 45 pont
95-97. Tóth 575 Árpád (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 45 pont
98. Bobák Enikő (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 44 pont
99-100. Peresztegi Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 43 pont
99-100. Reiczigel Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 43 pont
101-102. Fenyvesi Zsuzsanna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 41 pont
101-102. Szamosújvári Ilona (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 41 pont
103-104. Dőrr Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 40 pont
103-104. Novák Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 40 pont
105. Karaszi Mihály (Kalocsa, Szent István Gimn.) 39 pont
106-107. Karácsony Veronika (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 37 pont
106-107. Király Ferenc (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 37 pont
108-111. Almási Angelika (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 36 pont
108-111. Fajka Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 36 pont
108-111. Somlai Henrietta (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 36 pont
108-111. Szabó Géza (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 36 pont
112-117. Béhm A. Diana (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 35 pont
112-117. Cseri István (Budapest, Szent István Gimn.) 35 pont
112-117. Garai Zsolt (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 35 pont
112-117. Nagy 777 Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont
112-117. Németh 512 Róbert (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 35 pont
112-117. Vizer Tibor (Kecskemét, Piarista Gimn.) 35 pont
118-120. Bogatin György (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 34 pont
118-120. Gönczöl Ágnes (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 34 pont
118-120. Hank Sándor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 34 pont
121-122. Arany Sándor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 33 pont
121-122. Forgó Béla (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 33 pont
123-124. Kántor András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 32 pont
123-124. Pongrácz Dorottya (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 32 pont
125-126. Szána Linda (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 31 pont
125-126. Varga 274 Károly (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 31 pont
127-129. Jakab Zsolt (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 30 pont
127-129. Kazinczi Csaba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 30 pont
127-129. Zajdó Csaba (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 30 pont
130-132. Durai Pál (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 29 pont
130-132. Nagy 314 Ádám (Budapest, Szent István Gimn.) 29 pont
130-132. Pálinkó Szabolcs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont
133-135. Gerő László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont
133-135. Tóth 666 Balázs (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 28 pont
133-135. Varga 832 Erzsébet (Budapest, Szent István Gimn.) 28 pont
136-137. Kolozsváry Georgina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 27 pont
136-137. Varga Máté (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 27 pont
138. Kurucz Endre (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 26 pont
139-145. Baka Nóra (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 24 pont
139-145. Deák Zsolt (Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 24 pont
139-145. Kádár Csaba (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 24 pont
139-145. Kánya Dávid (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 24 pont
139-145. Kiss 189 Csaba (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 24 pont
139-145. Laczay Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 24 pont
139-145. Porkoláb Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 24 pont
146-148. Csapó Adelinda (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont
146-148. Gulyás Csaba (Budapest, Veres Péter Gimn.) 23 pont
146-148. Tallián Miklós (Budapest, Veres Péter Gimn.) 23 pont
149-151. Czigány Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont
149-151. Rácz László (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 22 pont
149-151. Vörös Krisztina (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 22 pont
152-154. Erényi Stella (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 21 pont
152-154. Korcsmáros Adél (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont
152-154. Medve Kinga Sára (Eger, Dobó István Gimnázium) 21 pont
155-161. Bicskei László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 20 pont
155-161. Braun Melinda (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 20 pont
155-161. Hizsák Gábor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 20 pont
155-161. Márkus Balázs (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 20 pont
155-161. Pozsonyi Tamás (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 20 pont
155-161. Szalontay Katalin (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont
155-161. Varga Zoltán (Tata, Eötvös József Gimn.) 20 pont
162-167. Kapitány Benedek (Budapest, Veres Péter Gimn.) 19 pont
162-167. Katulics Andrea (Budapest, Veres Péter Gimn.) 19 pont
162-167. Kiss 321 Dániel (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 19 pont
162-167. Kiss Tímea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 19 pont
162-167. Szobota Péter (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 19 pont
162-167. Tölgyes István (Nyíregyháza, Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szki. és Szakiskola) 19 pont
168-170. Füzi Ildikó (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 18 pont
168-170. Hümpfner Katalin (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 18 pont
168-170. Vukman Krisztina (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 18 pont
171-175. Kramlik Hanga (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont
171-175. Palojtay Eszter (Budapest, Árpád Gimn.) 17 pont
171-175. Ráfael Balázs (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 17 pont
171-175. Révai Judit (Budapest, Árpád Gimn.) 17 pont
171-175. Schmidt András (Budapest, Szent István Gimn.) 17 pont
176-180. Domonkos Brigitta (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 16 pont
176-180. Gál Dénes (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 16 pont
176-180. Hömöstrei Mihály (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 16 pont
176-180. Tabajdi Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont
176-180. Tigyi Árpád (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 16 pont
181-184. Kovács Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont
181-184. László 218 Előd (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 15 pont
181-184. Pajkos Mária (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki.) 15 pont
181-184. Varga Veronika (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont
185-191. Bessenyei András (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 14 pont
185-191. Kotulics Andrea (Budapest, Veres Péter Gimn.) 14 pont
185-191. Perger Valéria (Nyíregyháza, Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szki. és Szakiskola) 14 pont
185-191. Rév Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 14 pont
185-191. Simon 111 Tamás (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 14 pont
185-191. Szalay Gergely József (Budapest, Veres Péter Gimn.) 14 pont
185-191. Zrínyi Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont
192-197. Bartucz Zsófia (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont
192-197. Csikós Gábor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 13 pont
192-197. Czibulka Ágnes (Kalocsa, Szent István Gimn.) 13 pont
192-197. Nagy 712 Gábor (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 13 pont
192-197. Tokodi Tünde (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 13 pont
192-197. Veres Anita (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont
198-201. Cseh Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 12 pont
198-201. Greguss Csaba (Budapest, Szent István Gimn.) 12 pont
198-201. Nagy 331 Zsuzsanna (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 12 pont
198-201. Remete Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont
202-208. Bódi Diána (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 11 pont
202-208. Deák Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont
202-208. Erdei Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont
202-208. Kanyó Péter (Budapest, Veres Péter Gimn.) 11 pont
202-208. Pázmány Péter (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 11 pont
202-208. Rénes Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont
202-208. Téglássy Nóra (Budapest, Veres Péter Gimn.) 11 pont
209-217. Barkóczy Attila (Baja, III. Béla Gimn.) 10 pont
209-217. Bozsik Balázs (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 10 pont
209-217. Dávid Róbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont
209-217. Dömötör Piroska (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont
209-217. Letenyei Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
209-217. Németh Zsófia (Budapest, Veres Péter Gimn.) 10 pont
209-217. Saly Miklós (Szentendre, Ferences Gimn.) 10 pont
209-217. Schlotter Diána (Budapest, Veres Péter Gimn.) 10 pont
209-217. Szabó László (Győr, Béri Balogh Ádám Honvéd Gimn.) 10 pont
218-225. Ádám Gábor (Tata, Eötvös József Gimn.) 9 pont
218-225. Czank László (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 9 pont
218-225. Hafner Gábor (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 9 pont
218-225. Káli Gábor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 9 pont
218-225. Kerekes Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont
218-225. Molnár Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
218-225. Révész Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
218-225. Szabó Anita (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont
226-233. Bálint Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont
226-233. Bók Norbert (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 8 pont
226-233. Cserháti András (Budapest, Németh László Gimn.) 8 pont
226-233. Hosszú Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont
226-233. Molnár Zoltán (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont
226-233. Nagy Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont
226-233. Szára Linda (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont
226-233. Szilágyi Zsuzsa (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont
234-243. Czirják István (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont
234-243. Egry Ildikó (Budapest, Veres Péter Gimn.) 7 pont
234-243. Gál Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont
234-243. Gelesz Tamás (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 7 pont
234-243. Görbicz Gergely (Budapest, Veres Péter Gimn.) 7 pont
234-243. Kiss Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
234-243. Örffy Zsolt (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont
234-243. Sebestyén Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont
234-243. Sebestyén Zita (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont
234-243. Vanya Ádám (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 7 pont
244-253. András Anikó (Budapest, Veres Péter Gimn.) 6 pont
244-253. Csató Károly (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 6 pont
244-253. Feró Dalma (Budapest, Veres Péter Gimn.) 6 pont
244-253. Kiss Alexandra (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 6 pont
244-253. Kiss 282 Tamás (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 6 pont
244-253. Kovácsik Márk (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
244-253. Monostori Eszter (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 6 pont
244-253. Tiborc Zoltán (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 6 pont
244-253. Tóth 888 Katalin (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont
244-253. Veress Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont
254-262. Bíró Gáspár (Vác, Piarista Gimnázium) 5 pont
254-262. Danyi Barbara (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 5 pont
254-262. Decsi Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 5 pont
254-262. Fehér Ádám (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont
254-262. Jáka Tímea (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
254-262. Jauernik Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
254-262. Pintér Gábor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 5 pont
254-262. Solti Balázs (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
254-262. Szlovák Tamás (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 5 pont
263-268. Benecz Judit (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont
263-268. Boros Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont
263-268. Farkas Ákos (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 4 pont
263-268. Győrfi Dániel (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont
263-268. Mérai László (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 4 pont
263-268. Simon Tibor (Heves, Eötvös József Középiskola) 4 pont
269-285. Áhij István (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont
269-285. Bebesi János (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont
269-285. Bodor András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
269-285. Bús Ferenc (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont
269-285. Garabuczi Andrea (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 3 pont
269-285. Háhn Viktor (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
269-285. Havasi András (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 3 pont
269-285. Joó Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
269-285. Kacziba Barna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
269-285. Markó Péter (USA, Naperville, Waubonsic Valley High School) 3 pont
269-285. Mistéth Ambrus (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont
269-285. Molnár 369 Veronika (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
269-285. Muth Viktória (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont
269-285. Szabó János (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont
269-285. Szabó 923 Viktor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
269-285. Török Attila (Heves, Eötvös József Középiskola) 3 pont
269-285. Vad Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
286-297. Endrődi Gábor (Budapest, Németh László Gimn.) 2 pont
286-297. Erki Szabolcs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont
286-297. Fitos Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont
286-297. Hiesz György (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 2 pont
286-297. Homonnay András (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 2 pont
286-297. Kálmán Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
286-297. Klein Gábor (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 2 pont
286-297. Kovács 722 László (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 2 pont
286-297. Lajkó László (Budapest, Németh László Gimn.) 2 pont
286-297. Magyari Judit (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont
286-297. Sipos László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
286-297. Tábori Béla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
298. Varga Orsolya (Budapest, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 1 pont

Kevesebb pontja van 6 versenyzőnek.