KöMaL - Mathematical and Physical Journal for Secondary Schools
Hungarian version Information Contest Journal Articles News
Conditions
Entry form to the contest
Problems and solutions
Results of the competition
Problems of the previous years

 

 

Order KöMaL!

tehetseg.hu

Ericsson

Google

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

ELTE

Competitions Portal

Final scores in the competition

Mathematics C, grade 1-10

Maximum score is 225 points.

1. prize: Erdei Zsuzsa (grade 10, Hőgyes Endre Gimn., Hajdúszoboszló) 224 points
2. prize: Tóth 370 Ágnes (grade 10, Hőgyes Endre Gimn., Hajdúszoboszló) 223 points
3. prize: Bóka Gergely (grade 9, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 222 points
4. prize: Bérczi Kristóf (grade 9, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 221 points
5. prize: Siroki László (grade 10, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 217 points
6. prize: Szekeres Balázs (grade 9, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 216 points
7. prize: Kiss-Tóth Christian (grade 7, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 211 points
8. prize: Pach Péter Pál (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 210 points
9-11. prize: Hablicsek Márton (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 205 points
9-11. prize: Papp Gábor (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 205 points
9-11. prize: Szűcs Mónika (grade 9, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 205 points


Honourable mention:

12. Ruppert László (grade 9, Janus Pannonius Gimnázium, Pécs) 204 points
13. Boros Balázs (grade 9, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 203 points
14. Kórus Péter (grade 8, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 202 points
15-16. Farkas Viktor (grade 10, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 201 points
15-16. Szilágyi Zoltán (grade 9, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, Romania) 201 points
17-18. Bertus-Barcza Tímea (grade 10, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 200 points
17-18. Nyul Balázs (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 200 points
19-20. Kádas Attila (grade 10, Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 198 points
19-20. Márton Zsuzsanna (grade 9, Perczel Mór Gimn., Siófok) 198 points
21-22. Ellenbacher Péter (grade 10, Deutsche Schule, Budapest) 197 points
21-22. Sándor Nóra (grade 9, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 197 points
23-25. Bérces Péter (grade 9, Arany János Gimnázium, Budapest) 196 points
23-25. Blastik Márta (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 196 points
23-25. Marton József (grade 10, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 196 points
26. László L. András (grade 10, Ipari Szki., Veszprém) 195 points
27. Birkner Tamás (grade 7, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 192 points
28. Tímár Gábor (grade 10, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 191 points
29-30. Horváth 424 Márton (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 190 points
29-30. Szalay Zsófia (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 190 points
31-32. Sipka Bálint (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 189 points
31-32. Tollner Dávid (grade 9, Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 189 points
33. Nagy 359 Gábor (grade 9, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 187 points
34. Farkas 327 Dóra (grade 10, Lovassy László Gimn., Veszprém) 186 points
35-36. Karches Tamás (grade 9, Kossuth Lajos Gimnázium, Mosonmagyaróvár) 185 points
35-36. Reiss Attila (grade 10, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 185 points
37-39. Erdélyi Dániel (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 184 points
37-39. Hargitai Gábor (grade 10, Bolyai János Gimnázium, Ócsa) 184 points
37-39. Salát Máté (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 184 points
40-41. Fehér Ádám (grade 9, Révai Miklós Gimn., Győr) 182 points
40-41. Széll Károly (grade 9, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 182 points
42. Várnai Csilla (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 180 points
43-44. Hajdú Huba (grade 9, Horváth Mihály Gimnázium, Szentes) 178 points
43-44. Klement Balázs (grade 9, Kölcsey Ferenc Gimnázium, Körmend) 178 points
45. Kocsis Mária (grade 10, Zalka Máté Gimnázium, Fehérgyarmat) 177 points
46-47. Baur Eszter (grade 10, Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 176 points
46-47. Németh 864 Márk (grade 8, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 176 points
48. Lelovics András (grade 10, Perczel Mór Gimn., Siófok) 175 points
49. Jesch Dávid (grade 10, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 174 points
50-51. Pajna Gabriella (grade 10, Tóth Árpád Gimn., Debrecen) 173 points
50-51. Pszota Zsolt (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 173 points
52-53. Borsódi Éva (grade 9, III. Béla Gimn., Baja) 172 points
52-53. Hangya Miklós (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 172 points
54. Pintér Miklós (grade 10, Perczel Mór Gimn., Siófok) 171 points
55. Jankó András (grade 9, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 170 points
56-57. Gottlasz Valér (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 169 points
56-57. Sarusi Annamária (grade 8, 10. sz. Általános Iskola, Békéscsaba) 169 points
58. Varga Lajos (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 168 points
59-60. Balázsy Zsófia (grade 8, Selye János Gimn., Komarno, Slovakia) 167 points
59-60. Lakatos Szilvia (grade 9, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 167 points
61. Mándy Péter (grade 9, Bethlen Gábor Gimnázium, Beregszász, Ukraina) 166 points
62-65. Ásványi Katalin (grade 10, Bródy Imre Gimn., Ajka) 164 points
62-65. Baranyai Tamás (grade 9, Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 164 points
62-65. Gáthy Lajos (grade 9, Zalka Máté Gimnázium, Fehérgyarmat) 164 points
62-65. Márton Noémi Petra (grade 9, Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 164 points
66-67. Fülöp Anita (grade 9, Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 161 points
66-67. Sipos Kinga (grade 9, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, Romania) 161 points
68-69. Rischák Rózsa (grade 10, Eötvös József Szakközépiskola, Hódmezővásárhely) 159 points
68-69. Sarkadi Tamás (grade 9, Lovassy László Gimn., Veszprém) 159 points
70-72. Besenyei Balázs (grade 9, Bárdos László Gimn., Tatabánya) 157 points
70-72. Nagy 666 Károly (grade 9, Révai Miklós Gimn., Győr) 157 points
70-72. Virasztó Zsolt (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 157 points
73. Sipőcz Éva (grade 9, Kossuth Lajos Gimnázium, Mosonmagyaróvár) 156 points
74-76. Bauer Péter (grade 8, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn., Szombathely) 155 points
74-76. Herczeg Lynda (grade 9, Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest) 155 points
74-76. Paulin Dániel (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 155 points
77-78. Kalcsú Áron (grade 9, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg) 154 points
77-78. Lang Péter (grade 9, Révai Miklós Gimn., Győr) 154 points
79-80. Penha Felizardo Renáta (grade 9, Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest) 151 points
79-80. Török Sándor Miklós (grade 9, Török Ignác Gimn., Gödöllő) 151 points
81. Hegyi Gábor (grade 8, Szent István Gimn., Budapest) 150 points
82. Csáky Attila (grade 10, Katona József Gimnázium, Kecskemét) 149 points
83-84. Caimacan Dávid (grade 8, Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola, Békéscsaba) 148 points
83-84. Lehoczki Csaba (grade 10, Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 148 points
85. Horváth 274 Ágnes (grade 10, Városmajori Gimn., Budapest) 147 points
86-87. Konfár András (grade 8, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 143 points
86-87. Kovács 721 Péter (grade 10, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola, Tatabánya) 143 points
88. Szalay Gergely (grade 9, Veres Péter Gimn., Budapest) 142 points
89-91. Bartha 321 Ágnes (grade 10, Nagy Mózes Líceum, Tirgu Secuiesc, Romania) 141 points
89-91. Fehér Gábor (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 141 points
89-91. Szirmay Márta (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 141 points
92-93. Durham Patrick (grade 9, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 140 points
92-93. Sparing Dániel (grade 9, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola , Budapest) 140 points
94-95. Hofgárt Gergely (grade 9, Hőgyes Endre Gimn., Hajdúszoboszló) 138 points
94-95. Varga 236 Szabolcs (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 138 points
96. Bikov András (grade 9, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 137 points
97. Csizmazia Eszter (grade 9, Garay János Gimn., Szekszárd) 136 points
98-101. Bedzsula Bálint (grade 9, III. Béla Gimn., Baja) 135 points
98-101. Komlósi 985 Gergely (grade 9, Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 135 points
98-101. Kormos Attila (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 135 points
98-101. Nagy 625 Tibor (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 135 points
102. Rácz Béla András (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 134 points
103-104. Fekete 132 Krisztián (grade 9, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola, Nyergesújfalu) 133 points
103-104. Gyenese Péter (grade 9, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 133 points
105-106. Spanczér Ilona (grade 10, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 132 points
105-106. Várnai Anikó (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 132 points
107. Varga 840511 András (grade 9, Tóth Árpád Gimn., Debrecen) 130 points
108. Vona Péter (grade 8, Eötvös József Középiskola, Heves) 129 points
109. Tóth 143 Anett (grade 8, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 128 points
110-113. Kotnyek Barbara (grade 10, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola , Budapest) 127 points
110-113. Szabó 314 Zsolt (grade 10, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium, Sahy, Slovakia) 127 points
110-113. Tóth Georgina Zsófia (grade 10, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola, Putnok) 127 points
110-113. Vadai Zsolt (grade 10, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 127 points
114-115. Márton Szabolcs (grade 9, Nagy Mózes Líceum, Tirgu Secuiesc, Romania) 126 points
114-115. Nemeskéri Tamás (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 126 points
116. Gál Dénes (grade 9, Hőgyes Endre Gimn., Hajdúszoboszló) 124 points
117-118. Baráth Géza (grade 9, Türr István Gimn., Pápa) 123 points
117-118. Bozsik Judit (grade 10, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 123 points
119. Csekő Anna (grade 9, Eötvös József Gimnázium, Budapest) 122 points
120. Uzonyi Béla (grade 9, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 120 points


Following:

121-122. Gál András (grade 9, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 119 points
121-122. Török Zoltán Bálint (grade 8, Török Ignác Gimn., Gödöllő) 119 points
123. Dombi Nóra (grade 9, Tóth Árpád Gimn., Debrecen) 118 points
124-125. Matyuska Ferenc (grade 8, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 117 points
124-125. Ócsai Katalin (grade 10, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola, Hatvan) 117 points
126-128. Hudáky Zsuzsanna (grade 8, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 116 points
126-128. Mult Attila (grade 10, Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 116 points
126-128. Sándor István (grade 9, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 116 points
129. Szrnka Éva (grade 9, Garay János Gimn., Szekszárd) 115 points
130-131. Markó Máté (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 114 points
130-131. Szabados Katalin (grade 9, Erkel Ferenc Gimnázium, Gyula) 114 points
132-133. Komáromy Dávid (grade 9, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola , Budapest) 112 points
132-133. Mátyási Domonkos (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 112 points
134-135. Moór Anikó (grade 9, Perczel Mór Gimn., Siófok) 111 points
134-135. Vehovszky Balázs (grade 9, Piarista Gimn., Budapest) 111 points
136-140. Bíró Zoltán (grade 9, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, Romania) 110 points
136-140. Fülöp István (grade 9, Piarista Gimn., Budapest) 110 points
136-140. Kawka Gábor (grade 8, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola , Budapest) 110 points
136-140. Nagy 701 Mária (grade 10, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium, Kisújszállás) 110 points
136-140. Nyolczas Viktor (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 110 points
141. Buday Bence (grade 9, Garay János Gimn., Szekszárd) 109 points
142. Nagy Mónika (grade 10, Hőgyes Endre Gimn., Hajdúszoboszló) 107 points
143-145. Dombai Balázs (grade 9, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 106 points
143-145. Fejes Lívia (grade 8, Magyar Bálint Ált. Isk., Fonyód) 106 points
143-145. Szabó 127 Andrea (grade 10, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 106 points
146-147. Schlakker Eszter (grade 9, Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr) 105 points
146-147. Szebenyi Zoltán (grade 10, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 105 points
148-151. Bán Zoltán (grade 10, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest) 104 points
148-151. Kutasi Dávid (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 104 points
148-151. Pluhár Gabriella (grade 9, Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 104 points
148-151. Schuster Ágnes (grade 9, Perczel Mór Gimn., Siófok) 104 points
152-153. Hartmann Bálint (grade 9, Lovassy László Gimn., Veszprém) 102 points
152-153. Tomsits András (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 102 points
154. Simon 111 Attila (grade 9, Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas) 101 points
155-156. Reiss Tibor (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 100 points
155-156. Zoltán Illés (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 100 points
157-158. Sticker Nóra (grade 10, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Orosháza) 99 points
157-158. Vincze Nándor (grade 9, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 99 points
159-160. Kalinák József (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 98 points
159-160. Zámbó Virág (grade 10, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 98 points
161-165. Forgács Tamás (grade 9, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 97 points
161-165. György András (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 97 points
161-165. Kéri Sophia (grade 10, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 97 points
161-165. Németh Adrián (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 97 points
161-165. Varga 123 Áron (grade 10, Alexandria Monroe High-School, Burden, USA) 97 points
166-168. Czakó Péter (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 96 points
166-168. Fonyódi György (grade 9, Dobó Katalin Gimn., Esztergom) 96 points
166-168. Seress Bence (grade 8, Árpád Gimn., Budapest) 96 points
169-170. Pálinkás Zoltán (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 95 points
169-170. Szabó 182 Katalin (grade 9, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 95 points
171-173. Aczél Anna (grade 10, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 94 points
171-173. Bartakovics Zoltán (grade 9, BME Nemzetközi Gimnázium, Budapest) 94 points
171-173. Szöllősi Ádám (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 94 points
174-175. Flores Diana (grade 10, Veres Pálné Gimn., Budapest) 93 points
174-175. Tisch Dániel (grade 10, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola, Tatabánya) 93 points
176-177. Kis Gergely (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 92 points
176-177. Mészáros Zsolt (grade 10, Gépipari és Informatikai Műszaki Szakközépiskola, Szombathely) 92 points
178-179. Gerevics János (grade 10, Bethlen Gábor Gimnázium, Beregszász, Ukraina) 90 points
178-179. Himics Miklós (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 90 points
180-185. Gáspár Orsolya (grade 9, Eötvös József Gimnázium, Budapest) 89 points
180-185. Kádár András (grade 7, 5. Sz. Általános Iskola, Szekszárd) 89 points
180-185. Kiss László Bence (grade 9, Vetési Albert Gimn., Veszprém) 89 points
180-185. Magyari László (grade 10, Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 89 points
180-185. Varga László (grade 9, Nagy Mózes Líceum, Tirgu Secuiesc, Romania) 89 points
180-185. Vilim Tamás (grade 10, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Salgótarján) 89 points
186-190. Mihók Péter (grade 9, Erkel Ferenc Gimnázium, Gyula) 87 points
186-190. Molnár András (grade 10, Piarista Gimn., Budapest) 87 points
186-190. Nótári Péter (grade 10, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Gyomaendrőd) 87 points
186-190. Udvari Balázs (grade 6, Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskolája, Baja) 87 points
186-190. Vakulya Gergely (grade 9, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 87 points
191-192. Erdei Katalin (grade 9, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 86 points
191-192. Wacha András Ferenc (grade 9, Piarista Gimn., Budapest) 86 points
193. Bakó Mária (grade 8, Selye János Gimn., Komarno, Slovakia) 85 points
194-196. Bácsi Ádám (grade 8, Katona József Gimnázium, Kecskemét) 84 points
194-196. Kovács 954 Szabolcs (grade 10, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 84 points
194-196. Rauscher Anna (grade 9, Karinthy Frigyes Gimn., Budapest) 84 points
197-199. Andrásik Miklós (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 83 points
197-199. Somlai Ágnes (grade 10, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 83 points
197-199. Szabó 930 Krisztina (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 83 points
200-201. Gere Ágota (grade 10, Jedlik Ányos Gimn., Budapest) 82 points
200-201. Veress Eszter Abigél (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 82 points
202-203. Balázs Annamária (grade 10, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Salgótarján) 81 points
202-203. Gébert Judit (grade 9, Garay János Gimn., Szekszárd) 81 points
204-205. Csepregi Ákos (grade 10, Vajda János Gimnázium, Keszthely) 80 points
204-205. Rabb Gergely (grade 10, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola, Budapest) 80 points
206-207. Olgyay Margit (grade 10, IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 79 points
206-207. Tóth Ajna (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 79 points
208-212. Nagy 469 Ambrus (grade 10, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 78 points
208-212. Nagy András (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 78 points
208-212. Rátkai András (grade 7, Lenkey János Általános Iskola, Eger) 78 points
208-212. Springer Éva (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 78 points
208-212. Strobl Hajnalka (grade 9, Veres Péter Gimn., Budapest) 78 points
213-215. Belles Gellért (grade 9, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola, Putnok) 77 points
213-215. Illés Zoltán (grade 10, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 77 points
213-215. Kárnyáczki Zsuzsanna (grade 10, Tevan Andor Gimn., Békéscsaba) 77 points
216-217. Lőczi Gergő (grade 10, Kölcsey Ferenc Gimnázium, Körmend) 76 points
216-217. Szilágyi Örs (grade 10, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 76 points
218. Siklós Jácint (grade 9, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 75 points
219. Tóth Gergely (grade 9, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, Budapest) 74 points
220-225. Bárkai János (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 73 points
220-225. Horváth 979 Kornél (grade 9, Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 73 points
220-225. Juhász Sándor (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 73 points
220-225. Koreck Ferenc (grade 10, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 73 points
220-225. Szever Márton (grade 9, Eötvös József Gimnázium, Budapest) 73 points
220-225. Tál Balázs (grade 10, Lovassy László Gimn., Veszprém) 73 points
226-233. Bengery Zsófia (grade 7, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 72 points
226-233. Ferzsigán A. Gergő (grade 9, Számítástechnikai és Informatikai Szakközépiskola, Isaszeg) 72 points
226-233. Filep Gergely (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 72 points
226-233. Juhász Gábor (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 72 points
226-233. Jurácsik Nikoletta (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 72 points
226-233. Novák Zsófia (grade 8, Kölcsey Ferenc Gimnázium, Zalaegerszeg) 72 points
226-233. Vajda Károly (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 72 points
226-233. Vörös 123 Gergő (grade 9, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 72 points
234-241. Bartha Marianna (grade 9, Hőgyes Endre Gimn., Hajdúszoboszló) 71 points
234-241. Buthi Irma (grade 10, Jedlik Ányos Gimn., Budapest) 71 points
234-241. Kajcsos Gergely (grade 9, Nagy Lajos Gimn., Szombathely) 71 points
234-241. Morvai Krisztina (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 71 points
234-241. Péczeli Viktor (grade 10, Szent László Gimn., Budapest) 71 points
234-241. Rückert Péter (grade 9, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma, Pécs) 71 points
234-241. Sásdy Gabriella (grade 10, Ferences Gimn., Szentendre) 71 points
234-241. Varga 100 Márton (grade 9, Bercsényi Miklós Gimn., Győr) 71 points
242-244. Havran Zsolt (grade 10, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Salgótarján) 70 points
242-244. Kőber Péter (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 70 points
242-244. Szemján Zoltán (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 70 points
245-246. Szabó Orsolya (grade 10, Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 68 points
245-246. Virág Éva (grade 9, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 68 points
247-250. Béky Zsófia (grade 8, Árpád Gimn., Budapest) 67 points
247-250. Madarász István (grade 10, Tóth Árpád Gimn., Debrecen) 67 points
247-250. Noé István (grade 10, Vetési Albert Gimn., Veszprém) 67 points
247-250. Sipőcz Brigitta (grade 9, Felsőbüki Nagy Pál Gimn., Kapuvár) 67 points
251-254. Koncsek Sándor (grade 9, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium, Jászberény) 66 points
251-254. Pászthy Edina (grade 9, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 66 points
251-254. Prekopcsák Zoltán (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 66 points
251-254. Sepler Gábor (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 66 points
255-259. Börzsönyi Ferenc (grade 9, Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 65 points
255-259. Horváth Tamás (grade 6, Városligeti Általános Iskola, Budapest) 65 points
255-259. Kárpáti Zsuzsanna (grade 10, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn., Budapest) 65 points
255-259. Lantos Norbert (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 65 points
255-259. Nagy 333 Orsolya (grade 9, Vetési Albert Gimn., Veszprém) 65 points
260-262. Buza Krisztián Antal (grade 10, Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 64 points
260-262. Klár Tamás (grade 9, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola, Aszód) 64 points
260-262. Lakatos Kristóf (grade 9, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma, Debrecen) 64 points
263-265. Fejér Balázs (grade 8, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 63 points
263-265. Makai Andrea (grade 9, Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 63 points
263-265. Patyi Éva (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 63 points
266-270. Juhász 110 Anikó (grade 9, Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 62 points
266-270. Kálcsev Cintia (grade 9, Tóth Árpád Gimn., Debrecen) 62 points
266-270. Kőszegi László (grade 10, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 62 points
266-270. Miklós Rita (grade 10, Jedlik Ányos Gimn., Budapest) 62 points
266-270. Varga 846 Petra (grade 10, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 62 points
271. Beke Krisztina (grade 10, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 61 points
272-276. Hochrein Gábor (grade 10, IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 60 points
272-276. Jurecska Laura (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 60 points
272-276. Soós Gábor (grade 9, Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 60 points
272-276. Tóth Mihály (grade 10, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 60 points
272-276. Vígh Ilona (grade 10, Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 60 points
277. Varga 984 Márta (grade 9, Garay János Gimn., Szekszárd) 59 points
278-282. Dőry Magdolna (grade 9, Ferences Gimn., Szentendre) 58 points
278-282. Koltay Szabolcs (grade 10, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola, Budapest) 58 points
278-282. Lévai Emese (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 58 points
278-282. Németh 704 Márton (grade 7, Somogyi Béla Általános Iskola, Körmend) 58 points
278-282. Vas Korinna (grade 9, Leövey Klára Gimn., Budapest) 58 points
283-286. Barsi Mária (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 57 points
283-286. Ferencsik Erika (grade 9, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola, Balassagyarmat) 57 points
283-286. Fürjész Dóra (grade 9, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 57 points
283-286. Szalai Bence (grade 10, Lovassy László Gimn., Veszprém) 57 points
287-294. Ács Bernadett (grade 10, Ciszterci Szent István Gimnázium (volt József Attila Gimnázium), Székesfehérvár) 56 points
287-294. Bartke Judit (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 56 points
287-294. Hegedűs István (grade 10, Szent László Gimn., Budapest) 56 points
287-294. Koncsik Anita (grade 10, Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 56 points
287-294. Szabados Edit (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 56 points
287-294. Szirom Zoltán (grade 9, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 56 points
287-294. Urbán György (grade 9, Batsányi János Gimnázium, Csongrád) 56 points
287-294. Zsigmond Zsuzsa (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 56 points
295-299. Cseke Péter (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 55 points
295-299. Farkas Zsófia (grade 10, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki., Győr) 55 points
295-299. László Tamás (grade 10, Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely, Romania) 55 points
295-299. Móra Péter (grade 9, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Jászárokszállás) 55 points
295-299. Ugra Dániel (grade 10, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola, Salgótarján) 55 points
300-303. Ambrus Orsolya (grade 9, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 54 points
300-303. Bodnár Barbara (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 54 points
300-303. Gulyás József (grade 10, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 54 points
300-303. Wohner Ágnes (grade 8, József Attila Gimnázium, Monor) 54 points
304-307. Blaskó János (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 53 points
304-307. Molnár 547 Tímea (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 53 points
304-307. Szobi Veronika (grade 9, Városmajori Gimn., Budapest) 53 points
304-307. Tóth 374 Andrea (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 53 points
308-315. Blasko Ján (grade 9, Szlovák Gimnázium, Budapest) 52 points
308-315. Erős Anett (grade 9, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 52 points
308-315. Kis 761 László (grade 9, Batsányi János Gimnázium, Csongrád) 52 points
308-315. Mattyasovszky Nóra (grade 10, Szerb Antal Gimnázium, Budapest) 52 points
308-315. Nagy 218 Norbert (grade 10, Vetési Albert Gimn., Veszprém) 52 points
308-315. Németh Gábor (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 52 points
308-315. Ojtó Szabolcs (grade 9, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 52 points
308-315. Petrás Attila (grade 9, Törökbálint Nagyközség Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Törökbálint) 52 points
316-317. Csomay Zita (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 51 points
316-317. Puskás Anna (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 51 points
318-319. Kovács 714 Emese (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 50 points
318-319. Zákány Máté (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 50 points
320-326. Boros Benedek (grade 8, Katona József Gimnázium, Kecskemét) 48 points
320-326. Cselkó Richárd (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 48 points
320-326. Kalocsányi Katalin (grade 8, Selye János Gimn., Komarno, Slovakia) 48 points
320-326. Nagy Máté (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 48 points
320-326. Révész Ágnes (grade 9, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen) 48 points
320-326. Sziber Éva (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 48 points
320-326. Tarcsi Róbert (grade 7, Városmajori Gimn., Budapest) 48 points
327-332. Dányádi Zsolt (grade 8, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 47 points
327-332. Karlik Zsuzsanna (grade 9, Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 47 points
327-332. Kovács István (grade 10, Czuczor Gergely Bencés Gimn., Győr) 47 points
327-332. Lengyel Adrienn (grade 9, Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 47 points
327-332. Sebestyén Zoltán (grade 9, Zalka Máté Gimnázium, Fehérgyarmat) 47 points
327-332. Tyukos Tímea (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 47 points
333-344. Burzuk Dániel (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 46 points
333-344. Handbauer Péter (grade 7, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola, Nyergesújfalu) 46 points
333-344. Kaderják Levente (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 46 points
333-344. Kollár Anita (grade 9, Ujhelyi Imre Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola, Szentlőrinc) 46 points
333-344. Kovács Dávid (grade 10, Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi) 46 points
333-344. Kovács 985 Zsuzsanna (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 46 points
333-344. Nándori Norbert (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 46 points
333-344. Neugam Dávid (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 46 points
333-344. Oberna Anna (grade 10, Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 46 points
333-344. Orosz Pál (grade 8, Eötvös József Középiskola, Heves) 46 points
333-344. Sebők Judit (grade 10, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium, Kisújszállás) 46 points
333-344. Szabó 984 Attila (grade 10, Garay János Gimn., Szekszárd) 46 points
345-348. Bedő Anett (grade 9, Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 45 points
345-348. Farkas Tamás (grade 9, Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr) 45 points
345-348. Kirinovics Péter (grade 10, Czuczor Gergely Bencés Gimn., Győr) 45 points
345-348. Sztrányóczki Dávid (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 45 points
349-354. Bényász Ákos (grade 8, Eötvös József Középiskola, Heves) 44 points
349-354. Csaplár Dóra (grade 10, Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 44 points
349-354. Király Csaba (grade 7, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 44 points
349-354. Klár Tímea (grade 7, Török Ignác Gimn., Gödöllő) 44 points
349-354. Mészáros Anett (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 44 points
349-354. Regula Gergely (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 44 points
355-361. Énzsöly Anna (grade 9, Apor Vilmos Katolikus Iskola, Győr) 43 points
355-361. Farkas Máté (grade 10, Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd) 43 points
355-361. Kolozs Balázs (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 43 points
355-361. Kulcsár Adrián (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 43 points
355-361. Madocsai Rita (grade 9, Ferences Gimn., Szentendre) 43 points
355-361. Márki Éva (grade 10, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium, Kisújszállás) 43 points
355-361. Szabó 528 Dávid (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 43 points
362-366. Czintula Ágnes (grade 9, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 42 points
362-366. Jakab Ágnes (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 42 points
362-366. Kalcsó Kitti (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 42 points
362-366. Nagy 206 István (grade 10, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 42 points
362-366. Szentgyörgyi Zsófia (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 42 points
367-372. Bencze Zoltán (grade 10, Bethlen Gábor Gimnázium, Beregszász, Ukraina) 41 points
367-372. Borosán Péter (grade 10, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg) 41 points
367-372. Erdei Sándor (grade 9, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola, Tiszaföldvár) 41 points
367-372. Farkas Ildikó (grade 8, Selye János Gimn., Komarno, Slovakia) 41 points
367-372. Hantal György (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 41 points
367-372. Nagy 124 Ágnes (grade 10, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 41 points
373-379. Bús Katalin (grade 10, Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas) 40 points
373-379. Földesi Gergely (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 40 points
373-379. Németh Ildikó (grade 10, Gábor Áron Gimnázium, Karcag) 40 points
373-379. Pintér Ferenc (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 40 points
373-379. Sáringer Tibor (grade 9, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 40 points
373-379. Tibold Petra (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 40 points
373-379. Török Balázs (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 40 points
380-389. Agócs Angéla (grade 10, Garay János Gimn., Szekszárd) 39 points
380-389. Bárány Tamás (grade 10, Czuczor Gergely Bencés Gimn., Győr) 39 points
380-389. Bartók András (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 39 points
380-389. Mihalik Szabolcs (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 39 points
380-389. Nótári József (grade 10, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Gyomaendrőd) 39 points
380-389. Sőrés Ferenc (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 39 points
380-389. Szepesy László (grade 9, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 39 points
380-389. Terjéki László Dénes (grade 10, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 39 points
380-389. Tunyogi Réka (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 39 points
380-389. Vágó Pál (grade 9, Törökbálint Nagyközség Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Törökbálint) 39 points
390-399. Császár Péter (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 38 points
390-399. Lakatos Ádám (grade 10, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola, Szolnok) 38 points
390-399. Lutter Balázs (grade 10, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 38 points
390-399. Matusik 222 Szilárd (grade 10, Petőfi Sándor Gimnázium, Kiskőrös) 38 points
390-399. Mukli Péter (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 38 points
390-399. Nagy 144 Ferenc (grade 10, Fasori Evangélikus Gimn., Budapest) 38 points
390-399. Nagy Zsanett (grade 9, Garay János Gimn., Szekszárd) 38 points
390-399. Oláh-Gál Boróka (grade 9, Márton Áron Líceum, Csíkszereda , Romania) 38 points
390-399. Szabó Benedek Péter (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 38 points
390-399. Szalai Zsuzsanna (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 38 points
400-411. Benczúr Zsolt (grade 10, Jedlik Ányos Gimn., Budapest) 37 points
400-411. Csatári Zsolt (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 37 points
400-411. Fekete Attila (grade 9, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 37 points
400-411. Gábor István (grade 9, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, Romania) 37 points
400-411. Komlós Gábor (grade 10, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 37 points
400-411. Lánczi Levente (grade 10, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 37 points
400-411. Mihályi Dávid (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 37 points
400-411. Nagy 999 Gábor (grade 8, Eötvös József Középiskola, Heves) 37 points
400-411. Nagy 213 Gergely (grade 10, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 37 points
400-411. Orencsák Izabella Judit (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 37 points
400-411. Szemerey Viktor (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 37 points
400-411. Szöllősi Áron (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 37 points
412-422. Blága Lilla (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 36 points
412-422. Dobos Viktor (grade 10, Katona József Gimnázium, Kecskemét) 36 points
412-422. Dobrai Marianna (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 36 points
412-422. Erős Péter (grade 10, Babits Mihály Gimnázium, Budapest) 36 points
412-422. Faragó Anikó (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 36 points
412-422. Koller Krisztina (grade 10, Janus Pannonius Gimnázium, Pécs) 36 points
412-422. Kovács 651 István (grade 9, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 36 points
412-422. László Andrea (grade 9, Lovassy László Gimn., Veszprém) 36 points
412-422. Molnár Géza (grade 10, Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 36 points
412-422. Szabó 642 Máté (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 36 points
412-422. Varjasi Viktor (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 36 points
423-433. Borda Éva (grade 9, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Cegléd) 35 points
423-433. Fazekas Enikő (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 35 points
423-433. Lajtha Róbert (grade 9, Lónyay utcai Református Gimnázium, Budapest) 35 points
423-433. Mészáros 6 Balázs (grade 8, József Attila Gimnázium, Monor) 35 points
423-433. Oláh Zoltán (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 35 points
423-433. Scheibelhoffer Adrienn Mária (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 35 points
423-433. Szegedi Péter (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 35 points
423-433. Szita Bernadett (grade 9, Árpád Gimn., Budapest) 35 points
423-433. Szücs András (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 35 points
423-433. Valent Róbert (grade 9, József Attila Gimnázium, Monor) 35 points
423-433. Vámossy Viktória (grade 7, Árpád Gimn., Budapest) 35 points
434-447. Balogh Ádám (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 34 points
434-447. Baráth Emese (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 34 points
434-447. Bíró Aida (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 34 points
434-447. Bodnár Csaba (grade 9, Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 34 points
434-447. Boros Alexandra (grade 9, Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 34 points
434-447. Fülei Balázs (grade 9, Bartók Béla Zeneművészeti Szki., Budapest) 34 points
434-447. Gaál Balázs (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 34 points
434-447. Horváth 248 Júlia (grade 10, Bartók Béla Zeneművészeti Szki., Budapest) 34 points
434-447. Kovács 124 Zsuzsa (grade 10, I. István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola, Székesfehérvár) 34 points
434-447. Krivosija Zoltán (grade 9, II. Rákóczi Ferenc Mezőgazdasági, Közgazdasági és Informatikai Szki., Kiskunhalas) 34 points
434-447. Kutas Viola (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 34 points
434-447. Nagy Nikoletta Petra (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 34 points
434-447. Takács Gergely (grade 10, Vetési Albert Gimn., Veszprém) 34 points
434-447. Tóth Andrea (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 34 points
448-461. Ary Árpád (grade 9, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 33 points
448-461. Fajka Margit (grade 8, József Attila Gimnázium, Monor) 33 points
448-461. Fekecs Gabriella (grade 9, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola, Tiszaföldvár) 33 points
448-461. Girászin János (grade 9, Zalka Máté Gimnázium, Fehérgyarmat) 33 points
448-461. Konrád Gábor (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 33 points
448-461. Lengyel Zoltán (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 33 points
448-461. Olvasztó Lajos (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 33 points
448-461. Petrovszki Judit (grade 9, Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 33 points
448-461. Pőcz Zoltán (grade 9, Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 33 points
448-461. Sebestyén Ágnes (grade 10, Batsányi János Gimnázium, Csongrád) 33 points
448-461. Sipos Alexandra (grade 10, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 33 points
448-461. Szabados Réka (grade 10, Eötvös József Gimnázium, Budapest) 33 points
448-461. Szijártó András Lajos (grade 7, Ady Endre Gimnázium, Nagyatád) 33 points
448-461. Varga Előd (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 33 points
462-474. Buza Ágnes Kinga (grade 8, Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 32 points
462-474. Homoki Zsolt (grade 10, Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 32 points
462-474. Hudák Adrienn (grade 9, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Tokaj) 32 points
462-474. Keszler Anita (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 32 points
462-474. Németh Anita (grade 10, Szent László Gimn., Budapest) 32 points
462-474. Péter Noémi (grade 9, Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 32 points
462-474. Rétfalvi Teofil (grade 10, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 32 points
462-474. Sára Péter (grade 10, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn., Csurgó) 32 points
462-474. Sziklai Melinda (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 32 points
462-474. Tanács Róbert (grade 9, Csonka János Műszaki Szakközépiskola, Szeged) 32 points
462-474. Tóth 123 Gábor (grade 9, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 32 points
462-474. Urbán 300 Krisztián (grade 9, Szent István Gimn., Budapest) 32 points
462-474. Visnovitz Péter (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 32 points
475-484. Aczél Márton (grade 10, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 31 points
475-484. Ádám György (grade 8, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 31 points
475-484. Kecskeméti Kovács István (grade 10, Batsányi János Gimnázium, Csongrád) 31 points
475-484. Kiss-Parciu Péter (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 31 points
475-484. Kovács 111 Anita (grade 9, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Békéscsaba) 31 points
475-484. Léderer Dániel (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 31 points
475-484. Macsicska Dávid (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 31 points
475-484. Nagy 120 Márk (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 31 points
475-484. Székely Zsuzsa (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 31 points
475-484. Szőnyi Gergő (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 31 points
485-497. Balla Petra (grade 9, Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd) 30 points
485-497. Bíró István (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 30 points
485-497. Doma Beáta (grade 10, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 30 points
485-497. Dombi Anna Zsófia (grade 9, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 30 points
485-497. Homoki Roland (grade 9, Zalka Máté Gimnázium, Fehérgyarmat) 30 points
485-497. Horváth 007 János (grade 9, Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 30 points
485-497. Imre Olga (grade 10, Árpád Fejedelem Gimnázium, Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégium, Kistelek) 30 points
485-497. László Katalin (grade 10, IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 30 points
485-497. Nagy Péter (grade 9, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 30 points
485-497. Novák Gábor (grade 10, Eötvös József Gimnázium, Szeged) 30 points
485-497. Patzkó Ágnes (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 30 points
485-497. Szerényi Zsuzsa (grade 9, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 30 points
485-497. Szintai Judit (grade 10, Garay János Gimn., Szekszárd) 30 points
498-514. Balogh Éva (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 29 points
498-514. Csaba Katalin (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 29 points
498-514. Izsák Dániel Domonkos (grade 8, Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros) 29 points
498-514. Juhász Bálint (grade 9, III. Béla Gimn., Baja) 29 points
498-514. Kopányi Dávid (grade 9, Erkel Ferenc Gimnázium, Gyula) 29 points
498-514. Kovács Odett (grade 9, Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 29 points
498-514. Krizsán Andrea (grade 10, Árpád Fejedelem Gimnázium, Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégium, Kistelek) 29 points
498-514. Láda Zoltán (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 29 points
498-514. Máté Roland (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 29 points
498-514. Németh Ágnes Linda (grade 9, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola, Tiszaföldvár) 29 points
498-514. Pápai Zsolt (grade 10, Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 29 points
498-514. Szabó Marcell (grade 9, Jedlik Ányos Gimn., Budapest) 29 points
498-514. Szabó 583 Péter (grade 9, Árpád Gimn., Budapest) 29 points
498-514. Szendrői Zsolt (grade 9, Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 29 points
498-514. Tevesz Judit (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 29 points
498-514. Urbán Andrea (grade 9, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 29 points
498-514. Vígh Róbert (grade 10, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 29 points
515-524. Ádám István (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 28 points
515-524. Bilicz Sándor (grade 9, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola, Tiszaföldvár) 28 points
515-524. Fülöp Bálint (grade 5, Virányos Általános Iskola, Budapest) 28 points
515-524. Kiss 133 Ibolya (grade 9, Tóth Árpád Gimn., Debrecen) 28 points
515-524. Kristóf Katalin (grade 9, Lovassy László Gimn., Veszprém) 28 points
515-524. Somfai Mátyás (grade 10, Vetési Albert Gimn., Veszprém) 28 points
515-524. Temesvári Attila (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 28 points
515-524. Tukacs Lívia (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 28 points
515-524. Vukov Katalin (grade 10, IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 28 points
515-524. Zentai Gábor (grade 9, Kanizsai Dorottya Gimn., Szombathely) 28 points
525-538. Bella Andrea (grade 9, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn., Kőszeg) 27 points
525-538. Horváth 013 Tamás (grade 9, Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 27 points
525-538. Keic Ákos (grade 10, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 27 points
525-538. Kovács Balázs (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 27 points
525-538. Kováts Bence (grade 9, Janus Pannonius Gimnázium, Pécs) 27 points
525-538. Köllő Hanna (grade 8, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, Romania) 27 points
525-538. Kriesch Tamás (grade 10, Vajda János Gimnázium, Keszthely) 27 points
525-538. Luka Adorján (grade 9, Nagy Mózes Líceum, Tirgu Secuiesc, Romania) 27 points
525-538. Mészáros 8 Tamás (grade 8, József Attila Gimnázium, Monor) 27 points
525-538. Németh 278 Andrea (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 27 points
525-538. Rajnai Ildikó (grade 10, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola, Sárvár) 27 points
525-538. Retteghy Orsolya (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 27 points
525-538. Rozsnyai István (grade 10, Vajda János Gimnázium, Keszthely) 27 points
525-538. Vágó Gábor (grade 10, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 27 points
539-554. Bartha Zsolt (grade 9, Nagy Mózes Líceum, Tirgu Secuiesc, Romania) 26 points
539-554. Budai Zsófia (grade 9, Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 26 points
539-554. Csikós Alfréd (grade 9, Piarista Gimn., Budapest) 26 points
539-554. Drozdy Árpád (grade 10, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola , Budapest) 26 points
539-554. Farkasházi Nóra (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 26 points
539-554. Kaposi Ambrus (grade 8, Bencés Gimn., Pannonhalma) 26 points
539-554. Kertész 627 Péter (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 26 points
539-554. Kmecs Viktória (grade 9, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 26 points
539-554. Kompár Katalin (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 26 points
539-554. Kucsora Róbert (grade 10, Eötvös József Gimnázium, Szeged) 26 points
539-554. Nagy 783 Miklós (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 26 points
539-554. Schneider András (grade 10, Szent László Gimn., Budapest) 26 points
539-554. Szakácsi János (grade 10, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 26 points
539-554. Szelényi Zsuzsanna (grade 10, Eötvös József Gimnázium, Budapest) 26 points
539-554. Takács Angéla (grade 10, Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 26 points
539-554. Tóth Veronika (grade 9, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola, Budapest) 26 points
555-561. Fási Erika (grade 10, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 25 points
555-561. Glózik Ádám (grade 9, Csonka János Műszaki Szakközépiskola, Szeged) 25 points
555-561. Hegyháti Máté (grade 8, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 25 points
555-561. Ivády Anett (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 25 points
555-561. Látics Viktor (grade 9, Vetési Albert Gimn., Veszprém) 25 points
555-561. Szászi Judit (grade 9, Garay János Gimn., Szekszárd) 25 points
555-561. Vida Tamás (grade 9, Vasvári Pál Gimnázium, Nyíregyháza) 25 points
562-580. Ármány Rozália (grade 10, Szerb Antal Gimnázium, Budapest) 24 points
562-580. Bakó Eszter (grade 10, Garay János Gimn., Szekszárd) 24 points
562-580. Balogh 420 Emese (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 24 points
562-580. Bene Gyula (grade 7, Egyetemi Katolikus Gimnázium, Budapest) 24 points
562-580. Bihari Andrea (grade 10, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 24 points
562-580. Dobrocsi Gergely (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 24 points
562-580. Gecse Tamás (grade 10, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 24 points
562-580. Gyarmati Eszter (grade 7, Széchenyi István Gimnázium, Sopron) 24 points
562-580. Imre Balázs (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 24 points
562-580. Kardos Csaba (grade 10, Törökbálint Nagyközség Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Törökbálint) 24 points
562-580. Koppányi Gergely (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 24 points
562-580. Korai Szabolcs (grade 9, Veres Péter Gimn., Budapest) 24 points
562-580. Madocsai Kinga (grade 9, Ferences Gimn., Szentendre) 24 points
562-580. Nagy László (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 24 points
562-580. Pinczési Judit (grade 10, Apor Vilmos Katolikus Iskola, Győr) 24 points
562-580. Pozsgay Zsófia (grade 9, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium, Budapest) 24 points
562-580. Schäfer Bence (grade 9, Garay János Gimn., Szekszárd) 24 points
562-580. Tóth 182 Viktor (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 24 points
562-580. Vajda Gábor (grade 10, Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 24 points
581-595. Bánáti Miklós (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 23 points
581-595. Becs József (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 23 points
581-595. Dozsnyák Mihály (grade 9, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Tokaj) 23 points
581-595. Hóbor Fruzsina (grade 9, Dobó István Gimnázium, Eger) 23 points
581-595. Jancsó Mónika (grade 9, Gervay Mihály Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola, Budapest) 23 points
581-595. Katz Zoltán (grade 9, Vak Bottyán János Gimnázium, Paks) 23 points
581-595. Klubuk Árpád (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 23 points
581-595. Mészáros 313 László (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 23 points
581-595. Mihics Anna (grade 9, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola, Törökszentmiklós) 23 points
581-595. Nagy Annamária (grade 10, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 23 points
581-595. Ozvald Tamás (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 23 points
581-595. Riez Dóra (grade 10, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 23 points
581-595. Sebestyén Edit (grade 10, Szerb Antal Gimnázium, Budapest) 23 points
581-595. Tóth 662 Bence (grade 9, Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd) 23 points
581-595. Tulogdi Áron (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 23 points
596-613. Bartha Bendegúz (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 22 points
596-613. Bunyik Karina (grade 9, Matematikai Iskola, Novi Sad, Jugoslavia) 22 points
596-613. Ferenczi Ágnes (grade 9, Révai Miklós Gimn., Győr) 22 points
596-613. Ficsór Linda (grade 10, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 22 points
596-613. Gazdag Lehel (grade 8, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, Romania) 22 points
596-613. Kovács 666 Gergely (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 22 points
596-613. Litter Anna (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 22 points
596-613. Mészáros Lívia (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 22 points
596-613. Nagy 130 Balázs (grade 9, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola, Balassagyarmat) 22 points
596-613. Nagy 329 Károly (grade 10, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 22 points
596-613. Németh Zoltán (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 22 points
596-613. Persics Bálint (grade 9, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 22 points
596-613. Pozderka Roland (grade 9, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 22 points
596-613. Sanda Emanuel (grade 9, Deák Ferenc Gimnázium, Szeged) 22 points
596-613. Szántó Hajnalka (grade 10, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 22 points
596-613. Szentpéteri Zsolt (grade 10, Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szki. , Debrecen) 22 points
596-613. Tujner Balázs (grade 9, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 22 points
596-613. Veress Enikő (grade 9, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 22 points
614-626. Árokszállási Zoltán (grade 9, Vak Bottyán János Gimnázium, Paks) 21 points
614-626. Bejer Ádám (grade 9, Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 21 points
614-626. Fodor Andrea (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 21 points
614-626. Gabler Gergely (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 21 points
614-626. Hudecz Viktor (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 21 points
614-626. Kasza Gábor (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 21 points
614-626. Lajkó Miklós (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 21 points
614-626. Palkovics Márta (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 21 points
614-626. Sarnyai Réka (grade 9, József Attila Gimnázium, Makó) 21 points
614-626. Soós Gábor (grade 9, Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas) 21 points
614-626. Szabó Klaudia (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 21 points
614-626. Tóth János (grade 10, Rózsa Ferenc Gimnázium, Békéscsaba) 21 points
614-626. Vörös Gábor (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 21 points
627-639. Bakonyi Ákos (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 20 points
627-639. Balog Valéria (grade 10, Vak Bottyán János Gimnázium, Paks) 20 points
627-639. Bíró Beáta (grade 10, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Békéscsaba) 20 points
627-639. Geszler Zoltán (grade 10, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 20 points
627-639. Izsóf Rita (grade 9, Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 20 points
627-639. Jancsó Péter (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 20 points
627-639. Meggyes Gábor (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 20 points
627-639. Nagy Ádám György (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 20 points
627-639. Nagy Dávid (grade 9, Lovassy László Gimn., Veszprém) 20 points
627-639. Pécsi Péter (grade 10, Szerb Antal Gimnázium, Budapest) 20 points
627-639. Surnyák Katalin (grade 10, Kispesti Deák Ferenc Gimn., Budapest) 20 points
627-639. Tegzes Béla (grade 10, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium, Budapest) 20 points
627-639. Tóth 444 Erika (grade 9, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 20 points
640-654. Ambrus Aliz (grade 8, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Szolnok) 19 points
640-654. Bogár Orsolya Erika (grade 10, Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 19 points
640-654. Kassay Klára (grade 10, IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 19 points
640-654. Koch Máté (grade 9, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 19 points
640-654. Marsai Viktor (grade 9, Bencés Gimn., Pannonhalma) 19 points
640-654. Palotás Viktória (grade 9, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola, Budapest) 19 points
640-654. Papp Lajos (grade 10, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 19 points
640-654. Péter Imola (grade 10, Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 19 points
640-654. Pethe Mihály (grade 10, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium, Kisújszállás) 19 points
640-654. Pintye Zsuzsa (grade 7, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 19 points
640-654. Seres Barbara (grade 10, Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas) 19 points
640-654. Timár Péter (grade 9, Perczel Mór Gimn., Siófok) 19 points
640-654. Ulbert Petra (grade 10, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki., Győr) 19 points
640-654. Úri Máté (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 19 points
640-654. Varga Veronika (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 19 points
655-671. Bányai Balázs (grade 9, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 18 points
655-671. Bécsy Ádám (grade 10, Vajda János Gimnázium, Keszthely) 18 points
655-671. Csillik Csaba (grade 9, Eötvös József Középiskola, Heves) 18 points
655-671. Egedi András (grade 10, Deák Ferenc Gimnázium, Szeged) 18 points
655-671. Farkas Nikolett (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 18 points
655-671. Gselmann Péter (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 18 points
655-671. Győrke Diána (grade 10, Vajda János Gimnázium, Keszthely) 18 points
655-671. Kertész 842 Adrienn (grade 10, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 18 points
655-671. Papp Tünde (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 18 points
655-671. Sümegi Márta (grade 10, Bánki Donát Gimn. és Szki., Dunaújváros) 18 points
655-671. Szabó László (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 18 points
655-671. Szakál Péter (grade 10, Vajda János Gimnázium, Keszthely) 18 points
655-671. Szalontai Enikő (grade 9, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 18 points
655-671. Szekrényesi Tímea (grade 9, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 18 points
655-671. Takács 986 László (grade 7, Szent István Gimnázium, Esztergom) 18 points
655-671. Tanki László (grade 10, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen) 18 points
655-671. Tóth 156 Sándor (grade 9, Batsányi János Gimnázium, Csongrád) 18 points
672-703. Barta Péter (grade 10, Kossuth Lajos Gimnázium, Mosonmagyaróvár) 17 points
672-703. Bernáth Ákos (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 17 points
672-703. Damjanovits Viktor (grade 9, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 17 points
672-703. Fürst Ágnes (grade 10, Révai Miklós Gimn., Győr) 17 points
672-703. Gál Péter (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 17 points
672-703. Garda Gábor (grade 9, Zalka Máté Gimnázium, Fehérgyarmat) 17 points
672-703. Gulyás Éva Melinda (grade 10, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 17 points
672-703. Hagyó Rita (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 17 points
672-703. Joó Szilvia (grade 9, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola, Budapest) 17 points
672-703. Kálmán 984 Csaba (grade 10, Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 17 points
672-703. Kenyó Csaba (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 17 points
672-703. Kertész Ilona (grade 9, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 17 points
672-703. Koczka Péter (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 17 points
672-703. Kun Andrea (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Szolnok) 17 points
672-703. Labancz Gábor (grade 9, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 17 points
672-703. Mátyás Mátyás (grade 8, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, Romania) 17 points
672-703. Mátyássy Ágnes (grade 10, Ferences Gimn., Szentendre) 17 points
672-703. Molnár Emőke (grade 9, Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd) 17 points
672-703. Mónus Orsolya (grade 10, Szent László Gimn., Budapest) 17 points
672-703. Schum Kristóf (grade 9, Janus Pannonius Gimnázium, Pécs) 17 points
672-703. Stróbl Levente (grade 9, Energetikai Szakképzési Intézet, Paks) 17 points
672-703. Szabó 248 Adrienn (grade 9, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola, Hatvan) 17 points
672-703. Szalóki László (grade 9, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma, Pécs) 17 points
672-703. Szemes Judit Áfonya (grade 8, Szerb Antal Gimnázium, Budapest) 17 points
672-703. Tamás Katalin (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 17 points
672-703. Tatár Zsuzsanna (grade 9, Árpád Gimn., Budapest) 17 points
672-703. Tornyai Árpád (grade 6, József Attila Általános Iskola, Budapest) 17 points
672-703. Török Bálint (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 17 points
672-703. Vajda István (grade 9, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, Romania) 17 points
672-703. Varga 111 András (grade 8, Selye János Gimn., Komarno, Slovakia) 17 points
672-703. Verebics Petra (grade 10, Perczel Mór Gimn., Siófok) 17 points
672-703. Villányi Nóra (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 17 points
704-721. Antal 100 Péter (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 16 points
704-721. Balkó Ádám (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 16 points
704-721. Barna Imre (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 16 points
704-721. Bodzsár Erik (grade 7, Városmajori Gimn., Budapest) 16 points
704-721. Bordács Sándor (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 16 points
704-721. Czuppon Dávid (grade 9, Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 16 points
704-721. Dobronyai Anikó (grade 9, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 16 points
704-721. Erdődy Dávid (grade 8, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 16 points
704-721. Fekete 083 László (grade 10, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 16 points
704-721. Huszkó Ildikó (grade 9, Madách Imre Gimnázium, Salgótarján) 16 points
704-721. Kosztin Béla (grade 10, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 16 points
704-721. Kovács Katalin (grade 9, Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 16 points
704-721. Lucza Viktor (grade 10, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola, Budapest) 16 points
704-721. Molnár Beáta (grade 9, Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 16 points
704-721. Nagy 424 Katalin (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 16 points
704-721. Pethes Imre (grade 10, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 16 points
704-721. Réfi Péter (grade 9, Lovassy László Gimn., Veszprém) 16 points
704-721. Szabics Szilvia (grade 9, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 16 points
722-736. Bagi László (grade 10, Boronkay György Műsz. Szki., Vác) 15 points
722-736. Faltay György (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 15 points
722-736. Forgács Orsolya (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 15 points
722-736. Földesi Tamás (grade 10, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 15 points
722-736. Gál János (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 15 points
722-736. Gönczi Attila (grade 10, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium, Kisújszállás) 15 points
722-736. Ivanics Zsófia (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 15 points
722-736. Király Anna Katalin (grade 9, Árpád Gimn., Budapest) 15 points
722-736. Kovács Balázs (grade 10, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 15 points
722-736. Kőrös András (grade 10, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 15 points
722-736. Kutasi Balázs (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 15 points
722-736. Lovasi Péter (grade 10, Táncsics Mihály Gimnázium, Kisbér) 15 points
722-736. Simon Ákos (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 15 points
722-736. Tábori Péter (grade 10, Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 15 points
722-736. Zádori Gergely (grade 10, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 15 points
737-764. Albert Tibor (grade 9, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Cegléd) 14 points
737-764. Balla Tibor (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 14 points
737-764. Bartha Ferenc (grade 9, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 14 points
737-764. Bondor Erika (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 14 points
737-764. Borzák Márton (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 14 points
737-764. Csonga Zoltán (grade 10, Magyar Tannyelvű Gimnázium, Dunaszerdahely, Slovakia) 14 points
737-764. Csóri Bálint (grade 9, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola, Balassagyarmat) 14 points
737-764. Czímer Mihály (grade 9, Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 14 points
737-764. Cziráki Péter (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 14 points
737-764. Decsi Péter (grade 9, Árpád Gimn., Budapest) 14 points
737-764. Dömötör Csilla (grade 10, Révai Miklós Gimn., Győr) 14 points
737-764. Gaál Vilmos (grade 9, Sport és Angol Tagozatos Általános Iskola és Gimnázium, Budapest) 14 points
737-764. Gadácsi András (grade 10, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn., Esztergom) 14 points
737-764. Gál Veronika (grade 9, Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 14 points
737-764. Gerzsenyi Gergő (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 14 points
737-764. Horváth Tamás (grade 10, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 14 points
737-764. Kovács 888 Balázs (grade 10, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Gyomaendrőd) 14 points
737-764. Majzik Péter (grade 10, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 14 points
737-764. Matika Viktor (grade 9, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 14 points
737-764. Simon 007 Péter (grade 9, Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 14 points
737-764. Steinbach Cecília (grade 8, Ferences Gimn., Szentendre) 14 points
737-764. Terdy Tamás (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 14 points
737-764. Tóth 333 Csaba (grade 9, Kölcsey Ferenc Gimnázium, Körmend) 14 points
737-764. Tóth 256 Dávid (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 14 points
737-764. Várnai Tímea (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 14 points
737-764. Vásárhelyi Nagy Ildikó (grade 9, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, Budapest) 14 points
737-764. Zavaczki Erika (grade 9, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen) 14 points
737-764. Zelizi Pál (grade 10, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény) 14 points
765-786. Csatár Alexandra (grade 9, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 13 points
765-786. Csiszár Tímea (grade 9, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Kaposvár) 13 points
765-786. Fajt Ildikó (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 13 points
765-786. Hebők Attila (grade 10, Csonka János Műszaki Szakközépiskola, Szeged) 13 points
765-786. Igaz Attila (grade 8, József Attila Gimnázium, Monor) 13 points
765-786. Kovács 116 Zsuzsanna (grade 9, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola, Törökszentmiklós) 13 points
765-786. Markó Roland (grade 9, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 13 points
765-786. Molnár Attila (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 13 points
765-786. Muk Balázs (grade 10, Eötvös József Gimn., Tata) 13 points
765-786. Nagy 021 Róbert (grade 10, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 13 points
765-786. Őri Anett (grade 10, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium, Győr) 13 points
765-786. Pauer Viktor (grade 9, Lovassy László Gimn., Veszprém) 13 points
765-786. Petrik Péter (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 13 points
765-786. Polgár Eszter (grade 9, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, Budapest) 13 points
765-786. Schneider Csilla (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 13 points
765-786. Soha Sugárka (grade 9, Perczel Mór Gimn., Siófok) 13 points
765-786. Stogicza Ákos (grade 10, Veres Péter Gimn., Budapest) 13 points
765-786. Szeghő Ágnes (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 13 points
765-786. Szűcs Botond (grade 9, Törökbálint Nagyközség Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Törökbálint) 13 points
765-786. Várkonyi Bernadett (grade 10, Ady Endre Gimnázium, Budapest) 13 points
765-786. Wágner Dávid (grade 9, Lovassy László Gimn., Veszprém) 13 points
765-786. Zsíros Levente (grade 9, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 13 points
787-803. Angyal Frigyes (grade 9, Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 12 points
787-803. Bánfi Mihály (grade 10, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Békéscsaba) 12 points
787-803. Barta Ilona (grade 10, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 12 points
787-803. Borzák Ferenc (grade 10, Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 12 points
787-803. Buczkó Balázs (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 12 points
787-803. Csendes Mátyás (grade 10, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 12 points
787-803. Darabos Zoltán (grade 9, Batsányi János Gimnázium, Csongrád) 12 points
787-803. Dergez Dávid (grade 7, Széchenyi István Gimnázium, Sopron) 12 points
787-803. Fésűs Szilvia (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 12 points
787-803. Galambosi István (grade 9, Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd) 12 points
787-803. Kántor László (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 12 points
787-803. Laki Balázs (grade 10, Apor Vilmos Katolikus Iskola, Győr) 12 points
787-803. Mezei József (grade 9, Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd) 12 points
787-803. Moskovits Péter (grade 9, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Békéscsaba) 12 points
787-803. Szaniszló Boglárka (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 12 points
787-803. Temesvári András (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 12 points
787-803. Vajda Lilla (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 12 points
804-821. Éliás Gergely (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 11 points
804-821. Endrédy Erika (grade 10, Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 11 points
804-821. Estók Szabolcs (grade 9, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 11 points
804-821. Fehér-Polgár Pál (grade 9, József Attila Gimnázium, Monor) 11 points
804-821. Fridrich Tamás (grade 9, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 11 points
804-821. Füsi Anna (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 11 points
804-821. Józsa Judit (grade 10, Szent László Gimn., Budapest) 11 points
804-821. Kárpáti Judit (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre) 11 points
804-821. Kecskés Mónika (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 11 points
804-821. Kovács Máté (grade 9, Lovassy László Gimn., Veszprém) 11 points
804-821. Kovács 666 Zsuzsanna (grade 8, Leövey Klára Gimn., Budapest) 11 points
804-821. Lakatos Mónika (grade 9, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Tokaj) 11 points
804-821. Rajna Levente (grade 10, Veres Péter Gimn., Budapest) 11 points
804-821. Stercz Balázs (grade 9, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 11 points
804-821. Szalai Éva (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 11 points
804-821. Szelezsán Rita (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 11 points
804-821. Tallér Virág (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 11 points
804-821. Veres Ildikó (grade 10, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Cegléd) 11 points
822-892. Andai Zsófia (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 10 points
822-892. Bárdi Ágnes (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 10 points
822-892. Bata Gábor (grade 9, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 10 points
822-892. Benedek Gábor (grade 9, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 10 points
822-892. Berényi Amarilla (grade 10, Berzseny Dániel Gimnázium és Szakközépiskola, Marcali) 10 points
822-892. Bessenyei Ágota (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 10 points
822-892. Biró 128 Zsófia (grade 9, Szent László Gimn., Budapest) 10 points
822-892. Birtók Bence (grade 9, Városmajori Gimn., Budapest) 10 points
822-892. Boda Eszter (grade 9, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 10 points
822-892. Boros Krisztina (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 10 points
822-892. Both Szabolcs (grade 9, Ady Endre Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. Buga László (grade 9, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki., Győr) 10 points
822-892. Bundai Zsófia (grade 9, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. Csikós Anett (grade 9, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 10 points
822-892. Csonka Tamás (grade 8, Leövey Klára Gimn., Budapest) 10 points
822-892. Dolowschiák Tamás (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 10 points
822-892. Domonics Bettina (grade 9, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 10 points
822-892. Faragó László (grade 9, Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr) 10 points
822-892. Fekete 130 Attila (grade 10, Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 10 points
822-892. Fekete Zoltán (grade 8, Leövey Klára Gimn., Budapest) 10 points
822-892. Fenyvesi Csaba (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 10 points
822-892. Ferenc Balázs (grade 9, Gárdonyi Géza Gimnázium, Eger) 10 points
822-892. Gárdonyi Géza (grade 10, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn., Esztergom) 10 points
822-892. Gombár Csaba (grade 8, Petőfi Sándor Gimnázium, Kiskőrös) 10 points
822-892. Gyuris Zsolt (grade 10, Katona József Gimnázium, Kecskemét) 10 points
822-892. Hegedüs Julianna (grade 8, Leövey Klára Gimn., Budapest) 10 points
822-892. Izsáki Boglárka (grade 9, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Kaposvár) 10 points
822-892. Jánvári Éva (grade 10, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 10 points
822-892. Kolozsvári Júlia (grade 10, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 10 points
822-892. Korcsog Ráhel (grade 8, József Attila Gimnázium, Monor) 10 points
822-892. Kosján Ákos Kolos (grade 9, Madách Imre Gimnázium, Salgótarján) 10 points
822-892. Kovács 597 Viktor (grade 9, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola, Balassagyarmat) 10 points
822-892. Kovács Zsolt (grade 9, Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr) 10 points
822-892. Lanczendorfer Orsolya (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. László Szilárd (grade 9, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 10 points
822-892. Magonyi Erika (grade 8, Veres Péter Gimn., Budapest) 10 points
822-892. Margai Mónika Éva (grade 9, Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi) 10 points
822-892. Molnár Orsolya (grade 8, Leövey Klára Gimn., Budapest) 10 points
822-892. Nagy Ágnes (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 10 points
822-892. Nagy 123 Zoltán (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 10 points
822-892. Németh Ágnes (grade 9, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 10 points
822-892. Oszvald Katalin (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. Piukovics Nóra (grade 10, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. Podoletz Léna (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. Puskás Valéria (grade 9, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 10 points
822-892. Révész Katalin (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. Rohonczi Fruzsina (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 10 points
822-892. Rusvai Péter (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 10 points
822-892. Safranka Eszter (grade 9, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 10 points
822-892. Sajgó Álmos (grade 10, IMNN Szent Margit Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. Seres Dániel (grade 10, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium, Jászberény) 10 points
822-892. Sinkovics Bálint (grade 9, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg) 10 points
822-892. Siskov Dániel (grade 9, Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi) 10 points
822-892. Siskov Péter (grade 9, Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi) 10 points
822-892. Smohai Máté (grade 8, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 10 points
822-892. Soha Ferenc (grade 9, Vasvári Pál Gimnázium, Nyíregyháza) 10 points
822-892. Soltész Gábor (grade 10, Bencés Gimn., Pannonhalma) 10 points
822-892. Soós 140 Péter (grade 10, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 10 points
822-892. Szabó 508 Zoltán (grade 9, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 10 points
822-892. Szantner Judit (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. Szijártó Rita (grade 8, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. Szloboda Beáta Judit (grade 9, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Tokaj) 10 points
822-892. Tarsoly Judit (grade 9, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen) 10 points
822-892. Tobak András (grade 9, Lovassy László Gimn., Veszprém) 10 points
822-892. Tóth Natália (grade 8, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 10 points
822-892. Török Anna (grade 10, Apor Vilmos Katolikus Iskola, Győr) 10 points
822-892. Turner András (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 10 points
822-892. Vasas Éva Zsuzsanna (grade 10, Garay János Gimn., Szekszárd) 10 points
822-892. Vincze Eszter (grade 10, Magyar Tannyelvű Gimnázium, Dunaszerdahely, Slovakia) 10 points
822-892. Vörös Erika (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 10 points
822-892. Wacha Orsolya (grade 8, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 10 points
893-941. Antolik László (grade 10, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn., Esztergom) 9 points
893-941. Árbogást Mónika (grade 9, Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár) 9 points
893-941. Bakonyi Lídia (grade 9, Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 9 points
893-941. Balogh István (grade 9, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 9 points
893-941. Bán Balázs (grade 10, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium, Győr) 9 points
893-941. Barton Zoltán (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Bihari Zoltán (grade 10, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Bóc Iván (grade 9, Leövey Klára Gimn., Budapest) 9 points
893-941. Bokor Mihály (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Bonyhádi Olga (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 9 points
893-941. Buza Orsolya Piroska (grade 6, Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 9 points
893-941. Dékány Béla (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Dolog Anett (grade 7, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 9 points
893-941. Erdélyi Ibolya (grade 10, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn., Budapest) 9 points
893-941. Fél Szabolcs (grade 9, Apor Vilmos Katolikus Iskola, Győr) 9 points
893-941. Fichtinger Gyula (grade 10, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Gyetvai Krisztina (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Szolnok) 9 points
893-941. Hotz György (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 9 points
893-941. Kalmár Petra (grade 9, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola, Tatabánya) 9 points
893-941. Karaba Ágnes (grade 9, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 9 points
893-941. Károlyi Vilmos (grade 10, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn., Esztergom) 9 points
893-941. Kercsó Bertalan (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Kisbakonyi Enikő (grade 9, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium, Jászberény) 9 points
893-941. Kónya Sándor (grade 10, Deák Ferenc Gimnázium, Szeged) 9 points
893-941. Kopácsi Anna (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Koppány Anikó (grade 10, Ady Endre Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Kővári Zsófia (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Kövesdi 840 Péter (grade 10, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Salgótarján) 9 points
893-941. Kugyela Tamás (grade 9, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 9 points
893-941. Lábsky Balázs (grade 9, Selye János Gimn., Komarno, Slovakia) 9 points
893-941. Losonci Gábor (grade 10, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn., Esztergom) 9 points
893-941. Markó Ádám (grade 9, Sport és Angol Tagozatos Általános Iskola és Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Mezei 623 Péter (grade 10, Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 9 points
893-941. Molnár István (grade 9, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola, Tiszaföldvár) 9 points
893-941. Orbán Roland (grade 9, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 9 points
893-941. Osztotics Anita (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 9 points
893-941. Pályi Ildikó (grade 9, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 9 points
893-941. Rédei Sándor (grade 10, Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 9 points
893-941. Sajben Anita (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Szakáts Róbert (grade 10, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Gyomaendrőd) 9 points
893-941. Terlaky András (grade 10, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 9 points
893-941. Tomcsik Gergely (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 9 points
893-941. Tóth 913 Gábor (grade 9, Vak Bottyán János Gimnázium, Paks) 9 points
893-941. Tóth Gabriella Lilla (grade 9, Gervay Mihály Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola, Budapest) 9 points
893-941. Tóth István (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Szolnok) 9 points
893-941. Varga Gábor Dezső (grade 9, Kanizsai Dorottya Gimn., Szombathely) 9 points
893-941. Varga 007 Krisztián (grade 10, Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 9 points
893-941. Vásárhelyi Lilla (grade 9, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen) 9 points
893-941. Vidovszky Judit (grade 10, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 9 points
942-964. Angyal Judit (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 8 points
942-964. Bajcsai József (grade 10, Táncsics Mihály Gimnázium, Kisbér) 8 points
942-964. Barsi Ildikó (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 8 points
942-964. Benedek Hajnal (grade 10, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 8 points
942-964. Bodnár Krisztián (grade 10, Ványai Ambrus Gimn., Túrkeve) 8 points
942-964. Erőss Pál Zoltán (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 8 points
942-964. Farkas Péter (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 8 points
942-964. Hetyei Lilla (grade 9, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 8 points
942-964. Kerékfy Zoltán (grade 9, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 8 points
942-964. Király Péter (grade 10, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium, Kisújszállás) 8 points
942-964. Kovács 379 István (grade 10, Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 8 points
942-964. Kovács Orsolya (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 8 points
942-964. Makó Zsuzsanna (grade 8, Petőfi Sándor Gimnázium, Kiskőrös) 8 points
942-964. Mihály Gábor (grade 9, Pálfy János Műsz. és Vegyip. Szki., Szolnok) 8 points
942-964. Mike Bálint (grade 9, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, Romania) 8 points
942-964. Páll Csaba (grade 8, Nagy Mózes Líceum, Tirgu Secuiesc, Romania) 8 points
942-964. Pelles Péter (grade 10, Városmajori Gimn., Budapest) 8 points
942-964. Poór Péter (grade 10, Bolyai János Gimnázium, Kecskemét) 8 points
942-964. Rada Enikő (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 8 points
942-964. Szabó Gábor (grade 10, Ady Endre Gimnázium, Budapest) 8 points
942-964. Szappanyos Tibor (grade 9, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 8 points
942-964. Szenes Attila (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 8 points
942-964. Ur Anett (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 8 points
965-985. Almádi Tamás (grade 10, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 7 points
965-985. Balogh Gergő (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 7 points
965-985. Bódis Orsolya (grade 9, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 7 points
965-985. Csomay Szilvia (grade 9, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 7 points
965-985. Dékány Sára (grade 9, Árpád Gimn., Budapest) 7 points
965-985. Dorogházi Edina (grade 10, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 7 points
965-985. Erdős Dóra (grade 9, Árpád Gimn., Budapest) 7 points
965-985. Gyarmati Gábor (grade 7, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 7 points
965-985. Hanyecz Veronika (grade 9, Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 7 points
965-985. Kovács 135 Kornél (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 7 points
965-985. Laukó Andrea (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 7 points
965-985. Lutor Zsolt (grade 9, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 7 points
965-985. Megyesi Béla (grade 10, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola, Gyöngyös) 7 points
965-985. Péter László (grade 10, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium, Jászberény) 7 points
965-985. Resch Balázs (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 7 points
965-985. Solymosi Réka (grade 7, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola , Budapest) 7 points
965-985. Szabó Ilona (grade 9, Görög Katolikus Gimn. és Szki., Hajdúdorog) 7 points
965-985. Tóth Dániel (grade 9, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola, Szolnok) 7 points
965-985. Török Ilona (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 7 points
965-985. Vasvári Anna (grade 10, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola, Budapest) 7 points
965-985. Végh Alexandra (grade 7, Városmajori Gimn., Budapest) 7 points
986-998. Almási Adrienn (grade 9, Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 6 points
986-998. Apáti Nagy Gábor (grade 10, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Békéscsaba) 6 points
986-998. Bagi Szilvia (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Szolnok) 6 points
986-998. Bazsala Judit (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 6 points
986-998. Csák Annamária (grade 10, Ady Endre Gimnázium, Budapest) 6 points
986-998. Kiss Verica (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 6 points
986-998. Lovranits Marcell (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 6 points
986-998. Nagy 369 Margit Ibolya (grade 10, Ady Endre Gimnázium, Budapest) 6 points
986-998. Nyikos József (grade 9, Béri Balogh Ádám Gimn., Tamási) 6 points
986-998. Soós Péter (grade 10, Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas) 6 points
986-998. Szemán Ákos (grade 9, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 6 points
986-998. Szendrényi Vilmos (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 6 points
986-998. Tóth Ádám (grade 9, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 6 points
999-1065. Akszenovics Sándor (grade 9, Görög Katolikus Gimn. és Szki., Hajdúdorog) 5 points
999-1065. Antal 193 Péter (grade 10, Garay János Gimn., Szekszárd) 5 points
999-1065. Aranyosi Gábor (grade 9, Bánki Donát Gimn. és Szki., Dunaújváros) 5 points
999-1065. Árokszállási László (grade 7, Móra Ferenc Általános Iskola, Paks) 5 points
999-1065. Bajzát Nikolett (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 5 points
999-1065. Balázs Anna Katalin (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Balázs Eszter Júlia (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Balogh Boglárka (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 5 points
999-1065. Bányász Viktor (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Barna Gergő (grade 9, Berze Nagy János Gimn., Gyöngyös) 5 points
999-1065. Bodnár Beáta (grade 9, Jedlik Ányos Gimn., Budapest) 5 points
999-1065. Csizmadia Péter (grade 8, Katona József Gimnázium, Kecskemét) 5 points
999-1065. Darnai 729 András (grade 10, Garay János Gimn., Szekszárd) 5 points
999-1065. Devecsery Gábor (grade 10, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola, Gyöngyös) 5 points
999-1065. Fábián Szabolcs (grade 10, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 5 points
999-1065. Fenyvesi Gábor (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Garai József (grade 10, Báthory István Ker. és Vendéglátóipari Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola, Zalaegerszeg) 5 points
999-1065. Garai Lőrinc (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Gertheis Antal (grade 10, Piarista Gimn., Budapest) 5 points
999-1065. Ghyczy Péter (grade 8, Leövey Klára Gimn., Budapest) 5 points
999-1065. Győr Miklós (grade 9, Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd) 5 points
999-1065. Jánosi Csaba (grade 7, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola, Nyergesújfalu) 5 points
999-1065. Jeszek Roland (grade 9, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 5 points
999-1065. Jónás Niké (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 5 points
999-1065. Kapin László (grade 10, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn., Esztergom) 5 points
999-1065. Komoly Balázs (grade 9, Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 5 points
999-1065. Kovács 121 Valéria (grade 9, Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd) 5 points
999-1065. Kutasi Attila (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 5 points
999-1065. Lender Lajos (grade 9, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 5 points
999-1065. Marton Noémi (grade 8, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Szolnok) 5 points
999-1065. Márton Réka (grade 9, Deák Ferenc Gimnázium, Szeged) 5 points
999-1065. Mester Nikoletta (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Szolnok) 5 points
999-1065. Mikla András (grade 10, Báthory István Ker. és Vendéglátóipari Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola, Zalaegerszeg) 5 points
999-1065. Mogyorósi Petra (grade 9, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki., Győr) 5 points
999-1065. Molnár 007 Ádám (grade 10, Ady Endre Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Molnár Bence (grade 10, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 5 points
999-1065. Nagy 224 Éva (grade 8, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Nagy Mariann (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 5 points
999-1065. Nagy 333 Mariann (grade 9, Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 5 points
999-1065. Nagy 839 Péter (grade 10, Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Eger) 5 points
999-1065. Németh Mónika (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 5 points
999-1065. Németh 222 Noémi (grade 9, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola, Tatabánya) 5 points
999-1065. Ördög Adrián (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 5 points
999-1065. Palkovics Kornél (grade 9, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 5 points
999-1065. Papp 106 Ádám (grade 9, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 5 points
999-1065. Papp 777 Ágnes (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 5 points
999-1065. Perini Alpár (grade 9, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, Romania) 5 points
999-1065. Potori László (grade 9, Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 5 points
999-1065. Rédei Zsófia (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Rozsnyai István (grade 7, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola, Nyergesújfalu) 5 points
999-1065. Sereg Hajnalka (grade 9, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 5 points
999-1065. Steigerwald Gábor (grade 10, Garay János Gimn., Szekszárd) 5 points
999-1065. Surányi Blanka (grade 9, Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd) 5 points
999-1065. Szabó Antal (grade 9, Leövey Klára Gimn., Budapest) 5 points
999-1065. Szabó József (grade 10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár) 5 points
999-1065. Szánthó Csaba (grade 7, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 5 points
999-1065. Szenchényi Vilmos (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 5 points
999-1065. Szentes Viktor (grade 10, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 5 points
999-1065. Szilágyi Renáta (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 5 points
999-1065. Talló Andrea (grade 10, Deák Ferenc Gimnázium, Szeged) 5 points
999-1065. Thiering Péter (grade 10, Szerb Antal Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Tubics József (grade 10, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium, Jászberény) 5 points
999-1065. Váradi Szabina (grade 10, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 5 points
999-1065. Várallyay Linda (grade 9, Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár) 5 points
999-1065. Vida Gábor (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Vida István (grade 10, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest) 5 points
999-1065. Virág Tamás (grade 9, Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd) 5 points
1066-1090. Bazsó Zsanett (grade 10, Leövey Klára Gimn., Budapest) 4 points
1066-1090. Berndt Attila (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 4 points
1066-1090. Csák Ádám (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 4 points
1066-1090. Galántai Alexandra (grade 10, Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Gimnázium, Baja) 4 points
1066-1090. Grégász Roland (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 4 points
1066-1090. Háfra Ágnes (grade 9, Lehel Vezér Gimn., Jászberény) 4 points
1066-1090. Hajagos Imre (grade 9, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola, Tiszaföldvár) 4 points
1066-1090. Herk Imre (grade 9, Eötvös József Gimn., Tata) 4 points
1066-1090. Hornung András (grade 10, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 4 points
1066-1090. Juhász Anett (grade 9, Varga Katalin Gimn., Szolnok) 4 points
1066-1090. Kasza Krisztina (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 4 points
1066-1090. Keller Ákos (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 4 points
1066-1090. Máté Miklós (grade 10, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 4 points
1066-1090. Miklós Gábor (grade 9, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár) 4 points
1066-1090. Nagy Edina (grade 7, Városmajori Gimn., Budapest) 4 points
1066-1090. Ócsai Zsófia (grade 10, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn., Eger) 4 points
1066-1090. Rábel Zsófia (grade 10, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 4 points
1066-1090. Schmidt Ádám (grade 8, Leövey Klára Gimn., Budapest) 4 points
1066-1090. Sebők Péter (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Szolnok) 4 points
1066-1090. Szorcsik Bernadett (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 4 points
1066-1090. Tóth Zsuzsanna (grade 9, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola, Tiszaföldvár) 4 points
1066-1090. Tuza Beatrix (grade 10, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola, Gyöngyös) 4 points
1066-1090. Vitál Beáta (grade 9, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 4 points
1066-1090. Winkler Anna (grade 9, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki., Győr) 4 points
1066-1090. Zloch Szabolcs (grade 9, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn., Eger) 4 points
1091-1111. Alapi Zoltán (grade 9, Pálfy János Műsz. és Vegyip. Szki., Szolnok) 3 points
1091-1111. Bein Márton (grade 10, Árpád Gimn., Budapest) 3 points
1091-1111. Csonka Tamás (grade 9, Hőgyes Endre Gimn., Hajdúszoboszló) 3 points
1091-1111. Droppa Erika (grade 9, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 3 points
1091-1111. Farkas Anita (grade 10, Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 3 points
1091-1111. Garai Balázs (grade 9, Bánki Donát Gimn. és Szki., Dunaújváros) 3 points
1091-1111. Gurabi Dóra (grade 9, Bányai Júlia Gimn., Kecskemét) 3 points
1091-1111. Komjáthi Bálint (grade 9, Ady Endre Gimnázium, Budapest) 3 points
1091-1111. Koncz Dávid (grade 9, Veres Péter Gimn., Budapest) 3 points
1091-1111. Lados Dénes (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Szolnok) 3 points
1091-1111. Lux András (grade 9, Szent István Gimn., Budapest) 3 points
1091-1111. Mágori Margit (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 3 points
1091-1111. Makray Bálint (grade 9, Szent István Gimn., Budapest) 3 points
1091-1111. Mózes Krisztina-Andrea (grade 7, Karácsonyi János Katolikus Gimn., Gyula) 3 points
1091-1111. Nagy Kitti (grade 9, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, Budapest) 3 points
1091-1111. Nagy 984 Krisztina (grade 10, Révai Miklós Gimn., Győr) 3 points
1091-1111. Oros Eszter (grade 10, Magyar Tannyelvű Gimnázium, Dunaszerdahely, Slovakia) 3 points
1091-1111. Székely Zoltán (grade 8, Leövey Klára Gimn., Budapest) 3 points
1091-1111. Szentes András (grade 9, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa) 3 points
1091-1111. Szepesi Ákos (grade 9, Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest) 3 points
1091-1111. Sztrelcsik Tamás (grade 10, Szent István Gimn., Budapest) 3 points
1112-1120. Bogdán Tamás (grade 9, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium, Kaposvár) 2 points
1112-1120. Glowinsky Janka (grade 9, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 2 points
1112-1120. Hercegh Attila (grade 10, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola, Budapest) 2 points
1112-1120. Hokstock Csaba (grade 9, Városmajori Gimn., Budapest) 2 points
1112-1120. Kiss Dorina (grade 10, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola, Gyöngyös) 2 points
1112-1120. Kovács 984 Dávid (grade 10, Apor Vilmos Katolikus Iskola, Győr) 2 points
1112-1120. Miklós Katalin (grade 9, Veres Péter Gimn., Budapest) 2 points
1112-1120. Rékasi Norbert (grade 9, Széchenyi István Gimnázium, Szolnok) 2 points
1112-1120. Sipos Péter (grade 9, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 2 points
1121. Sebes András (grade 9, Veres Pálné Gimn., Budapest) 1 point

There are another 19 competitors having 0 point.

Our web pages are supported by: Ericsson   Google   SzerencsejátĂ©k Zrt.   Emberi ErĹ‘források MinisztĂ©riuma   Emberi ErĹ‘forrás TámogatáskezelĹ‘   OktatáskutatĂł Ă©s FejlesztĹ‘ IntĂ©zet   ELTE   Nemzeti TehetsĂ©g Program