Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A C-jelű matematika gyakorlatok versenyének végeredménye

11-12. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

1. díj: Csató György 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 223 pont
2-3. díj: Gajdos Béla 12. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 222 pont
2-3. díj: Germán Tibor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 222 pont
4-5. díj: Bankó Krisztián 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 219 pont
4-5. díj: Zalán Péter 11. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 219 pont
6. díj: Tóth 498 Ferenc 12. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 217 pont
7. díj: Kegyes Tamás 12. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 216 pont
8-9. díj: Kármán Péter 11. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 212 pont
8-9. díj: Szintai Balázs 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 212 pont
10-11. díj: Besenyei Ádám 12. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 211 pont
10-11. díj: Vanya Ádám 11. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 211 pont


Dicséretben részesült:

12. Soós 740 Károly 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 198 pont
13-14. Jakab Gyula 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 196 pont
13-14. Szekeres 761 András 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 196 pont
15-16. Matin Tamás 12. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 194 pont
15-16. Végh Anita 11. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 194 pont
17. Antal Ágnes 11. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 193 pont
18. Béhm A. Diana 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 192 pont
19-20. Árvay Eszter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 191 pont
19-20. Vígh Attila 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 191 pont
21. Kisfügedi Viktória 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 189 pont
22-23. Braun Melinda 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 187 pont
22-23. Torda Péter 12. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 187 pont
24-25. Buti András 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 184 pont
24-25. Strobl Apolka 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 184 pont
26. Kmellár Béla 11. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 180 pont
27-28. Horváth 413 László 12. o. (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 179 pont
27-28. Kismődi Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 179 pont
29-30. Antal István 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 178 pont
29-30. Gyarmati-Szabó István 12. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 178 pont
31-32. Legány Csaba 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 176 pont
31-32. Nagy 281 Dávid 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 176 pont
33. Wéner Balázs 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 173 pont
34. Medgyesi László 11. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 171 pont
35. Patay Gergely 12. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 169 pont
36-37. Döme Botond 12. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 167 pont
36-37. Fehérvári Sándor 12. o. (Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium) 167 pont
38. Rakamazi Richárd 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 166 pont
39. Tóth 777 Balázs 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 165 pont
40. Kardos Péter 12. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 164 pont
41. Baranyi Tibor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 163 pont
42. Murguly Hajnalka 11. o. (Győr, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola) 162 pont
43. Dinnyés Gábor 11. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 161 pont
44. Simon Hajnalka 11. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 160 pont
45. Ivánszki Szilvia 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 159 pont
46. Kőszegi Katalin Adrienn 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 157 pont
47-48. Kolláth Endre 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 156 pont
47-48. Soltész Kata 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 156 pont
49. Koch Dénes 11. o. (Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium) 154 pont
50. Szászi Zsuzsanna 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 152 pont
51. Vörös Krisztina 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 150 pont
52-53. Bálint Zsuzsanna 11. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 149 pont
52-53. Tóth 613 Marcella 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 149 pont
54. Nagy 219 András 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 147 pont
55. Kulbert István 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 143 pont
56. Mitcsenkov Attila 11. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 142 pont
57-58. Agócs Judit 12. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 141 pont
57-58. Kalmár Levente 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 141 pont
59. Pótó Júlia 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 139 pont
60-62. Koczka Gergely 12. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 137 pont
60-62. Medve Kinga Sára 11. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 137 pont
60-62. Révai Balázs 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 137 pont
63. Horváth Lajos 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 135 pont
64. Dömötör Piroska 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 134 pont
65-66. Juhász 113 Ágnes 12. o. (Miskolc, Avasi Gimn.) 131 pont
65-66. Klausz Ferenc 12. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 131 pont
67-68. Markó Péter 11. o. (USA, Naperville, Waubonsic Valley High School) 130 pont
67-68. Sofró Csaba 11. o. (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 130 pont
69. Csornai Gyula 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 129 pont
70-71. Lévai István 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 128 pont
70-71. Szekeres Nóra 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 128 pont
72-73. Klein Gábor 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 127 pont
72-73. Sajtos Erika 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 127 pont
74. Karika Róbert 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 126 pont
75. Karaszi Mihály 11. o. (Kalocsa, Szent István Gimn.) 125 pont
76-77. Káldy Nóra 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 123 pont
76-77. Somlai Henrietta 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 123 pont
78. Karácsonyi József Sándor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 122 pont
79. Horváth Balázs 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 121 pont
80-81. Balázs Györgyi 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 117 pont
80-81. Sörös Csaba 11. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 117 pont
82. Horváth Bertalan 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 115 pont
83-86. Harangi Norbert 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 114 pont
83-86. Nagy Zoltán 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 114 pont
83-86. Paál Csaba 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 114 pont
83-86. Sinkovicz Katalin 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 114 pont
87-89. Bessenyei András 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 113 pont
87-89. Schmeiszer Krisztián 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 113 pont
87-89. Vukman Krisztina 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 113 pont
90. Prantner Attila 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 112 pont
91. Wilfing András 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 109 pont
92-93. Gérecz Balázs 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 106 pont
92-93. Tóth 007 Balázs 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 106 pont
94. Szépe Bálint 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 104 pont
95. Geri Péter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 102 pont
96-98. Kánya Dávid 11. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 101 pont
96-98. Kormos Zoltán 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 101 pont
96-98. Pintér Zsuzsanna 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 101 pont
99. Kriston Vízi Gábor 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 100 pont


Következik:

100-102. Kiss Árpád 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 96 pont
100-102. Oláh Tibor Benjámin 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 96 pont
100-102. Varga 951 Attila 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 96 pont
103. Pájer Boróka 11. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 95 pont
104-105. Hancsók Réka 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 94 pont
104-105. Hanfeldt Györgyi 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 94 pont
106-107. Schwalm Gergő 11. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 93 pont
106-107. Zsédely Eszter 12. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 93 pont
108-109. Schmeiszer Kornél 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 92 pont
108-109. Tóth 575 Árpád 11. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 92 pont
110. Monostori Eszter 11. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 91 pont
111-112. Rácz László 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 90 pont
111-112. Török Tímea 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 90 pont
113. Nagy 821 Bernadett 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 89 pont
114-116. Lükő Sára 12. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 88 pont
114-116. Rév Tamás 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 88 pont
114-116. Szekeres Árpád 11. o. (Budapest, Trefort Á. Kéttannyelvű Műsz. Szki. és Gimn. ) 88 pont
117. Mező Rita 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 85 pont
118-121. Havran Dániel 12. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 84 pont
118-121. Király Péter 12. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 84 pont
118-121. Szabó Gergely 12. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 84 pont
118-121. Széles Ildikó 11. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 84 pont
122-123. Gönczöl Katalin 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 83 pont
122-123. Rozovits Zoltán 12. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 83 pont
124-125. Juhász 541 József 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 82 pont
124-125. Menyhárt Sándor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 82 pont
126-127. Németh Zsófia 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 81 pont
126-127. Somodi Zoltán 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 81 pont
128-129. Markó Endre 11. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 80 pont
128-129. Reményi Zsolt 11. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 80 pont
130-132. Jancski Dóra 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 79 pont
130-132. Kiss Adrienn 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 79 pont
130-132. Láda Judit 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 79 pont
133. Lődör Zoltán 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 78 pont
134. Tóth Eszter 12. o. (Kalocsa, Szent István Gimn.) 77 pont
135. Nagy 712 Gábor 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 76 pont
136-138. Benecz Judit 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 75 pont
136-138. Fenyvesi Zsuzsanna 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 75 pont
136-138. Frey Dóra 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 75 pont
139-140. Biczó András 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 74 pont
139-140. Koszta Rita 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 74 pont
141-143. Csurdi Abigél 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 73 pont
141-143. Fiedler Ágnes 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 73 pont
141-143. Gaál Zoltán 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 73 pont
144-146. Gáspár Katalin 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 72 pont
144-146. Gáspár Krisztina 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 72 pont
144-146. Schlotter Diána 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 72 pont
147-148. Linka Judit 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 70 pont
147-148. Papp András 11. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 70 pont
149. Garai Tamás 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 68 pont
150-153. Masát Miklós 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 67 pont
150-153. Mehrl Nándor 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 67 pont
150-153. Papp Gyula 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 67 pont
150-153. Sebestyén Zita 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 67 pont
154. Nagy Emőke 12. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 66 pont
155-156. Nagy 331 Zsuzsanna 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 65 pont
155-156. Takács Nóra 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 65 pont
157. Jánosi Róbert 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 64 pont
158-159. Baski Attila 11. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 63 pont
158-159. Tóth Balázs 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 63 pont
160-163. András Anikó 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 62 pont
160-163. Bíró László 12. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 62 pont
160-163. Görbicz Gergely 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 62 pont
160-163. Zsoldos Vanda 11. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 62 pont
164-168. Borda Máté 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 61 pont
164-168. Cseszka Gábor 11. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 61 pont
164-168. Huszár Lia 12. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 61 pont
164-168. Ledniczki Petra 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 61 pont
164-168. Molnár 369 Veronika 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 61 pont
169-171. Huszár Zsuzsanna 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 60 pont
169-171. Somodi Katalin 12. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 60 pont
169-171. Szabó János 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 60 pont
172-174. Czibulka Ágnes 11. o. (Kalocsa, Szent István Gimn.) 59 pont
172-174. Dobrádi László 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 59 pont
172-174. Egry Ildikó 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 59 pont
175-178. Deák Zsolt 11. o. (Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 58 pont
175-178. Domonkos Brigitta 11. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 58 pont
175-178. Mihics Henrik 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 58 pont
175-178. Téglássy Nóra 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 58 pont
179-180. Hraniszláv Ljubica 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 57 pont
179-180. Kanyó Péter 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 57 pont
181-183. Kulcsár Tibor 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 56 pont
181-183. Muth Viktória 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 56 pont
181-183. Székelyhidi Tamás 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 56 pont
184-187. Czank László 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 55 pont
184-187. Feró Dalma 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 55 pont
184-187. Koncz Krisztina 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 55 pont
184-187. Pólik Márta 12. o. (Budapest, Patrona Hungariae Gimn.) 55 pont
188-189. Kiss 123 József 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 54 pont
188-189. Szabó 789 Anna 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 54 pont
190-192. Haladin László 11. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 53 pont
190-192. Rádi Krisztina 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 53 pont
190-192. Szabó László 11. o. (Győr, Béri Balogh Ádám Honvéd Gimn.) 53 pont
193-194. Hekk Andrea 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 52 pont
193-194. Nagy 983 Ildikó 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 52 pont
195-196. Fülöp Nóra 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 51 pont
195-196. Sólyomvári Nándor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 51 pont
197-199. Gulyás Csaba 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 50 pont
197-199. Szabó András 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 50 pont
197-199. Vörös 163 Csaba 12. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 50 pont
200-201. Gyenes Katalin 12. o. (Budapest, Terézvárosi Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakmunkásképző) 49 pont
200-201. Szabó 415 Ágnes 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 49 pont
202-204. Menyhárt Ferenc 12. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 48 pont
202-204. Pintér Csaba 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 48 pont
202-204. Tóth 666 Balázs 11. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 48 pont
205-209. Hankó András 11. o. (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki.) 47 pont
205-209. Losonci Dávid István 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 47 pont
205-209. Márkus Viktória 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 47 pont
205-209. Palotás Gábor 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 47 pont
205-209. Sepsei Ivett 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 47 pont
210-212. Fazekas Gábor 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 46 pont
210-212. Tóth 555 Noémi 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 46 pont
210-212. Török Attila 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 46 pont
213-215. Ferencz Viktor 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 45 pont
213-215. Kiss Alexandra 11. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 45 pont
213-215. Sándor 027 Attila 11. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 45 pont
216-217. Czirják István 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 44 pont
216-217. Nyisztor Noémi 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 44 pont
218-226. Boleman Gergő 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 43 pont
218-226. Gadácsi Péter, ifj. 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 43 pont
218-226. Horváth István 12. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 43 pont
218-226. Kápolnai Richárd 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 43 pont
218-226. Kungl István 12. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 43 pont
218-226. Letenyei Gábor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 43 pont
218-226. Mózer Erzsébet 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 43 pont
218-226. Pozsonyi Tamás 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 43 pont
218-226. Robotka Zsolt 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 43 pont
227-230. Bohák András 11. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 42 pont
227-230. Frigyesi Zoltán 11. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 42 pont
227-230. Hantos Mariann 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 42 pont
227-230. Németh Orsolya 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 42 pont
231-237. Minárik Gábor 11. o. (Szlovákia, Révkomárom, Ipari Középiskola) 41 pont
231-237. Németh 123 Boglárka 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 41 pont
231-237. Pajkos Mária 11. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki.) 41 pont
231-237. Soltész Noémi 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 41 pont
231-237. Solti Balázs 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 41 pont
231-237. Szél Zoltán 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 41 pont
231-237. Töviskes Péter 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 41 pont
238-241. Cseh Péter 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 40 pont
238-241. Danyi Barbara 11. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 40 pont
238-241. Darabos Andrea 11. o. (Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki.) 40 pont
238-241. Konta Melinda 12. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 40 pont
242-243. Kisvári 981 Zsuzsanna 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 39 pont
242-243. Molnár 222 István 12. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki.) 39 pont
244-248. Dénes Csaba 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 38 pont
244-248. Füzi Ildikó 11. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 38 pont
244-248. Juhász Judit 12. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 38 pont
244-248. Sallai 123 Enikő 12. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 38 pont
244-248. Smuck Andrea 12. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 38 pont
249-252. Boros Csaba 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 37 pont
249-252. Németh 512 Róbert 11. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 37 pont
249-252. Pandur Szilvia 12. o. (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 37 pont
249-252. Veres Tímea 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 37 pont
253-254. Répási Noémi 12. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 36 pont
253-254. Veres Péter 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 36 pont
255-257. Apanowicz Róbert 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 35 pont
255-257. Kőhalmi Lívia 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 35 pont
255-257. Varga Levente 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont
258-262. Bendzsel Tamás 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 34 pont
258-262. Katona Gábor 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 34 pont
258-262. Simon Tamás 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont
258-262. Szalay Cecília 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 34 pont
258-262. Szőke Antal 11. o. (Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium) 34 pont
263-269. Hiesz György 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 33 pont
263-269. Ocskó Róbert 11. o. (Szeged, Eötvös József Gimnázium) 33 pont
263-269. Szente Ágnes 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 33 pont
263-269. Szőke Tamás 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 33 pont
263-269. Tamás Richárd 11. o. (Edelény, Izsó Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola) 33 pont
263-269. Varga Orsolya 11. o. (Budapest, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 33 pont
263-269. Varga 466 Zoltán 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 33 pont
270-271. Hitre Renáta 12. o. (Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.) 32 pont
270-271. Pesti Orsolya 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 32 pont
272-277. Dobi Katalin 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 31 pont
272-277. Domonkos Balázs 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 31 pont
272-277. Leszták Rita 12. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 31 pont
272-277. Szobota Péter 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 31 pont
272-277. Török Árpád 11. o. (Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium) 31 pont
272-277. Zeitler Zsófia 12. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 31 pont
278-281. Dudás Kristóf 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 30 pont
278-281. Fehér Ádám 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 30 pont
278-281. Horváth 313 Dániel 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 30 pont
278-281. Szénási Péter 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 30 pont
282-287. Csikós Gábor 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 29 pont
282-287. Czonev Balázs 12. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 29 pont
282-287. Kis 531 Edina 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 29 pont
282-287. Kóródi Gábor 11. o. (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 29 pont
282-287. Perger Valéria 11. o. (Nyíregyháza, Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szki. és Szakiskola) 29 pont
282-287. Túri Bálint 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 29 pont
288-291. Horváth 666 András 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 28 pont
288-291. Kopp Kornél 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 28 pont
288-291. Kovács 999 Zsolt 12. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 28 pont
288-291. Oláh Szabolcs 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 28 pont
292-294. Bíró Gáspár 11. o. (Vác, Piarista Gimnázium) 27 pont
292-294. Csábi Tibor 12. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 27 pont
292-294. Náfrádi Dóra 11. o. (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 27 pont
295-296. Reményi Barbara 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 26 pont
295-296. Szabó Zsuzsanna 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 26 pont
297-312. Bári Gergely 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 25 pont
297-312. Bilinszky Péter 12. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 25 pont
297-312. Csathó Csaba 12. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 25 pont
297-312. Csővári Anett 12. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 25 pont
297-312. Farkas Ákos 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 25 pont
297-312. Gombás Balázs 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont
297-312. Kardos Csilla 12. o. (Marcali, Berzseny Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 25 pont
297-312. Molnár Adrienn 11. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 25 pont
297-312. Molnár 128 Bernadett 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 25 pont
297-312. Münz Márton 12. o. (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium) 25 pont
297-312. Régner Kinga 12. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 25 pont
297-312. Tabányi Attila 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 25 pont
297-312. Taraza Busra 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 25 pont
297-312. Tóth 119 Éva 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 25 pont
297-312. Varga Zsolt 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 25 pont
297-312. Vasvári Judit 12. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 25 pont
313-318. Almási Mónika 12. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 24 pont
313-318. Fejes Eszter 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 24 pont
313-318. Hajdú Álmos 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 24 pont
313-318. Pünkösty Botond 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 24 pont
313-318. Varga Dániel 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 24 pont
313-318. Wollner András 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 24 pont
319-327. Csató Károly 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 23 pont
319-327. Danyi Gergely 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 23 pont
319-327. Kovács Zoltán 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 23 pont
319-327. Makai Krisztián 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 23 pont
319-327. Mérai László 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 23 pont
319-327. Nagy Henriett 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 23 pont
319-327. Piros Judit 12. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 23 pont
319-327. Szabó Margaret 11. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 23 pont
319-327. Tiborc Zoltán 11. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 23 pont
328-333. Estók Előd 12. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 22 pont
328-333. Fitos Tamás 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 22 pont
328-333. Hafner Gábor 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 22 pont
328-333. Juhász Kinga 12. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 22 pont
328-333. Kövecses András 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 22 pont
328-333. Zeitler Zsuzsanna 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 22 pont
334-339. Cser Andrea 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 21 pont
334-339. Gyenes Dávid 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 21 pont
334-339. Lemmich Attila 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 21 pont
334-339. Nagy 666 Annamária 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 21 pont
334-339. Soós István 12. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 21 pont
334-339. Tyukodi Ferenc 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 21 pont
340-348. Buri Zoltán 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 20 pont
340-348. Eipl András 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 20 pont
340-348. Farkas Kis Máté 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont
340-348. Katona Péter 11. o. (Debrecen, Péchy Mihály Műszaki Középiskola) 20 pont
340-348. Molnár 998 Gábor 12. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 20 pont
340-348. Óvári Zoltán 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 20 pont
340-348. Patalenszki Attila 11. o. (Debrecen, Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szki. ) 20 pont
340-348. Simon Tibor 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 20 pont
340-348. Stefani Balázs 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
349-363. Csollány László 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 19 pont
349-363. Czipár Zoltán 11. o. (Debrecen, Péchy Mihály Műszaki Középiskola) 19 pont
349-363. Dobó Krisztina 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 19 pont
349-363. Gál Fruzsina 11. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 19 pont
349-363. Garabuczi Andrea 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 19 pont
349-363. Kliment Márton 12. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 19 pont
349-363. Kollár Dóra 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 19 pont
349-363. Kovács 233 Pál 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 19 pont
349-363. Makk Dániel 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 19 pont
349-363. Pálfi Anita Katalin 12. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 19 pont
349-363. Somogyi Anikó 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 19 pont
349-363. Szabó 923 Viktor 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 19 pont
349-363. Tuzson Rita 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 19 pont
349-363. Tüske Rita Gabriella 12. o. (Lenti, Gönczi Ferenc Gimn.) 19 pont
349-363. Varga Zita 11. o. (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 19 pont
364-370. Baranya Péter 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 18 pont
364-370. Kerekes Gabriella 11. o. (Edelény, Izsó Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola) 18 pont
364-370. Lajtha Balázs 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont
364-370. Madarász Éva 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 18 pont
364-370. Mészáros Albert 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 18 pont
364-370. Nagy 666 Péter 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 18 pont
364-370. Taller Adrienn 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 18 pont
371-372. Ekler Bálint 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
371-372. Stolcz Attila 11. o. (Zalaegerszeg, Báthory István Ker. és Vendéglátóipari Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola) 17 pont
373-376. Csermely Szabolcs 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 16 pont
373-376. Medgyes Krisztián 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 16 pont
373-376. Ngnyen Thank 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 16 pont
373-376. Szlovák Kornél 11. o. (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 16 pont
377-386. Antal Tamás 12. o. (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 15 pont
377-386. Barák Róbert 12. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 15 pont
377-386. Berkes 555 Judit 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 15 pont
377-386. Budai Balázs 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 15 pont
377-386. Csontos László 12. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 15 pont
377-386. Fábricz Katalin 11. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 15 pont
377-386. Horváth Mónika 11. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 15 pont
377-386. Rátky László 11. o. (Szeged, Eötvös József Gimnázium) 15 pont
377-386. Stubeczky Mátyás 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 15 pont
377-386. Véhmann Ferenc 12. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 15 pont
387-396. Balázs Éva 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 14 pont
387-396. Balogh András 11. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 14 pont
387-396. Bata Róbert 11. o. (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 14 pont
387-396. Brehel Enikő 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont
387-396. Dömők Lajos Gergely 11. o. (Kecskemét, Széchenyi István Idegenforgalmi Szakközépiskola) 14 pont
387-396. Földi Viktor 11. o. (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 14 pont
387-396. Harmath Árpád 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont
387-396. Mistéth Ambrus 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont
387-396. Saly Miklós 11. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 14 pont
387-396. Simon Zoltán 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont
397-404. Babjuk Balázs 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 13 pont
397-404. Hankó Zsófia 11. o. (Edelény, Izsó Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola) 13 pont
397-404. Kaszap András 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 13 pont
397-404. Sikó Péter 12. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 13 pont
397-404. Szerencsés Róbert 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 13 pont
397-404. Tóth 919 Katalin 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 13 pont
397-404. Tőkési Márk 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 13 pont
397-404. Valovics Tamás 11. o. (Budapest, Trefort Á. Kéttannyelvű Műsz. Szki. és Gimn. ) 13 pont
405-409. Deme Gábor 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 12 pont
405-409. Gulyás Kristóf 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 12 pont
405-409. Molnár Péter 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 12 pont
405-409. Tóth Sándor 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 12 pont
405-409. Zelena Péter 11. o. (Edelény, Izsó Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola) 12 pont
410-413. Dékány Bernadett 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 11 pont
410-413. Kreisel János 12. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 11 pont
410-413. Oszbach Nikoletta 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 11 pont
410-413. Szalay Gergely József 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 11 pont
414-431. Bede Zsuzsanna 11. o. (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 10 pont
414-431. Bódi Diána 11. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 10 pont
414-431. Brand Veronika 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 10 pont
414-431. Bús Ferenc 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 10 pont
414-431. Czapkó Krisztina 11. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 10 pont
414-431. Edőcs Eszter 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 10 pont
414-431. Fritz Zoltán 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
414-431. Galavics András 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 10 pont
414-431. Gálig Gréta 11. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 10 pont
414-431. Horváth 303 Bálint 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 10 pont
414-431. Kiss 111 Péter 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 10 pont
414-431. Kovács 722 László 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 10 pont
414-431. Kulcsár Andrea 11. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 10 pont
414-431. Lantos Csaba 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 10 pont
414-431. Székely Szabolcs 12. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 10 pont
414-431. Varga 128 Eszter 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
414-431. Vavroh Géza 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 10 pont
414-431. Zakariás Dávid 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 10 pont
432-445. Benke László Péter 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 9 pont
432-445. Gethe László 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
432-445. Havasi András 11. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 9 pont
432-445. Hellebrand Márk 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 9 pont
432-445. Horváth Norbert 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
432-445. Joó Bálint 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 9 pont
432-445. Kardos Gyula 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 9 pont
432-445. Kiss Tamás 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont
432-445. Marton Pál 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont
432-445. Németh 917 Julianna 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 9 pont
432-445. Schmidt Péter 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 9 pont
432-445. Stefán Eszter 12. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 9 pont
432-445. Szabó Dávid 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 9 pont
432-445. Varga Zoltán 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont
446-455. Barta Csaba 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 8 pont
446-455. Fancsik Bertalan 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 8 pont
446-455. Gáspár Gergely 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 8 pont
446-455. Harangozó Tamás 11. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 8 pont
446-455. Hriagyol Zoltán 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 8 pont
446-455. Márkus Balázs 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 8 pont
446-455. Nyitrai Erika 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont
446-455. Szládovics Ferenc 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 8 pont
446-455. Szűcs Judit 12. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 8 pont
446-455. Tóth Andrea 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 8 pont
456-458. Gályász Péter 11. o. (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 7 pont
456-458. Karvalics Zoltán 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 7 pont
456-458. Kiss Márton 11. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 7 pont
459-461. Borzák Attila 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 6 pont
459-461. Fábián Lóránt 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 6 pont
459-461. Mezősi Katalin 11. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 6 pont
462-474. Bartucz Nikolett 11. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 5 pont
462-474. Bebesi János 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont
462-474. Farkas 183 Gábor 12. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 5 pont
462-474. Kapitány Benedek 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
462-474. Kesztyűs Viktor 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
462-474. Kovács Antal 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 5 pont
462-474. Kovács 982 Attila 12. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont
462-474. Nagy 762 Sándor 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 5 pont
462-474. Pataki Gergely 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont
462-474. Rákos Tímea 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont
462-474. Sáfár Szilveszter 12. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont
462-474. Tóth 826 Linda 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
462-474. Varga 666 Gergely 11. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 5 pont
475-478. Csordás Péter 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 4 pont
475-478. Danka Adrienn 12. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 4 pont
475-478. Domokos Péter 11. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 4 pont
475-478. Nagy Péter 11. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 4 pont
479-482. Balog Sándor 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 3 pont
479-482. Homonnay András 11. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 3 pont
479-482. Mátrai Mihály 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont
479-482. Tóth Balázs 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont

Kevesebb pontja van 2 versenyzőnek.