Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A fizika mérési verseny végeredménye

1-12. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 54 pontot lehetett elérni.

1. díj: Gáspár Merse Előd 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont
2. díj: Lipcsei Gábor 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 50 pont
3. díj: Nagy 314 Ádám 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 48 pont
4-5. díj: Geresdi Attila 10. o. (Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.) 43 pont
4-5. díj: Szatmári Emőke 11. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 43 pont
6. díj: Soós Péter 10. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 38 pont
7. díj: Flender Gyöngyi 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 36 pont
8-10. díj: Bogdán Ákos 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 35 pont
8-10. díj: Coc Károly 9. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 35 pont
8-10. díj: Patay Gergely 12. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 35 pont


Dicséretben részesült:

11. Bíró 139 István 9. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 31 pont
12. Pozsgay Balázs 11. o. (Pécs, Magyar-német Nyelvű Iskolaközpont) 29 pont
13. Vigh Máté 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 26 pont
14. Bálint László 10. o. (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 25 pont
15. Börzsönyi Ádám 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 24 pont
16. Jelenka József 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 22 pont
17. Bartha 321 Ágnes 10. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 20 pont
18-19. Kupai József 10. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 19 pont
18-19. Ócsai Katalin 10. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 19 pont
20-21. Márton Zoltán 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 18 pont
20-21. Soós Gábor 9. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 18 pont
22-23. Bartha Zsolt 9. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 17 pont
22-23. Enyedi Gábor 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 17 pont
24-25. Felföldi Péter 10. o. (Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola) 16 pont
24-25. Sebestyén Zsolt 11. o. (Pécs, Apáczai Csere János Nevelési Központ Gimnázium) 16 pont
26. Somorácz Áron 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont
27. Bartha Szabolcs Mihály 11. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 14 pont
28. Bartók András 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
29-30. Kertész Gábor-Gyula 11. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 12 pont
29-30. Pásztory L. Péter 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont
31-32. Bíró Gáspár 11. o. (Vác, Piarista Gimnázium) 10 pont
31-32. Kalmár József 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 10 pont


Következik:

33-37. Ádámosi Judit Klaudia 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 9 pont
33-37. Dózsa Bertalan 9. o. (Esztergom, Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola) 9 pont
33-37. Márton Noémi 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont
33-37. Szabó 954 Balázs 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont
33-37. Szentirmai Dávid 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont
38-41. Henits Péter 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 8 pont
38-41. Kállai 216 Márton 12. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 8 pont
38-41. Nemes Csongor 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 8 pont
38-41. Szalai Bence 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 8 pont
42-44. Darabos Andrea 11. o. (Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki.) 7 pont
42-44. Hegedűs Viktor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
42-44. Kovács 555 Zsolt 10. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 7 pont
45-48. Bakk Vitális András 11. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 6 pont
45-48. Baranyi Gábor 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont
45-48. Illés Tibor 9. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 6 pont
45-48. Konkoly János 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont
49-56. Bálint Zsófia 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont
49-56. Bodó Előd Barna 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 5 pont
49-56. Decsi Péter 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 5 pont
49-56. Ivaskó György 12. o. (Baja, III. Béla Gimn.) 5 pont
49-56. Kanyári László 9. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 5 pont
49-56. Luzsányi Tamás 10. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 5 pont
49-56. Nagy 151 Tivadar 11. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 5 pont
49-56. Tóth László 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont
57-73. Balázs Attila Mihály 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 4 pont
57-73. Bán Zoltán 10. o. (Budapest, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola) 4 pont
57-73. Bartha László 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 4 pont
57-73. Batik Balázs 10. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 4 pont
57-73. Fodor Máté 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 4 pont
57-73. Jesch Dávid 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
57-73. Kali István 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 4 pont
57-73. Karches Tamás 9. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 4 pont
57-73. Mezei Róbert 9. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 4 pont
57-73. Nagy István 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 4 pont
57-73. Rárósi Ferenc 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont
57-73. Szabó Viktor 12. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 4 pont
57-73. Tóth Zoltán 10. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 4 pont
57-73. Várfalvi Viktor 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 4 pont
57-73. Varga 149 Viktor 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont
57-73. Varjú Péter 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 4 pont
57-73. Vitális Sándor-Ung 11. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 4 pont
74-85. Balogh Katalin 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
74-85. Bugarin-Horváth András 11. o. (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 3 pont
74-85. Csuka Ádám 9. o. (Esztergom, Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola) 3 pont
74-85. Fekete Dávid 9. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 3 pont
74-85. Gébert Judit 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 3 pont
74-85. György András 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont
74-85. Kardos Krisztina 9. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 3 pont
74-85. Mészáros Tamás 10. o. (Esztergom, Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola) 3 pont
74-85. Mihók Péter 9. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 3 pont
74-85. Rácz István Géza 9. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 3 pont
74-85. Reiczigel Zsófia 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
74-85. Varga László 9. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 3 pont
86-112. Bagi Tímea 9. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 2 pont
86-112. Balla Attila 9. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 2 pont
86-112. Burger András 9. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 2 pont
86-112. Domonkos Balázs 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont
86-112. Farkas Hunor-Pál 8. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 2 pont
86-112. Fejér Szabolcs 8. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 2 pont
86-112. Fridrich Tamás 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 2 pont
86-112. Jancsovics Sándor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
86-112. Jedlicska Mariann 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
86-112. Kecskés Zoltán 9. o. (Esztergom, Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola) 2 pont
86-112. Kuffler Árpád 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont
86-112. Kutasi Dávid 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont
86-112. Lados Olivér 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 2 pont
86-112. Lamos János 9. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 2 pont
86-112. Major Ágnes 9. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 2 pont
86-112. Mitnyik János 10. o. (Esztergom, Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola) 2 pont
86-112. Nagy 999 Gábor 8. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 2 pont
86-112. Nagy 839 Péter 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 2 pont
86-112. Nagy 846 Péter Imre 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 2 pont
86-112. Piukovics Nóra 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont
86-112. Sasvári Ágnes 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
86-112. Soós Gábor 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont
86-112. Szász Győző 9. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 2 pont
86-112. Tilk Zoltán 9. o. (Esztergom, Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola) 2 pont
86-112. Tóth Dániel 9. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 2 pont
86-112. Tóth 111 László 9. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 2 pont
86-112. Zelena András 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 2 pont
113-129. Ádám Tamás 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 1 pont
113-129. Balla Petra 9. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 1 pont
113-129. Fejes Veronika 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 1 pont
113-129. Hodor Eszter 10. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 1 pont
113-129. Kakas Tünde 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 1 pont
113-129. Kovács 555 Gábor 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 1 pont
113-129. László Szilárd 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 1 pont
113-129. Máthé Gyöngyvér 11. o. (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 1 pont
113-129. Németh Kornél 10. o. (Esztergom, Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola) 1 pont
113-129. Novák Judit 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 1 pont
113-129. Papp 106 Ádám 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 1 pont
113-129. Szabó Izabel 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 1 pont
113-129. Tóth 66 Ferenc 12. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont
113-129. Tóth Veronika 9. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 1 pont
113-129. Varga Tamás 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont
113-129. Verebélyi Ivett 8. o. (Bátonyterenye, Váci Mihály Gimnázium) 1 pont
113-129. Vörös 123 Gergő 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont

Kevesebb pontja van 38 versenyzőnek.