Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

Az elméleti fizika feladatok versenyének végeredménye

1-8. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 230 pontot lehetett elérni.

1. díj: Birkner Tamás 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 157 pont
2. díj: Vigh Máté 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 156 pont
3. díj: Szilágyi Péter 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 146 pont
4. díj: Varga 008 Péter 8. o. (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 145 pont


Dicséretben részesült:

5. Hablicsek Márton 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 124 pont
6. Horváth 424 Márton 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 104 pont
7-8. Pach Péter Pál 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 88 pont
7-8. Szabó 954 Balázs 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 88 pont
9. Rácz Béla András 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 76 pont
10. Kalmár József 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 73 pont
11. Erdősi Gergő 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 69 pont
12. Novák Zsófia 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 68 pont
13. Kovács 666 Gábor 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 62 pont
14. Kocsis Tibor 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 61 pont
15. Halbrucker Tamás 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 58 pont
16. Kovács 555 Gábor 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 53 pont
17. György András 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 48 pont
18-19. Czinege Katalin 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 46 pont
18-19. Vásárhelyi Zsolt 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 46 pont
20. Kutasi Dávid 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 43 pont
21-22. Kérdő Andrea 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 38 pont
21-22. Pátkay Nóra 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 38 pont


Következik:

23. Németh Adrián 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 37 pont
24. Bényász Ákos 8. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 36 pont
25. Besnyő Márton 8. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 35 pont
26-27. Kawka Gábor 8. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 33 pont
26-27. Nagy 999 Gábor 8. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 33 pont
28. Moldován Katalin 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 32 pont
29. Dede Balázs 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 31 pont
30-32. Balázs Dóra 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 30 pont
30-32. Mucsi Brigitta 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 30 pont
30-32. Szatmári Enikő 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 30 pont
33. Vajta László 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 28 pont
34-35. Fejér Szabolcs 8. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 21 pont
34-35. Ritter Boglárka 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 21 pont
36. Kollár Gabriella 8. o. (Pécs, JPTE 2. sz. Gyak. Ált. Isk.) 20 pont
37. Toller Helga 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 17 pont
38. Szelle Zsófia 8. o. (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 15 pont
39. Hegyháti Máté 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont
40-43. Farkas Hunor-Pál 8. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 13 pont
40-43. Hurtony Tamás 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont
40-43. Palicz Patrik 8. o. (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 13 pont
40-43. Seress Bence 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 13 pont
44-45. Czibor Eszter 7. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont
44-45. Korcsog Ráhel 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 11 pont
46-47. Béky Zsófia 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 9 pont
46-47. Dragony Dániel 8. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont
48. Tóth Flóra 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont
49. Kámán Barnabás 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 7 pont
50-57. Asbóth Péter 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont
50-57. Berg Alexander 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont
50-57. Harsányi Nikolett 8. o. (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 6 pont
50-57. Ollé Tímea 8. o. (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 6 pont
50-57. Pócsi István 8. o. (Bátonyterenye, Váci Mihály Gimnázium) 6 pont
50-57. Sarusi Annamária 8. o. (Békéscsaba, 10. sz. Általános Iskola) 6 pont
50-57. Varga 111 Péter 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 6 pont
50-57. Zagyi Péter 8. o. (Bátonyterenye, Váci Mihály Gimnázium) 6 pont
58-59. Czigány Péter 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 5 pont
58-59. Török Zoltán Bálint 8. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 5 pont
60-62. Bene Gyula 7. o. (Budapest, Egyetemi Katolikus Gimnázium) 4 pont
60-62. Horner Roxána 8. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 4 pont
60-62. Kardos Tibor 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
63-80. Bencze Katalin 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
63-80. Brokés Norbert 8. o. (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 3 pont
63-80. Csóka Tamás 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
63-80. Farkas Ádám 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
63-80. Hacsányi Nikolett 8. o. (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 3 pont
63-80. Jankó Brezovay Pál 8. o. (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 3 pont
63-80. Kámán Péter 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
63-80. Kovács 985 Balázs 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
63-80. Nagy Márk Ádám 8. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 3 pont
63-80. Pender Anna 8. o. (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 3 pont
63-80. Pintér Győző 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
63-80. Réti László 8. o. (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 3 pont
63-80. Ruzsics János 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
63-80. Soyinka Mihály 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
63-80. Szász Szabolcs 8. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 3 pont
63-80. Szűcs Gergely 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
63-80. Török Tamás 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
63-80. Verebélyi Ivett 8. o. (Bátonyterenye, Váci Mihály Gimnázium) 3 pont
81. Csikós Klaudia 8. o. (Bátonyterenye, Váci Mihály Gimnázium) 1 pont