Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

Az elméleti fizika feladatok versenyének végeredménye

9. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 230 pontot lehetett elérni.

1. díj: Kalcsú Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 159 pont
2. díj: Tóth 156 Sándor (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 157 pont
3. díj: Komjáthy Júlia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 156 pont
4. díj: Rácz Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 152 pont
5. díj: Coc Károly (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 148 pont
6. díj: Klement Balázs (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 143 pont
7. díj: Szrnka Béla (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 142 pont
8. díj: Herr Annamária (Szekszárd, Garay János Gimn.) 139 pont
9-10. díj: Hettinger Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 121 pont
9-10. díj: Karches Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 121 pont


Dicséretben részesült:

11. Szekeres Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 119 pont
12. Buday Bence (Szekszárd, Garay János Gimn.) 118 pont
13. Bóka Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 116 pont
14. Elekes István-Zsolt (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 113 pont
15. Fábry György (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 111 pont
16. Dudás László (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 107 pont
17-18. Bedzsula Bálint (Baja, III. Béla Gimn.) 104 pont
17-18. Rárósi Ferenc (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 104 pont
19. Kató István (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 101 pont
20. Nagy 555 Dénes (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 100 pont
21. Száraz Levente (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 98 pont
22. Sipőcz Éva (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 97 pont
23. Fekete Dávid (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 96 pont
24. Csepregi Róbert (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 95 pont
25. Nagy 444 Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 94 pont
26. Borbély Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 92 pont
27. Madaras Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 88 pont
28. Koncsek Sándor (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 85 pont
29. Mónus Ildikó (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 84 pont
30. Futó Judit (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 82 pont
31. Buti Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 81 pont
32-33. Bilicz Sándor (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 80 pont
32-33. Rácz Éva (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 80 pont
34. Ruppert László (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 78 pont
35-36. Erős Ferenc (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 76 pont
35-36. Lukács Nóra (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 76 pont
37-39. Horváth 997 Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 73 pont
37-39. Kéri Andrea (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 73 pont
37-39. Selyem Noémi Renáta (Szekszárd, Garay János Gimn.) 73 pont
40. Salamon Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 70 pont
41-42. Bárkai János (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 69 pont
41-42. Honti Edit Anna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 69 pont
43. Csekő Anna (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 66 pont
44. Simon Zsolt (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 65 pont
45. Sándor László (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 64 pont
46-47. Nagy 666 Károly (Győr, Révai Miklós Gimn.) 63 pont
46-47. Rudó Laura (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 63 pont
48. Gébert Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 62 pont
49. Kovács Imre Gergely (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 60 pont
50-51. Görbe Éva (Szekszárd, Garay János Gimn.) 56 pont
50-51. Varga 984 Márta (Szekszárd, Garay János Gimn.) 56 pont
52. Backhausz Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 54 pont
53. Bartha Zsolt (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 51 pont
54. Zsarnóczay Ádám (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 50 pont
55. Tóth 148 Zsuzsanna (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 46 pont
56-57. Szabó 576 Csaba (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 45 pont
56-57. Zsoldos Ágnes (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 45 pont
58-60. Baráth Géza (Pápa, Türr István Gimn.) 43 pont
58-60. Herczegh Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 43 pont
58-60. Klár Tamás (Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola) 43 pont
61. Hanzséros Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 41 pont


Következik:

62-67. Keszler Anita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 39 pont
62-67. Mihók Péter (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 39 pont
62-67. Papp 106 Ádám (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 39 pont
62-67. Pesti Szabolcs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 39 pont
62-67. Sparing Dániel (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 39 pont
62-67. Tóth 816 Gergely (Monor, József Attila Gimnázium) 39 pont
68-70. Balán Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 37 pont
68-70. Börzsönyi Ferenc (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 37 pont
68-70. Kádár Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 37 pont
71. Fülöp Anita (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 36 pont
72-75. Erdei Klára (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 34 pont
72-75. Móra Péter (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 34 pont
72-75. Sándor Nóra (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont
72-75. Tábor Áron (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont
76. Szilvási Zsolt (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 32 pont
77-78. Hegedűs Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 31 pont
77-78. Rückert Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 31 pont
79-81. Koltai Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 30 pont
79-81. Kőmíves Péter Miklós (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 30 pont
79-81. Soós Gábor (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 30 pont
82. Bartók András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 29 pont
83-86. Gáspár Orsolya (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 28 pont
83-86. Mihály Alpár Zsolt (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 28 pont
83-86. Pluhár Gabriella (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 28 pont
83-86. Szabó 182 Katalin (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 28 pont
87-90. László Szilárd (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 27 pont
87-90. Nagy 625 Tibor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 27 pont
87-90. Sárán Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 27 pont
87-90. Tamás Katalin (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 27 pont
91-95. Botos Renáta (Monor, József Attila Gimnázium) 26 pont
91-95. Horváth Anita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 26 pont
91-95. Korbács Gábor (Monor, József Attila Gimnázium) 26 pont
91-95. Szendrei Anna (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 26 pont
91-95. Tóth 333 Csaba (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 26 pont
96-98. Balla Petra (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 25 pont
96-98. Pahocsa Dániel (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 25 pont
96-98. W. Szabó 074 Péter (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 25 pont
99-102. Belles Gellért (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 24 pont
99-102. Soós Gábor (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 24 pont
99-102. Tóth Veronika (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 24 pont
99-102. Újhelyi István (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 24 pont
103-104. Béres Gabriella (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 23 pont
103-104. Horváth 979 Kornél (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 23 pont
105-107. Boros Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont
105-107. Kátai U. Gábor (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 22 pont
105-107. Mintál Mária (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 22 pont
108-109. Molnár Adrienn (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 21 pont
108-109. Varga 149 Viktor (Budapest, Árpád Gimn.) 21 pont
110-116. Békési Zoltán (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 20 pont
110-116. Major Ágnes (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 20 pont
110-116. Mészáros 313 László (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 20 pont
110-116. Szabó 210 Ágnes (Románia, Kolozsvár, Apáczai Csere János Elméleti Líceum) 20 pont
110-116. Szalóki László (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 20 pont
110-116. Szemők Mónika (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 20 pont
110-116. Szőke Csongor (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 20 pont
117. Vörös 123 Gergő (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 19 pont
118-122. Bánfalvi Zsolt (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 18 pont
118-122. Decsi Péter (Budapest, Árpád Gimn.) 18 pont
118-122. Horváth Lajos (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 18 pont
118-122. Páli Tamás (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 18 pont
118-122. Szabó Melinda (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 18 pont
123-125. Bakai Judit (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 17 pont
123-125. Tóth Dániel (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 17 pont
123-125. Vincze Zoltán (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 17 pont
126-127. Bocz Máté András (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 16 pont
126-127. Prekopcsák Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont
128-130. Hanyecz Veronika (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 15 pont
128-130. Palotás Viktória (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 15 pont
128-130. Seffer Klára (Kalocsa, Szent István Gimn.) 15 pont
131-134. Bodnár 575 Imre (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 14 pont
131-134. Hoffner Krisztián (Szentendre, Ferences Gimn.) 14 pont
131-134. Kiss Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 14 pont
131-134. Zséder Orsolya (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 14 pont
135-145. Angyal Frigyes (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 13 pont
135-145. Bagi Tímea (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 13 pont
135-145. Bálint Norbert (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 13 pont
135-145. Bohács Éva (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 13 pont
135-145. Fridrich Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 13 pont
135-145. Henits László (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 13 pont
135-145. Horváth Dénes (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 13 pont
135-145. Juhász 853 László (Baja, III. Béla Gimn.) 13 pont
135-145. Szűcs Szabó Marianna (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont
135-145. Tóth Krisztina (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 13 pont
135-145. Veres Krisztián (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont
146-160. Borsiczki Adrián (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 12 pont
146-160. Csiki Gergely (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont
146-160. Enyedi Gergely (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 12 pont
146-160. Hudecz Viktor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
146-160. Karlik Zsuzsanna (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 12 pont
146-160. Klement Edina (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont
146-160. Komáromy Dávid (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 12 pont
146-160. Komoly Balázs (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 12 pont
146-160. Kun Vilibald (Budapest, Árpád Gimn.) 12 pont
146-160. Lajtha Róbert (Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium) 12 pont
146-160. Patona Mária (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 12 pont
146-160. Radó Veronika (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont
146-160. Stubendek Attila (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 12 pont
146-160. Tóth Róbert (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont
146-160. Völgyi Edina (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 12 pont
161-170. Arnhold Zsófia (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 11 pont
161-170. Bokányi Zoltán (Szekszárd, Garay János Gimn.) 11 pont
161-170. Nagy 326 Tímea (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 11 pont
161-170. Palkó György (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 11 pont
161-170. Simon 007 Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 11 pont
161-170. Szlávik Gábor (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont
161-170. Tóth Edina (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 11 pont
161-170. Tóth Kata (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 11 pont
161-170. Török Bálint (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont
161-170. Varga 356 István (Monor, József Attila Gimnázium) 11 pont
171-175. Balaton Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont
171-175. Borbély Beáta (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
171-175. Fehér Mátyás (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont
171-175. Tóth Péter (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 10 pont
171-175. Zugfil Nándor (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 10 pont
176-191. Andrási Katinka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont
176-191. Benedek Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont
176-191. Böröcz Júlia (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 9 pont
176-191. Ilniczky Beáta (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 9 pont
176-191. Janovics Zsófia (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 9 pont
176-191. Karácsony Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
176-191. Keszei Júlia (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 9 pont
176-191. Pásztor Beáta (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont
176-191. Péter Noémi (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 9 pont
176-191. Sarnyai Réka (Makó, József Attila Gimnázium) 9 pont
176-191. Stan Johann (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 9 pont
176-191. Szabó Izabel (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 9 pont
176-191. Szappanyos Tibor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont
176-191. Vermes Ákos (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 9 pont
176-191. Vita Szabolcs (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 9 pont
176-191. Zsíros Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 9 pont
192-198. Bartakovics Boglárka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont
192-198. Béres Ildikó (Heves, Eötvös József Középiskola) 8 pont
192-198. Dorogi Melinda (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 8 pont
192-198. Németh Nóra (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont
192-198. Pungor Gábor (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 8 pont
192-198. Szalontai Enikő (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 8 pont
192-198. Varga László (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 8 pont
199-211. Antal 100 Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont
199-211. Bérczi Bálint (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 7 pont
199-211. Daradics Miklós (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont
199-211. Forintos Eliza (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 7 pont
199-211. Gyenese Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont
199-211. Halasi János (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 7 pont
199-211. Lukács Gabriella (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 7 pont
199-211. Markovics Ádám (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 7 pont
199-211. Ojtó Szabolcs (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 7 pont
199-211. Takács Katalin (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 7 pont
199-211. Takáts Eszter (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 7 pont
199-211. Tóth 913 Gábor (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 7 pont
199-211. Zelena András (Heves, Eötvös József Középiskola) 7 pont
212-235. Albert Mónika (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
212-235. Balogh Katalin (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
212-235. Csalami Zsanett (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
212-235. Farkasinszki Szilvia (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 6 pont
212-235. Földházi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
212-235. Gyurity Igor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
212-235. Hladen Krisztián (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
212-235. Horváth István James (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
212-235. Illyés Anikó (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 6 pont
212-235. Kardos Krisztina (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 6 pont
212-235. Mezei Róbert (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 6 pont
212-235. Orbán Anna Gabriella (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
212-235. Palej Dávid Máté (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
212-235. Parászka István (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 6 pont
212-235. Pozsonyi Renáta (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont
212-235. Reiss Tibor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 6 pont
212-235. Schmalzl Bálint (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
212-235. Simon Mátyás (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont
212-235. Szabó 629 Ágnes (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont
212-235. Szabó 928 Hajnalka (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 6 pont
212-235. Szépe József (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 6 pont
212-235. Szita Attila (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
212-235. Táll Attila (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
212-235. Varga 666 László (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 6 pont
236-247. Alapi Zoltán (Szolnok, Pálfy János Műsz. és Vegyip. Szki.) 5 pont
236-247. Czigány András (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 5 pont
236-247. Gyukics Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
236-247. Horváth Henrietta (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont
236-247. Kontra Viktor (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 5 pont
236-247. Luka Adorján (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 5 pont
236-247. Márton Noémi Petra (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 5 pont
236-247. Molnár Ildikó (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont
236-247. Schatzl Ágnes (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont
236-247. Tóth 88 Ádám (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 5 pont
236-247. Török Imre (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 5 pont
236-247. Villányi Péter (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 5 pont
248-254. Almási Adrienn (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont
248-254. Fercsi Linda (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont
248-254. Hantosi Zita (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 4 pont
248-254. Humli Gréta (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 4 pont
248-254. Kádár Endre (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont
248-254. Páli Szabolcs Péter (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 4 pont
248-254. Varga Zsófia (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 4 pont
255-277. Ács János (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
255-277. Baksics Erika (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
255-277. Csete Nóra (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
255-277. Dezső Margit (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont
255-277. Dufner Dávid (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
255-277. Fölnagy Tamás (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 3 pont
255-277. Heckenast Dénes (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
255-277. Horváth 666 Boglárka (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
255-277. Horváth Branko (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
255-277. Ihász Ákos (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
255-277. Imre Katalin (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
255-277. Kalapács Kitti (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
255-277. Károlyi Mihály (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
255-277. Kiss 666 Balázs (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont
255-277. Lakatos Mónika (Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 3 pont
255-277. Lőrincz Boriska (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
255-277. Matlakovics Balázs (Heves, Eötvös József Középiskola) 3 pont
255-277. Molnár Hajnalka (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 3 pont
255-277. Rostás Katalin (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
255-277. Szendrényi Vilmos (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
255-277. Szendrői Zsolt (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 3 pont
255-277. Torma Renáta (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
255-277. Zsótér Márta (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
278-279. Kiss Zoltán (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 2 pont
278-279. Nagy 126 Gergő (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont
280-281. Burger András (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 1 pont
280-281. Francsics Péter (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 1 pont

Kevesebb pontja van 3 versenyzőnek.