Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

Az elméleti fizika feladatok versenyének végeredménye

10. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 230 pontot lehetett elérni.

1. díj: Pápai Tivadar (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 188 pont
2. díj: Szalai Bence (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 184 pont
3. díj: Siroki László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 182 pont
4. díj: Geresdi Attila (Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.) 169 pont
5. díj: Antal Miklós (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 166 pont
6. díj: Bényász László (Heves, Eötvös József Középiskola) 165 pont
7. díj: Borosán Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 164 pont
8. díj: Vadász Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 162 pont
9. díj: Csikvári Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 161 pont
10. díj: Jesch Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 160 pont


Dicséretben részesült:

11. Dolgos Gergely (Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 158 pont
12. Farkas Viktor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 155 pont
13. Hamar Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 152 pont
14. Czompó Sz. Csaba (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 151 pont
15. Frankó Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 150 pont
16. Vörös Zsombor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 140 pont
17-18. Ábel Dániel (Budapest, Németh László Gimn.) 132 pont
17-18. Béky Bence (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 132 pont
19. Janáky Csaba (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 126 pont
20. Raikovich Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 124 pont
21. Tál Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 122 pont
22. Siska Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 120 pont
23. Kosztin Béla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 119 pont
24-25. Kása Gergely (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 116 pont
24-25. Márton Gábor (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 116 pont
26. Bartha 321 Ágnes (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 115 pont
27. Flender Gyöngyi (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 113 pont
28. Novák Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 112 pont
29. Madas Balázs Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 111 pont
30. Dénes Ferenc (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 109 pont
31. Gerencsér Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 108 pont
32. Buza Krisztián Antal (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 105 pont
33. Takács Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 100 pont
34-35. Iberpaker Péter (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 99 pont
34-35. Szilva Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 99 pont
36-37. Kiss 747 Andrea (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 98 pont
36-37. Molnár 354 Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 98 pont
38-39. Fehérvári Bence (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 97 pont
38-39. Márton Zoltán (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 97 pont
40. Ritzinger György (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 95 pont
41. Lehoczki Csaba (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 93 pont
42. Csanádi Sándor (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 87 pont
43. Péterfalvi Nóra (Szekszárd, Garay János Gimn.) 86 pont
44. Pataki Péter (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 84 pont
45-46. Csepregi Ákos (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 80 pont
45-46. Mészáros Nóra (Kalocsa, Szent István Gimn.) 80 pont
47-49. Antal 193 Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 79 pont
47-49. Drozdy Árpád (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 79 pont
47-49. Fukker Bertalan (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 79 pont
50-51. Hargitai Gábor (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 78 pont
50-51. Schmidt Nikolett (Monor, József Attila Gimnázium) 78 pont
52. Ócsai Katalin (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 76 pont
53. Szöllősi Balázs (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 74 pont
54. Hochstein Nikoletta (Monor, József Attila Gimnázium) 69 pont
55. Agócs Angéla (Szekszárd, Garay János Gimn.) 65 pont
56. Erős Gábor (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 63 pont
57. Kovács 954 Szabolcs (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 60 pont
58. Fusz Katalin (Szekszárd, Garay János Gimn.) 59 pont
59-61. Boróczki Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 58 pont
59-61. Gémesi Adrienn (Esztergom, Szent István Gimnázium) 58 pont
59-61. Kádár Cecília (Szekszárd, Garay János Gimn.) 58 pont
62-63. Nagy 984 Ákos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 57 pont
62-63. Orosz Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 57 pont
64-66. Földes Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 56 pont
64-66. Görzsöny Erika (Szekszárd, Garay János Gimn.) 56 pont
64-66. Szintai Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 56 pont
67-69. Eszenyi Gergely (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 55 pont
67-69. Vasas Éva Zsuzsanna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 55 pont
67-69. Vígh Róbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 55 pont
70. Bordács Sándor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 53 pont
71. Pap 131 László (Eger, Dobó István Gimnázium) 52 pont
72. Várnai Anikó (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 51 pont
73. Zséger Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 50 pont
74-76. Izsák Andrea (Szekszárd, Garay János Gimn.) 49 pont
74-76. Kiss 183 István (Szekszárd, Garay János Gimn.) 49 pont
74-76. Várnai Tímea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 49 pont
77. Simon András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 48 pont
78-79. Rostás Attila (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 47 pont
78-79. Somogyi Péter (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola) 47 pont
80. Kriesch Tamás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 46 pont
81-82. Horváth Szabolcs (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 45 pont
81-82. Schäffer Zsolt (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 45 pont


Következik:

83-84. Jazbinsek Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 44 pont
83-84. Kupai József (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 44 pont
85. Jakab Árpád (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 43 pont
86-87. Lakatos Attila (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 41 pont
86-87. Szenes Márk (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 41 pont
88. Komlós Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 40 pont
89-93. Ágas Attila (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 39 pont
89-93. Bán Zoltán (Budapest, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola) 39 pont
89-93. Demsa Lóránd (Kalocsa, Szent István Gimn.) 39 pont
89-93. Rozsnyai István (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 39 pont
89-93. Szabó 970 Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 39 pont
94-95. Hatyina László (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 38 pont
94-95. Kovács 139 Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 38 pont
96-100. Magócsi Anikó (Monor, József Attila Gimnázium) 37 pont
96-100. Manueljan Csilla (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 37 pont
96-100. Nagy 725 János (Eger, Dobó István Gimnázium) 37 pont
96-100. Osztróczki Zsolt (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 37 pont
96-100. Papp 159 Gábor (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 37 pont
101. Nyíri Éva (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 35 pont
102-104. Stocker Gábor (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 34 pont
102-104. Ugra Dániel (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 34 pont
102-104. Virág Péter (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 34 pont
105-106. Gyurkovics Roland (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 33 pont
105-106. Várnai Csilla (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 33 pont
107-110. Bein Márton (Budapest, Árpád Gimn.) 32 pont
107-110. Ipacs Bence (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 32 pont
107-110. Megyeri Gábor (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 32 pont
107-110. Molnár András (Budapest, Piarista Gimn.) 32 pont
111-119. Balogh 225 Gabriella (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 31 pont
111-119. Biczó Béla (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 31 pont
111-119. Deák Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 31 pont
111-119. Lakatos Ádám (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 31 pont
111-119. Mészáros Zoltán (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 31 pont
111-119. Piukovics Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont
111-119. Pogány Andrea (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 31 pont
111-119. Sasvári Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 31 pont
111-119. Varga Kálmán (Kalocsa, Szent István Gimn.) 31 pont
120-123. Juhász Tamás (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 30 pont
120-123. Kőszegi László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 30 pont
120-123. Pickarczyk Zoltán (Szentendre, Ferences Gimn.) 30 pont
120-123. Porcs-Makkay Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 30 pont
124-127. Dobos Kata (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 29 pont
124-127. Soós Péter (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 29 pont
124-127. Szabó 984 Attila (Szekszárd, Garay János Gimn.) 29 pont
124-127. Völgyi Krisztina (Szekszárd, Garay János Gimn.) 29 pont
128-137. Bareith Zsuzsanna (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 28 pont
128-137. Bodó Előd Barna (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 28 pont
128-137. Hurtony Szilvia (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 28 pont
128-137. Janó Éva (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 28 pont
128-137. Kapros Lilla (Esztergom, Szent István Gimnázium) 28 pont
128-137. Ryçavì Gábor (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 28 pont
128-137. Sülye Klára (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 28 pont
128-137. Szép Dávid (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 28 pont
128-137. Szilágyi Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 28 pont
128-137. Török Bálint (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 28 pont
138-141. Gazda Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 27 pont
138-141. Kara Zsuzsanna (Kalocsa, Szent István Gimn.) 27 pont
138-141. Szabó 127 Andrea (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 27 pont
138-141. Vajk Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
142-145. Balog Valéria (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 26 pont
142-145. Boldizsár Krisztián (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 26 pont
142-145. Farkas 327 Dóra (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 26 pont
142-145. Pinizsi Katalin (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 26 pont
146-151. Bakó Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 25 pont
146-151. Gyökeres Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 25 pont
146-151. Kása Ildikó (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 25 pont
146-151. Perge Ákos (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 25 pont
146-151. Posta Bálint (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 25 pont
146-151. Vasvári Anna (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 25 pont
152-154. Hantal György (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 24 pont
152-154. Kiss Zsófia (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 24 pont
152-154. Matusik 222 Szilárd (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 24 pont
155-159. Csető Janka (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 23 pont
155-159. Danyi Antal (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 23 pont
155-159. Regula Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 23 pont
155-159. Szabados János (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 23 pont
155-159. Takács Orsolya (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 23 pont
160-163. Almási András (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont
160-163. Fehér Tamás (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 22 pont
160-163. Répási Ivett (Kalocsa, Szent István Gimn.) 22 pont
160-163. Tálas Judit (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 22 pont
164-165. Balázs Dávid (Bátonyterenye, Váci Mihály Gimnázium) 21 pont
164-165. Márfi Ákos (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 21 pont
166-170. Fejes Veronika (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 20 pont
166-170. Rideg Attila (Kalocsa, Szent István Gimn.) 20 pont
166-170. Szakál Péter (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 20 pont
166-170. Tóth Erna (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 20 pont
166-170. Tóth Katalin (Kalocsa, Szent István Gimn.) 20 pont
171-177. Ács Tamás Bence (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 19 pont
171-177. Bagin Tibor (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 19 pont
171-177. Bakos Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 19 pont
171-177. Fábián Zsuzsa (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 pont
171-177. Ribizsár András (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 19 pont
171-177. Szabó Ilona (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 19 pont
171-177. Török Andrea (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 19 pont
178-181. Bús Katalin (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 18 pont
178-181. Háhner Zoltán (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 18 pont
178-181. Jedlicska Mariann (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 18 pont
178-181. Szőke Linda (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 18 pont
182-188. Ádám Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
182-188. Baráth Emese (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
182-188. Boroznaki Lajos (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 17 pont
182-188. Faragó Orsolya (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 17 pont
182-188. Gócsa Gergely (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 17 pont
182-188. Steinbach Gergely (Budapest, Árpád Gimn.) 17 pont
182-188. Tóth János (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 17 pont
189-195. Bécsy Ádám (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 16 pont
189-195. Borkó Helga (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont
189-195. Fűrész Gábor (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 16 pont
189-195. Novák Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont
189-195. Szabó Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont
189-195. Vajda Gábor (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 16 pont
189-195. Varga Tamás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 16 pont
196-206. Csetényi Zoltán (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 15 pont
196-206. Fekete András (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 15 pont
196-206. Fodor László (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 15 pont
196-206. Gaskó Katalin (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 15 pont
196-206. Kakas Tünde (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 15 pont
196-206. Lados Olivér (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 15 pont
196-206. Németh 999 Antal (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 15 pont
196-206. Oláh Csaba (Heves, Eötvös József Középiskola) 15 pont
196-206. Papp 932 Katalin (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont
196-206. Terjéki László Dénes (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 15 pont
196-206. Vallyon Nikolett (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 15 pont
207-208. Mágori András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont
207-208. Seres Krisztina (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 14 pont
209-213. Bartha László (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 13 pont
209-213. Hodor Eszter (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 13 pont
209-213. Majzik Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 13 pont
209-213. Szigel László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
209-213. Wilhelm Gábor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 13 pont
214-220. Balog Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
214-220. Égető Gergely (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 12 pont
214-220. Erdődy Mónika (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 12 pont
214-220. Karsai Gabriella (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 12 pont
214-220. Kovács 997 Gábor (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 12 pont
214-220. Nachtigál Károly (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 12 pont
214-220. Pári Viktor (Heves, Eötvös József Középiskola) 12 pont
221-229. Arnold Eszter (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 11 pont
221-229. Baráth Ildikó (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 11 pont
221-229. Berkes Béla (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 11 pont
221-229. Fejér Katalin (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 11 pont
221-229. Frei László (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 11 pont
221-229. Kis Bertalan (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 11 pont
221-229. Marthy Gabriella (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 11 pont
221-229. Mátyás Attila (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 11 pont
221-229. Pap János (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 11 pont
230-238. Ádám Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont
230-238. Cseh Péter (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 10 pont
230-238. Gyuricza Emese (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont
230-238. Lascsik László (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
230-238. Loscsik László (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
230-238. Mészáros Lívia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
230-238. Rétfalvi Teofil (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 10 pont
230-238. Schmidt Gergely (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 10 pont
230-238. Szabó 528 Dávid (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont
239-251. Bíró Liliána (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont
239-251. Doszpod László (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 9 pont
239-251. Fritz Norbert (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont
239-251. Hajós Dóra (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 9 pont
239-251. Imre Tamás (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 9 pont
239-251. Jancsovics Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont
239-251. Koncz Tamás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont
239-251. Lestyán Gyula (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
239-251. Molnár Tímea (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
239-251. Nagy 335 Csaba (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 9 pont
239-251. Rárósi Ágnes (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont
239-251. Reiss Attila (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 9 pont
239-251. Svoób Eszter (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont
252-263. Benedek László (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 8 pont
252-263. Bertha Miklós (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 8 pont
252-263. Boldizsár Bertalan (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 8 pont
252-263. Fábián Szabolcs (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 8 pont
252-263. Kristóf Endre (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 8 pont
252-263. Nagy 846 Péter Imre (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 8 pont
252-263. Suba Dávid (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 8 pont
252-263. Szántó Laura Dóra (Tata, Eötvös József Gimn.) 8 pont
252-263. Szigethi Szabolcs (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 8 pont
252-263. Török Barna (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 8 pont
252-263. Zádori Gergely (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 8 pont
252-263. Zsigmond Árpád (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 8 pont
264-276. Bihari Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont
264-276. Devecsery Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont
264-276. Groma Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont
264-276. Jatkovszki Dan (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 7 pont
264-276. Kondás Viktor (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 7 pont
264-276. Murányi Tamás (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 7 pont
264-276. Prácsev Gábor (Pécs, Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola) 7 pont
264-276. Raffay Lívia (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 7 pont
264-276. Román András (Tata, Eötvös József Gimn.) 7 pont
264-276. Rombauer Áron László (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 7 pont
264-276. Schwenner Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont
264-276. Steigerwald Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont
264-276. Viga Tibor (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 7 pont
277-285. Bajkai Gyula (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 6 pont
277-285. Fejes 207 János (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 6 pont
277-285. Kerékfy Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
277-285. Keresztes Adrienn (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 6 pont
277-285. Kurucz István (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 6 pont
277-285. Madarász István (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 6 pont
277-285. Máté Miklós (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont
277-285. Németh Mónika (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 6 pont
277-285. Tallér Virág (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont
286-287. Kali István (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 5 pont
286-287. Rósa Gábor (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 5 pont
288-293. Balázs 369 Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
288-293. Gál Dávid (Tata, Eötvös József Gimn.) 4 pont
288-293. Gémesi Gabriella (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 4 pont
288-293. Szentpéteri Ágnes (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 4 pont
288-293. Tibold Róbert (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont
288-293. Véber Andrea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
294-310. Bence 396 Krisztián (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 3 pont
294-310. Benedek Hajnal (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
294-310. Csicsai Lenke (Tata, Eötvös József Gimn.) 3 pont
294-310. Farkas Linda (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 3 pont
294-310. Földes Katalin (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 3 pont
294-310. Gelencsér Balázs (Tata, Eötvös József Gimn.) 3 pont
294-310. Horváthy Dénes (Tata, Eötvös József Gimn.) 3 pont
294-310. Kárpáti Zsuzsanna (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 3 pont
294-310. Kovács Mátyás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
294-310. Krajczár Krisztián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
294-310. Lerchner Szilvia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
294-310. Szabady Szabolcs (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont
294-310. Szabó 526 Anna (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 3 pont
294-310. Tarjányi Krisztina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
294-310. Völgyi Csaba (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
294-310. Závori Zoltán (Tata, Eötvös József Gimn.) 3 pont
294-310. Zotter Balázs (Budapest, Árpád Gimn.) 3 pont
311-312. Deák Balázs (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 2 pont
311-312. Ellenbacher Péter (Budapest, Deutsche Schule) 2 pont
313. Lóth Benedek (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 1 pont