Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

Az elméleti fizika feladatok versenyének végeredménye

11. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 230 pontot lehetett elérni.

1. díj: Börzsönyi Ádám (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 217 pont
2. díj: Nagy 314 Ádám (Budapest, Szent István Gimn.) 204 pont
3. díj: Pozsgay Balázs (Pécs, Magyar-német Nyelvű Iskolaközpont) 203 pont
4. díj: Varjú Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 202 pont
5. díj: Ambrus Gergely (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 198 pont
6. díj: Raffai Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 193 pont
7. díj: Jurányi Zsófia (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 187 pont
8. díj: Mics Zoltán (Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 185 pont
9-10. díj: Nagy 281 Dávid (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 183 pont
9-10. díj: Sebestyén Zsolt (Pécs, Apáczai Csere János Nevelési Központ Gimnázium) 183 pont


Dicséretben részesült:

11. Pápai Péter (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 180 pont
12. Horváth 713 György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 178 pont
13. Bálint Gergely (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 177 pont
14. Szintai Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 176 pont
15. Lipcsei Gábor (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 175 pont
16. Toka László (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 174 pont
17. Szilágyi Tamás (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 173 pont
18. Szabó 586 Ákos (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 169 pont
19. Vert Péter (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 168 pont
20. Kóbor János (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 167 pont
21. Fehér Dávid (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 166 pont
22. Dombai Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 165 pont
23. Zalán Péter (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 163 pont
24-25. Bartha Szabolcs Mihály (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 160 pont
24-25. Kurucz Endre (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 160 pont
26. Antal Ágnes (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 158 pont
27. Ballók István (Gödöllő, Premontrei Szt. Norbert Gimnázium) 156 pont
28. Szalai 123 Gábor (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 154 pont
29. Hegyi Márta (Budapest, Szent István Gimn.) 149 pont
30. Békási Sándor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 145 pont
31. Veres Dániel (Budapest, Veres Péter Gimn.) 144 pont
32. Borbély Sándor (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 142 pont
33-34. Karácsonyi József Sándor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 132 pont
33-34. Simon Eszter (Budapest, Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakközépiskola) 132 pont
35. Koch Dénes (Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium) 130 pont
36. Buti András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 129 pont
37. Szakál Zoltán (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 127 pont
38. Bartos Imre (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 121 pont
39. Seres András Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 118 pont
40. Tóth Szilveszter (Tata, Eötvös József Gimn.) 117 pont
41. Somorácz Áron (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 112 pont
42. Lajtha Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 111 pont
43. Ádám Zoltán (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 110 pont
44. Legány Csaba (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 109 pont
45-46. Sedivi Márk (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 108 pont
45-46. Urbán Dániel (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 108 pont
47. Cseh Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 107 pont
48. Rénes Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 104 pont
49. Tallián Miklós (Budapest, Veres Péter Gimn.) 103 pont
50-51. Cseresznyés Viola (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 102 pont
50-51. Dömötör Piroska (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 102 pont
52-53. Kiss 254 Szabolcs (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 101 pont
52-53. Tóth 007 Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 101 pont
54. Kiss 414 Norbert (Budapest, Szent István Gimn.) 99 pont
55. Szenes Áron (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 95 pont
56-58. Besenyei Zoltán (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 93 pont
56-58. Hornyák Tamás (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 93 pont
56-58. Horváth 666 András (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 93 pont
59. Germán Tibor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 92 pont
60-63. Burián Gergő (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 91 pont
60-63. Darabos Andrea (Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki.) 91 pont
60-63. Révész Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 91 pont
60-63. Varga Dávid (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 91 pont
64-65. Győri Márton (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 88 pont
64-65. Szamosújvári Ilona (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 88 pont
66. Pethő Balázs (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 84 pont
67. Szabó Géza (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 83 pont
68. Almási Angelika (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 80 pont
69-70. Ávéd János (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 77 pont
69-70. Horváth Ákos (Baja, III. Béla Gimn.) 77 pont
71. Fekete 622 Veronika (Nyíregyháza, BGYTF Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 75 pont
72-75. Bakk Vitális András (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 72 pont
72-75. Ekler Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 72 pont
72-75. Kalmár Levente (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 72 pont
72-75. Molnár Annamária (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 72 pont
76-77. Bogatin György (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 71 pont
76-77. Romhányi Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 71 pont
78-79. Stépán József (Budapest, Arany János Gimnázium) 69 pont
78-79. Tóth 777 Balázs (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 69 pont
80-81. Kolláth Endre (Heves, Eötvös József Középiskola) 67 pont
80-81. Timár Attila (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 67 pont
82-83. Kiss Tamás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 66 pont
82-83. Wirth András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 66 pont
84. Lukács Tóth Kálmán (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 65 pont
85. Vajda Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 64 pont
86. Szentirmai Dávid (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 63 pont
87-88. Belkovits Katalin (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 61 pont
87-88. Szalai Csaba (Baja, III. Béla Gimn.) 61 pont
89. Bogdán Ákos (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 59 pont
90. Káli Gábor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 58 pont
91. Gelányi András (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 57 pont
92. Domonkos Balázs (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 56 pont
93-94. Béres Attila (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 55 pont
93-94. Daróczy Bálint (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 55 pont
95. Sági Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 54 pont


Következik:

96. Kiss Tímea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 52 pont
97. Varga 466 Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 51 pont
98-101. Kertész Gábor-Gyula (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 49 pont
98-101. Pogátsa Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 49 pont
98-101. Schmidt András (Budapest, Szent István Gimn.) 49 pont
98-101. Stefán István (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 49 pont
102-103. Halasi Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 48 pont
102-103. Harcz Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 48 pont
104. Gaál Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 47 pont
105-109. Fajka Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 46 pont
105-109. Gyimesi Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 46 pont
105-109. Klem Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 46 pont
105-109. Sándor Olivér (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 46 pont
105-109. Sebestyén Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 46 pont
110-111. Szekeres 761 András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 45 pont
110-111. Takács Tímea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 45 pont
112. Koczka Csaba (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 44 pont
113-115. Balla Péter (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 43 pont
113-115. Horváth 004 Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 43 pont
113-115. Vadász Péter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 43 pont
116-118. Árvay Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 41 pont
116-118. Novák Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 41 pont
116-118. Szabó László (Győr, Béri Balogh Ádám Honvéd Gimn.) 41 pont
119. Vorobcsuk András (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 39 pont
120. Wéner Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 37 pont
121. Szanyi Gergely (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 35 pont
122-123. Braun Melinda (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 34 pont
122-123. Sebestyén Zita (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 34 pont
124. Dani Bence Samu (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 32 pont
125-127. Angyal Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 31 pont
125-127. Prámer Béla (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 31 pont
125-127. Vitális Sándor-Ung (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 31 pont
128-132. Czigány Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 30 pont
128-132. Kálmán Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 30 pont
128-132. Kapui Ferenc (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 30 pont
128-132. Kulcsár István (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 30 pont
128-132. Vértesaljai Ádám (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 30 pont
133-137. Dzsugán Csaba (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 29 pont
133-137. Hegedűs Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont
133-137. Henits Péter (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 29 pont
133-137. Imre Ildikó (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 29 pont
133-137. Kovács Katalin (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 29 pont
138. Horváth 993 András (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 28 pont
139-141. Dercsényi Zsuzsa (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 27 pont
139-141. Kacziba Barna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 27 pont
139-141. Nyugati István (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 27 pont
142-145. Agócs Dénes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 26 pont
142-145. Ivanizs László (Szekszárd, Garay János Gimn.) 26 pont
142-145. Pámer Orsolya (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 26 pont
142-145. Varga Máté (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 26 pont
146. Kóródi Gábor (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 25 pont
147-149. Chalupa László (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 24 pont
147-149. Kázmér Sándor (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 24 pont
147-149. Papp László (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 24 pont
150-156. Balogh Andrea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 23 pont
150-156. Boér József (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 23 pont
150-156. Csibi Attila (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 23 pont
150-156. Kiss Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 23 pont
150-156. Seres Gábor (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 23 pont
150-156. Szabó 777 Gergő (Heves, Eötvös József Középiskola) 23 pont
150-156. Szlovák Tamás (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 23 pont
157-162. Apanowicz Róbert (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 22 pont
157-162. Faragó Sándor (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 22 pont
157-162. Farkas Ákos (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 22 pont
157-162. Loy László (Bátonyterenye, Váci Mihály Gimnázium) 22 pont
157-162. Szösz Klaudia (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 22 pont
157-162. Wolf Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 22 pont
163-171. Bölcskei András (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 21 pont
163-171. Decsi Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 21 pont
163-171. Fehér Izabella (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont
163-171. Foltin Csaba (Budapest, Szent László Gimn.) 21 pont
163-171. Gál Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont
163-171. Holobrádi Péter (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 21 pont
163-171. Oláh Miklós (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 21 pont
163-171. Támba Réka (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 21 pont
163-171. Veress Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 21 pont
172-173. Akácsos Zoltán (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 20 pont
172-173. Nagy 777 Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 20 pont
174-180. Hantosi Eszter (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 19 pont
174-180. Hatalyák Gyula (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 19 pont
174-180. Hatalyák Zoltán (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 19 pont
174-180. Majoros Judit (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 19 pont
174-180. Mátéfi János (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 19 pont
174-180. Pálinkó Szabolcs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 pont
174-180. Tóth Vilmos (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 19 pont
181-184. Dombi Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 18 pont
181-184. Jauernik Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 18 pont
181-184. Mayer Adrienn (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 18 pont
181-184. Schönstein János Csaba (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 18 pont
185-194. Baka Nóra (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont
185-194. Gyulai Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 17 pont
185-194. Katics Dániel (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 17 pont
185-194. Kollár Zoltán (Bátonyterenye, Váci Mihály Gimnázium) 17 pont
185-194. Pampuch Zoltán (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 17 pont
185-194. Rajcsányi Ferenc (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 17 pont
185-194. Sima Zoltán (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 17 pont
185-194. Szűcs Norbert (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 17 pont
185-194. Tóth 349 Attila (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 17 pont
185-194. Varsányi Árpád (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 17 pont
195-199. Baji Zsófia (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 16 pont
195-199. Bata Róbert (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 16 pont
195-199. Csuzi Márton (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 16 pont
195-199. Puskás Károly (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 16 pont
195-199. Rudas Rozália (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 16 pont
200-206. Balázs Géza (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 15 pont
200-206. Gádoros Patrik (Budapest, Árpád Gimn.) 15 pont
200-206. Gályász Péter (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 15 pont
200-206. Horváth Zoltán (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 15 pont
200-206. Lovász Márta (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 15 pont
200-206. Nagy Tibor _Mihály_ (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 15 pont
200-206. Vajda 174 Tamás (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 15 pont
207-213. Bálint Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 14 pont
207-213. Bugarin-Horváth András (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 14 pont
207-213. Dobos István (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 14 pont
207-213. Medveczky Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 14 pont
207-213. Pótó Júlia (Budapest, Veres Péter Gimn.) 14 pont
207-213. Tóth László (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 14 pont
207-213. Új Kinga (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 14 pont
214-221. Borsós Dávid (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 13 pont
214-221. Frey Dóra (Szekszárd, Garay János Gimn.) 13 pont
214-221. Gerliczky István (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 13 pont
214-221. Mérai László (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 13 pont
214-221. Nagy Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont
214-221. Simon Péter (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 pont
214-221. Vad Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont
214-221. Zrínyi Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont
222-231. Barkóczy Attila (Baja, III. Béla Gimn.) 12 pont
222-231. Bogdán Zoltán (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont
222-231. Fülöp István (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 12 pont
222-231. Hederics Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 12 pont
222-231. Kiss 189 Csaba (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 12 pont
222-231. Reiczigel Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont
222-231. Soós 740 Károly (Szekszárd, Garay János Gimn.) 12 pont
222-231. Szabó 222 József (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 12 pont
222-231. Szerencsés Róbert (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 12 pont
222-231. Tomasovics Attila (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 12 pont
232-239. Bach Andrea (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 11 pont
232-239. Czanek Péter (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 11 pont
232-239. Hocsák Róbert (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 11 pont
232-239. Juhász Annamária (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 11 pont
232-239. Körmendi 123 Ádám (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 11 pont
232-239. Pataki Dániel (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 11 pont
232-239. Varga Viktor (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 11 pont
232-239. Vizy Sándor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont
240-247. Ágoston Zoltán (Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola) 10 pont
240-247. Czirják István (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont
240-247. Demeter Katalin (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 10 pont
240-247. Karácsony Ádám (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 10 pont
240-247. Komeiner Zsanett (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 10 pont
240-247. Laki Zsuzsanna (Budapest, Szent László Gimn.) 10 pont
240-247. Tánczos Gergely (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont
240-247. Tóth Dániel (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 10 pont
248-253. Havasi András (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 9 pont
248-253. Kavalyecz István (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki.) 9 pont
248-253. Kiss Nándor (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 9 pont
248-253. Körmendi 888 András (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 9 pont
248-253. Pavlekovics András (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 9 pont
248-253. Zsók István (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 9 pont
254. Máthé Gyöngyvér (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 8 pont
255-265. Császár Ágnes (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 7 pont
255-265. Fellegi Zoltán (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 7 pont
255-265. Fridrich Ádám (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 7 pont
255-265. Hosszú Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont
255-265. Kinál Béla (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont
255-265. Konkoly János (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
255-265. Kovács 777 Péter (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 7 pont
255-265. Maleczki Márton (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 7 pont
255-265. Puppi Gergely (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 7 pont
255-265. Sipos László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
255-265. Varga 909 Márton (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 7 pont
266-279. Bodnár Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 6 pont
266-279. Budai Erika (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont
266-279. Csikós Dávid (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 6 pont
266-279. Dános László (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 6 pont
266-279. Faragó Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont
266-279. Fekete Róbert (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 6 pont
266-279. Huszár Alex (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 6 pont
266-279. Karácsony Veronika (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont
266-279. Kolozsváry Georgina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 6 pont
266-279. Kovács 361 Zoltán (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 6 pont
266-279. Nagy Attila (Baja, III. Béla Gimn.) 6 pont
266-279. Németh 512 Róbert (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont
266-279. Somlai Zsuzsanna (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 6 pont
266-279. Varga 832 Erzsébet (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
280-282. Sándor Zsolt (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 5 pont
280-282. Sárközi Réka (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
280-282. Virosztkó József (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 5 pont
283-285. Bíró Gáspár (Vác, Piarista Gimnázium) 4 pont
283-285. Greff Katalin (Szentendre, Ferences Gimn.) 4 pont
283-285. Tomán Gábor (Budapest, Szent László Gimn.) 4 pont
286-292. Bisztrai Péter Bence (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 3 pont
286-292. Boncz László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
286-292. Fábián István (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 3 pont
286-292. Gajdos Gergő (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
286-292. Góbor Krisztina (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 3 pont
286-292. Tábori Béla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
286-292. Vierl Daniella (Tata, Eötvös József Gimn.) 3 pont
293-295. Csikós Márk (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 2 pont
293-295. Szován Botond (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 2 pont
293-295. Virág Viktor (István) (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 2 pont
296. Bencze Veronika (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont

Kevesebb pontja van 1 versenyzőnek.