KöMaL - Mathematical and Physical Journal for Secondary Schools
Hungarian version Information Contest Journal Articles News
Conditions
Entry form to the contest
Problems and solutions
Results of the competition
Problems of the previous years

 

 

Order KöMaL!

tehetseg.hu

Ericsson

Google

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

ELTE

Competitions Portal

Final scores in the competition

Theoretical problems in Physics, grade 12

Maximum score is 230 points.

1. prize: Gáspár Merse Előd (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 220 points
2-3. prize: Hegedűs Ákos (Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma, Pécs) 211 points
2-3. prize: Lábó Melinda (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 211 points
4. prize: Lábó Eszter (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 206 points
5. prize: Máthé András (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 205 points
6. prize: Reischig Péter (Eötvös József Gimnázium, Budapest) 199 points
7. prize: Fábián 016 Ákos (Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma, Debrecen) 195 points
8. prize: Enyedi Balázs (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 189 points
9. prize: Kurucz Keve (Selye János Gimn., Komarno, Slovakia) 188 points
10. prize: Bankó Krisztián (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 185 points


Honourable mention:

11. Horváth 013 Balázs (Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma, Debrecen) 181 points
12. Patay Gergely (Tóth Árpád Gimn., Debrecen) 173 points
13. Gajdos Béla (Bethlen Gábor Gimnázium, Beregszász, Ukraina) 172 points
14. Antal András (JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki., Pécs) 165 points
15. Csornai Gyula (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 158 points
16. Perényi Marcell (Eötvös József Gimnázium, Budapest) 154 points
17. Pesti 421 Péter (Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 147 points
18. Mihics Henrik (Eötvös József Középiskola, Heves) 133 points
19. Kasztner Tamás (Veres Péter Gimn., Budapest) 128 points
20-21. Nagy 387 János (Táncsics Mihály Gimnázium, Budapest) 123 points
20-21. Székely Attila (Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma, Kecskemét) 123 points
22. Klinda Gábor (Eötvös József Gimnázium, Budapest) 122 points
23-26. Horváth 413 László (Nagyváthy János Középisk., Csurgó) 112 points
23-26. Illés Balázs (Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium, Jászberény) 112 points
23-26. Jung János (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 112 points
23-26. Papp 750 Gábor (Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 112 points
27. Papp Dávid (Szent István Gimn., Budapest) 97 points
28. Borbíró Levente (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 94 points
29. Závodi Tamás (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 89 points
30. Kovács László (Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium, Nyíregyháza) 88 points
31. Láng Péter (Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 82 points
32. Nagy 125 Tamás (Korányi Frigyes Gimn., Nagykálló) 81 points
33. Révész Péter (Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 79 points
34. Erdélyi Ildikó (Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred) 76 points
35. Geri Péter (Garay János Gimn., Szekszárd) 71 points
36. Kiss 123 József (Eötvös József Középiskola, Heves) 68 points
37-38. Gaál Zoltán (Garay János Gimn., Szekszárd) 67 points
37-38. Révai Balázs (Garay János Gimn., Szekszárd) 67 points
39. Hamar Gábor (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 64 points
40. Kis 111 Benedek (Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 61 points
41. Schmeiszer Kornél (Garay János Gimn., Szekszárd) 60 points
42-43. Csontos Gergő (Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs) 55 points
42-43. Schmeiszer Krisztián (Garay János Gimn., Szekszárd) 55 points
44. Szima Ernő (Tóth Árpád Gimn., Debrecen) 54 points
45-46. Molnár Adrián (Széchenyi István Gimn. és Szki., Pécs) 53 points
45-46. Tóth 66 Ferenc (Széchenyi István Gimnázium, Szolnok) 53 points


Following:

47. Drávavölgyi Tamás (JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki., Pécs) 49 points
48. Ivaskó György (III. Béla Gimn., Baja) 46 points
49. Kosaras Eszter Ilona (Szent László Gimn., Budapest) 45 points
50-51. Bisztray Dénes (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 44 points
50-51. Pozsonyi Gergő (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 44 points
52. Madarász Ádám (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 43 points
53. Menyhárt Sándor (Garay János Gimn., Szekszárd) 42 points
54. Mátyássy Gábor (Piarista Gimn., Budapest) 41 points
55-56. Andorkó Balázs (Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium, Nyíregyháza) 40 points
55-56. Balogh Edina (Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 40 points
57. Németh Zalán (Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 39 points
58-60. Bognár Tamás (Premontrei Szt. Norbert Gimn., Szombathely) 35 points
58-60. Kovács Géza (Kisfaludy Sándor Ált. Isk. és Gimn., Sümeg) 35 points
58-60. Mátis István (Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Cluj-Napoca, Romania) 35 points
61. Németh Gergely (Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 31 points
62. Szélig Nikoletta (Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Bonyhád) 30 points
63-64. Balog Tamás (Szent István Gimn., Budapest) 29 points
63-64. Szabó 981 Szilárd (Zipernowsky Károly Ipari Szki., Pécs) 29 points
65-68. Csuka Bernát (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 27 points
65-68. Döme Botond (Szerb Antal Gimnázium, Budapest) 27 points
65-68. Kovács 751 Róbert (Árpád Gimn., Budapest) 27 points
65-68. Kovács Zoltán (Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola, Szolnok) 27 points
69. Tóth 587 Viktória (Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg) 26 points
70. Pálmay Mária-Julianna Dalma (Sancta Maria Leánygimnázium , Eger) 25 points
71-72. Horváth Lajos (Eötvös József Középiskola, Heves) 24 points
71-72. Selymes Kinga (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 24 points
73-74. Gajári Dávid (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium, Budapest) 23 points
73-74. Majzik Krisztina (Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola, Szolnok) 23 points
75-77. Csernus Attila (Árpád Gimn., Budapest) 22 points
75-77. Domján Áron (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 22 points
75-77. Makai Adél (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 22 points
78-80. Németh 555 Lajos (Árpád Gimn., Budapest) 21 points
78-80. Ozogány Katalin (Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 21 points
78-80. Weisz György (Eötvös József Középiskola, Heves) 21 points
81-82. Ekler Bálint (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 20 points
81-82. Ikladi Richárd (Alternatív Gimnázium, Szolnok) 20 points
83-84. Birkás Tamás (Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola, Szolnok) 19 points
83-84. Wéber Gyula (Zipernowsky Károly Ipari Szki., Pécs) 19 points
85. Tóth 888 János (Vak Bottyán János Gimnázium, Paks) 18 points
86-90. Balogh László (Eötvös József Középiskola, Heves) 17 points
86-90. Münz Márton (Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest) 17 points
86-90. Péter Attila (Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 17 points
86-90. Vörös 163 Csaba (Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Pápa) 17 points
86-90. Zágoni 123 Csaba (Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 17 points
91. Lakatos Gábor (Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 15 points
92-97. Benke Noémi (Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 14 points
92-97. Holu Gergely (Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 14 points
92-97. Kara István (Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola, Esztergom) 14 points
92-97. Szabó 777 Pál (JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 14 points
92-97. Veress Vilmos (JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged) 14 points
92-97. Vidra Zsolt (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 14 points
98-105. Baranyi Péter (Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 13 points
98-105. Fazekas Róbert (Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 13 points
98-105. Kádár Tibor (Kölcsey Ferenc Gimnázium, Zalaegerszeg) 13 points
98-105. Lindner Konrád (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 13 points
98-105. Madarász András (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 13 points
98-105. Mihályi Balázs (Zipernowsky Károly Ipari Szki., Pécs) 13 points
98-105. Nagy 190 Krisztina (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 13 points
98-105. Soós István (Kanizsai Dorottya Gimn., Szombathely) 13 points
106. Pletyák Krisztián (Széchenyi István Szakközépiskola, Százhalombatta) 12 points
107-111. Boros Jenő (Széchenyi István Szakközépiskola, Százhalombatta) 11 points
107-111. Gethe László (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 11 points
107-111. Kőmíves Csilla (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 11 points
107-111. Molnár 215 Viktor (Kölcsey Ferenc Gimnázium, Zalaegerszeg) 11 points
107-111. Varga 425 Álmos (Bencés Gimn., Pannonhalma) 11 points
112-118. Dormán János (Árpád Gimn., Budapest) 10 points
112-118. Farkas Attila (Széchenyi István Szakközépiskola, Százhalombatta) 10 points
112-118. Juhász Miklós (Verseghy Ferenc Gimn., Szolnok) 10 points
112-118. Laudisz Balázs (Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 10 points
112-118. Németh 222 Éva (Kölcsey Ferenc Gimnázium, Zalaegerszeg) 10 points
112-118. Tamás Zoltán Csaba (Széchenyi István Szakközépiskola, Százhalombatta) 10 points
112-118. Vajda Milán (Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma, Kisvárda) 10 points
119-125. Gebauer György (Bencés Gimn., Pannonhalma) 9 points
119-125. Kovács 233 Pál (Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk., Szeged) 9 points
119-125. Lukács Viktor (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 9 points
119-125. Madarász Éva (Perczel Mór Gimn., Siófok) 9 points
119-125. Rimszki Krisztián (Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 9 points
119-125. Tolvaj Nándor (Árpád Gimn., Budapest) 9 points
119-125. Virág József Róbert (Batsányi János Gimnázium, Csongrád) 9 points
126-128. Demeter Zsolt (Földes Ferenc Gimn., Miskolc) 8 points
126-128. Lődör Zoltán (Premontrei Szt. Norbert Gimn., Szombathely) 8 points
126-128. Menyhért Bálint (Árpád Gimn., Budapest) 8 points
129-131. Kápolnai Richárd (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest) 7 points
129-131. Lakatos-Tóth Bernadett (Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 7 points
129-131. Lantos János (Batsányi János Gimnázium, Csongrád) 7 points
132-139. Bana Gábor (Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 6 points
132-139. Bóka Zoltán (Bethlen Gábor Református Gimnázium, Hódmezővásárhely) 6 points
132-139. Gátszegi Ákos (Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros) 6 points
132-139. Horváth 530 András (Árpád Gimn., Budapest) 6 points
132-139. Lelkesi Balázs (Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 6 points
132-139. Leszkoven Csaba (Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium, Nyíregyháza) 6 points
132-139. Megyeri Márton (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 6 points
132-139. Végi András (Czuczor Gergely Bencés Gimn., Győr) 6 points
140. Gyenes Zoltán (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest) 4 points
141-143. Föglein Ágnes (Dietrich-Bonhoeffer Gym., Oberasbach, Germany) 3 points
141-143. Takáts Gergely (Teleki Blanka Gimn., Székesfehérvár) 3 points
141-143. Vrazala Zalán (Eötvös József Gimn. és Ipari Szki., Tiszaújváros) 3 points
144. Csermely Szabolcs (Premontrei Szt. Norbert Gimn., Szombathely) 1 point
Our web pages are supported by: Ericsson   Google   SzerencsejátĂ©k Zrt.   Emberi ErĹ‘források MinisztĂ©riuma   Emberi ErĹ‘forrás TámogatáskezelĹ‘   OktatáskutatĂł Ă©s FejlesztĹ‘ IntĂ©zet   ELTE   Nemzeti TehetsĂ©g Program