Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

Az elméleti fizika feladatok versenyének végeredménye

12. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 230 pontot lehetett elérni.

1. díj: Gáspár Merse Előd (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 220 pont
2-3. díj: Hegedűs Ákos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 211 pont
2-3. díj: Lábó Melinda (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 211 pont
4. díj: Lábó Eszter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 206 pont
5. díj: Máthé András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 205 pont
6. díj: Reischig Péter (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 199 pont
7. díj: Fábián 016 Ákos (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 195 pont
8. díj: Enyedi Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 189 pont
9. díj: Kurucz Keve (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 188 pont
10. díj: Bankó Krisztián (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 185 pont


Dicséretben részesült:

11. Horváth 013 Balázs (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 181 pont
12. Patay Gergely (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 173 pont
13. Gajdos Béla (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 172 pont
14. Antal András (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 165 pont
15. Csornai Gyula (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 158 pont
16. Perényi Marcell (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 154 pont
17. Pesti 421 Péter (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 147 pont
18. Mihics Henrik (Heves, Eötvös József Középiskola) 133 pont
19. Kasztner Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 128 pont
20-21. Nagy 387 János (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 123 pont
20-21. Székely Attila (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 123 pont
22. Klinda Gábor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 122 pont
23-26. Horváth 413 László (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 112 pont
23-26. Illés Balázs (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 112 pont
23-26. Jung János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 112 pont
23-26. Papp 750 Gábor (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 112 pont
27. Papp Dávid (Budapest, Szent István Gimn.) 97 pont
28. Borbíró Levente (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 94 pont
29. Závodi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 89 pont
30. Kovács László (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 88 pont
31. Láng Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 82 pont
32. Nagy 125 Tamás (Nagykálló, Korányi Frigyes Gimn.) 81 pont
33. Révész Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 79 pont
34. Erdélyi Ildikó (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola) 76 pont
35. Geri Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 71 pont
36. Kiss 123 József (Heves, Eötvös József Középiskola) 68 pont
37-38. Gaál Zoltán (Szekszárd, Garay János Gimn.) 67 pont
37-38. Révai Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 67 pont
39. Hamar Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 64 pont
40. Kis 111 Benedek (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 61 pont
41. Schmeiszer Kornél (Szekszárd, Garay János Gimn.) 60 pont
42-43. Csontos Gergő (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 55 pont
42-43. Schmeiszer Krisztián (Szekszárd, Garay János Gimn.) 55 pont
44. Szima Ernő (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 54 pont
45-46. Molnár Adrián (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 53 pont
45-46. Tóth 66 Ferenc (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 53 pont


Következik:

47. Drávavölgyi Tamás (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 49 pont
48. Ivaskó György (Baja, III. Béla Gimn.) 46 pont
49. Kosaras Eszter Ilona (Budapest, Szent László Gimn.) 45 pont
50-51. Bisztray Dénes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 44 pont
50-51. Pozsonyi Gergő (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 44 pont
52. Madarász Ádám (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 43 pont
53. Menyhárt Sándor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 42 pont
54. Mátyássy Gábor (Budapest, Piarista Gimn.) 41 pont
55-56. Andorkó Balázs (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 40 pont
55-56. Balogh Edina (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 40 pont
57. Németh Zalán (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 39 pont
58-60. Bognár Tamás (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 35 pont
58-60. Kovács Géza (Sümeg, Kisfaludy Sándor Ált. Isk. és Gimn.) 35 pont
58-60. Mátis István (Románia, Kolozsvár, Apáczai Csere János Elméleti Líceum) 35 pont
61. Németh Gergely (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 31 pont
62. Szélig Nikoletta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 30 pont
63-64. Balog Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 29 pont
63-64. Szabó 981 Szilárd (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 29 pont
65-68. Csuka Bernát (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 27 pont
65-68. Döme Botond (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 27 pont
65-68. Kovács 751 Róbert (Budapest, Árpád Gimn.) 27 pont
65-68. Kovács Zoltán (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 27 pont
69. Tóth 587 Viktória (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 26 pont
70. Pálmay Mária-Julianna Dalma (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 25 pont
71-72. Horváth Lajos (Heves, Eötvös József Középiskola) 24 pont
71-72. Selymes Kinga (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 24 pont
73-74. Gajári Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont
73-74. Majzik Krisztina (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 23 pont
75-77. Csernus Attila (Budapest, Árpád Gimn.) 22 pont
75-77. Domján Áron (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont
75-77. Makai Adél (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont
78-80. Németh 555 Lajos (Budapest, Árpád Gimn.) 21 pont
78-80. Ozogány Katalin (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 21 pont
78-80. Weisz György (Heves, Eötvös József Középiskola) 21 pont
81-82. Ekler Bálint (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont
81-82. Ikladi Richárd (Szolnok, Alternatív Gimnázium) 20 pont
83-84. Birkás Tamás (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 19 pont
83-84. Wéber Gyula (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 19 pont
85. Tóth 888 János (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 18 pont
86-90. Balogh László (Heves, Eötvös József Középiskola) 17 pont
86-90. Münz Márton (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium) 17 pont
86-90. Péter Attila (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 17 pont
86-90. Vörös 163 Csaba (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 17 pont
86-90. Zágoni 123 Csaba (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont
91. Lakatos Gábor (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 15 pont
92-97. Benke Noémi (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 14 pont
92-97. Holu Gergely (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 14 pont
92-97. Kara István (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 14 pont
92-97. Szabó 777 Pál (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 14 pont
92-97. Veress Vilmos (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 14 pont
92-97. Vidra Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 14 pont
98-105. Baranyi Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 13 pont
98-105. Fazekas Róbert (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 13 pont
98-105. Kádár Tibor (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 13 pont
98-105. Lindner Konrád (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont
98-105. Madarász András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont
98-105. Mihályi Balázs (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 13 pont
98-105. Nagy 190 Krisztina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont
98-105. Soós István (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 13 pont
106. Pletyák Krisztián (Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola) 12 pont
107-111. Boros Jenő (Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola) 11 pont
107-111. Gethe László (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont
107-111. Kőmíves Csilla (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont
107-111. Molnár 215 Viktor (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 11 pont
107-111. Varga 425 Álmos (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 11 pont
112-118. Dormán János (Budapest, Árpád Gimn.) 10 pont
112-118. Farkas Attila (Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola) 10 pont
112-118. Juhász Miklós (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont
112-118. Laudisz Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 10 pont
112-118. Németh 222 Éva (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 10 pont
112-118. Tamás Zoltán Csaba (Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola) 10 pont
112-118. Vajda Milán (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 10 pont
119-125. Gebauer György (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 9 pont
119-125. Kovács 233 Pál (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 9 pont
119-125. Lukács Viktor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
119-125. Madarász Éva (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 9 pont
119-125. Rimszki Krisztián (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 9 pont
119-125. Tolvaj Nándor (Budapest, Árpád Gimn.) 9 pont
119-125. Virág József Róbert (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 9 pont
126-128. Demeter Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 8 pont
126-128. Lődör Zoltán (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 8 pont
126-128. Menyhért Bálint (Budapest, Árpád Gimn.) 8 pont
129-131. Kápolnai Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont
129-131. Lakatos-Tóth Bernadett (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 pont
129-131. Lantos János (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 7 pont
132-139. Bana Gábor (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 6 pont
132-139. Bóka Zoltán (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 6 pont
132-139. Gátszegi Ákos (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
132-139. Horváth 530 András (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont
132-139. Lelkesi Balázs (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 6 pont
132-139. Leszkoven Csaba (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 6 pont
132-139. Megyeri Márton (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont
132-139. Végi András (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 6 pont
140. Gyenes Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
141-143. Föglein Ágnes (Németország, Oberasbach, Dietrich-Bonhoeffer Gym.) 3 pont
141-143. Takáts Gergely (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 3 pont
141-143. Vrazala Zalán (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 3 pont
144. Csermely Szabolcs (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 1 pont