Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A B-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

10. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 241 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

1. Nagy 444 Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 218 pont

2. Szekeres Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 211 pont

3. Bérczi Kristóf (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 206 pont

4. Tábor Áron (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 201 pont

5. Bóka Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 197 pont

6. Simon Balázs (Győr, Révai Miklós Gimn.) 195 pont

7. Bartha Ferenc (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 194 pont

8. Backhausz Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 190 pont

9. Blastik Márta (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 189 pont

10. Bergmann Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 187 pont


Dicséretben részesült:

11. Komjáthy Júlia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 182 pont
12. Jelitai Kálmán (Budapest, Szent István Gimn.) 180 pont
13. Sparing Dániel (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 175 pont
14. Rendes Gábor (Győr, Révai Miklós Gimn.) 173 pont
15. Malakuczi Viktor (Budapest, Szent István Gimn.) 168 pont
16. Ruppert László (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 167 pont
17. Boros Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 165 pont
18. Rácz Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 160 pont
19. Koltai Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 159 pont
20. Fehér Ádám (Győr, Révai Miklós Gimn.) 152 pont
21. Sevecsek Zsuzsanna (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 147 pont
22-23. Lang Péter (Győr, Révai Miklós Gimn.) 146 pont
22-23. Rácz Éva (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 146 pont
24-25. Buti Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 143 pont
24-25. Kalcsú Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 143 pont
26. Szalai Attila (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 142 pont
27. Kovács 494 Andrea (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 139 pont
28. Jankó András (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 134 pont
29. Belső Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 129 pont
30-32. Garab Ábel (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 128 pont
30-32. Salát Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 128 pont
30-32. Surján Veronika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 128 pont
33. Sipos Gábor (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 127 pont
34. Márton Sándor (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 126 pont
35. Herczegh Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 124 pont
36. Sipőcz Brigitta (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 117 pont
37. Molnár 712 Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 116 pont
38. Szilágyi Zoltán (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 115 pont
39. Besenyei Balázs (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 113 pont
40. Pálvölgyi Dénes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 112 pont
41-42. Kiss Demeter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 111 pont
41-42. Markó Roland (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 111 pont
43-44. Geleji János (Budapest, Piarista Gimn.) 110 pont
43-44. Szűcs Mónika (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 110 pont
45. Szalay Gergely (Budapest, Veres Péter Gimn.) 106 pont
46. Sándor Nóra (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 104 pont
47. Molnár 999 László (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 102 pont
48. Baráth Géza (Pápa, Türr István Gimn.) 100 pont
49. Prekopcsák Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 98 pont
50. Bisztray Márta (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 96 pont
51. Balogh 947 László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 95 pont
52. Glowinsky Janka (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 94 pont
53. Sipos Kinga (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 90 pont
54. Herr Annamária (Szekszárd, Garay János Gimn.) 89 pont
55-56. Kiss Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 87 pont
55-56. Tölgyesi Csaba (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 87 pont
57. Torma Ákos (Győr, Révai Miklós Gimn.) 86 pont
58. Pusztai János (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 83 pont
59-60. Mihók Péter (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 82 pont
59-60. Szücs Tamás (Győr, Révai Miklós Gimn.) 82 pont
61. Metzing András (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 80 pont
62-63. Nagy 666 Károly (Győr, Révai Miklós Gimn.) 74 pont
62-63. Sepler Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 74 pont
64-65. Balogh 126 Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 73 pont
64-65. Márton Noémi Petra (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 73 pont
66-67. Antal 627 Áron (Budapest, Szent István Gimn.) 71 pont
66-67. Nagy 625 Tibor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 71 pont
68. Lajkó Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 70 pont
69. Bárkai János (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 69 pont
70. Bori Eszter (Budapest, Németh László Gimn.) 66 pont
71. Komáromy Dávid (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 64 pont
72-73. Csoma Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 63 pont
72-73. Pongrácz Eszter (Győr, Révai Miklós Gimn.) 63 pont
74. Balogh Ágnes (Szekszárd, Garay János Gimn.) 62 pont
75-76. Honti Edit Anna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 61 pont
75-76. Ureczky Dóra (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 61 pont


Következik:

77. Hajdú Huba (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 57 pont
78-79. Madocsai Rita (Szentendre, Ferences Gimn.) 56 pont
78-79. Simon 111 Attila (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 56 pont
80-81. Hudecz Viktor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 55 pont
80-81. Koncsek Sándor (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 55 pont
82-83. Márton Szabolcs (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 54 pont
82-83. Pusztai Erika (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 54 pont
84. Bálint Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 52 pont
85. Horváth 997 Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 51 pont
86-88. Blasko Ján (Budapest, Szlovák Gimnázium) 49 pont
86-88. Széll Károly (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 49 pont
86-88. Tamás Katalin (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 49 pont
89. Virág Éva (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 48 pont
90. Palkovics Márta (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 47 pont
91-93. Bakonyi Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont
91-93. Reiss Tibor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 46 pont
91-93. Simon Zsolt (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 46 pont
94. Durham Patrick (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 45 pont
95. Csetri András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 44 pont
96-97. Gyöngyösi Győző (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 42 pont
96-97. Szabó László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 42 pont
98-99. Kormos Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 41 pont
98-99. Török Dávid (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 41 pont
100-101. Blaskó János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 40 pont
100-101. Csekő Anna (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 40 pont
102. Gáspár Orsolya (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 39 pont
103-107. Bicskei Norbert (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 38 pont
103-107. Fliszár Vilmos (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 38 pont
103-107. Köber Csaba (Budapest, Szent István Gimn.) 38 pont
103-107. Varga Noémi (Budapest, Szent István Gimn.) 38 pont
103-107. Varga 635 Pál (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 38 pont
108-110. Fülöp Anita (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 36 pont
108-110. Karches Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 36 pont
108-110. Kósa Fruzsina (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 36 pont
111-114. Bíró Zoltán (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 35 pont
111-114. Lakatos Kristóf (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 35 pont
111-114. László Anna Fruzsina (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 35 pont
111-114. Szöllősi Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 35 pont
115-120. Csapó Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 34 pont
115-120. Fehér Borbála (Budapest, Veres Péter Gimn.) 34 pont
115-120. Gyenese Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont
115-120. Kalocsai Ákos (Budapest, Németh László Gimn.) 34 pont
115-120. Mándy Péter (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 34 pont
115-120. Tukacs Lívia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont
121-123. Balaton Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 32 pont
121-123. Lakatos Szilvia (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 32 pont
121-123. Magyar Róbert (Budapest, Németh László Gimn.) 32 pont
124-128. Borgátai Diána (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 29 pont
124-128. Gábor Sámuel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 29 pont
124-128. Hegedűs Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 29 pont
124-128. Kis 761 László (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 29 pont
124-128. Módos András (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 29 pont
129-132. Hajnalka Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 28 pont
129-132. Hanzséros Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont
129-132. Salamon Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont
129-132. Szücs András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont
133-135. Beregszászi Máté (Budapest, Szent István Gimn.) 27 pont
133-135. Drüszler Anikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 27 pont
133-135. Kovács 532 Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
136. Gabler Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 26 pont
137. Maróti László (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 25 pont
138-142. Aibester Dóra (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 24 pont
138-142. Borbély Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont
138-142. Szabados Katalin (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 24 pont
138-142. Töreki 123 Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 24 pont
138-142. Urbán György (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 24 pont
143-146. Csiszer Ildikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 23 pont
143-146. Király Attila (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 23 pont
143-146. Makray Bálint (Budapest, Szent István Gimn.) 23 pont
143-146. Retteghy Orsolya (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont
147-149. Forreiter Andrea (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 22 pont
147-149. Neudold Soma (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 22 pont
147-149. Vági Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 22 pont
150. Balogh 213 József (Ukrajna, Kaszony, Kaszonyi Középiskola) 21 pont
151-152. Köves Eszter (Budapest, Németh László Gimn.) 20 pont
151-152. Zákány Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont


Pontot szerzett még:

153. Éliás Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 19 pont
154-155. Korai Szabolcs (Budapest, Veres Péter Gimn.) 18 pont
154-155. Miklós Katalin (Budapest, Veres Péter Gimn.) 18 pont
156-159. Hangai Attila (Budapest, Szent István Gimn.) 17 pont
156-159. Nagy András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 17 pont
156-159. Ökrös András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont
156-159. Varga 187 István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont
160-161. Nagy Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 16 pont
160-161. Nyul Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 16 pont
162-166. Andrásik Miklós (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont
162-166. Földi Flóra (Budapest, Németh László Gimn.) 15 pont
162-166. Gábor István (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 15 pont
162-166. Gyurity Igor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont
162-166. Pomázi Krisztina (Budapest, Árpád Gimn.) 15 pont
167-170. Barsi Mária (Tata, Eötvös József Gimn.) 14 pont
167-170. Fülöp 387 István (Budapest, Piarista Gimn.) 14 pont
167-170. Oláh Zoltán (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 14 pont
167-170. Rauscher Anna (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 14 pont
171-175. Fehér-Polgár Pál (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont
171-175. Füle Orsolya (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont
171-175. Klár Tamás (Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola) 13 pont
171-175. Rácz Balázs (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 13 pont
171-175. Szentgyörgyi Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
176-181. Bartók András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont
176-181. Blága Szabolcs (Budapest, Szent István Gimn.) 12 pont
176-181. Dunai Ágnes (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont
176-181. Pintér Balázs (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 12 pont
176-181. Szabados Edit (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont
176-181. Vincze Nándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 12 pont
182-185. Bagdi Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont
182-185. Martonosi Ádám (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 11 pont
182-185. Penha Felizardo Renáta (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 11 pont
182-185. Valent Róbert (Monor, József Attila Gimnázium) 11 pont
186-189. Fehér Mátyás (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont
186-189. Pluhár Gabriella (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 10 pont
186-189. Sőrés Ferenc (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont
186-189. Zsíros Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 10 pont
190-202. Balog Boglárka (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont
190-202. Bokor Mihály (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
190-202. Budai Dénes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont
190-202. Farkas Norbert (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont
190-202. Fehér Gábor (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 9 pont
190-202. Fülei Balázs (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 9 pont
190-202. Grezsa Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 9 pont
190-202. Károly Zoltán (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 9 pont
190-202. Pálinkás Zoltán (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 9 pont
190-202. Petrovszki Judit (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 9 pont
190-202. Szabó 928 Hajnalka (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 9 pont
190-202. Tóth 141 Benedek (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont
190-202. Vajda István (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 9 pont
203-209. Csiki Tamás (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 8 pont
203-209. Derts Zsófia (Budapest, Szent István Gimn.) 8 pont
203-209. Herczeg Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont
203-209. Kovács Imre Gergely (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 8 pont
203-209. Nagy Ádám (Budapest, Németh László Gimn.) 8 pont
203-209. Pálóczy Gábor (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont
203-209. Winter Zsolt (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont
210-222. Antal 100 Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont
210-222. Bartakovics Zoltán (Budapest, BME Nemzetközi Gimnázium) 7 pont
210-222. Faragó Anikó (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont
210-222. Gálosfai Krisztina (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont
210-222. Jurácsik Nikolett (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont
210-222. Kovács 127 László (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 7 pont
210-222. Kugyela Tamás Dávid (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 7 pont
210-222. Mihics Anna (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 7 pont
210-222. Nagy 257 Balázs (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont
210-222. Petrányi 113 Orsolya (Monor, József Attila Gimnázium) 7 pont
210-222. Szikszai Csaba (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 7 pont
210-222. Vörös Gergő (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont
210-222. Wenzel Tamás (Budapest, Németh László Gimn.) 7 pont
223-230. Bernhardt János (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 6 pont
223-230. Gál András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont
223-230. Hetyei Lilla (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont
223-230. Juhász 110 Anikó (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 6 pont
223-230. Kadlecsik Zoltán (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 6 pont
223-230. Kováts Bence (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 6 pont
223-230. Pászthy Edina (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 6 pont
223-230. Szász Barna (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 pont
231-240. Ecsédi László (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 5 pont
231-240. Fazekas Enikő (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
231-240. Gaál Edit (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 5 pont
231-240. Gergely Viktor (Budapest, Árpád Gimn.) 5 pont
231-240. Huszkó Ildikó (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 5 pont
231-240. Nagy 783 Miklós (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 5 pont
231-240. Szántai István (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 5 pont
231-240. Tulogdi Áron (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
231-240. Vág András (Budapest, Árpád Gimn.) 5 pont
231-240. Varga 236 Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
241-247. Buday Bence (Szekszárd, Garay János Gimn.) 4 pont
241-247. Kálcsev Cintia (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 4 pont
241-247. Pál Bese (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont
241-247. Perini Alpár Ferenc (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 4 pont
241-247. Szőke Csongor (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 4 pont
241-247. Varga Veronika (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont
241-247. Virasztó Zsolt (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
248-256. Blága Lilla (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
248-256. Ferzsigán A. Gergő (Isaszeg, Számítástechnikai és Informatikai Szakközépiskola) 3 pont
248-256. Igaz István (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
248-256. Kopányi Dávid (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 3 pont
248-256. Nagy 333 Orsolya (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 3 pont
248-256. Szabó Péter (Budapest, Árpád Gimn.) 3 pont
248-256. Szemerey Gergely (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 3 pont
248-256. Tóth 103 Dávid (Tata, Eötvös József Gimn.) 3 pont
248-256. Tóth Gergely (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 3 pont
257-260. Keszler Anita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont
257-260. Kubicsek Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
257-260. Rátky Gábor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 2 pont
257-260. Tomsits András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont
261-269. Bacsó Tamás (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki.) 1 pont
261-269. Erdős Dóra (Budapest, Árpád Gimn.) 1 pont
261-269. Fancsali Dániel (Pécs, Magyar-német Nyelvű Iskolaközpont) 1 pont
261-269. Kaposi Benedek (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 1 pont
261-269. Korompai Zoltán (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 1 pont
261-269. Lengyel Adrienn (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 1 pont
261-269. Lovay Miklós (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont
261-269. Major Barbara (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 1 pont
261-269. Németh Bálint (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 1 pont


0 pontja van 8 versenyzőnek.