Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A B-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

11. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 241 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

1. Somogyi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 231 pont

2. Hargitai Gábor (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 224 pont

3. Balogh 541 János (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 223 pont

4. Tóth 370 Ágnes (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 220 pont

5. Pallos Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 217 pont

6. Kőrizs András (Budapest, Veres Péter Gimn.) 213 pont

7. Boros Vazul (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 212 pont

8. Szalay Zsófia (Budapest, Szent István Gimn.) 206 pont

9. Jesch Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 197 pont

10. Soproni Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 195 pont


Dicséretben részesült:

11. Horváth Illés (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 191 pont
12-13. Reiss Attila (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 189 pont
12-13. Sásdy Gabriella (Szentendre, Ferences Gimn.) 189 pont
14. Zavarkó Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 187 pont
15. Csáky Attila (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 184 pont
16. Ta Vinh Thong (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 178 pont
17. Dömötör Csilla (Győr, Révai Miklós Gimn.) 177 pont
18-19. Béky Bence (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 171 pont
18-19. Nagy 469 Ambrus (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 171 pont
20. Antal Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 162 pont
21. Siroki László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 153 pont
22-23. Takács Gergő (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 152 pont
22-23. Tran Thanh Long (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 152 pont
24. Dénes Ferenc (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 151 pont
25. Marton József (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 144 pont
26. Tóth János (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 142 pont
27. Hamar Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 139 pont
28. Kevei Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 132 pont
29. Baur Eszter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 129 pont
30. Major Gergely (Tata, Eötvös József Gimn.) 126 pont
31. Szebenyi Zoltán (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 124 pont
32. Csötönyi Nóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 109 pont
33. Zsbán Ambrus (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 108 pont
34. Ábel Dániel (Budapest, Németh László Gimn.) 105 pont
35. Klacso János (Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 93 pont
36. Váradi Vajk (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 92 pont
37. Kerékfy Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 91 pont
38-40. Bálint Vilmos (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 90 pont
38-40. Raikovich Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 90 pont
38-40. Spanczér Ilona (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 90 pont
41. Kádas Attila (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 89 pont
42-43. Beke Krisztina (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 88 pont
42-43. Morvai Krisztina (Budapest, Szent István Gimn.) 88 pont
44. Koreck Ferenc (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 87 pont
45. Kucsara Péter (Békéscsaba, Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium) 86 pont
46. Szirmay Márta (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 81 pont
47. Csordás Hunor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 79 pont
48. Farkas 327 Dóra (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 77 pont
49. Tardos Attila (Budapest, Németh László Gimn.) 74 pont
50. Zsurkó Mátyás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 72 pont
51-52. Asztalos Gyula (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 68 pont
51-52. Fűrész Gábor (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 68 pont
53-54. Tolvaj Nóra (Budapest, Árpád Gimn.) 67 pont
53-54. Zakar István (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 67 pont
55. Sipos Szabó Eszter (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 66 pont
56-57. Kádár Cecília (Szekszárd, Garay János Gimn.) 65 pont
56-57. Kovács 721 Péter (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 65 pont
58. Boróczki Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 63 pont
59. Szabó 127 Andrea (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 62 pont
60-61. Barta 679 Zsolt (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 61 pont
60-61. Mult Attila (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 61 pont
62. Pajna Gabriella (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 59 pont
63. Siska Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 57 pont
64-65. Róna Péter (Tata, Eötvös József Gimn.) 56 pont
64-65. Szintai Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 56 pont
66. Bartha 321 Ágnes (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 55 pont
67. Farkas Viktor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 54 pont
68. Iberpaker Péter (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 50 pont


Következik:

69. Balog Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 49 pont
70-71. Iván Szilárd (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 44 pont
70-71. Kriesch Tamás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 44 pont
72. Molnár 354 Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 43 pont
73. Molnár 475 Viktor (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 42 pont
74. Czeininger Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 41 pont
75. Völgyi Krisztina (Szekszárd, Garay János Gimn.) 40 pont
76-78. Gyökeres Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 39 pont
76-78. Hercegh Attila (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 39 pont
76-78. Pernek Ákos (Budapest, Szent István Gimn.) 39 pont
79-83. Béla Szilvia (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 38 pont
79-83. Farkas Melinda (Budapest, Veres Péter Gimn.) 38 pont
79-83. Keszi-Petik János (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 38 pont
79-83. Kőrösi Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 38 pont
79-83. Martinovicï Boris (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 38 pont
84-85. Regula Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 37 pont
84-85. Várnai Tímea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 37 pont
86-87. Berta Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 36 pont
86-87. Németh 666 Norbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 36 pont
88. Izsák Andrea (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 pont
89-91. Farkas Máté (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 33 pont
89-91. Hornung András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 33 pont
89-91. Kiss Gergely Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont
92-94. Ócsai Katalin (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 32 pont
92-94. Seleljo Erzsébet (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 32 pont
92-94. Szebelédi Csaba (Budapest, Szent István Gimn.) 32 pont
95. Czakó Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 31 pont
96-97. Vadai Zsolt (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 30 pont
96-97. Vasas Éva Zsuzsanna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 30 pont
98-99. Pilissy György (Budapest, Árpád Gimn.) 29 pont
98-99. Szilágyi Örs (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 29 pont
100-101. Varga 846 Petra (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 28 pont
100-101. Zoltán Illés (Budapest, Szent István Gimn.) 28 pont
102. Varga Viktória (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 27 pont
103-104. Asztalos Márk (Budapest, Piarista Gimn.) 26 pont
103-104. Szántó Hajnalka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 26 pont
105-106. Komlós Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 25 pont
105-106. Szente Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 25 pont
107-112. Kókai Zsuzsanna Luca (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 24 pont
107-112. Madár Ivett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 24 pont
107-112. Makk Péter (Budapest, Veres Péter Gimn.) 24 pont
107-112. Snell Péter (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 24 pont
107-112. Tóth Rudolf (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont
107-112. Varga Gábor (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 24 pont
113-115. Kecskés Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 23 pont
113-115. Kertész Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 23 pont
113-115. Tímár Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont
116-120. Bertus-Barcza Tímea (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 22 pont
116-120. Csányi Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 22 pont
116-120. Horváth Szabolcs (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 22 pont
116-120. Vukov Katalin (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 22 pont
116-120. Weidlich Dávid (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 22 pont
121-122. Lestyán Gyula (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont
121-122. Zséger Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont
123-130. Bede Viktória (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 20 pont
123-130. Bein Márton (Budapest, Árpád Gimn.) 20 pont
123-130. Devecsery Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont
123-130. Leicht Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 20 pont
123-130. Pszota Zsolt (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 20 pont
123-130. Szabó 406 Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
123-130. Terjéki László Dénes (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 20 pont
123-130. Zámbó Virág (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 20 pont


Pontot szerzett még:


131-132. Hochrein Gábor (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 19 pont
131-132. Stogicza Ákos (Budapest, Veres Péter Gimn.) 19 pont
133-137. Danyi Antal (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 18 pont
133-137. Koltay Szabolcs (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 18 pont
133-137. Pieczka Ildikó (Monor, József Attila Gimnázium) 18 pont
133-137. Sára Péter (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 18 pont
133-137. Varga Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 18 pont
138-139. Sándorfi Erika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 17 pont
138-139. Vígh Róbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
140-145. Juhász Bálint (Szentendre, Ferences Gimn.) 16 pont
140-145. Kórus Gergely (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 16 pont
140-145. Laufer Imre (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 16 pont
140-145. Nagy 701 Mária (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 16 pont
140-145. Taksonyi Rita (Szekszárd, Garay János Gimn.) 16 pont
140-145. Varga 988 Szabolcs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 16 pont
146-149. Burzuk Dániel (Budapest, Szent István Gimn.) 15 pont
146-149. Fábián Zsuzsa (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont
146-149. Hetesi Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 15 pont
146-149. Márton Eszter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 15 pont
150-153. Buza Krisztián Antal (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont
150-153. Embersics László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 14 pont
150-153. Faltay György (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont
150-153. Tibold Petra (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont
154. Fási Erika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 13 pont
155-163. Agócs Angéla (Szekszárd, Garay János Gimn.) 12 pont
155-163. Alvarez Olga (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 12 pont
155-163. Balogh 225 Gabriella (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 12 pont
155-163. Cseke Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 12 pont
155-163. Fehér Emese (Heves, Eötvös József Középiskola) 12 pont
155-163. Keresztes Bence (Budapest, Veres Péter Gimn.) 12 pont
155-163. Pintér Ferenc (Budapest, Szent István Gimn.) 12 pont
155-163. Porcs-Makkay Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
155-163. Tajti András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 12 pont
164-169. Jónás Ivett (Szekszárd, Garay János Gimn.) 11 pont
164-169. Potsa Péter (Budapest, Németh László Gimn.) 11 pont
164-169. Sáfár Orsolya (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 11 pont
164-169. Somlai Ágnes (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 11 pont
164-169. Vajk Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont
164-169. Várnai Csilla (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont
170-174. Avramucz György (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
170-174. Buthi Irma (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 10 pont
170-174. Fejes Csilla (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
170-174. Nyolczas Viktor (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 10 pont
170-174. Szabó 314 Zsolt (Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 10 pont
175-181. Antal 193 Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 9 pont
175-181. Dzsubák Edina (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 9 pont
175-181. Guta Balázs (Debrecen, Ady Endre Gimnázium) 9 pont
175-181. Holicska Ádám (Budapest, Veres Péter Gimn.) 9 pont
175-181. László Katalin (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 9 pont
175-181. Mátrai Nóra (Szekszárd, Garay János Gimn.) 9 pont
175-181. Schmidt Nikolett (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont
182-191. Botka Bea (Budapest, Veres Péter Gimn.) 8 pont
182-191. Fischer Noémi (Budapest, Árpád Gimn.) 8 pont
182-191. Gémes Norbert (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 8 pont
182-191. Hernádi Zsuzsanna (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 8 pont
182-191. Homoki Zsolt (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 8 pont
182-191. Nagy Gábor Lajos (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 8 pont
182-191. Nándori Norbert (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 8 pont
182-191. Rabb Gergely (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 8 pont
182-191. Simon András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 8 pont
182-191. Tömpe Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 8 pont
192-202. Földesi Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont
192-202. Gaál Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont
192-202. Juhász Gábor (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 7 pont
192-202. Lucza Viktor (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 7 pont
192-202. Monyók Csaba (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 7 pont
192-202. Németh 999 Antal (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 7 pont
192-202. Novák Gábor (Szeged, Eötvös József Gimnázium) 7 pont
192-202. Olgyay Margit (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 7 pont
192-202. Papp 249 Diána (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 7 pont
192-202. Takáts Marcella (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 7 pont
192-202. Tóth 374 Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont
203-219. Aczél Márton (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont
203-219. Bodnár Barbara (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
203-219. Burai Csilla (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont
203-219. Csepregi Ákos (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 6 pont
203-219. Csomay Zita (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont
203-219. Csonga Zoltán (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 6 pont
203-219. Erdélyi Dániel (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 6 pont
203-219. Imre Tamás (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 6 pont
203-219. Kosztka Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont
203-219. Körmendi Gyöngyi (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 6 pont
203-219. Nagy 725 János (Eger, Dobó István Gimnázium) 6 pont
203-219. Szabó 413 András (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 6 pont
203-219. Szabó 131 Edina (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont
203-219. Szalai Bence (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 6 pont
203-219. Terlaky András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 6 pont
203-219. Tóth Adrienn (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 6 pont
203-219. Unger Szabolcs (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
220-223. Biczó Béla (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 5 pont
220-223. Kocsány Gábor (Monor, József Attila Gimnázium) 5 pont
220-223. Kovács Anikó (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont
220-223. Tóth Mihály (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 5 pont
224-234. Apáthy Borbála (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
224-234. Bács Boglárka (Szekszárd, Garay János Gimn.) 4 pont
224-234. Bakó Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 4 pont
224-234. Bíró Balázs (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 4 pont
224-234. Geszler Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont
224-234. Horváth 119 Beáta (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 4 pont
224-234. Karcagi Eszter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 4 pont
224-234. Keményfi Imre (Szentendre, Ferences Gimn.) 4 pont
224-234. Macsicska Dávid (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 4 pont
224-234. Nagy Gábor (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 4 pont
224-234. Nagy 279 Mónika (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 4 pont
235-254. Bagi László (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 3 pont
235-254. Balla 666 Péter (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
235-254. Balogh Zoltán (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
235-254. Barka Zsolt (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 3 pont
235-254. Dörnyei Renáta (Szekszárd, Garay János Gimn.) 3 pont
235-254. Drozdy Árpád (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 3 pont
235-254. Kecskeméthy Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
235-254. Magyari László (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 3 pont
235-254. Mészöly Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 3 pont
235-254. Németh Gábor (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 3 pont
235-254. Oros Eszter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 3 pont
235-254. Pálinkás Imre Gergő (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
235-254. Palkó István (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
235-254. Papp György (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 3 pont
235-254. Propszt Roland (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
235-254. Rezső András (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 3 pont
235-254. Sebők Judit (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 3 pont
235-254. Szőnyi Gergő (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 3 pont
235-254. Tankó Tamás (Budapest, Petőfi Sándor Gimnázium) 3 pont
235-254. Tátrai Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
255-268. Balogh Ádám (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 2 pont
255-268. Gottlasz Valér (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont
255-268. Hosznyák András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont
255-268. Kesztha Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 2 pont
255-268. Koncsik Anita (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 2 pont
255-268. Nagy 218 Norbert (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 2 pont
255-268. Neumajer Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont
255-268. Pálinkás Endre (Budapest, Árpád Gimn.) 2 pont
255-268. Surányi Gergő (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont
255-268. Szakál Péter (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 2 pont
255-268. Temesvári Attila (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 2 pont
255-268. Tóth 512 Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont
255-268. Varga Lajos (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont
255-268. Véber Andrea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont
269-278. Berki Ádám (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 1 pont
269-278. Bodor Laura (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont
269-278. Csiki Péter (Szentendre, Ferences Gimn.) 1 pont
269-278. Laczi József (Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 1 pont
269-278. Márki Éva (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 1 pont
269-278. Mészáros Zoltán (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 1 pont
269-278. Somfai Mátyás (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 1 pont
269-278. Sticker Nóra (Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola) 1 pont
269-278. Szabó Orsolya (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 1 pont
269-278. Török Balázs (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 1 pont


0 pontja van 6 versenyzőnek.