Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A C-jelű matematika gyakorlatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

1-10. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 225 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

1. Birkner Tamás 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 221 pont

2. Nyul Balázs 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 219 pont

3. Nagy 359 Gábor 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 218 pont

4. Sándor Nóra 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 217 pont

5. Ruppert László 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 212 pont

6-7. Bérces Péter 10. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 204 pont

6-7. Szilágyi Zoltán 10. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 204 pont

8. Bartolits Dániel 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 203 pont

9. Sándor Ágnes 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 202 pont

10-11. Fehér Ádám 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 201 pont

10-11. Medvey Ádám 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 201 pont


Dicséretben részesült:

12. Révész Dániel 10. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 198 pont
13. Komáromi István 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 196 pont
14-16. Baráth Géza 10. o. (Pápa, Türr István Gimn.) 194 pont
14-16. Oltványi Gábor 9. o. (Szeged, Dugonics András Piarista Gimn.) 194 pont
14-16. Sipka Bálint 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 194 pont
17. Nikházy Orsolya 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 192 pont
18. Szilágyi Péter 9. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 190 pont
19-20. Sali András 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 188 pont
19-20. Simon Balázs 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 188 pont
21-23. Rendes Gábor 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 185 pont
21-23. Vaskó Renáta 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 185 pont
21-23. Világi Dávid 10. o. (Győr, Győri Evangélikus Iskolaközpont és Óvoda) 185 pont
24-25. Karches Tamás 10. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 184 pont
24-25. Simon 111 Attila 10. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 184 pont
26. Gyenese Péter 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 182 pont
27. Lang Péter 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 181 pont
28. Metzing András 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 180 pont
29. Salát Máté 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 179 pont
30. Szabó 318 Dávid 9. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 178 pont
31. Csapó Tamás 10. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 177 pont
32-35. Nemeskéri Tamás 10. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 176 pont
32-35. Pinczehelyi Tamás 10. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 176 pont
32-35. Sevecsek Zsuzsanna 10. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 176 pont
32-35. Szűcs Mónika 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 176 pont
36. Márton Zsuzsanna 10. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 175 pont
37-38. Matyuska Ferenc 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 174 pont
37-38. Nándori Péter 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 174 pont
39-40. Rácz Miklós 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 173 pont
39-40. Szabó 175 Botond 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 173 pont
41. Sali Dániel 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 171 pont
42-43. Rückert Péter 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 170 pont
42-43. Sipos Kinga 10. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 170 pont
44. Szalay Gergely 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 169 pont
45-46. Hajdú Huba 10. o. (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 166 pont
45-46. Szabó-Bálint Zoltán 10. o. (Szombathely, Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola) 166 pont
47. Vass Márton 8. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 163 pont
48. Oláh Zsolt 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 160 pont
49-50. Krivosija Zoltán 10. o. (Kiskunhalas, II. Rákóczi Ferenc Mezőgazdasági, Közgazdasági és Informatikai Szki.) 158 pont
49-50. Regős Gábor 8. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 158 pont
51. Besenyei Balázs 10. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 156 pont
52. Tölgyesi Csaba 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 155 pont
53. Ollár Mariann 9. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 154 pont
54-56. Békefi Edina 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 153 pont
54-56. Kórus Péter 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 153 pont
54-56. Wettl Márta 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 153 pont
57. Németh 864 Márk 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 152 pont
58. Sántha Katalin 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 150 pont
59. Sáfár Simon 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 149 pont
60-61. Sipos Gábor 10. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 147 pont
60-61. Tar Orsolya 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 147 pont
62. Vincze Nándor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 145 pont
63-64. Lengyel Tímea 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 142 pont
63-64. Márton Szabolcs 10. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 142 pont
65-66. Kincses Lilla 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 139 pont
65-66. Kordás Tímea Beáta 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 139 pont
67. Márton Noémi Petra 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 138 pont
68. Molnár 999 László 10. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 136 pont
69-70. Horváth 713 Brigitta 8. o. (Tapolca, Bárdos Lajos Általános Iskola) 135 pont
69-70. Papp Gábor 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 135 pont
71-73. Balogh Viktor 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 134 pont
71-73. Kiss Attila 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 134 pont
71-73. Tuska Gábor 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 134 pont
74. Bokor Mihály 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 133 pont
75-76. Katona András 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 132 pont
75-76. Szabó 954 Balázs 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 132 pont
77-79. Borbás Péter 9. o. (Szeged, Dugonics András Piarista Gimn.) 129 pont
77-79. Homoki Kata 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 129 pont
77-79. Hudáky Zsuzsanna 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 129 pont
80. Balán Gábor 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 127 pont
81. Penha Felizardo Renáta 10. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 126 pont
82-83. Komáromy Dávid 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 125 pont
82-83. Reiss Tibor 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 125 pont
84-85. Gáspár Orsolya 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 124 pont
84-85. Török Sándor Miklós 10. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 124 pont
86-89. Antal László 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 123 pont
86-89. Fülöp Anita 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 123 pont
86-89. Lakatos Szilvia 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 123 pont
86-89. Szücs András 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 123 pont
90-91. Béky Zsófia 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 122 pont
90-91. Megyesi Balázs 9. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 122 pont
92. Beringer Dorottya 8. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 121 pont


Következik:

93-94. Ferenci Tamás 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 119 pont
93-94. Kovács 727 Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 119 pont
95-96. Grósz Krisztina 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 118 pont
95-96. Sarkadi Csaba 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 118 pont
97. Petrás Attila 10. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 117 pont
98-102. Bartakovics Zoltán 10. o. (Budapest, BME Nemzetközi Gimnázium) 116 pont
98-102. Hegyi Gábor 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 116 pont
98-102. Horváth 164 András 9. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 116 pont
98-102. Nemes Katalin 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 116 pont
98-102. Varga Márta 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 116 pont
103-105. Ásványi Vera 8. o. (Ajka, Eötvös Loránd Általános Iskola) 115 pont
103-105. Magony Krisztina 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 115 pont
103-105. Oroszi Gyöngyi 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 115 pont
106-107. Breitenstein Csaba 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 114 pont
106-107. Makai Andrea 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 114 pont
108. Raikovich Márton 8. o. (Budapest, Lázár Vilmos Általános Iskola) 113 pont
109. Padányi Balázs 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 112 pont
110. Bánfi László 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 111 pont
111. Rátkai András 8. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 110 pont
112-115. Boros Gergő 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 109 pont
112-115. Dőry Zsófia 8. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 109 pont
112-115. Gyovai Krisztina 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 109 pont
112-115. Hotzi Bernadette 7. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 109 pont
116-117. Dombai Balázs 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 108 pont
116-117. Lux András 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 108 pont
118. Sápi Csilla 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 107 pont
119-123. Herczeg Lynda 10. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 106 pont
119-123. Kis 761 László 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 106 pont
119-123. Szőke Edina 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 106 pont
119-123. Udvari Balázs 7. o. (Baja, III. Béla Gimn.) 106 pont
119-123. Varga Réka 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 106 pont
124-125. Salgó László 9. o. (Szeged, Dugonics András Piarista Gimn.) 105 pont
124-125. Szalontay Lukács 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 105 pont
126-127. Illés Balázs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 104 pont
126-127. Koncsek Sándor 10. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 104 pont
128-129. Éliás Gergely 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 103 pont
128-129. Elter Csaba 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 103 pont
130-132. Dombi Nóra 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 102 pont
130-132. Németh Bertalan 8. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 102 pont
130-132. Török Zoltán Bálint 9. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 102 pont
133. Német Balázs 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 101 pont
134-136. Baku György 8. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 100 pont
134-136. Gál András 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 100 pont
134-136. Sipőcz Éva 10. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 100 pont
137-140. Bednay Dezső 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 98 pont
137-140. Caimacan Dávid 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 98 pont
137-140. Micskó Anna 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 98 pont
137-140. Novák Zsófia 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 98 pont
141-142. Belles Gellért 10. o. (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 97 pont
141-142. Illés Balázs 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 97 pont
143. Sipőcz Eszter 9. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 96 pont
144. Csige Tamás 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 95 pont
145-146. Karlik Zsuzsanna 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 94 pont
145-146. Szabó Kinga 10. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 94 pont
147-149. Bíró Zoltán 10. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 93 pont
147-149. Mándy Péter 10. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 93 pont
147-149. Sümegi Edina 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 93 pont
150-154. Csekő Anna 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 92 pont
150-154. Gőbölös Márton 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 92 pont
150-154. Király Csaba 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 92 pont
150-154. Németh Bálint 10. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 92 pont
150-154. Szabó 989 Zoltán 10. o. (Tapolca, Batsányi János Gimn. és Postaforgalmi Szki.) 92 pont
155. Nagy 985 Tamás 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 91 pont
156-158. Fehér Borbála 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 90 pont
156-158. Mukli Péter 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 90 pont
156-158. Vehovszky Balázs 10. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 90 pont
159-161. Kutasi Dávid 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 89 pont
159-161. Piczil Balázs 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 89 pont
159-161. Szrnka Éva 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 89 pont
162-163. Schnek Gergely 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 87 pont
162-163. Vértesy Éva 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 87 pont
164-166. Benyó Edina 9. o. (Vác, Madách Imre Gimn.) 86 pont
164-166. Kiss-Dózsai Ákos 9. o. (Budapest, Osztrák Gimnázium) 86 pont
164-166. Klár Tímea 8. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 86 pont
167. Max György 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 85 pont
168. Csizmazia Eszter 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 83 pont
169-171. Kárpáti Péter 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 82 pont
169-171. Kormos Attila 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 82 pont
169-171. Szirom Zoltán 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 82 pont
172-174. Bedő Anett 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 81 pont
172-174. Simon Péter 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 81 pont
172-174. Turi Bernadett 7. o. (Budaörs, I. sz. Általános Iskola) 81 pont
175-178. Korai Szabolcs 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 80 pont
175-178. Turi Adrienn 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 80 pont
175-178. Uzonyi Béla 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 80 pont
175-178. Vincze Tünde 10. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 80 pont
179. Kocsis Szilveszter 8. o. (Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola) 79 pont
180-182. Fehér Zoltán 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 78 pont
180-182. Földényi Miklós 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 78 pont
180-182. Nagy Ildikó 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 78 pont
183-184. Dezső Dóra 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 77 pont
183-184. Szabados Katalin 10. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 77 pont
185. Szádvári Gábor 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 76 pont
186-192. Biri Bernadett 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 75 pont
186-192. Csizmadia Péter 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 75 pont
186-192. Füle Orsolya 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 75 pont
186-192. György András 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 75 pont
186-192. Horváth 169 Viktória 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 75 pont
186-192. Mayer 17 Péter 9. o. (Szeged, Dugonics András Piarista Gimn.) 75 pont
186-192. Tassy Gergely 8. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 75 pont
193-196. Blasko Ján 10. o. (Budapest, Szlovák Gimnázium) 74 pont
193-196. Orosz 623 Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 74 pont
193-196. Sziklási Béla 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 74 pont
193-196. Urbán György 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 74 pont
197-198. Tollner Dávid 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 73 pont
197-198. Zsigmond Anna 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 73 pont
199. Magyar Attila 9. o. (Kistelek, Árpád Fejedelem Gimnázium, Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégium) 72 pont


Pontot szerzett még:


200-203. Horváth 888 Csaba 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 71 pont
200-203. Makó Imre 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 71 pont
200-203. Soós Gábor 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 71 pont
200-203. Törzsök Gyula 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 71 pont
204-209. Fábián Máté 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 70 pont
204-209. Hóbor Fruzsina 10. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 70 pont
204-209. Ozsváth Berta 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 70 pont
204-209. Szemán Éva 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 70 pont
204-209. Varga 666 Bálint 9. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 70 pont
204-209. Vörös Gergő 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 70 pont
210-212. Bácsi Ádám 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 69 pont
210-212. Lengyel Krisztina 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 69 pont
210-212. Virág Éva 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 69 pont
213-214. Nagy András 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 68 pont
213-214. Rábai Orsolya 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 68 pont
215-218. Fejes Lívia 9. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 67 pont
215-218. Klár Tamás 10. o. (Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola) 67 pont
215-218. Kollár Edina 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 67 pont
215-218. Wacha András Ferenc 10. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 67 pont
219-220. Darányi Dóra 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 66 pont
219-220. Pászthy Edina 10. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 66 pont
221. Kulcsár Katalin 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 65 pont
222-223. Aspirán Katalin 8. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 64 pont
222-223. Bódi Balázs 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 64 pont
224-225. Mátis Gábor 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 63 pont
224-225. Szabó 910 Tamás 8. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 63 pont
226-229. Bárkai János 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 62 pont
226-229. Borgátai Diána 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 62 pont
226-229. Rauscher Anna 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 62 pont
226-229. Terjék Tekla Ildikó 9. o. (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium) 62 pont
230-232. Barcza Krisztina 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 61 pont
230-232. Fehér Gábor 10. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 61 pont
230-232. Kövecses Dóra 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 61 pont
233-237. Horváth Zsolt 8. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 60 pont
233-237. Kriván Eszter 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 60 pont
233-237. Nagy 813 Dorottya 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 60 pont
233-237. Oláh 182 Gábor 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 60 pont
233-237. Vakulya Gergely 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 60 pont
238-242. Geiger Adél 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 59 pont
238-242. Kemenes Klaudia 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 59 pont
238-242. Pohankovics András 10. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 59 pont
238-242. Strobl Hajnalka 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 59 pont
238-242. Urbán Andrea 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 59 pont
243-245. Peskó Gergely 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 58 pont
243-245. Tóth Gergely 10. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 58 pont
243-245. Wohner Ágnes 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 58 pont
246-250. Balogh 213 József 10. o. (Ukrajna, Kaszony, Kaszonyi Középiskola) 57 pont
246-250. Baranyai Tamás 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 57 pont
246-250. Bódi Gergely 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 57 pont
246-250. Nguyen Dinh Bao 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 57 pont
246-250. Wyszoczky Gábor 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 57 pont
251-256. Berényi Sándor 9. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 56 pont
251-256. Komáromy Dániel 10. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 56 pont
251-256. Kovács Attila 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 56 pont
251-256. Majkut Gergely 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 56 pont
251-256. Pluhár Gabriella 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 56 pont
251-256. Tófalvi Dóra 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 56 pont
257-258. Forreiter Andrea 10. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 55 pont
257-258. Juhász 110 Anikó 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 55 pont
259-265. Biró Szabolcs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 54 pont
259-265. Fancsali Dániel 10. o. (Pécs, Magyar-német Nyelvű Iskolaközpont) 54 pont
259-265. Harangozó Péter 9. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 54 pont
259-265. Kalocsai Ákos 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 54 pont
259-265. Makovi Kinga Réka 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 54 pont
259-265. Retteghy Orsolya 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 54 pont
259-265. Tatár Attila 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 54 pont
266-268. Fülöp Bálint 6. o. (Budapest, Virányos Általános Iskola) 53 pont
266-268. Vajda István 10. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 53 pont
266-268. Zákány Máté 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 53 pont
269. Andrásik Miklós 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 52 pont
270-272. Baráth Gellért 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 51 pont
270-272. Fülöp 387 István 10. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 51 pont
270-272. Kovács 630 Gergely 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 51 pont
273-278. Farkasinszki Katalin 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 50 pont
273-278. Gébert Judit 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 50 pont
273-278. Kovács 537 Gergely 9. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 50 pont
273-278. Lakatos Péter 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 50 pont
273-278. Novotny Tamás 9. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 50 pont
273-278. Vágó Pál 10. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 50 pont
279-280. Gonda Bence 9. o. (Szeged, Dugonics András Piarista Gimn.) 49 pont
279-280. Miklós Katalin 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 49 pont
281-284. Boros Benedek 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 48 pont
281-284. Márk Ágnes 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 48 pont
281-284. Márton Gergely 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 48 pont
281-284. Pálóczy Gábor 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 48 pont
285-287. Buza Ágnes Kinga 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 47 pont
285-287. Csúri Máté 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 47 pont
285-287. Gradsack Ákos 8. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 47 pont
288-292. Csonka Gábor 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 46 pont
288-292. Lukács Ádám 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 46 pont
288-292. Solecki Gergely 8. o. (Győr, Győri Evangélikus Iskolaközpont és Óvoda) 46 pont
288-292. Szűr Árpád 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 46 pont
288-292. Tóth András 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 46 pont
293-294. Baranyi Bernadett 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 45 pont
293-294. Borsódi Éva 10. o. (Baja, III. Béla Gimn.) 45 pont
295-298. Bényász Ákos 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 44 pont
295-298. Horváth Kornél 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 44 pont
295-298. Matolcsi Zsuzsanna 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 44 pont
295-298. Simon Gyöngyi 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 44 pont
299-304. Faragó Anikó 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 43 pont
299-304. Farkas Attila 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 43 pont
299-304. Pasztuhov Zsuzsa 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 43 pont
299-304. Salamon 999 Dániel 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 43 pont
299-304. Tasi Eszter 9. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 43 pont
299-304. Török Alexandra 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 43 pont
305-310. Csúzi Szilvia 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 42 pont
305-310. Oláh Zoltán 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 42 pont
305-310. Rácz Gergely 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 42 pont
305-310. Takács Balázs 10. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 42 pont
305-310. Tóth Kitti Zsuzsa 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 42 pont
305-310. Valent Róbert 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 42 pont
311-316. Barta Viktória 9. o. (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 41 pont
311-316. Csikós Tímea 8. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 41 pont
311-316. Fazekas Enikő 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 41 pont
311-316. Fülei Balázs 10. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 41 pont
311-316. Major Barbara 10. o. (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 41 pont
311-316. Verő Péter 9. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 41 pont
317-320. Herczeg Gábor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 40 pont
317-320. Horváth László 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 40 pont
317-320. Nagy Ákos 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 40 pont
317-320. Szobi Veronika 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 40 pont
321-328. Badó Bettina 8. o. (Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola) 39 pont
321-328. Dési Éva 7. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 39 pont
321-328. Hegyháti Máté 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 39 pont
321-328. Horváth Tamás 7. o. (Budapest, Városligeti Általános Iskola) 39 pont
321-328. Magyar Róbert 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 39 pont
321-328. Samu Dávid 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 39 pont
321-328. Szabó Veronika 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 39 pont
321-328. Sziber Éva 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 39 pont
329-339. Berczédi Balázs 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 38 pont
329-339. Buzás Péter 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 38 pont
329-339. Buzás Zoltán 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 38 pont
329-339. Gábor István 10. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 38 pont
329-339. Kaposi Benedek 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 38 pont
329-339. Kotek Péter 9. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 38 pont
329-339. Mráz Attila 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 38 pont
329-339. Simkó Kitti 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 38 pont
329-339. Szabó 929 Gábor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 38 pont
329-339. Szabó 905 Gergely 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 38 pont
329-339. Szakács Júlia 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 38 pont
340-346. Fajka Margit 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 37 pont
340-346. Horváth Viktória 8. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 37 pont
340-346. Jurácsik Nikolett 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 37 pont
340-346. Schlakker Eszter 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 37 pont
340-346. Szabó 598 Nóra 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 37 pont
340-346. Szűcs Botond 10. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 37 pont
340-346. Varga 236 Szabolcs 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 37 pont
347-352. Bogádi Ferenc 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 36 pont
347-352. Farkas Norbert 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 36 pont
347-352. Glant Petra 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 36 pont
347-352. Lapusnyik Dávid 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 36 pont
347-352. Tolnai 482 Gábor 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 36 pont
347-352. Zsámba Viktória 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 36 pont
353-356. Kéri Andrea 10. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 35 pont
353-356. Kovács 828 Gábor 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 35 pont
353-356. Lovay Miklós 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 35 pont
353-356. Sőrés Ferenc 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 35 pont
357-368. Agócs István 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont
357-368. Borbás Attila 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 34 pont
357-368. Dudás Eszter 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 34 pont
357-368. Farkas Tamás 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 34 pont
357-368. Girbicz Nikolett 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 34 pont
357-368. Kaposi Ambrus 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 34 pont
357-368. Keszi-Petik Anna 9. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 34 pont
357-368. Kovács 227 Dávid 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 34 pont
357-368. Kurucsó Zsolt 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 34 pont
357-368. Magyar 456 Balázs 9. o. (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 34 pont
357-368. Szentgyörgyi Zsófia 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 pont
357-368. Traub Alfréd 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 34 pont
369-372. Fazakas Bálint 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 33 pont
369-372. Kováts Bence 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 33 pont
369-372. Mihics Anna 10. o. (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 33 pont
369-372. Perneczky Miklós 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 33 pont
373-376. Kmecs Viktória 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 32 pont
373-376. Lakatos Kristóf 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 32 pont
373-376. Nagy Máté 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 32 pont
373-376. Szijártó András 8. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 32 pont
377-381. Borbély József 9. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 31 pont
377-381. Csordás Stefánia 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 31 pont
377-381. Fekete 85 Alex 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont
377-381. Huszár Zsófia 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 31 pont
377-381. Kelemen Szilvia 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 31 pont
382-386. Elek Csilla 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 30 pont
382-386. Pircs Karolina 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 30 pont
382-386. Sándor István 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 30 pont
382-386. Takács Ágnes 9. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 30 pont
382-386. Zimány Orsolya 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 30 pont
387-399. Abonyi Endre 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 29 pont
387-399. Ary Árpád 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 29 pont
387-399. Dömötör Erika 8. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 29 pont
387-399. Fehér-Polgár Pál 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 29 pont
387-399. Ignits Péter 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 29 pont
387-399. Kálcsev Cintia 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 29 pont
387-399. Molnár 428 Katalin 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 29 pont
387-399. Mórocz Eszter 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 29 pont
387-399. Ojtó Szabolcs 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 29 pont
387-399. Tomsits András 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont
387-399. Tóth 130 Anita 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 29 pont
387-399. Végh Alexandra 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 29 pont
387-399. Veress Eszter Abigél 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont
400-406. Farkas Gyöngyvér 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont
400-406. Lechner Ádám 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 28 pont
400-406. Marsai Viktor 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 28 pont
400-406. Merk Szabolcs 9. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 28 pont
400-406. Perkó Zoltán 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 28 pont
400-406. Sarusi Annamária 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 28 pont
400-406. Szűcs Ferenc 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 28 pont
407-414. Balogh Pál 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 27 pont
407-414. Gerő Zoltán 9. o. (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 27 pont
407-414. Gönczi Viktor 9. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 27 pont
407-414. Gulyás Marcell 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 27 pont
407-414. Nagy Bence 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
407-414. Somogyi Szilvia 8. o. (Tapolca, Bárdos Lajos Általános Iskola) 27 pont
407-414. Stroe Alex 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 27 pont
407-414. Szabados Edit 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 27 pont
415-420. Bartók András 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 26 pont
415-420. Béres Edit 8. o. (Nyíregyháza, Kazinczy Ferenc Általános Iskola) 26 pont
415-420. Horák András 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 26 pont
415-420. Kulcsár Adrián 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 26 pont
415-420. Lukucz Balázs 8. o. (Nyíregyháza, Móra Ferenc Általános Iskola) 26 pont
415-420. Zajdó Szabolcs 9. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 26 pont
421-431. Bagi Szilvia 10. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 25 pont
421-431. Börzsönyi Ferenc 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 25 pont
421-431. Csaba Katalin 10. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 25 pont
421-431. Ferenczi Dániel 10. o. (Budapest, Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium) 25 pont
421-431. Golodjuk Vita 9. o. (Marcali, Berzseny Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 25 pont
421-431. Izsóf Rita 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 25 pont
421-431. Lődör Péter 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 25 pont
421-431. Mák Fruzsina 9. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 25 pont
421-431. Makkos Veronika 9. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 25 pont
421-431. Martonosi Ádám 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 25 pont
421-431. Tunyogi Réka 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont
432-439. Ács Dorottya 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 24 pont
432-439. Ádám György 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont
432-439. G. Szabó Kálmán 9. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 24 pont
432-439. Kovács Imre Gergely 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 24 pont
432-439. Kürti Márta 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 24 pont
432-439. Mezei Imre 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 24 pont
432-439. Németh Balázs 7. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 24 pont
432-439. Szikszai Csaba 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 24 pont
440-451. Csapó Zoltán 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 23 pont
440-451. Katona András 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 23 pont
440-451. Kiss László Bence 10. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 23 pont
440-451. Kovács Balázs 9. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 23 pont
440-451. Nagy Ádám 9. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 23 pont
440-451. Naszádos Péter 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 23 pont
440-451. Perini Alpár Ferenc 10. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 23 pont
440-451. Pótó Márton 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 23 pont
440-451. Taraba Judit 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 23 pont
440-451. Tóth Ádám 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 23 pont
440-451. Ujhelyi Zoltán 9. o. (Vác, Madách Imre Gimn.) 23 pont
440-451. Wilder Ádám 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 23 pont
452-458. Agócs Ferenc 9. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 22 pont
452-458. Gémes György 6. o. (Szerencs, Bolyai János Általános Iskola) 22 pont
452-458. Kovács 127 László 10. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 22 pont
452-458. Péterffy Márton 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont
452-458. Pető Dávid 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 22 pont
452-458. Pusztaszeri Árpád 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont
452-458. Tátraházi Roland 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 22 pont
459-468. Aibester Dóra 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 21 pont
459-468. Bartha Marianna 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 21 pont
459-468. Bató Lilla 9. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 21 pont
459-468. Danyi Mátyás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 21 pont
459-468. Dunai Ágnes 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 21 pont
459-468. Erdei Katalin 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 21 pont
459-468. Hartyányi Orsolya 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 21 pont
459-468. Keszler Anita 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 21 pont
459-468. Micik Julianna 9. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 21 pont
459-468. Nagy 129 Linda 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 21 pont
469-485. Bartha Ferenc 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 20 pont
469-485. Bernáth Ákos 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont
469-485. Dán Lilla 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 20 pont
469-485. Erdőkövy Csilla 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
469-485. Fazekas 303 Endre 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 20 pont
469-485. Gyenge Ádám 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 20 pont
469-485. Jenei Zsigmond 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont
469-485. Juhász-Nagy Eszter 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 20 pont
469-485. Kawka Gábor 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 20 pont
469-485. Kocsis 007 Tamás 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 20 pont
469-485. Kovács 714 Emese 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 20 pont
469-485. Köves Eszter 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 20 pont
469-485. Mayer Ádám Tamás 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
469-485. Mészáros Apolka 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 20 pont
469-485. Nagy 284 Zsolt 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 20 pont
469-485. Petrovszki Judit 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 20 pont
469-485. Szitó Bernadett 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
486-492. Bodor Angéla 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 19 pont
486-492. Hajdú Zoltán 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 19 pont
486-492. Kótyuk Gergely 8. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 19 pont
486-492. Nagy Edina 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 19 pont
486-492. Nedeczky Zsolt 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 19 pont
486-492. Tercsigán A. Gergő 10. o. (Isaszeg, Számítástechnikai és Informatikai Szakközépiskola) 19 pont
486-492. Tóth Ajna 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 pont
493-505. Ambruzs Katalin 9. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 18 pont
493-505. Bátyi Tamás 9. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 18 pont
493-505. Bokor Péter 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 18 pont
493-505. Dömötör László 9. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 18 pont
493-505. Ecsédi László 10. o. (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 18 pont
493-505. Fónyad Tibor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 18 pont
493-505. Garasos Katalin 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 18 pont
493-505. Kirschenbaum Dániel 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 18 pont
493-505. Kozma Tamás 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 18 pont
493-505. Molnár Gábor 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 18 pont
493-505. Siklós Jácint 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 18 pont
493-505. Smelkó Rita 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 18 pont
493-505. Tóth Ádám 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont
506-517. Burger Anna 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 17 pont
506-517. Faragó Dávid 8. o. (Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola) 17 pont
506-517. Gaál Edit 9. o. (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 17 pont
506-517. Horváth Lajos 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
506-517. Kubicsek Tamás 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
506-517. Malata Erzsébet 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 17 pont
506-517. Munkácsi Noémi 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 17 pont
506-517. Murvai Emese 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 17 pont
506-517. Pálinkás Zoltán 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 17 pont
506-517. Rovni István 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 17 pont
506-517. Szabó 642 Máté 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
506-517. Szandi Gábor 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 17 pont
518-529. Bartha István 9. o. (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimn.) 16 pont
518-529. Csík Miklós 9. o. (Budapest, Irinyi János Környezetvédelmi Középiskola) 16 pont
518-529. Horváth 113 Zsuzsanna 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 16 pont
518-529. Igaz István 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 16 pont
518-529. Kopacz Erika 9. o. (Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium) 16 pont
518-529. Susánszki Péter 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 16 pont
518-529. Szabó Attila 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont
518-529. Szatmári 121 Szabina 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont
518-529. Szijártó Norbert 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 16 pont
518-529. Varga 363 Viola 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 16 pont
518-529. Weisz Gábor 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 16 pont
518-529. Zsuga Sándor 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 16 pont
530-543. Fazekas 400 József 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 15 pont
530-543. Fekete Zoltán 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 15 pont
530-543. Fóth Bálint 9. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 15 pont
530-543. Hubai Tamás 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont
530-543. Jancsó Mónika 10. o. (Budapest, Gervay Mihály Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola) 15 pont
530-543. Kaló József 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 15 pont
530-543. Láda Zsuzsanna 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 15 pont
530-543. Mácsár Norbert 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 15 pont
530-543. Maiczen Gábor 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont
530-543. Pintér Csilla 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont
530-543. Sárközy Péter 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 15 pont
530-543. Szőke 202 András 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 15 pont
530-543. Tóth-Szöllős Zita 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 15 pont
530-543. Turzán Anita 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont
544-563. Boda Renáta 10. o. (Siófok, Baross Gábor Szakmunkásképző és Szakközépiskola) 14 pont
544-563. Buday Bence 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 14 pont
544-563. Gerecs Bálint 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 14 pont
544-563. Hajós Katalin 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont
544-563. Kókai Mária Julianna 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 14 pont
544-563. Krokovay Emese 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont
544-563. Mészáros 656 Balázs 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont
544-563. Mizsei Réka 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 14 pont
544-563. Mondl Ágnes 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 14 pont
544-563. Nimmerfroh Katalin 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont
544-563. Pintér Sándor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 14 pont
544-563. Pozderka Péter 9. o. (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 14 pont
544-563. Rátky Gábor 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 14 pont
544-563. Rigó Máté 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 14 pont
544-563. Róza Balázs 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 14 pont
544-563. Simon Péter 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 14 pont
544-563. Szűcs Ádám 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont
544-563. Tóth 103 Dávid 10. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 14 pont
544-563. Tóth 424 Péter 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont
544-563. Wacha Orsolya 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont
564-587. Barazutti Áron 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 13 pont
564-587. Bitvai Zsolt 7. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 13 pont
564-587. Bonyár Attila 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont
564-587. Fábián Gyöngyi 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 13 pont
564-587. Farkasházi Nóra 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
564-587. Fejes Sándor 9. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 13 pont
564-587. Győri István 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 13 pont
564-587. Hartmann Bálint 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 13 pont
564-587. Horváth Katalin Eszter 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont
564-587. Kertész Gábor 8. o. (Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola) 13 pont
564-587. Kitta Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 13 pont
564-587. Körmendi Zsófia 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
564-587. Kurdi Márió 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont
564-587. Léderer Dániel 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
564-587. Pethő Éva 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 13 pont
564-587. Pothárn Orsolya 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 13 pont
564-587. Takács 116 Réka 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 13 pont
564-587. Tegze Anna 8. o. (Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium) 13 pont
564-587. Varga 895 Cecília 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 13 pont
564-587. Varga 133 Péter 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 13 pont
564-587. Varga 333 Tamás 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont
564-587. Vas Korinna 10. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 13 pont
564-587. Veress Réka 9. o. (Budapest, Patrona Hungariae Gimn.) 13 pont
564-587. Zseni Lionel 9. o. (Budapest, Schulek Frigyes Építőipari Műszaki Szakközépiskola) 13 pont
588-597. Bundschuh Kata 9. o. (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Vegyipari Műszaki Szakközépiskola) 12 pont
588-597. Dobos Ferenc 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont
588-597. Gáti Mirkó 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 12 pont
588-597. Gémes Gergő 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 12 pont
588-597. Horváth Zita 8. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 12 pont
588-597. Orosz Gábor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 12 pont
588-597. Pataki Anna 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 12 pont
588-597. Samodai Géza 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 12 pont
588-597. Szalai Zsuzsa 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 12 pont
588-597. Török Annamária 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont
598-610. Gönczi Balázs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 11 pont
598-610. Horváth 666 Péter 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont
598-610. Jakus Dénes 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 11 pont
598-610. Katzenberger János 9. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 11 pont
598-610. Korotij Ágnes 9. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 11 pont
598-610. Kovács Renáta Adrienn 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont
598-610. Kozma Péter 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 11 pont
598-610. Köcsky Rudolf 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 11 pont
598-610. Pályi Éva Katalin 10. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont
598-610. Szabó 275 Emese 9. o. (Sárospatak, Református Kollégium Gimn.) 11 pont
598-610. Szabó 112 Enikő 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont
598-610. Szabó Zsuzsanna 8. o. (Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola) 11 pont
598-610. Takács Valéria 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont
611-628. Bódis Orsolya 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 10 pont
611-628. Csehi Sándor 9. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 10 pont
611-628. Czirbesz Béla 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 10 pont
611-628. Estók Szabolcs 10. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 10 pont
611-628. Fehér Balázs 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
611-628. Katona Viktor 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont
611-628. Mészáros 221 Tamás 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont
611-628. Molnár Judit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 10 pont
611-628. Nagy Szabolcs 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 10 pont
611-628. Prosszer Mária 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont
611-628. Reiner Roland 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont
611-628. Rigó Krisztina 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 10 pont
611-628. Simkó Zsolt 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 10 pont
611-628. Szabó 731 Judit 10. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 10 pont
611-628. Talabér Péter 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 10 pont
611-628. Tulogdi Áron 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont
611-628. Varga Dávid Bálint 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 10 pont
611-628. Wenzel Tamás 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 10 pont
629-655. Angyal Frigyes 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont
629-655. Bartakovics Boglárka 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont
629-655. Bengery Zsolt 7. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 9 pont
629-655. Blága Lilla 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont
629-655. Boldog Tamás 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont
629-655. Bősz Péter 10. o. (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 9 pont
629-655. Buday Péter 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont
629-655. Csiki Tamás 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 9 pont
629-655. Dolog Anett 8. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 9 pont
629-655. Kós Andrea 9. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 9 pont
629-655. Kovács Odett 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 9 pont
629-655. Kővári Dániel 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 9 pont
629-655. Kurucz Zoltán 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 9 pont
629-655. Molnár Orsolya 9. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 9 pont
629-655. Nagy 114 Attila 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 9 pont
629-655. Nagy 999 Gábor 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont
629-655. Nagy Péter 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 9 pont
629-655. Pálmai Tamás 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
629-655. Pálvölgyi Kristóf 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 9 pont
629-655. Pártos Gergely 7. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 9 pont
629-655. Péter Anna Noémi 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 9 pont
629-655. Radványi Mihály 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 9 pont
629-655. Rucz Péter 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 9 pont
629-655. Szemerey Gergely 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 9 pont
629-655. Török Áron 10. o. (Budapest, Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium) 9 pont
629-655. Ujfaludi Tamás 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont
629-655. Végh Eszter Mária 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 9 pont
656-683. Bakondi Csaba 9. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 8 pont
656-683. Bíró István Dávid 10. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 8 pont
656-683. Csizmadia Péter 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 8 pont
656-683. Éliás Gergely 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont
656-683. Endrődi Péter 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 8 pont
656-683. Fabula Szabolcs 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 8 pont
656-683. Földi Flóra 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 8 pont
656-683. Gémes Márton 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont
656-683. Hajdu György 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont
656-683. Horváth 221 Dániel 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 8 pont
656-683. Iker László 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 8 pont
656-683. Juhász Éva 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 8 pont
656-683. Kákóczki Norbert 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 8 pont
656-683. Kollár Anita 10. o. (Szentlőrinc, Ujhelyi Imre Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola) 8 pont
656-683. Kovács 300 Gábor 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 8 pont
656-683. Lukács Zoltán 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont
656-683. Molnár Judit 10. o. (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 8 pont
656-683. Nagy 333 Orsolya 10. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 8 pont
656-683. Nemes Katalin 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont
656-683. Pinizsi András 10. o. (Siófok, Baross Gábor Szakmunkásképző és Szakközépiskola) 8 pont
656-683. Pörzse Péter 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 8 pont
656-683. Répási Lajos 9. o. (Kalocsa, Szent István Gimn.) 8 pont
656-683. Simon Lilla 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 8 pont
656-683. Szabó Ákos 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 8 pont
656-683. Szentes András 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont
656-683. Szikszai Adél 9. o. (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 8 pont
656-683. Szilágyi László 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont
656-683. Szűcs Dávid 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 8 pont
684-708. Árokszállási László 8. o. (Paks, Móra Ferenc Általános Iskola) 7 pont
684-708. Boa Gábor 10. o. (Siófok, Baross Gábor Szakmunkásképző és Szakközépiskola) 7 pont
684-708. Bogner Orsolya 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 7 pont
684-708. Borbély Zoltán 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 7 pont
684-708. Boros Alexandra 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 7 pont
684-708. Csapai András 9. o. (Kalocsa, Szent István Gimn.) 7 pont
684-708. Csiky Gábor 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 7 pont
684-708. Deák Dorka 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont
684-708. Ferzsigán A. Gergő 10. o. (Isaszeg, Számítástechnikai és Informatikai Szakközépiskola) 7 pont
684-708. Himics Miklós 10. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 7 pont
684-708. Koszta Krisztina 8. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 7 pont
684-708. Kovács 555 Dénes 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 7 pont
684-708. Lang Krisztina 7. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 7 pont
684-708. Liptovszky Zsófia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 7 pont
684-708. Mersich Róbert 9. o. (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 7 pont
684-708. Nagy Balázs 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont
684-708. Pálfi Márk 9. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 7 pont
684-708. Papp 103 Eszter 8. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 7 pont
684-708. Sipőcz Brigitta 10. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 7 pont
684-708. Somogyi Lili 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 7 pont
684-708. Székely Gergő 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 7 pont
684-708. Tuba Krisztina 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 7 pont
684-708. Úri Szabó Károly 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
684-708. Vámos Ádám 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 7 pont
684-708. Vigh Ágnes Irina 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 7 pont
709-720. Barnóczki Norbert 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont
709-720. Darai István 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
709-720. Erdős Klaudia 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
709-720. Huszkó Ildikó 10. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 6 pont
709-720. Kalcsó Kitti 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
709-720. Nagy 783 Miklós 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 6 pont
709-720. Neducsin Bence Péter 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 6 pont
709-720. Simon Miklós 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont
709-720. Szemes Réka 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont
709-720. Szénásy Péter 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 6 pont
709-720. Takács 33 Tímea 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont
709-720. Vörös Gábor 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 6 pont
721-767. Antal 182 Ákos 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
721-767. Bányai Balázs 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 5 pont
721-767. Bednár Kata 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 5 pont
721-767. Bencsik Anna 10. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 5 pont
721-767. Bíró 415 Alex 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 5 pont
721-767. Bodzsár Erik 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont
721-767. Borda Éva 10. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 5 pont
721-767. Buza Orsolya Piroska 7. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
721-767. Csurcsia Attila 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont
721-767. Czene Boglárka 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 5 pont
721-767. Gróf Áron 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 5 pont
721-767. Huj Tamás 9. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 5 pont
721-767. Kerékfy Zoltán 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont
721-767. Korcsog Ráhel 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 5 pont
721-767. Kovács 145 Péter 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 5 pont
721-767. Kovács 819 Veronika 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 5 pont
721-767. Kövi Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont
721-767. Ladányi Anita 9. o. (Siófok, Baross Gábor Szakmunkásképző és Szakközépiskola) 5 pont
721-767. Lajtha Róbert 10. o. (Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium) 5 pont
721-767. Lengyel Adrienn 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 5 pont
721-767. Magdalena Ostrowska 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
721-767. Mészáros Attila 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont
721-767. Mészáros Tünde 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont
721-767. Nagy Szilvia 9. o. (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola) 5 pont
721-767. Németh 330 Gábor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
721-767. Németh 311 László 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont
721-767. Orosz 666 Pál 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont
721-767. Oroszlány Mihály 9. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 5 pont
721-767. Podonyi Krisztina 10. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 5 pont
721-767. Porkoláb Pál 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
721-767. Pozderka Roland 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
721-767. Priegl Szandra 9. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 5 pont
721-767. Safranka Eszter 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 5 pont
721-767. Sebestyén Örs 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 5 pont
721-767. Sosity Hajnalka 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
721-767. Szabó András 10. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 5 pont
721-767. Szabó 322 Tamás 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
721-767. Sziklai Melinda 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
721-767. Szrnka Béla 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont
721-767. Tánczos Attila 9. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 5 pont
721-767. Toldi Bence 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont
721-767. Torma Szilárd 9. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 5 pont
721-767. Török Zoltán 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
721-767. Ungár Kristóf 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont
721-767. Váli Viktor 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
721-767. Veres Attila 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont
721-767. Veress Enikő 10. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 5 pont
768-787. Czirják Tamás 8. o. (Nyíregyháza, Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola) 4 pont
768-787. Hammerl László 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
768-787. Horák György 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont
768-787. Kálmán Kinga 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont
768-787. Konecsni Judit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont
768-787. Kovács 123 Kornél 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
768-787. Lágler Krisztián 8. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 4 pont
768-787. Marton Noémi 9. o. (Szolnok, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola) 4 pont
768-787. Ódor Gergely 9. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 4 pont
768-787. Papp Tamás 9. o. (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 4 pont
768-787. Sebetka Ágnes 9. o. (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 4 pont
768-787. Szabó 132 Ágnes 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 4 pont
768-787. Szántai István 10. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 4 pont
768-787. Szelei Péter 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 4 pont
768-787. Talamon Attila 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 4 pont
768-787. Tarcsi Róbert 8. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 4 pont
768-787. Tóth 112 Dénes 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 4 pont
768-787. Ugron Sándor 9. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 4 pont
768-787. Vadász Gábor 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 4 pont
768-787. Zsigmond Orsolya 7. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 4 pont
788-807. Bakó Mária 9. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 3 pont
788-807. Bakonyi Anikó 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 3 pont
788-807. Filep István 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont
788-807. Forgács Attila 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
788-807. Fuhl Tamás 9. o. (Budapest, Szlovák Gimnázium) 3 pont
788-807. Gyetvai Krisztina 10. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
788-807. Gyimesi Pálma 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont
788-807. Igaz Attila 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
788-807. Molnár Melinda 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
788-807. Palajtay Máté 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
788-807. Pillér Eszter 9. o. (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola) 3 pont
788-807. Pörzse Balázs 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
788-807. Rendes Nikolett 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont
788-807. Sebők Péter 10. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
788-807. Sömenek Péter 9. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 3 pont
788-807. Szabó 123 Ádám 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 3 pont
788-807. Szabó Péter 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 3 pont
788-807. Szabó Zoltán 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont
788-807. Túry Máté 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
788-807. Veréb Dóra 8. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 3 pont
808-823. Bíró Bíborka-Eszter 9. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 2 pont
808-823. Birtók Bence 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 2 pont
808-823. Hegedűs Ábel 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont
808-823. Kárpáti Zsuzsa 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 2 pont
808-823. Korompai Zoltán 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 2 pont
808-823. Kovács 957 Péter 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 2 pont
808-823. Mecséri Annamária 9. o. (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 2 pont
808-823. Nagy Ádám 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 2 pont
808-823. Nárai Dezső 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont
808-823. Nyikos József 10. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 2 pont
808-823. Szerencsés István 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 2 pont
808-823. Tóth Barnabás 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 2 pont
808-823. Tóth-Gyulafalvy Annamária 9. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 2 pont
808-823. Tujner Balázs 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 2 pont
808-823. Varga József 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont
808-823. Varga Zsolt 9. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 2 pont
824-840. Barta Károly 9. o. (Budapest, Irinyi János Környezetvédelmi Középiskola) 1 pont
824-840. Borzák Márton 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 1 pont
824-840. Csernátony Mór 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont
824-840. Dombi Anna Zsófia 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont
824-840. Egri Eszter 9. o. (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola) 1 pont
824-840. Forisek Lilla 9. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 1 pont
824-840. Futó Gergely 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont
824-840. Iván Roland 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 1 pont
824-840. Kollár Kitti 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 1 pont
824-840. Kovács 366 Bálint 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
824-840. Nagy 851 Dorottya 9. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 1 pont
824-840. Petrányi 113 Orsolya 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont
824-840. Székely Zoltán 9. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 1 pont
824-840. Tóth István Richárd 9. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 1 pont
824-840. Udvari Csaba 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 1 pont
824-840. Vas István 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
824-840. Zsíros Levente 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont


0 pontja van 28 versenyzőnek.