Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A C-jelű matematika gyakorlatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

11-12. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 225 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

1. Erdei Zsuzsa 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 214 pont

2. Kármán Péter 12. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 212 pont

3. Szekeres 761 András 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 207 pont

4. Horváth Bertalan 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 199 pont

5. Papp Gábor 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 196 pont

6. Ásványi Katalin 11. o. (Ajka, Bródy Imre Gimn.) 195 pont

7. Deli Lajos 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 193 pont

8. Csáky Attila 11. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 192 pont

9-10. Farkas 327 Dóra 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 187 pont

9-10. Raffai Péter 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 187 pont


Dicséretben részesült:

11-12. Horváth 274 Ágnes 11. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 180 pont
11-12. Nagy Judit 11. o. (Szombathely, Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola) 180 pont
13. Végh Anita 12. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 178 pont
14. Steiner Attila 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 177 pont
15. Kolláth Endre 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 169 pont
16. Legány Csaba 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 168 pont
17. Rischák Rózsa 11. o. (Hódmezővásárhely, Eötvös József Szakközépiskola) 166 pont
18. Pajna Gabriella 11. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 159 pont
19-20. Medgyesi László 12. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 152 pont
19-20. Takács Gergő 11. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 152 pont
21. Baur Eszter 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 149 pont
22. Sásdy Gabriella 11. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 147 pont
23. Csicsai Roland 11. o. (Győr, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola) 143 pont
24-25. Bartha 321 Ágnes 11. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 138 pont
24-25. Saly Miklós 12. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 138 pont
26. Kádár Cecília 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 136 pont
27. Poór Gergő 11. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 135 pont
28-29. Kőszegi Katalin Adrienn 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 132 pont
28-29. Szirmay Márta 11. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 132 pont
30. Varga 123 Áron 11. o. (Németország, Wissen, Kopernikus-Gymnazium Wissen) 128 pont
31. Szabó 314 Zsolt 11. o. (Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 126 pont
32-33. Jáger Viktor 11. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 122 pont
32-33. Németh 13 Andrea 11. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 122 pont
34. Monostori Eszter 12. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 121 pont
35. Erdélyi Dániel 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 120 pont
36. Várnai Tímea 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 118 pont
37-39. Sánta János 11. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 116 pont
37-39. Soós 740 Károly 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 116 pont
37-39. Szintai Balázs 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 116 pont
40. Bács Boglárka 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 115 pont
41-42. Árvay Eszter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 111 pont
41-42. Reményi Zsolt 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 111 pont
43-44. Flaskár Anett 11. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 110 pont
43-44. Szintai Judit 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 110 pont
45-47. Jónás Ivett 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 108 pont
45-47. Juhász Sándor 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 108 pont
45-47. Pál Zsófia 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 108 pont
48. Várnai Csilla 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 106 pont
49-50. Dörnyei Renáta 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 102 pont
49-50. Tóth Georgina Zsófia 11. o. (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 102 pont
51-52. Hegedűs Ferenc 11. o. (Debrecen, Brassai Sámuel Műszaki Középiskola) 101 pont
51-52. Kamarás Csaba 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 101 pont
53. Székelyhidi Zsolt 11. o. (Budapest, Bródy Imre Gimnázium) 100 pont


Következik:

54. Béla Szilvia 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 99 pont
55. Berényi Amarilla 11. o. (Marcali, Berzseny Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 98 pont
56. Germán Tibor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 97 pont
57-58. Agócs Angéla 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 95 pont
57-58. Mitcsenkov Attila 12. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 95 pont
59-60. Hajdú János 11. o. (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki.) 92 pont
59-60. Kisfügedi Viktória 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 92 pont
61. Nyolczas Viktor 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 91 pont
62. Taksonyi Rita 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 89 pont
63. Fodor 666 Zsuzsa 11. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 86 pont
64. Széles Ildikó 12. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 85 pont
65. Rév Tamás 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 82 pont
66-67. Lelovics András 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 81 pont
66-67. Nagy 281 Dávid 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 81 pont
68. Juhász Tibor 11. o. (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki.) 80 pont
69-71. Buthi Irma 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 76 pont
69-71. Rakamazi Richárd 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 76 pont
69-71. Turai Péter 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 76 pont
72. Juhász Gábor 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 73 pont
73. Szabó 131 Edina 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 72 pont
74. Czirják István 12. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 69 pont
75-76. András Anikó 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 68 pont
75-76. Cseke Péter 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 68 pont
77-78. Havran Zsolt 11. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 67 pont
77-78. Szanyi Gyöngyvér 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 67 pont
79. Pszota Zsolt 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 65 pont
80-83. Avramucz György 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 63 pont
80-83. Hernádi Zsuzsanna 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 63 pont
80-83. Péics Berkes Lóránt 12. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 63 pont
80-83. Szilágyi Örs 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 63 pont
84-86. Burai Csilla 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 62 pont
84-86. Gyócsi Péter 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 62 pont
84-86. Vasas Éva Zsuzsanna 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 62 pont
87. Fenyvesi Zsuzsanna 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 61 pont
88-90. Martinovicï Boris 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 60 pont
88-90. Takács András 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 60 pont
88-90. Wéner Balázs 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 60 pont
91. Nieder Szabolcs 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 59 pont
92-96. Béhm A. Diana 12. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 58 pont
92-96. Fejes Csilla 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 58 pont
92-96. Garai Tamás 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 58 pont
92-96. Janó Edit 12. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 58 pont
92-96. Kamondi Krisztina 12. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 58 pont
97. Völgyi Krisztina 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 57 pont
98-100. Papp András 12. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 56 pont
98-100. Papp Katalin 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 56 pont
98-100. Patyi Éva 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 56 pont
101. Lajtai Péter 11. o. (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 55 pont
102. Pári Viktor 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 54 pont
103. Markó Péter 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 53 pont
104-106. Bóta Gergely 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 52 pont
104-106. Domonkos Brigitta 12. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 52 pont
104-106. Dömötör Piroska 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 52 pont
107-108. Czira Edina 11. o. (Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola és Gimnázium) 51 pont
107-108. Varga 466 Zoltán 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 51 pont
109-111. Fekete Zsolt 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 50 pont
109-111. Sándor 027 Attila 12. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 50 pont
109-111. Ugra Dániel 11. o. (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 50 pont
112-113. Gaál Zsófia 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 49 pont
112-113. Nagy 666 Péter 12. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 49 pont
114. Balázs Krisztina 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 48 pont
115-117. Baski Attila 12. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 47 pont
115-117. Hochrein Gábor 11. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 47 pont
115-117. Kéri Kornél 11. o. (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 47 pont
118. Olgyay Margit 11. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 46 pont
119-121. Bessenyei András 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 45 pont
119-121. Varga 846 Petra 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 45 pont
119-121. Vörös Anita 11. o. (Hódmezővásárhely, Hódtói Általános Iskola és Gimnázium) 45 pont
122-127. Babics Balázs 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 44 pont
122-127. Dzsubák Edina 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 44 pont
122-127. Fehér Ádám 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 44 pont
122-127. Kaszás Marietta 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 44 pont
122-127. Schmidt Nikolett 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 44 pont
122-127. Vilim Tamás 11. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 44 pont
128-131. Fehér Emese 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 43 pont
128-131. Klein Gábor 12. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 43 pont
128-131. Paál Csaba 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 43 pont
128-131. Snell Péter 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 43 pont
132-133. Jakab Ágnes 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 42 pont
132-133. Körmendi Gyöngyi 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 42 pont
134-136. Aczél Anna 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 40 pont
134-136. Mátrai Nóra 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 40 pont
134-136. Surányi Péter 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 40 pont
137-141. Nagy Gábor 11. o. (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 39 pont
137-141. Szőnyi Gergő 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 39 pont
137-141. Tóth 613 Marcella 12. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 39 pont
137-141. Török Attila 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 39 pont
137-141. Weidlich Dávid 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 39 pont
142-144. Juhász Bálint 11. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 38 pont
142-144. Karácsonyi József Sándor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 38 pont
142-144. Koltay Szabolcs 11. o. (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 38 pont
145-148. Kecskeméti Balázs 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 35 pont
145-148. Márk Judit 11. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 35 pont
145-148. Németh Gábor 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 35 pont
145-148. Pieczka Ildikó 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 35 pont


Pontot szerzett még:


149-152. Renkó Marietta 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont
149-152. Somlai Henrietta 12. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont
149-152. Temesvári Attila 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 34 pont
149-152. Zsédely Dóra 12. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 34 pont
153-158. Izsák Andrea 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 33 pont
153-158. Kismődi Péter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 33 pont
153-158. Nándori Norbert 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 33 pont
153-158. Ódor Balázs 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 33 pont
153-158. Szalay Cecília 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 33 pont
153-158. Tibold Petra 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 33 pont
159-160. Arlett Krisztina 11. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 32 pont
159-160. Szegedi Péter 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 32 pont
161-162. Bényász László 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 31 pont
161-162. Macsicska Dávid 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 31 pont
163. Horváth István 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 30 pont
164-171. Feró Dalma 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 29 pont
164-171. Görbicz Gergely 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 29 pont
164-171. Major Brigitta 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 29 pont
164-171. Máté Roland 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 29 pont
164-171. Nótári Péter 11. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 29 pont
164-171. Ranga Annamária 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 29 pont
164-171. Tóth 834 Éva 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 29 pont
164-171. Vámi Petra 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 29 pont
172-176. Farkas Viktor 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 28 pont
172-176. Nagy 701 Mária 11. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 28 pont
172-176. Pataki Gergely 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 28 pont
172-176. Temesi Tamás 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 28 pont
172-176. Vecseri Sándor 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 28 pont
177-180. Danyi Barbara 12. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 27 pont
177-180. Fábián Lóránt 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 27 pont
177-180. Fitos Tamás 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 27 pont
177-180. Korcsmáros Tamás 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 27 pont
181-184. Berki Ádám 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 26 pont
181-184. Németh Zsófia 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 26 pont
181-184. Pécsi Péter 11. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 26 pont
181-184. Vígh Ilona 11. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 26 pont
185-187. Bodola Péter 11. o. (Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola és Gimnázium) 25 pont
185-187. Ratatics Péter 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 25 pont
185-187. Rosenfeld Tímea 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 25 pont
188-192. Csirmaz Viktor 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 24 pont
188-192. Fodor Kinga 11. o. (Budapest, Xántus János Idegenforgalmi Szakközépiskola) 24 pont
188-192. Horváth Balázs 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 24 pont
188-192. Kovács 666 Zsolt 11. o. (Debrecen, Péchy Mihály Műszaki Középiskola) 24 pont
188-192. Petka Szilvia 11. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 24 pont
193-198. Antolik László 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 23 pont
193-198. Guta Balázs 11. o. (Debrecen, Ady Endre Gimnázium) 23 pont
193-198. Hidvégi Judit 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 23 pont
193-198. Lehoczki Csaba 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 23 pont
193-198. Török Balázs 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 23 pont
193-198. Vincze Boglárka 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 23 pont
199-200. Ács Bernadett 11. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 22 pont
199-200. Szücs István 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 22 pont
201-208. Bíró Balázs 11. o. (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 21 pont
201-208. Gyabronka Péter 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 21 pont
201-208. Konrád Gábor 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 21 pont
201-208. Mészáros Zsolt 11. o. (Szombathely, Gépipari és Informatikai Műszaki Szakközépiskola) 21 pont
201-208. Miculescu Simona 11. o. (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 21 pont
201-208. Szabó 666 Attila 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 21 pont
201-208. Tiborc Zoltán 12. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 21 pont
201-208. Tóth Adrienn 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 21 pont
209-217. Csomay Zita 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 20 pont
209-217. Dobrocsi Gergely 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 20 pont
209-217. Hantal György 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont
209-217. Mérai László 12. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 20 pont
209-217. Németh 512 Róbert 12. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 20 pont
209-217. Neugam Dávid 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 20 pont
209-217. Pozsonyi Tamás 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 20 pont
209-217. Simon Hajnalka 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 20 pont
209-217. Vanya Ádám 12. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 20 pont
218-221. Bakó Eszter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 19 pont
218-221. Barta Barbara 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 19 pont
218-221. Losonci Dávid István 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 19 pont
218-221. Terjéki László Dénes 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 19 pont
222-226. Filep Gergely 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 18 pont
222-226. Gulyás József 11. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 18 pont
222-226. Lutter Balázs 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 18 pont
222-226. Szabó 413 András 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 18 pont
222-226. Takács Gergely 11. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 18 pont
227-232. Ambach Balázs 12. o. (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 17 pont
227-232. Gottlasz Valér 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 17 pont
227-232. Lantos Csaba 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 17 pont
227-232. Pánczél Andrea 11. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 17 pont
227-232. Szabó 923 Viktor 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 17 pont
227-232. Téglássy Nóra 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 17 pont
233-240. Aczél Márton 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 16 pont
233-240. Balázs Gergely 11. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 16 pont
233-240. Bordács Sándor 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 16 pont
233-240. Hajdu Eszter 12. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 16 pont
233-240. Lamperth András 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 16 pont
233-240. Sára Péter 11. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 16 pont
233-240. Tóth 575 Árpád 12. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 16 pont
233-240. Varga Lajos 11. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 16 pont
241-250. Balogh Ádám 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 15 pont
241-250. Balogh Dóra 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 15 pont
241-250. Henits Péter 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 15 pont
241-250. Horváth 666 András 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 15 pont
241-250. Karaszi Mihály 12. o. (Kalocsa, Szent István Gimn.) 15 pont
241-250. Németh Orsolya 12. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 15 pont
241-250. Nyitrai Erika 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont
241-250. Oberna Anna 11. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 15 pont
241-250. Papp György 11. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 15 pont
241-250. Töviskes Ákos 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 15 pont
251-261. Burg Anita 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont
251-261. Czibulka Ágnes 12. o. (Kalocsa, Szent István Gimn.) 14 pont
251-261. Fehér Zsombor 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 14 pont
251-261. Havasi András 12. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 14 pont
251-261. Kiss Árpád 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont
251-261. Medve Kinga Sára 12. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 14 pont
251-261. Schmidt Péter 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 14 pont
251-261. Simon Veronika 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 14 pont
251-261. Szabó Dávid 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 14 pont
251-261. Szládovics Ferenc 12. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 14 pont
251-261. Varga 501 Tamás 11. o. (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 14 pont
262-269. Bagi László 11. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 13 pont
262-269. Benke László Péter 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 13 pont
262-269. Borzák Attila 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 13 pont
262-269. Csikós Gábor 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 13 pont
262-269. Kovács Dávid 11. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 13 pont
262-269. Mészáros Zoltán 11. o. (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 13 pont
262-269. Ujj Ágnes 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 13 pont
262-269. Zsótér Csaba 11. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 13 pont
270-277. Biczó Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 12 pont
270-277. Dianiska Balázs 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 12 pont
270-277. Gulyás Csaba 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 12 pont
270-277. Gyuris Boglárka 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 12 pont
270-277. Homoki Zsolt 11. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 12 pont
270-277. Nojek Lukasz 12. o. (Lengyelország, Slupsk, II Liceum Ogólnoksztalcace) 12 pont
270-277. Pálinkás Imre Gergő 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont
270-277. Somlai Ágnes 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 12 pont
278-284. Benczúr Zsolt 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 11 pont
278-284. Dénes Gábor 11. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 11 pont
278-284. Magyari László 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 11 pont
278-284. Mészáros Esztella 11. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 11 pont
278-284. Petes Réka 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 11 pont
278-284. Török Janka 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont
278-284. Vörös Júlia 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 11 pont
285-301. Bári Katalin Ágnes 12. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 10 pont
285-301. Csekő Szilvia 11. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 10 pont
285-301. Mészáros 914 Lívia 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
285-301. Nagy 821 Bernadett 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 10 pont
285-301. Péterfalvi Nóra Piroska 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
285-301. Pótó Júlia 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 10 pont
285-301. Pőltz Dóra 11. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 10 pont
285-301. Reményi Barbara 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 10 pont
285-301. Rezső András 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 10 pont
285-301. Sepsei Ivett 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
285-301. Simon Tibor 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont
285-301. Szabó 528 Dávid 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont
285-301. Tátrai Péter 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 10 pont
285-301. Tóth Mihály 11. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 10 pont
285-301. Tóth 147 Péter 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 10 pont
285-301. Zakariás Dávid 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 10 pont
285-301. Zoltán Judit 11. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 10 pont
302-315. Alvarez Olga 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 9 pont
302-315. Buti András 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
302-315. Duchony Ferenc 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 9 pont
302-315. Fülöp Nóra 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont
302-315. Gadácsi Péter 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 9 pont
302-315. Geszler Zoltán 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
302-315. Gulyás Éva Melinda 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont
302-315. Homlok Renáta 11. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 9 pont
302-315. Kresznovszki Miklós 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 9 pont
302-315. Szabó András 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont
302-315. Székelyhidi Tamás 12. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 9 pont
302-315. Szőke Tamás 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont
302-315. Unger Szabolcs 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 9 pont
302-315. Vigh Margit 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 9 pont
316-325. Bodor Laura 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont
316-325. Devecsery Gábor 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 8 pont
316-325. Fülöp Gábor 11. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 8 pont
316-325. Láda Judit 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 8 pont
316-325. Miklóshalmi Zsolt 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 8 pont
316-325. Nagy 712 Gábor 12. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 8 pont
316-325. Noé István 11. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 8 pont
316-325. Szabó 999 Zoltán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 8 pont
316-325. Szűcs 281 Adrienn 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 8 pont
316-325. Zsigmond Zsuzsa 11. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 8 pont
326-332. Dorogházi Edina 11. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 7 pont
326-332. Herman Anna 11. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 7 pont
326-332. Kovács Nóra 11. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 7 pont
326-332. Matusik 222 Szilárd 11. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 7 pont
326-332. Sapolov Anatolij 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 7 pont
326-332. Szén Sándor 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 7 pont
326-332. Takács 325 Dóra 11. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 7 pont
333-338. Csányi Attila 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 6 pont
333-338. Csordás Péter 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 6 pont
333-338. Kórizs Tamás 11. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 6 pont
333-338. Mátrai Mihály 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 6 pont
333-338. Sticker Nóra 11. o. (Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont
333-338. Surányi 113 Adrienn 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 6 pont
339-354. Babróczki Anita 11. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 5 pont
339-354. Bagosi Réka 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 5 pont
339-354. Bakos Eszter 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 5 pont
339-354. Catano Péter 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 5 pont
339-354. Fülöp István 12. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 5 pont
339-354. Gáspár Gergely 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont
339-354. Goda Pál 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 5 pont
339-354. Juhász Sándor 12. o. (Nagykőrös, Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola) 5 pont
339-354. Károlyi Vilmos 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont
339-354. Koncsik Anita 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 5 pont
339-354. Lőrinczy Katalin 11. o. (Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont
339-354. Lucza Viktor 11. o. (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 5 pont
339-354. Nagy 021 Róbert 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 5 pont
339-354. Somfai Mátyás 11. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 5 pont
339-354. Szabó Benedek Péter 11. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 5 pont
339-354. Tuza Beatrix 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont
355-365. Berki Dániel 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 4 pont
355-365. Forgács Gergely 12. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 4 pont
355-365. Koszta Rita 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 4 pont
355-365. Körtvélyessy Csaba 12. o. (Eger, Közgazdasági Szakközépiskola) 4 pont
355-365. Letenyei Gábor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 4 pont
355-365. Markó Máté 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 4 pont
355-365. Pál István 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 4 pont
355-365. Piankaczi Zsófia 11. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 4 pont
355-365. Sebők Judit 11. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 4 pont
355-365. Török Julianna 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont
355-365. Virág Péter 11. o. (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 4 pont
366-373. Bartal Péter 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 3 pont
366-373. Bercsényi Melinda 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 3 pont
366-373. Fenyvesi Tamás 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 3 pont
366-373. Kocsány Gábor 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
366-373. Laki Lajos 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont
366-373. Nagy 218 Norbert 11. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 3 pont
366-373. Szentgyörgyi Attila 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont
366-373. Szilágyi Zsolt 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 3 pont
374-378. Biri László 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 2 pont
374-378. Herman Rita 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont
374-378. Lipták Anna 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 2 pont
374-378. Suba Dávid 11. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 2 pont
374-378. Tóth Balázs 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 2 pont
379-380. Kiss Dorina 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 1 pont
379-380. Nagy Krisztina 11. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 1 pont


0 pontja van 5 versenyzőnek.