Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

Az egy iskolába járó versenyzők eredményeinek összegyűjtése, 2000-01

Ha meg akarja tudni egy bizonyos iskolába járó versenyzők pontszámait, klikkeljen rá az illető iskola nevére.

Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium (1 versenyző)

Lengyelország, Slupsk, II Liceum Ogólnoksztalcace (1 versenyző)

Németország, Wissen, Kopernikus-Gymnazium Wissen (1 versenyző)

Norvégia, Oslo, Lycée Francais René Cassin (1 versenyző)

Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum (6 versenyző)

Románia, Kolozsvár, Apáczai Csere János Elméleti Líceum (1 versenyző)

Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum (14 versenyző)

Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum (8 versenyző)

Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium (11 versenyző)

Románia, Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum (2 versenyző)

Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium (2 versenyző)

Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum (6 versenyző)

Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium (5 versenyző)

Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium (3 versenyző)

Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn. (25 versenyző)

Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium (3 versenyző)

Ukrajna, Kaszony, Kaszonyi Középiskola (1 versenyző)

Ajka, Bródy Imre Gimn. (1 versenyző)

Ajka, Eötvös Loránd Általános Iskola (1 versenyző)

Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola (1 versenyző)

Baja, III. Béla Gimn. (6 versenyző)

Balassagyarmat, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola (1 versenyző)

Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola (4 versenyző)

Barcs, Dráva Völgye Középiskola (4 versenyző)

Békéscsaba, Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium (1 versenyző)

Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium (13 versenyző)

Békéscsaba, Tevan Andor Gimn. (3 versenyző)

Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn. (62 versenyző)

Budaörs, I. sz. Általános Iskola (1 versenyző)

Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola (17 versenyző)

Budapest, Ady Endre Gimnázium (2 versenyző)

Budapest, Arany János Gimnázium (2 versenyző)

Budapest, Árpád Gimn. (34 versenyző)

Budapest, Baár-Madas Református Gimn. (6 versenyző)

Budapest, Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki. (2 versenyző)

Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium (77 versenyző)

Budapest, BME Nemzetközi Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Bródy Imre Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium (2 versenyző)

Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn. (1 versenyző)

Budapest, Egressy Gábor Kéttannyelvű Műszaki Szakközépiskola (1 versenyző)

Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium (79 versenyző)

Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola (11 versenyző)

Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola (1 versenyző)

Budapest, Eötvös József Gimnázium (23 versenyző)

Budapest, Fasori Evangélikus Gimn. (3 versenyző)

Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (129 versenyző)

Budapest, Gervay Mihály Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola (1 versenyző)

Budapest, Ihász Dániel Szki. (1 versenyző)

Budapest, Irinyi János Környezetvédelmi Középiskola (2 versenyző)

Budapest, Jedlik Ányos Gimn. (15 versenyző)

Budapest, Karinthy Frigyes Gimn. (8 versenyző)

Budapest, Kassák Lajos Gimnázium (14 versenyző)

Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium (6 versenyző)

Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola és Gimnázium (3 versenyző)

Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium (12 versenyző)

Budapest, László Gyula Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda (2 versenyző)

Budapest, Lázár Vilmos Általános Iskola (1 versenyző)

Budapest, Leövey Klára Gimn. (14 versenyző)

Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium (3 versenyző)

Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium (13 versenyző)

Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium (3 versenyző)

Budapest, Németh László Gimn. (15 versenyző)

Budapest, Óbudai Gimn. (1 versenyző)

Budapest, Osztrák Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Patrona Hungariae Gimn. (1 versenyző)

Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki. (1 versenyző)

Budapest, Petőfi Sándor Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Piarista Gimn. (8 versenyző)

Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum (6 versenyző)

Budapest, Schulek Frigyes Építőipari Műszaki Szakközépiskola (1 versenyző)

Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn. (7 versenyző)

Budapest, Szent István Gimn. (70 versenyző)

Budapest, Szent László Gimn. (6 versenyző)

Budapest, Szerb Antal Gimnázium (2 versenyző)

Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium (11 versenyző)

Budapest, Szlovák Gimnázium (4 versenyző)

Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium (2 versenyző)

Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium (6 versenyző)

Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakközépiskola (1 versenyző)

Budapest, Városligeti Általános Iskola (1 versenyző)

Budapest, Városmajori Gimn. (17 versenyző)

Budapest, Veres Pálné Gimn. (3 versenyző)

Budapest, Veres Péter Gimn. (42 versenyző)

Budapest, Virányos Általános Iskola (1 versenyző)

Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Xántus János Idegenforgalmi Szakközépiskola (1 versenyző)

Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola (4 versenyző)

Csongrád, Batsányi János Gimnázium (10 versenyző)

Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola (5 versenyző)

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn. (1 versenyző)

Csurgó, Nagyváthy János Középisk. (4 versenyző)

Debrecen, Ady Endre Gimnázium (1 versenyző)

Debrecen, Brassai Sámuel Műszaki Középiskola (1 versenyző)

Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (25 versenyző)

Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium (65 versenyző)

Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola (6 versenyző)

Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki. (4 versenyző)

Debrecen, Péchy Mihály Műszaki Középiskola (1 versenyző)

Debrecen, Református Kollégium Gimnáziumának Dóczy Gedeon Tagintézménye (1 versenyző)

Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma (1 versenyző)

Debrecen, Tóth Árpád Gimn. (6 versenyző)

Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium (4 versenyző)

Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium (8 versenyző)

Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki. (6 versenyző)

Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium (38 versenyző)

Eger, Dobó István Gimnázium (5 versenyző)

Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium (22 versenyző)

Eger, Közgazdasági Szakközépiskola (1 versenyző)

Eger, Lenkey János Általános Iskola (3 versenyző)

Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn. (1 versenyző)

Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn. (8 versenyző)

Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium (17 versenyző)

Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium (4 versenyző)

Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola (1 versenyző)

Esztergom, Dobó Katalin Gimn. (2 versenyző)

Esztergom, Szent István Gimnázium (5 versenyző)

Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn. (42 versenyző)

Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola (9 versenyző)

Gödöllő, Premontrei Szt. Norbert Gimnázium (1 versenyző)

Gödöllő, Török Ignác Gimn. (4 versenyző)

Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium (1 versenyző)

Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn. (12 versenyző)

Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola (16 versenyző)

Győr, Bercsényi Miklós Gimn. (4 versenyző)

Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn. (4 versenyző)

Győr, Győri Evangélikus Iskolaközpont és Óvoda (2 versenyző)

Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium (2 versenyző)

Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium (32 versenyző)

Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki. (30 versenyző)

Győr, Révai Miklós Gimn. (17 versenyző)

Győr, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola (1 versenyző)

Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium (5 versenyző)

Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn. (5 versenyző)

Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium (6 versenyző)

Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn. (18 versenyző)

Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola (10 versenyző)

Heves, Eötvös József Középiskola (21 versenyző)

Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki. (3 versenyző)

Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium (48 versenyző)

Hódmezővásárhely, Eötvös József Szakközépiskola (1 versenyző)

Hódmezővásárhely, Hódtói Általános Iskola és Gimnázium (1 versenyző)

Isaszeg, Számítástechnikai és Informatikai Szakközépiskola (2 versenyző)

Jászberény, Lehel Vezér Gimn. (3 versenyző)

Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium (4 versenyző)

Kalocsa, Szent István Gimn. (12 versenyző)

Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium (8 versenyző)

Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium (4 versenyző)

Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (1 versenyző)

Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium (14 versenyző)

Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn. (2 versenyző)

Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium (1 versenyző)

Kecskemét, Bányai Júlia Gimn. (25 versenyző)

Kecskemét, Bolyai János Gimnázium (14 versenyző)

Kecskemét, Katedra I. és M. szakki. (1 versenyző)

Kecskemét, Katona József Gimnázium (12 versenyző)

Kecskemét, Piarista Gimn. (1 versenyző)

Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma (6 versenyző)

Kecskemét, Ward Mária Leánygimnázium (1 versenyző)

Keszthely, Vajda János Gimnázium (15 versenyző)

Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium (7 versenyző)

Kiskunfélegyháza, Móra Ferenc Gimnázium (1 versenyző)

Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium (3 versenyző)

Kiskunhalas, II. Rákóczi Ferenc Mezőgazdasági, Közgazdasági és Informatikai Szki. (1 versenyző)

Kistelek, Árpád Fejedelem Gimnázium, Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégium (1 versenyző)

Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium (8 versenyző)

Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma (4 versenyző)

Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola (4 versenyző)

Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium (2 versenyző)

Marcali, Berzseny Dániel Gimnázium és Szakközépiskola (2 versenyző)

Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola (21 versenyző)

Mezőtúr, Szegedi Kis Isván Református Gimnázium és Szakközépiskola (1 versenyző)

Miskolc, Avasi Gimn. (2 versenyző)

Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki. (4 versenyző)

Miskolc, Földes Ferenc Gimn. (61 versenyző)

Monor, József Attila Gimnázium (31 versenyző)

Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium (10 versenyző)

Nagyatád, Ady Endre Gimnázium (1 versenyző)

Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium (19 versenyző)

Nagykőrös, Arany János Gimnázium (1 versenyző)

Nagykőrös, Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola (1 versenyző)

Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Vegyipari Műszaki Szakközépiskola (6 versenyző)

Nyíregyháza, Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola (1 versenyző)

Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki. (3 versenyző)

Nyíregyháza, Kazinczy Ferenc Általános Iskola (1 versenyző)

Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium (12 versenyző)

Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium (2 versenyző)

Nyíregyháza, Móra Ferenc Általános Iskola (1 versenyző)

Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola (2 versenyző)

Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium (2 versenyző)

Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium (1 versenyző)

Ócsa, Bolyai János Gimnázium (2 versenyző)

Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola (1 versenyző)

Paks, Móra Ferenc Általános Iskola (1 versenyző)

Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium (7 versenyző)

Paks, Vak Bottyán János Gimnázium (2 versenyző)

Pannonhalma, Bencés Gimn. (25 versenyző)

Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma (23 versenyző)

Pápa, Türr István Gimn. (1 versenyző)

Pécs, Apáczai Csere János Nevelési Központ Gimnázium (1 versenyző)

Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk. (1 versenyző)

Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma (16 versenyző)

Pécs, Janus Pannonius Gimnázium (3 versenyző)

Pécs, Leöwey Klára Gimn. (22 versenyző)

Pécs, Magyar-német Nyelvű Iskolaközpont (2 versenyző)

Pécs, Mezőszél utcai Általános Iskola (1 versenyző)

Pécs, PTE 2. sz. Gyak. Ált. Isk. (3 versenyző)

Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki. (8 versenyző)

Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki. (6 versenyző)

Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk. (3 versenyző)

Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki. (9 versenyző)

Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola (3 versenyző)

Salgótarján, Bolyai János Gimnázium (3 versenyző)

Salgótarján, Madách Imre Gimnázium (1 versenyző)

Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola (1 versenyző)

Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola (3 versenyző)

Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium (1 versenyző)

Sárospatak, Református Kollégium Gimn. (1 versenyző)

Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola (7 versenyző)

Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium (1 versenyző)

Siófok, Baross Gábor Szakmunkásképző és Szakközépiskola (4 versenyző)

Siófok, Perczel Mór Gimn. (3 versenyző)

Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium (2 versenyző)

Szeged, Dugonics András Piarista Gimn. (5 versenyző)

Szeged, Eötvös József Gimnázium (1 versenyző)

Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola (1 versenyző)

Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk. (28 versenyző)

Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium (23 versenyző)

Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium (5 versenyző)

Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola (1 versenyző)

Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn. (8 versenyző)

Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola (4 versenyző)

Szekszárd, Garay János Gimn. (81 versenyző)

Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki. (15 versenyző)

Szentendre, Ferences Gimn. (19 versenyző)

Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium (5 versenyző)

Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium (9 versenyző)

Szentes, Horváth Mihály Gimnázium (1 versenyző)

Szentlőrinc, Ujhelyi Imre Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola (1 versenyző)

Szerencs, Bolyai János Általános Iskola (1 versenyző)

Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimn. (1 versenyző)

Szolnok, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (1 versenyző)

Szolnok, Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk. (1 versenyző)

Szolnok, Széchenyi István Gimnázium (5 versenyző)

Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola (9 versenyző)

Szolnok, Varga Katalin Gimn. (17 versenyző)

Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn. (63 versenyző)

Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn. (5 versenyző)

Szombathely, Gépipari és Informatikai Műszaki Szakközépiskola (1 versenyző)

Szombathely, Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola (2 versenyző)

Szombathely, Nagy Lajos Gimn. (3 versenyző)

Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn. (28 versenyző)

Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn. (8 versenyző)

Tapolca, Bárdos Lajos Általános Iskola (2 versenyző)

Tapolca, Batsányi János Gimn. és Postaforgalmi Szki. (1 versenyző)

Tata, Eötvös József Gimn. (14 versenyző)

Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola (6 versenyző)

Tatabánya, Bárdos László Gimn. (1 versenyző)

Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola (5 versenyző)

Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Középiskola és Kollégium (2 versenyző)

Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola (4 versenyző)

Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola (6 versenyző)

Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn. (7 versenyző)

Vác, Boronkay György Műsz. Szki. (17 versenyző)

Vác, Madách Imre Gimn. (2 versenyző)

Veszprém, Lovassy László Gimn. (14 versenyző)

Veszprém, Vetési Albert Gimn. (6 versenyző)

Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium (4 versenyző)

Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium (51 versenyző)