Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A M-jelű fizika mérési feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

1-12. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 54 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

 
1-2. Bíró István 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 52 pont
1-2. Nagy 314 Ádám 12. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 52 pont
3-4. Jurányi Zsófia 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 51 pont
3-4. Szilágyi Péter 9. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 51 pont
5. Vigh Máté 9. o. (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 47 pont
6. Orosz Gergő 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 46 pont
7. Kiss 985 Imre 9. o. (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 44 pont
8. Coc Károly 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 43 pont
9. Geresdi Attila 11. o. (Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.) 40 pont
10-11. Bogdán Ákos 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 39 pont
10-11. Demeter Zoltán 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 39 pont


Dicséretben részesült:


12. Flender Gyöngyi 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 37 pont
13. Vető Dániel 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 34 pont
14. Csog Árpád 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 31 pont
15. Márton Zoltán-Csaba 11. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 30 pont
16. Kubelák Ottó 9. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 29 pont
17-18. Kalcsú Áron 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 26 pont
17-18. Vadász Péter 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 26 pont
19. Soós Péter 11. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 25 pont
20. Pethő Balázs 12. o. (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 18 pont
21. Fekete 179 Hunor 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 16 pont
22-24. Ádámosi Judit Klaudia 11. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 15 pont
22-24. Albert Dénes 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 15 pont
22-24. Szatmári Emőke 12. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 15 pont
25. Dányi-Nagy Márió 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 14 pont
26. Sükösd Zsuzsanna 7. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 13 pont
27-29. Balázs Attila Mihály 11. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 12 pont
27-29. Börzsönyi Ádám 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 12 pont
27-29. Karches Tamás 10. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 12 pont
30. Gergely Alpár 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 11 pont
31-33. Bálint László 11. o. (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 10 pont
31-33. Bárkai János 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont
31-33. Hegedűs Viktor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont


Következik:


34. Szász Krisztián 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 9 pont
35-39. Darabos Andrea 12. o. (Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki.) 8 pont
35-39. Eszenyi Gergely 11. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 8 pont
35-39. Ferenci Tamás 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont
35-39. Mónus Péter 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 8 pont
35-39. Soós Gábor 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 8 pont
40-44. Dániel Dénes 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 7 pont
40-44. Horváth Endre Róbert 11. o. (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 7 pont
40-44. Sándor Ágnes 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont
40-44. Sarkadi Tamás 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 7 pont
40-44. Sükösd Attila 6. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 7 pont
45-48. Baráth Gellért 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
45-48. Juhász Éva 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 6 pont
45-48. Madas Balázs Gergely 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont
45-48. Szabó 954 Balázs 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
49-56. Hegyháti Máté 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont
49-56. Jósvai Júlia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont
49-56. Kupai József 11. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 5 pont
49-56. Rárósi Ferenc 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont
49-56. Sebestyén Zsolt 12. o. (Pécs, Apáczai Csere János Nevelési Központ Gimnázium) 5 pont
49-56. Somorácz Áron 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
49-56. Tamás Roland 10. o. (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 5 pont
49-56. Tóth 808 Ádám 10. o. (Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Középiskola és Kollégium) 5 pont
57-68. Bálint Emese Noémi 11. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 4 pont
57-68. Bartha László 11. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 4 pont
57-68. Bocz Máté András 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont
57-68. Kawka Gábor 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 4 pont
57-68. Kovács 335 Gergely 11. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 4 pont
57-68. Mészáros 914 Lívia 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
57-68. Péter Dávid 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont
57-68. Sándor Nóra 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont
57-68. Szalai Bence 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 4 pont
57-68. Tóth-Gyulafalvy Annamária 9. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 4 pont
57-68. Váradi Eszter 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont
57-68. Virág Attila 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 4 pont


Pontot szerzett még:


69-79. Farkas János 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
69-79. Floszberger Kata 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
69-79. Hubai László 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
69-79. Király Tamás 12. o. (Budapest, Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium) 3 pont
69-79. Kirják Erzsébet 10. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 3 pont
69-79. Kiss 733 Bálint 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
69-79. Nojek Lukasz 12. o. (Lengyelország, Slupsk, II Liceum Ogólnoksztalcace) 3 pont
69-79. Ócsai Katalin 11. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 3 pont
69-79. Szücs András 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont
69-79. Tatár-Kis Balázs 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
69-79. Varga Viktor 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 3 pont
80-86. Bácsi Ádám 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 2 pont
80-86. Greff Katalin 12. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 2 pont
80-86. Nagy 333 Viktória 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont
80-86. Ritzinger György 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
80-86. Tatár-Kis Gábor 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont
80-86. Varga Tamás 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont
80-86. Zsegora Ágnes 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 2 pont
87-91. Bartók András 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
87-91. Decsi Péter 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 1 pont
87-91. Jenei Zsigmond 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont
87-91. Jóföldi Zsolt 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 1 pont
87-91. Végh Eszter Mária 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 1 pont


0 pontja van 19 versenyzőnek.