Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A P-jelű fizika feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

10. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 226 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

 
1. Szekeres Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 189 pont
2. Bóka Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 184 pont
3. Szrnka Béla (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 180 pont
4. Kalcsú Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 169 pont
5. Tóth 156 Sándor (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 167 pont
6. Csóka Endre (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 166 pont
7. Nagy 444 Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 163 pont
8. Coc Károly (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 162 pont
9-10. Komjáthy Júlia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 161 pont
9-10. Rácz Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 161 pont


Dicséretben részesült:


11. Szollár András (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 154 pont
12. Dudás László (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 151 pont
13. Hofgárt Gergely (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 144 pont
14. Ruppert László (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 142 pont
15. Iliásics Gergely (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 141 pont
16. Tábor Áron (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 140 pont
17. Csepregi Róbert (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 139 pont
18. Buday Bence (Szekszárd, Garay János Gimn.) 138 pont
19. Séfel Richárd (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 136 pont
20. Bárkai János (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 129 pont
21-22. Karches Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 125 pont
21-22. Madaras Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 125 pont
23. Rückert Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 124 pont
24-25. Koncsek Sándor (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 123 pont
24-25. Rácz Éva (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 123 pont
26. Buti Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 122 pont
27. Elekes István-Zsolt (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 120 pont
28. Salamon Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 119 pont
29. Csizmazia Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 118 pont
30-31. Nagy 555 Dénes (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 116 pont
30-31. Sándor Nóra (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 116 pont
32-33. Backhausz Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 114 pont
32-33. Hettinger Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 114 pont
34-36. Balogh 947 László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 113 pont
34-36. Fehér 984 Zoltán (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 113 pont
34-36. Simon Zsolt (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 113 pont
37. Kovács 494 Andrea (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 112 pont
38. Horváth 997 Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 111 pont
39. Bilicz Sándor (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 110 pont
40. Laczkó Péter (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 107 pont
41. Fábry György (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 105 pont
42-44. Balán Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 102 pont
42-44. Balogh Ágnes (Szekszárd, Garay János Gimn.) 102 pont
42-44. Tátrai Dávid (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 102 pont
45. Selyem Noémi Renáta (Szekszárd, Garay János Gimn.) 97 pont
46. Görbe Éva (Szekszárd, Garay János Gimn.) 95 pont
47-48. Baráth Géza (Pápa, Türr István Gimn.) 94 pont
47-48. Gusztáv Tamás (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 94 pont
49-50. Tarján Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 91 pont
49-50. Zsigmond Zsuzsa (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 91 pont
51. Futó Judit (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 88 pont
52-54. Gáspár Orsolya (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 87 pont
52-54. Herr Annamária (Szekszárd, Garay János Gimn.) 87 pont
52-54. Kiss Demeter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 87 pont
55. Vető Dániel (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 86 pont
56. Lukács Nóra (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 83 pont
57-59. Csekő Anna (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 81 pont
57-59. Prekopcsák Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 81 pont
57-59. Rárósi Ferenc (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 81 pont
60-61. Horváth Petra (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 80 pont
60-61. Koltai Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 80 pont
62. Lang Péter (Győr, Révai Miklós Gimn.) 79 pont
63. Bencédi Gyula (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 75 pont
64-65. Gébert Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 74 pont
64-65. Keszler Anita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 74 pont
66-67. Sápi Csilla (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 73 pont
66-67. Seffer Klára (Kalocsa, Szent István Gimn.) 73 pont
68. Katona Kristóf (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 72 pont
69. Halmosi Noémi (Szekszárd, Garay János Gimn.) 71 pont
70. Fülöp 387 István (Budapest, Piarista Gimn.) 70 pont
71-73. Hegedűs Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 68 pont
71-73. Herczegh Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 68 pont
71-73. Sándor László (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 68 pont
74. Kató István (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 67 pont
75-76. Hegyi Péter (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 65 pont
75-76. Sipőcz Éva (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 65 pont
77. Bánfalvi Zsolt (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 64 pont
78. Honti Edit Anna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 61 pont
79. Korbács Gábor (Monor, József Attila Gimnázium) 60 pont
80-81. Dőry Magdolna (Szentendre, Ferences Gimn.) 59 pont
80-81. Hanyecz Veronika (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 59 pont
82-83. Fülöp Anita (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 58 pont
82-83. Szemők Mónika (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 58 pont
84-85. Klár Tamás (Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola) 57 pont
84-85. Szabó Melinda (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 57 pont
86-87. Fuchs Árpád (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 56 pont
86-87. Varga Márta (Szekszárd, Garay János Gimn.) 56 pont
88. Kovács Imre Gergely (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 55 pont
89-90. Csiky Gábor (Monor, József Attila Gimnázium) 53 pont
89-90. Vehovszky Balázs (Budapest, Piarista Gimn.) 53 pont
91. Veres 928 Dániel (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 50 pont
92-93. Fekete Dávid (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 49 pont
92-93. Sarkadi Tamás (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 49 pont
94-95. Buzsi Enikő (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 48 pont
94-95. Sárán Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 48 pont
96. Balogh Emese (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 46 pont
97. Madocsai Rita (Szentendre, Ferences Gimn.) 45 pont


Következik:


98-99. Nagy 666 Károly (Győr, Révai Miklós Gimn.) 43 pont
98-99. Papp Eszter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 43 pont
100. Markovics Ádám (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 42 pont
101. Szabó 576 Csaba (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 41 pont
102-103. Szikszai Csaba (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 40 pont
102-103. Tóth 816 Gergely (Monor, József Attila Gimnázium) 40 pont
104-105. Gyurity Igor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 39 pont
104-105. Mihók Péter (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 39 pont
106-107. Balaton Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 35 pont
106-107. Hodován Róbert (Kalocsa, Szent István Gimn.) 35 pont
108-110. Szőke Csongor (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 34 pont
108-110. Szücs András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont
108-110. Tamás Katalin (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 34 pont
111-112. Károlyi Mihály (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 33 pont
111-112. Nagy 625 Tibor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 33 pont
113-115. Börzsönyi Ferenc (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 32 pont
113-115. Éliás Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 32 pont
113-115. Száraz Levente (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 32 pont
116. Barabás Adrienn (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 31 pont
117. Újhelyi István (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 30 pont
118-119. Majoros Edina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont
118-119. Rendes Gábor (Győr, Révai Miklós Gimn.) 29 pont
120-121. Domokos Gábor (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 28 pont
120-121. Sztojka Máté (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 28 pont
122-124. Tóth Zsuzsanna (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 27 pont
122-124. Varga Balázs (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 27 pont
122-124. Zsoldos Ágnes (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 27 pont
125-128. Bocz Máté András (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 26 pont
125-128. Pahocsa Dániel (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 26 pont
125-128. Simon Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 26 pont
125-128. Szalóki László (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 26 pont
129-133. Damjanovits Viktor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 25 pont
129-133. Fehér Mátyás (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 25 pont
129-133. Fülöp Tibor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont
129-133. Kádár Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 25 pont
129-133. Siptár Miklós (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 25 pont
134. Botos Renáta (Monor, József Attila Gimnázium) 24 pont
135-137. Boros Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 23 pont
135-137. Garab Ábel (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 23 pont
135-137. Kónya Ágnes (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 23 pont
138-143. Bartók András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont
138-143. Klement Edina (Monor, József Attila Gimnázium) 22 pont
138-143. László Lajos (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 22 pont
138-143. Orbán György (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 22 pont
138-143. Pluhár Gabriella (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 22 pont
138-143. Soós Gábor (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 22 pont
144-145. Lajtha Róbert (Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium) 21 pont
144-145. Szabó Zsolt (Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 21 pont
146-151. Kaposi Benedek (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 20 pont
146-151. Komoly Balázs (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 20 pont
146-151. Mónus Ildikó (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 20 pont
146-151. Soós Gábor (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 20 pont
146-151. Tóth Ajna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont
146-151. Zsarnóczay Ádám (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 20 pont
152-158. Abonyi Endre (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 19 pont
152-158. Demjén Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 19 pont
152-158. Ferenczi Dániel (Budapest, Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium) 19 pont
152-158. Jiang Long (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 19 pont
152-158. Orosz Sándor (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 19 pont
152-158. Stefán Noémi (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki.) 19 pont
152-158. Szabó 928 Hajnalka (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 19 pont
159-163. Czigány András (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 18 pont
159-163. Dániel Dénes (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 18 pont
159-163. Hanzséros Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont
159-163. Kéri Andrea (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 18 pont
159-163. Zsíros Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 18 pont
164-169. Borbély Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont
164-169. Györgyjakab Pál-István (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 17 pont
164-169. Kovács Nikolett (Budapest, Szent László Gimn.) 17 pont
164-169. László 133 Szilárd (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 17 pont
164-169. Szabó Dóra (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 17 pont
164-169. Török Bálint (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont
170-171. Borbás Tibor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 16 pont
170-171. Krivosija Zoltán (Kiskunhalas, II. Rákóczi Ferenc Mezőgazdasági, Közgazdasági és Informatikai Szki.) 16 pont
172-178. Decsi Péter (Budapest, Árpád Gimn.) 15 pont
172-178. Kiss 115 Balázs (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 15 pont
172-178. Lévay Gergely (Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 15 pont
172-178. Márton Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 15 pont
172-178. Péntek Imre (Nagykőrös, Arany János Gimnázium) 15 pont
172-178. Szentes Viktória (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 15 pont
172-178. Tóth 808 Ádám (Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Középiskola és Kollégium) 15 pont


Pontot szerzett még:


179-187. Angyal Frigyes (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 14 pont
179-187. Fürjész Dóra (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 14 pont
179-187. Hodák Zsanett (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 14 pont
179-187. Horváth Anita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont
179-187. Horváth Richárd (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont
179-187. Hudecz Viktor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont
179-187. Juhász Dalma (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 14 pont
179-187. Nagy Edit (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 14 pont
179-187. Tenyér Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont
188-192. Antal 100 Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont
188-192. Horváth Péter (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 13 pont
188-192. Lőrincz István (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 13 pont
188-192. Pápai Anita (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 13 pont
188-192. Pesti Szabolcs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont
193-198. Borsiczki Adrián (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 12 pont
193-198. Diószegi Mónika (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont
193-198. Horváth Boglárka Anna (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont
193-198. Kirják Erzsébet (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 12 pont
193-198. Kőmíves Péter Miklós (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 12 pont
193-198. Páli Szabolcs (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 12 pont
199-206. Farkas Veronika (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 11 pont
199-206. György Bence (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont
199-206. Joó Szilvia (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 11 pont
199-206. Juhász Zoltán (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 11 pont
199-206. Kun László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont
199-206. Miklós Kitti (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 11 pont
199-206. Tóth László (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 11 pont
199-206. Török Annamária (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont
207-216. Erdei Klára (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 10 pont
207-216. Földházi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont
207-216. Gősi Enikő Eszter (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 10 pont
207-216. Hladen Krisztián (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 10 pont
207-216. Holczer Anett (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 10 pont
207-216. Karsay Veronika (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 10 pont
207-216. Marák László (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 10 pont
207-216. Reiss Tibor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 10 pont
207-216. Szilvási Zsolt (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont
207-216. Vörös Gergő (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont
217-222. Angyal Zoltán (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 9 pont
217-222. Bagdi Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
217-222. Csepi Tamás (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 9 pont
217-222. Gerlics Gergely (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
217-222. Lengl Orsolya (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 9 pont
217-222. Prókai Beáta (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont
223-229. Baksics Erika (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 8 pont
223-229. Boglári Balázs (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 8 pont
223-229. Garai Zoltán (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 8 pont
223-229. Kolozsvári Ferenc (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont
223-229. Kövesdy Lóránt (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 8 pont
223-229. Lefter Miklós (Budapest, Árpád Gimn.) 8 pont
223-229. Takács Dávid (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 8 pont
230-233. Gyukics Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
230-233. Marosi Gergely (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 7 pont
230-233. Tóth Csaba (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 7 pont
230-233. Varga 217 István (Monor, József Attila Gimnázium) 7 pont
234-252. Bartha Ferenc (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 6 pont
234-252. Czímer Mihály (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 6 pont
234-252. Erhardt Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 pont
234-252. Fercsi Linda (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
234-252. Ferecskó Anita (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 6 pont
234-252. Haaszknecht Bálint (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 6 pont
234-252. Jeszek Roland (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 6 pont
234-252. Jurecska Laura (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
234-252. Lampért Adrienn (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 6 pont
234-252. Molnár Lolita (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 6 pont
234-252. Nagy Viktor (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 6 pont
234-252. Süli Tamás (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 6 pont
234-252. Szever Márton (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 pont
234-252. Szilberhorn Niké (Kecskemét, Ward Mária Leánygimnázium) 6 pont
234-252. Tóth 141 Benedek (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
234-252. Tóth Gergely (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 6 pont
234-252. Traub Alfréd (Szentendre, Ferences Gimn.) 6 pont
234-252. Varga Annamária (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 6 pont
234-252. Vörös Gábor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 6 pont
253-257. Budai Dénes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
253-257. Darnói Diána (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 5 pont
253-257. Hauszknecht Bálint (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 5 pont
253-257. Házi Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
253-257. Palej Dávid Máté (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont
258-267. Borsos Benedek (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 4 pont
258-267. Fúder Tibor (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki.) 4 pont
258-267. Gáspár Bence (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 4 pont
258-267. Horváth Zsolt (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 4 pont
258-267. Kádár Endre (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont
258-267. Mintál Mária (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont
258-267. Papp Viktória (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 4 pont
258-267. Szabó 219 László (Kecskemét, Katedra I. és M. szakki.) 4 pont
258-267. Varga Viktor (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont
258-267. Zseli Márta (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont
268-272. Fehér Gábor (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 3 pont
268-272. Hajnalka Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
268-272. Molnár Adrienn (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
268-272. Nemes Eszter (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 3 pont
268-272. Radó Veronika (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
273-276. Dékány Kinga (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont
273-276. Erős Ferenc (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 2 pont
273-276. Kovács Réka (Budapest, László Gyula Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda) 2 pont
273-276. Papp 357 Judit (Budapest, László Gyula Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda) 2 pont
277. Kiss József Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 1 pont


0 pontja van 7 versenyzőnek.