Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A P-jelű fizika feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

11. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 226 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

 
1. Siroki László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 209 pont
2. Pápai Tivadar (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 200 pont
3. Geresdi Attila (Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.) 194 pont
4. Szalai Bence (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 190 pont
5-6. Antal Miklós (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 188 pont
5-6. Hargitai Gábor (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 188 pont
7-8. Béky Bence (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 173 pont
7-8. Vadász Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 173 pont
9. Hamar Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 169 pont
10. Horváth Szabolcs (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 167 pont


Dicséretben részesült:


11-12. Antal Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 165 pont
11-12. Jesch Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 165 pont
13. Tál Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 157 pont
14. Bartha 321 Ágnes (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 156 pont
15. Borosán Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 154 pont
16. Romsics Bence (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 151 pont
17. Dolgos Gergely (Budapest, Árpád Gimn.) 148 pont
18. Szilva Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 147 pont
19. Kriesch Tamás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 144 pont
20. Molnár 354 Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 143 pont
21. Raikovich Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 142 pont
22. Schäffer Zsolt (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 135 pont
23-24. Fukker Bertalan (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 131 pont
23-24. Novák Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 131 pont
25. Salamon Márk (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 129 pont
26. Lehoczki Csaba (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 125 pont
27. Várnai Tímea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 124 pont
28. Siska Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 123 pont
29. Rózsás István (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 122 pont
30. Kiss 747 Andrea (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 121 pont
31-32. Póka Tamás (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 118 pont
31-32. Szöllősi Balázs (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 118 pont
33. Tormási István (Szekszárd, Garay János Gimn.) 117 pont
34. Pap 131 László (Eger, Dobó István Gimnázium) 116 pont
35. Antal 193 Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 113 pont
36. Madas Balázs Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 110 pont
37. Apáthy Molnár Sándor (Budapest, Szent István Gimn.) 109 pont
38-39. Bényász László (Heves, Eötvös József Középiskola) 108 pont
38-39. Várnai Csilla (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 108 pont
40. Dénes Ferenc (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 107 pont
41-43. Flender Gyöngyi (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 103 pont
41-43. Iberpaker Péter (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 103 pont
41-43. Pataki Péter (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 103 pont
44-46. Nagy 725 János (Eger, Dobó István Gimnázium) 102 pont
44-46. Sásdy Gabriella (Szentendre, Ferences Gimn.) 102 pont
44-46. Takó Zoltán (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 102 pont
47-48. Agócs Angéla (Szekszárd, Garay János Gimn.) 98 pont
47-48. Hodosi Lajos (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 98 pont
49-50. Balogh Gábor (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 97 pont
49-50. Ritzinger György (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 97 pont
51. Földesi Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 96 pont
52. Ábel Dániel (Budapest, Németh László Gimn.) 95 pont
53-55. Frankó Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 91 pont
53-55. Gazda Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 91 pont
53-55. Papp György (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 91 pont
56. Fehérvári Bence (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 90 pont
57-58. Horváth Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 89 pont
57-58. Márton Zoltán-Csaba (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 89 pont
59. Orosz Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 85 pont
60. Csikvári Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 82 pont
61. Patay Szabolcs (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 81 pont
62. Duró Viktor (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 77 pont
63. Csesznák András (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 73 pont
64. Kámán Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 72 pont
65. Kosztin Béla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 71 pont
66. Takáts Katalin (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 68 pont
67. Rostás Attila (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 67 pont
68-69. Borsodi Szabolcs (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 65 pont
68-69. Fűrész Gábor (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 65 pont
70-71. Drozdy Árpád (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 62 pont
70-71. Eszenyi Gergely (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 62 pont
72. Várnai Anikó (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 61 pont
73-75. Bordács Sándor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 60 pont
73-75. Varga 123 Áron (Németország, Wissen, Kopernikus-Gymnazium Wissen) 60 pont
73-75. Varga Tamás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 60 pont
76. Béla Szilvia (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 57 pont
77-78. Jazbinsek Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 56 pont
77-78. Lestyán Gyula (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 56 pont
79. Csanádi Sándor (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 54 pont
80. Szakál Péter (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 52 pont
81-82. Ágas Attila (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 51 pont
81-82. Csengeri Máté (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 51 pont
83-84. Juhász Bálint (Szentendre, Ferences Gimn.) 50 pont
83-84. Pálfi Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 50 pont
85-86. Keményfi Imre (Szentendre, Ferences Gimn.) 49 pont
85-86. Vígh Róbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 49 pont
87. Farkas Viktor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 48 pont
88-89. Matusik 222 Szilárd (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 47 pont
88-89. Ócsai Katalin (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 47 pont
90-91. Boross Ádám (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 45 pont
90-91. Csomor Attila (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 45 pont
92. Erős Gábor (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 44 pont


Következik:


93-95. Buza Krisztián Antal (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 41 pont
93-95. Floszberger Kata (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 41 pont
93-95. Gyökeres Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 41 pont
96. Steinbach Gergely (Budapest, Árpád Gimn.) 40 pont
97-99. Bein Márton (Budapest, Árpád Gimn.) 39 pont
97-99. Danyi Antal (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 39 pont
97-99. Rozsnyai István (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 39 pont
100. Balla 666 Péter (Budapest, Veres Péter Gimn.) 37 pont
101-103. Hantal György (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 pont
101-103. Mágori András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 pont
101-103. Tóth 248 Dániel (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 pont
104-107. Baráth Emese (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 35 pont
104-107. Jakab Árpád (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 35 pont
104-107. Kuczora Márta (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 35 pont
104-107. Miculescu Simona (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 35 pont
108. Kéri Kornél (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 34 pont
109. Ábel Zoltán (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 33 pont
110-117. Hurtony Szilvia (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 30 pont
110-117. Kerekes József (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 30 pont
110-117. Kovács 313 Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 30 pont
110-117. Kőrizs András (Budapest, Veres Péter Gimn.) 30 pont
110-117. Mészöly Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 30 pont
110-117. Szebényi Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 30 pont
110-117. Tomka Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 30 pont
110-117. Török László (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 30 pont
118-119. Háj József (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 29 pont
118-119. Tóth György (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 29 pont
120. Szép Dávid (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 28 pont
121. Komlós Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 27 pont
122-124. Mészáros 914 Lívia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 pont
122-124. Reiss Attila (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 26 pont
122-124. Ryçavì Gábor (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 26 pont
125-127. Görzsöny Erika (Szekszárd, Garay János Gimn.) 25 pont
125-127. Madácsi Pál (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 25 pont
125-127. Steigerwald Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 25 pont
128-129. Demsa Lóránd (Kalocsa, Szent István Gimn.) 24 pont
128-129. Higi Anikó (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 24 pont
130-135. Bence Krisztián (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 23 pont
130-135. Csiki Péter (Szentendre, Ferences Gimn.) 23 pont
130-135. Gyurkovics Roland (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 23 pont
130-135. Tajti András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 23 pont
130-135. Takács Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 23 pont
130-135. Tóbi Szabolcs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 23 pont
136-138. Kecskeméthy Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 22 pont
136-138. Kizman András (Budapest, Árpád Gimn.) 22 pont
136-138. Tarjányi Krisztina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont
139-145. Bakó Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 21 pont
139-145. Battancs Emese (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 21 pont
139-145. Domonkos Zoltán (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 21 pont
139-145. Gerencsér Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont
139-145. Hegedűs György (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 21 pont
139-145. Kádár Cecília (Szekszárd, Garay János Gimn.) 21 pont
139-145. Kelle Botond (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 21 pont
146-150. Ács Tamás Bence (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 20 pont
146-150. Hornung András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont
146-150. Muth Lajos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 20 pont
146-150. Perge Ákos (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 20 pont
146-150. Szintai Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 20 pont
151-152. Fülep András (Budapest, Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 19 pont
151-152. Janáky Csaba (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 19 pont
153. Herman Rita (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont
154-156. Péterfalvi Nóra Piroska (Szekszárd, Garay János Gimn.) 17 pont
154-156. Piukovics Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont
154-156. Vörös Zsombor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 17 pont
157-158. Lakatos Ádám (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 15 pont
157-158. Stocker Gábor (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 15 pont


Pontot szerzett még:


159. Baráth Ildikó (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 14 pont
160-165. Bakos Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont
160-165. Csanádi Tamás (Baja, III. Béla Gimn.) 13 pont
160-165. Kasza Dénes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont
160-165. Kupai József (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 13 pont
160-165. Lóth Benedek (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 13 pont
160-165. Pilissy György (Budapest, Árpád Gimn.) 13 pont
166-167. Csepregi Ákos (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 12 pont
166-167. Tallér Virág (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont
168-172. Boróczki Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont
168-172. Csetényi Zoltán (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 11 pont
168-172. Czérna Miklós (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 11 pont
168-172. Kovács 335 Gergely (Szentendre, Ferences Gimn.) 11 pont
168-172. Rombauer Áron (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont
173-179. Dworák Bence (Budapest, Árpád Gimn.) 10 pont
173-179. Hochstein Nikoletta (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont
173-179. Magócsi Anikó (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont
173-179. Majsai Attila (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 10 pont
173-179. Petró József (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 10 pont
173-179. Poór Gergő (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 10 pont
173-179. Tálas Judit (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 10 pont
180-187. Biczó Béla (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 9 pont
180-187. Buthi Irma (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont
180-187. Fábián Zsuzsa (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
180-187. Hepp Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 9 pont
180-187. Kerékfy Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
180-187. Pálinkás Imre Gergő (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont
180-187. Róka András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
180-187. Szeberényi Ádám (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
188-189. Dankó István (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 8 pont
188-189. Török Bálint (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont
190-194. Krasznai Gergely (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 7 pont
190-194. Somlai Ágnes (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 7 pont
190-194. Soós Péter (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 7 pont
190-194. Szabó 528 Dávid (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont
190-194. Völgyi Krisztina (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont
195-202. Cseke Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont
195-202. Kovács Gábor (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 6 pont
195-202. Kulcsár Edit (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont
195-202. Márialigeti Sára (Szentendre, Ferences Gimn.) 6 pont
195-202. Pap János (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 6 pont
195-202. Tömpe Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont
195-202. Varga Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 6 pont
195-202. Zotter Balázs (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont
203-206. Andracsek Viktor (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 5 pont
203-206. Janó Éva (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont
203-206. Karsai Gabriella (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont
203-206. Strényer Tünde (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 5 pont
207-213. Bécsy Ádám (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 4 pont
207-213. Karcagi Eszter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 4 pont
207-213. Kőszegi László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
207-213. Mezei 783 Mihály (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 4 pont
207-213. Szabados János (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Vegyipari Műszaki Szakközépiskola) 4 pont
207-213. Vajda Gábor (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 4 pont
207-213. Vasas Éva Zsuzsanna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 4 pont
214-218. Háhner Zoltán (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 3 pont
214-218. Helembai Kinga (Budapest, Árpád Gimn.) 3 pont
214-218. Nyitrai Mózes (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 3 pont
214-218. Sass Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
214-218. Ulbert Petra Edina (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 3 pont
219-222. Balotai Péter (Baja, III. Béla Gimn.) 2 pont
219-222. Cseh Róbert (Budapest, Ihász Dániel Szki.) 2 pont
219-222. Doszpod László (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 2 pont
219-222. Schall András (Szentendre, Ferences Gimn.) 2 pont
223-224. Kakas Tünde (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 1 pont
223-224. Papp Gábor (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 1 pont


0 pontja van 1 versenyzőnek.