Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2001/2002

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Bóka Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 234 pont;
2. díj: Simon Balázs (Győr, Révai Miklós Gimn.) 233 pont;
4–5. díj: Backhausz Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 226 pont;
4–5. díj: Salát Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 226 pont;
6–7. díj: Bartha Ferenc (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 222 pont;
6–7. díj: Bérczi Kristóf (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 222 pont;
8. díj: Herczegh Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 218 pont;
9–10. díj: Nagy Gábor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 214 pont;
9–10. díj: Sándor Nóra Katalin (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 214 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Bergmann Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 207 pont;
14. Rendes Gábor (Győr, Révai Miklós Gimn.) 206 pont;
15. Révész Dániel (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 202 pont;
16. Ruppert László Gábor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 198 pont;
17. Komjáthy Júlia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 197 pont;
19. Rácz Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 186 pont;
20. Baráth Géza (Pápa, Türr István Gimn.) 178 pont;
22–23. Bisztray Márta (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 169 pont;
22–23. Metzing András (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 169 pont;
24–25. Fehér Ádám (Győr, Révai Miklós Gimn.) 166 pont;
24–25. Jelitai Kálmán (Budapest, Szent István Gimn.) 166 pont;
27. Sparing Dániel (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 160 pont;
28. Tölgyesi Csaba (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 145 pont;
29. Reiss Tibor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 143 pont;
32. Gregó Kinga (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 141 pont;
33. Koltai Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 136 pont;
34. Besenyei Balázs (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 131 pont;
38. Kalcsú Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 121 pont;
39. Fehér Borbála (Budapest, Veres Péter Gimn.) 113 pont;
40. Geleji János (Budapest, Piarista Gimn.) 110 pont;
41. Belső Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 109 pont;
43. Lang Péter (Győr, Révai Miklós Gimn.) 106 pont;
44. Komáromy Dávid (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 100 pont;

Következik:

46. Nemeskéri Tamás (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 88 pont;
47. Urbán György (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 82 pont;
48. Kis László (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 81 pont;
49. Csapó Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 78 pont;
52. Dombai Balázs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 69 pont;
54. Kiss Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 66 pont;
55. Farkas Norbert (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 65 pont;
56–59. Rácz Balázs (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 64 pont;
56–59. Surján Veronika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 64 pont;
60. Gál András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 62 pont;
61–62. Molnár Máté (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 61 pont;
63–64. Nyul Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 60 pont;
63–64. Palkó Nóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 60 pont;
66. Sándor Réka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 54 pont;
67–68. Karches Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 53 pont;
71–72. Bori Eszter (Budapest, Németh László Gimn.) 46 pont;
71–72. Zákány Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 46 pont;
74. Csetri András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 44 pont;
75. Szöllősi Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 43 pont;
76–77. Durham Patrick (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 42 pont;
78–79. Márton Szabolcs (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 41 pont;
81. Szalay Gergely (Minneapolis, Saint Louis Park High School) 39 pont;
82. Spátay Mónika (Révkomárom, Selye János Gimn.) 38 pont;
83. Madocsai Rita (Szentendre, Ferences Gimn.) 37 pont;
84. Balogh József (Kaszony, Kaszonyi Középiskola) 36 pont;
85. Horváth Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont;
86–87. Simon Attila (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 34 pont;
88. Drüszler Anikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 33 pont;
89–90. Malakuczi Viktor (Budapest, Szent István Gimn.) 32 pont;
89–90. Vehovszky Balázs (Budapest, Piarista Gimn.) 32 pont;
91–94. Sipőcz Brigitta (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 31 pont;
95–96. Bárkai János (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 29 pont;
95–96. Fauszt Melinda (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 29 pont;
97–98. Füle Orsolya (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 28 pont;
99–100. Blaskó János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 27 pont;
99–100. Honti Edit Anna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 27 pont;
101–102. Miklós Katalin (Budapest, Veres Péter Gimn.) 26 pont;
101–102. Sipos Kinga (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 26 pont;
103–105. Stépán Ágnes (Budapest, Arany János Gimnázium) 25 pont;
103–105. Szabó Zoltán (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 25 pont;
103–105. Szemjon Viktória (Jánosi, Jánosi Középiskola) 25 pont;
106–107. Beregszászi Máté (Budapest, Szent István Gimn.) 24 pont;
106–107. Bokor István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 24 pont;
108. Andrásik Miklós (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
109–112. Borbély Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
113. Nagy Tibor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 21 pont;
114–115. Pusztai Erika (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 20 pont;
114–115. Vincze Nándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 20 pont;
116–119. Kormos Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 19 pont;
116–119. Kovács Sándor (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 19 pont;
116–119. Lakatos Szilvia (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 19 pont;
116–119. Szabó Danila (Budapest, Veres Péter Gimn.) 19 pont;
120–123. Éliás Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 18 pont;
120–123. Gáspár Orsolya (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 18 pont;
120–123. Jurácsik Nikolett (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 18 pont;
120–123. Tóth Dávid (Tata, Eötvös József Gimn.) 18 pont;
124–129. Hóbor Fruzsina (Eger, Dobó István Gimnázium) 17 pont;
124–129. Librecz Bernadett (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 17 pont;
124–129. Samu Dávid (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont;
124–129. Süveges Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont;
124–129. Szabados Katalin (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 17 pont;
130–135. Antal Áron (Budapest, Szent István Gimn.) 16 pont;
130–135. Fülöp István (Budapest, Piarista Gimn.) 16 pont;
130–135. Gombos András (Ajka, Bánki Donát Szakközépiskola) 16 pont;
130–135. Simon Zsolt (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 16 pont;
130–135. Tóth Benedek (Budapest, Szent István Gimn.) 16 pont;
136–139. Herczeg Lynda (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 15 pont;
136–139. Karlik Zsuzsanna (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 15 pont;
136–139. Szilágyi Zoltán (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 15 pont;
136–139. Valent Róbert (Monor, József Attila Gimnázium) 15 pont;
140–145. Hegedűs Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 14 pont;
140–145. Kálló Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
140–145. Korai Szabolcs (Budapest, Veres Péter Gimn.) 14 pont;
140–145. Penha Felizardo Renáta (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 14 pont;
146–151. Alvégi Lőrinc (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 13 pont;
146–151. Erdős Dóra (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
146–151. Makray Bálint (Budapest, Szent István Gimn.) 13 pont;
146–151. Orosz Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 13 pont;
146–151. Tomsits András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
152–155. Kopányi Dávid (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 12 pont;
152–155. Kovács Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 12 pont;
152–155. Pető Dávid (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 12 pont;
152–155. Szabados Edit (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
156–162. Buday Bence (Szekszárd, Garay János Gimn.) 11 pont;
156–162. Fliszár Vilmos (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 11 pont;
156–162. Hegedűs Sebastian (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 11 pont;
156–162. Virág Éva (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont;
163–168. Juhász Zoltán (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont;
163–168. Kiss Ferenc (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont;
163–168. Rückert Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 9 pont;
163–168. Vita Szabolcs (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 9 pont;
169–175. Balogh Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont;
169–175. Gyukics Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont;
169–175. Hajnalka Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 8 pont;
169–175. Ladányi Péter (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 8 pont;
169–175. Pálinkás Zoltán (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 8 pont;
169–175. Szirom Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont;
176–191. Börzsönyi Ferenc (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 pont;
176–191. Budai Dénes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont;
176–191. Csiszer Ildikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 7 pont;
176–191. Fehér Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont;
176–191. Fridrich Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 7 pont;
176–191. Guzmics Sándor (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 7 pont;
176–191. Juhász Anikó (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 7 pont;
176–191. Lengyel Orsolya (Budapest, Németh László Gimn.) 7 pont;
176–191. Minárik Péter (Püspökladány, Karacs Ferenc Gimnázium) 7 pont;
176–191. Németh András (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 7 pont;
176–191. Péter Noémi (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 7 pont;
176–191. Szentes András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
176–191. Xiang Ying (Budapest, Greater Grace Christian Academy) 7 pont;
192–202. Bálint Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
192–202. Balogh Viktor (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 6 pont;
192–202. Földi Flóra (Budapest, Németh László Gimn.) 6 pont;
192–202. Hajdú Jenő (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 6 pont;
192–202. Nyitrai Antal (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 6 pont;
192–202. Oláh Zoltán (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
192–202. Palkovics Márta (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
192–202. Retteghy Orsolya (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
192–202. Terkál Andrea (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 6 pont;
192–202. Török Sándor Miklós (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 6 pont;
192–202. Wacha András Ferenc (Budapest, Piarista Gimn.) 6 pont;
203–209. Komjáthi Bálint (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 5 pont;
203–209. Kovács László (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 5 pont;
203–209. Kovács Szilárd (Püspökladány, Karacs Ferenc Gimnázium) 5 pont;
203–209. Sipőcz Éva (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 5 pont;
210–222. Balog Boglárka (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont;
210–222. Blága Lilla (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
210–222. Fazekas Enikő (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
210–222. Fejes Amadea (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont;
210–222. Gyenes Dávid (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 4 pont;
210–222. Gyenese Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont;
210–222. Hanzséros Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
210–222. Komáromy Dániel (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 4 pont;
210–222. Lutor Zsolt (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont;
210–222. Pintér Norbert (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 4 pont;
210–222. Schatzl Ágnes (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 4 pont;
223–231. Bock Ádám (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
223–231. Hajnal Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont;
223–231. Hangai Attila (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
223–231. Kalcsó Kitti (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
223–231. Nagy András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
223–231. Nagy Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
223–231. Pomázi Krisztina (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
223–231. Turányi Sarolta (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
232–242. Beréti András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 2 pont;
232–242. Bilkó Péter (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 2 pont;
232–242. Igaz István (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont;
232–242. Kovács Zsófia (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 2 pont;
232–242. Mihók Péter (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 2 pont;
232–242. Póka Andrea (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 2 pont;
232–242. Szécsi Ádám (Heves, Eötvös József Középiskola) 2 pont;
232–242. Szentgyörgyi Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
232–242. Tornyai Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 2 pont;
243–255. Bartha Bendegúz (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
243–255. Czeibert Kálmán (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 1 pont;
243–255. Fehér-Polgár Pál (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont;
243–255. Garai Lőrinc (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 1 pont;
243–255. Huszkó Ildikó (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 1 pont;
243–255. Juhász Kamilla (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 1 pont;
243–255. Kalocsai Ákos (Budapest, Németh László Gimn.) 1 pont;
243–255. Kiss László Bence (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 1 pont;
243–255. Kovács Kornél (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
243–255. Kovács Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
243–255. Sermer Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
243–255. Tarján Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.