KöMaL - Mathematical and Physical Journal for Secondary Schools
Hungarian version Information Contest Journal Articles News
Conditions
Entry form to the contest
Problems and solutions
Results of the competition
Problems of the previous years

 

 

Order KöMaL!

tehetseg.hu

Ericsson

Google

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

ELTE

Competitions Portal

Current scores in the competition

Theoretical problems in Physics (sign P), grade 10

This data is unofficial.

The problems in this competition that have been processed:
September 2002-May 2003:All problems

By solving all problems, 219 points can be achieved.


Prize winners:

1. Pálinkás Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 207 points;
2.
Kiss-Tóth Christian (Budapest, Árpád Gimn.) 202 points;
3.
Birkner Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 191 points;
4.
Hagymási Imre (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 182 points;
5. Lantos Judit (
Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 177 points;
6.
Heisenberger Viktor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 176 points;
7.
Szécsi Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 171 points;
8.
Kómár Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 170 points;
9.
Sikó Lóránt (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 168 points;
10.
Nagy Róbert (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 158 points;

Honorable mention:


11.
Handbauer Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 155 points;
12-13.
Filus Tamás (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 151 points;
12-13.
Tibori Tamás Tibold (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 151 points;
14.
Békéssy László István (Baja, Szent László Általános Művelődési Központ) 149 points;
15.
Varga-Umbrich Károly (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 148 points;
16.
Szabó Péter (Győr, Szabadhegyi Közoktatási Központ) 146 points;
17.
Kiss Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 141 points;
18.
Sóvágó Sándor (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 140 points;
19-20.
Bustya Áron (Baja, Szent László Általános Művelődési Központ) 139 points;
19-20.
Laub Krisztina (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 139 points;
21.
Gutema Emánuel (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 136 points;
22.
Börzsönyi Judit (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 134 points;
23.
Bazsó Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 127 points;
24.
Varga Lajos (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 126 points;
25.
Törös Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 122 points;
26.
Kolcza Mátyás Barna (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 120 points;
27-28.
Bajai Melinda (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 115 points;
27-28.
Petényi Franciska (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 115 points;
29-30.
Czibor Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 112 points;
29-30.
Varga Melinda (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 112 points;
31-32.
Haszpra Tímea (Budapest, Árpád Gimn.) 101 points;
31-32.
Horváth Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 101 points;
33.
Csehi András (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 99 points;
34.
Szalai Erika (Budapest, Árpád Gimn.) 94 points;
35. Tóth Ferenc (
Keszthely, Vajda János Gimnázium) 91 points;
36.
Zalatnai Zámor (Baja, III. Béla Gimn.) 89 points;
37.
Skapinyecz József (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 86 points;
38-39.
Hidasi Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 83 points;
38-39.
Nagy Viktor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 83 points;
40.
Koch Dániel (Veszprém, Padányi Bíró Márton Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola) 82 points;
41.
Palotás Gergely (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 81 points;
42-43.
Papp Eszter (Esztergom, Szent István Gimnázium) 79 points;
42-43.
Simon Ildikó (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 79 points;
44.
Hegedűs Péter (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépipari és Építőipari Szakközépiskola) 78 points;
45.
Hermán Eszter (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 77 points;

Also particitated:


46.
Lencse Zoltán (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 75 points;
47.
Sum Zsuzsanna (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 74 points;
48-49.
Balázs Zoltán (Eger, Dobó István Gimnázium) 73 points;
48-49.
Isépy Zsófia (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 73 points;
50.
Varjas Dániel (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 72 points;
51.
Hutvágner Péter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 71 points;
52-54.
Farkas János (Szekszárd, Garay János Gimn.) 70 points;
52-54.
Mátyás Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 70 points;
52-54.
Szijártó László (Szekszárd, Garay János Gimn.) 70 points;
55.
Mikó Mihály (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 68 points;
56.
Farkas Balázs (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 67 points;
57-58.
Antal Áron (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 64 points;
57-58.
Berta Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 64 points;
59.
Csorba Emese (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 60 points;
60-61.
Kiss Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 58 points;
60-61.
Szilva András (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 58 points;
62-63.
Kádár András (Szekszárd, Garay János Gimn.) 57 points;
62-63.
Molnár Ferenc (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 57 points;
64.
Bereczky Bence (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 56 points;
65.
Kálya Bálint (Szekszárd, Garay János Gimn.) 53 points;
66.
Farkas György (Eger, Dobó István Gimnázium) 52 points;
67.
Hulmány Péter (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 51 points;
68.
Wéner Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 48 points;
69-71.
Dankó Stefánia (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 45 points;
69-71.
Germán Olivér (Szekszárd, Garay János Gimn.) 45 points;
69-71.
Szivós Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 45 points;
72-73.
Cseh Marcell (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 44 points;
72-73.
Horváth Miklós (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 44 points;
74-75.
Barcsik Ildikó (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 43 points;
74-75.
Hadár Zsuzsa (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 43 points;
76-77.
Kiss Eszter (Eger, Dobó István Gimnázium) 42 points;
76-77.
Kovács Ferenc (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 42 points;
78.
Poros Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 40 points;
79-83.
Acsay Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 39 points;
79-83.
Dudás Ágnes (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 39 points;
79-83.
Kiriákov Szilvia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 39 points;
79-83.
Nagy Ákos (Budapest, Szent István Gimn.) 39 points;
79-83.
Ridzi Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 39 points;
84.
Al-Aissa Zahra (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 37 points;
85-86. Molnár Ádám Tamás (
Szekszárd, Garay János Gimn.) 35 points;
85-86.
Papp Mátyás (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 35 points;
87-89.
Bíró Ákos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 points;
87-89.
Koncz Balázs (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimn.) 34 points;
87-89.
Korodi Annamária (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 34 points;
90-94.
Dúl Dávid (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 33 points;
90-94.
Farkas Szabolcs (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 33 points;
90-94.
Marton Balázs (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 33 points;
90-94.
Szabó Miklós (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 33 points;
90-94.
Szlávik Gábor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 33 points;
95-96.
Domján Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 points;
95-96.
Kovács Richárd (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 32 points;
97.
Kovács Gergely (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 31 points;
98-101.
Honti Ágnes Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 30 points;
98-101.
Kiss Dániel (Budapest, Árpád Gimn.) 30 points;
98-101.
Kristóf Endre (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 30 points;
98-101.
Szakács Márton (Budapest, Veres Péter Gimn.) 30 points;
102-104.
Darázs Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 29 points;
102-104.
Szabó Balázs (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 29 points;
102-104.
Szabolcs Barnabás (Budapest, Németh László Gimn.) 29 points;
105.
Németh Nóra (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 27 points;
106-111.
Gyarmati Gábor (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 26 points;
106-111.
Hegyi Tamás (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 26 points;
106-111.
Károly Péter (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 26 points;
106-111.
Koncz Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 26 points;
106-111.
Petzke Máté (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 points;
106-111.
Szabó Barnabás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 points;
112-113.
Nánási Julianna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 25 points;
112-113.
Varga Tibor (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 25 points;
114-116.
Gáspár Kata (Budapest, Veres Péter Gimn.) 24 points;
114-116.
Horváth Gergely (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 24 points;
114-116.
Katzenberger Péter (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 24 points;
117-119.
Szöllősi András (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 23 points;
117-119.
Váradi Marianna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 23 points;
117-119.
Vékony Tímea (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 23 points;
120-122.
Bohner András (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 22 points;
120-122.
Győrffy Ákos (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 points;
120-122.
Németh Dániel (Budapest, Veres Péter Gimn.) 22 points;
123-125.
Árokszállási László (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 21 points;
123-125.
Lakó Anikó (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 21 points;
123-125.
Szlatki László (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 21 points;
126-127.
Poór József (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 20 points;
126-127.
Varga Attila (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 points;
128.
Lindner Irma (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 points;
129-133.
Bőcskei Barnabás (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 18 points;
129-133.
Takács Viola (Szekszárd, Garay János Gimn.) 18 points;
129-133.
Vágó Tamás (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 18 points;
129-133.
Zajzon Gergő (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 18 points;
129-133.
Zsótér Gábor (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 18 points;
134-136.
Kantuly Péter (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 17 points;
134-136.
Osán Dániel (Győr, Pattantyús Ábrahám Géza Ipari Szakközépiskola) 17 points;
134-136.
Zeitler Vilmos (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 17 points;
137-141.
Angelusz Diána (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 16 points;
137-141.
Berkes Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 16 points;
137-141.
Damjanovits Eszter (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 16 points;
137-141.
Farkas Ferenc (Budapest, Veres Péter Gimn.) 16 points;
137-141.
Takács Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 16 points;
142-145.
Antus Csenge (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 15 points;
142-145.
Bihary Dóra (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 points;
142-145.
Gécsek Máté Árpád (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 15 points;
142-145.
Pócs Gabriella (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 15 points;
146-147.
Csajági Eszter (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 14 points;
146-147.
Gyenese Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 points;
148-153.
Aradi Bernadett (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 13 points;
148-153.
Kocsis Márk Lóránt (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 13 points;
148-153.
Nagy Péter (Budapest, Árpád Gimn.) 13 points;
148-153.
Pap Bence (Budapest, Árpád Gimn.) 13 points;
148-153.
Sarkar Nirmal (Budapest, Árpád Gimn.) 13 points;
148-153.
Zachar Barbara (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 13 points;
154-161.
Ábrahám Krisztina (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 points;
154-161.
Bitai Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 12 points;
154-161.
Fehér György (Budapest, Németh László Gimn.) 12 points;
154-161.
Jánosi András (Budapest, Árpád Gimn.) 12 points;
154-161.
Kantuly Gábor (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 12 points;
154-161.
Maros Máté Előd (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 points;
154-161.
Ráksi Ádám (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 points;
154-161.
Tóth Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 12 points;
162-168.
Dőry Zsófia (Szentendre, Ferences Gimn.) 11 points;
162-168.
Flösser Bence (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 points;
162-168.
Györe Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 points;
162-168.
Nagy Balázs (Budapest, Árpád Gimn.) 11 points;
162-168. Treznyák Péter (
Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 points;
162-168.
Vanyúr Norbert (Paks, Paksi Atomerőmű Műszaki Szakközépiskola és Kollégium) 11 points;
162-168.
Zsakay Marcell (Budapest, Árpád Gimn.) 11 points;
169-176.
Ambrus Csanád (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 10 points;
169-176.
Haraszti Róbert (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 10 points;
169-176.
Horváth Zsolt (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 10 points;
169-176.
Malomházi István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 points;
169-176.
Nagy Barbara (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 10 points;
169-176. Nguyen Viet Dávid (
Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 points;
169-176.
Szabó István (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 10 points;
169-176.
Tóth Annamária (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 points;
177-180.
Kerekes Zsófia (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 9 points;
177-180.
Mátrai Magdolna (Budapest, Árpád Gimn.) 9 points;
177-180.
Molnár Árpád (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 9 points;
177-180.
Tóth Janka (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 points;
181.
Bihari Bianka (Budapest, Árpád Gimn.) 8 points;
182-195.
Csikós Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 points;
182-195.
Czoboly Gergely (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 7 points;
182-195.
Dóda Ádám (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 points;
182-195.
Horváth Géza (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 points;
182-195.
Hosszú Ervin (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 points;
182-195.
Németh Diána (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 points;
182-195.
Pálfy Tünde (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 points;
182-195.
Petrovics Bálint (Eger, Dobó István Gimnázium) 7 points;
182-195.
Sipos Ágoston (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 7 points;
182-195.
Sivadó Róbert (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 7 points;
182-195.
Szajkovits Lajos (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 points;
182-195.
Vámos Krisztián (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 7 points;
182-195.
Wagner Ádám (Budapest, Árpád Gimn.) 7 points;
182-195.
Zátonyi Dániel (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 7 points;
196-204.
Demjén Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 points;
196-204.
Ferencz András (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 points;
196-204.
Gärtner Dénes (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 6 points;
196-204.
Mohácsi Szabolcs (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 6 points;
196-204.
Ősze Gergő (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 points;
196-204.
Szabó Ildikó (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 points;
196-204.
Szabó Roland (Temesvár, Bartók Béla Líceum) 6 points;
196-204.
Szőke Gergely (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 points;
196-204.
Tancsa Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 points;
205-215.
Botta András (Budapest, Árpád Gimn.) 5 points;
205-215.
Budai Lajos (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 points;
205-215.
Bujdosó Ágnes (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 5 points;
205-215.
Dénes Tamás (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 5 points;
205-215.
Dúró Dóra (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 5 points;
205-215. Ferde Gyula (
Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 5 points;
205-215.
Görföl Gábor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 5 points;
205-215.
Mohammed Musztafa (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 points;
205-215.
Muntag Márton (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 5 points;
205-215.
Nagy Hunor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 points;
205-215.
Richter Péter (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 5 points;
216-221.
Erdős Péter (Esztergom, Szent István Gimnázium) 4 points;
216-221.
Mayer Péter (Budapest, Városmajori Gimn.) 4 points;
216-221.
Soltész László (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 4 points;
216-221.
Szabó Szilvia (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 points;
216-221.
Varjú Imre (Budapest, Veres Péter Gimn.) 4 points;
216-221.
Zsidó Mária Alíz (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 4 points;
222-232.
Baranyi Gergő (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 points;
222-232.
Bosnyák Ákos (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 3 points;
222-232.
Handbauer Péter (Nyergesújfalu, Don Bosco Szalézi Társasága Irinyi János Gimnáziuma és Vegyipari Műszaki Szakközépiskolája) 3 points;
222-232.
Hegedűs Péter (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 3 points;
222-232.
Klár Tímea (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 3 points;
222-232.
Konyhás Sándor (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 3 points;
222-232.
Papp Balázs (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 points;
222-232.
Sipos Gábor (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 3 points;
222-232.
Sipos Róbert (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 3 points;
222-232.
Vajcs Eszter (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 3 points;
222-232.
Vass Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 points;
233-236.
Boross Judit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 2 points;
233-236.
Kovács Tünde Panna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 points;
233-236.
Krecs Éva (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 2 points;
233-236.
Lakatos Anna (Szeged, Karolina Gimnázium) 2 points;
237.
Schmidt Kristóf (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 1 point.


Our web pages are supported by: Ericsson   Google   SzerencsejátĂ©k Zrt.   Emberi ErĹ‘források MinisztĂ©riuma   Emberi ErĹ‘forrás TámogatáskezelĹ‘   OktatáskutatĂł Ă©s FejlesztĹ‘ IntĂ©zet   ELTE   Nemzeti TehetsĂ©g Program