KöMaL - Mathematical and Physical Journal for Secondary Schools
Hungarian version Information Contest Journal Articles News
Conditions
Entry form to the contest
Problems and solutions
Results of the competition
Problems of the previous years

 

 

Order KöMaL!

tehetseg.hu

Ericsson

Google

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

ELTE

Competitions Portal

Current scores in the competition

Exercises in Mathematics (sign C), grade 9-10

This data is unofficial.

The problems in this competition that have been processed:
September 2003-May 2004:All problems

By solving all problems, 225 points can be achieved.


Prize winners:

1. Németh Attila György grade 9 (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 220 points;
2.
Árvay Zsófia grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 215 points;
3.
Mezei Bálint grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 214 points;
4.
Daróczy László grade 10 (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 213 points;
5.
Szabó András László grade 10 (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 212 points;
6.
Hotzi Bernadette grade 10 (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium) 207 points;
7.
Horváth Gábor grade 10 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 206 points;
8.
Csatári Tamás grade 9 (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 204 points;
9.
Dobos Gergely grade 9 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 196 points;
10.
Kassay Gábor grade 9 (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 195 points;

Honorable mention:


11.
Fridrik József Richárd grade 9 (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 193 points;
12.
Werner Miklós grade 9 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 191 points;
13.
Oláh Gábor grade 10 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 190 points;
14-17.
Farkas Judit grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 187 points;
14-17.
Salamon László grade 10 (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 187 points;
14-17.
Tóth Bálint grade 10 (Budapest, Szent László Gimnázium) 187 points;
14-17.
Varga Attila József grade 10 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 187 points;
18.
Farkas Mátyás grade 10 (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 184 points;
19.
Kasza Dóra grade 10 (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 183 points;
20-21.
Juhász Zsófia grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 182 points;
20-21.
Varga Péter grade 9 (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 182 points;
22-25.
Csató László grade 10 (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 180 points;
22-25.
Paulik Tamás grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 180 points;
22-25. Pifkó Zsuzsanna grade 10 (
Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 180 points;
22-25.
Sárvári Anna grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 180 points;
26.
Nagy Zoltán grade 10 (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 177 points;
27.
Szakál Péter grade 9 (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 176 points;
28.
Barta Pál grade 9 (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 174 points;
29-30.
Dani Tímea grade 10 (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 170 points;
29-30.
Madocsai Judit grade 10 (Szentendre, Ferences Gimnázium) 170 points;
31-32.
Molnár Péter grade 10 (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 169 points;
31-32.
Szepesváry László grade 10 (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 169 points;
33.
Péhl Katalin grade 10 (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 168 points;
34-35.
Elter Zsolt grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 167 points;
34-35.
Filus Adrienn grade 9 (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 167 points;
36-37.
Laczák Lili grade 9 (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 163 points;
36-37.
Ujváry Flóra grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 163 points;
38.
Kőszegi Balázs grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 161 points;
39.
Sári Katalin grade 10 (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 157 points;
40.
Zotter Zsuzsanna grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 153 points;
41.
Wallner Ádám grade 10 (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 151 points;
42-43.
Bus Norbert grade 9 (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 150 points;
42-43.
Rédly Dávid grade 10 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 150 points;
44-45.
Papp Julianna grade 9 (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 149 points;
44-45.
Szőri András grade 10 (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 149 points;
46-48.
Darabos Katalin grade 10 (Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium) 148 points;
46-48.
Kovács József grade 9 (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 148 points;
46-48.
Prusinszki Gábor grade 10 (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 148 points;
49-50.
Drótos Gábor grade 10 (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 146 points;
49-50.
Lang Krisztina grade 10 (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 146 points;
51.
Haszpra Zsolt grade 9 (Budapest, Árpád Gimnázium) 145 points;
52.
Szakács Nóra grade 10 (Szeged, Tömörkény István Gimnázium) 137 points;
53-54.
Herein András grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 136 points;
53-54.
Nacsa Zsolt grade 10 (Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 136 points;
55-57.
Hubai András Gábor grade 9 (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 135 points;
55-57.
Molnár Enikő grade 10 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 135 points;
55-57.
Sövény Bálint grade 9 (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 135 points;
58.
Mercz Mária grade 10 (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 132 points;
59.
Szekeres Ágnes grade 9 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 131 points;
60.
Mercz Béla grade 9 (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 130 points;

Also particitated:


61.
Horváth András grade 10 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 127 points;
62.
Dóka Éva grade 10 (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 125 points;
63.
Filep Tamás grade 10 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Dóczy Gedeon Gimnáziuma) 124 points;
64-65.
Buday Péter grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 123 points;
64-65.
Soós Gergely grade 10 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 123 points;
66.
Sóti Réka grade 9 (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 121 points;
67.
Nagy Levente grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 120 points;
68-69.
Márki Szabolcs grade 10 (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 119 points;
68-69. Szurmai Csongor grade 10 (
Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 119 points;
70-72.
Kun Gergely grade 10 (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 118 points;
70-72.
Szántó Zsolt grade 9 (Békéscsaba, Széchenyi István Kéttanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola) 118 points;
70-72.
Tinku Szilárd grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 118 points;
73.
Keresztes Éva Csilla grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 115 points;
74-75.
Aradi Mátyás grade 9 (Budapest, Németh László Gimnázium) 114 points;
74-75.
Budai Richárd Tamás grade 9 (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 114 points;
76.
Csörgő Gábor grade 10 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 112 points;
77.
Tóth Máté grade 10 (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 110 points;
78-79.
Csobo Elek grade 9 (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 108 points;
78-79.
Zelenyánszki Mihály grade 10 (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 108 points;
80.
Zöld Péter grade 9 (Veszprém, Padányi Bíró Márton Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola) 107 points;
81-83.
Handbauer Rezső grade 10 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 106 points;
81-83.
Maróti Árpád grade 9 (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 106 points;
81-83.
Pápai Rita grade 10 (Tata, Színes Iskola - Személyközpontú Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 106 points;
84-85.
Puszta Adrián grade 10 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 105 points;
84-85.
Varga Anikó grade 9 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 105 points;
86.
Wischy Dávid grade 10 (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 104 points;
87-88.
Fábián Anna grade 9 (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 102 points;
87-88.
Vincze Erika grade 9 (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 102 points;
89.
Vincze-Pap Endre grade 10 (Budapest, Óbudai Gimnázium) 101 points;
90-91.
Motyovszki Gergő grade 9 (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 99 points;
90-91.
Nagy Olívia Noémi grade 9 (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 99 points;
92.
Tóth Fanni grade 10 (Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 98 points;
93.
Sághy Éva grade 9 (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 97 points;
94.
Kontár Zsuzsanna grade 9 (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 96 points;
95.
Tóth Eszter Lilla grade 9 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 93 points;
96-97.
Horváth Lívia grade 9 (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 92 points;
96-97.
Mihálycsik László grade 10 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 92 points;
98-100.
Keresztes Szabolcs grade 9 (Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium) 91 points;
98-100.
Ollár Anita grade 9 (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 91 points;
98-100.
Sebestyén József grade 10 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 91 points;
101.
Szabó Anita grade 10 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 90 points;
102-103.
Kollár Kitti grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 88 points;
102-103.
Zelei Bánk grade 10 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 88 points;
104.
Turi Bernadett grade 9 (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 87 points;
105.
Monoszlai Ákos grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 86 points;
106.
Komócsin Zoltán grade 9 (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 85 points;
107.
Szabó Dorottya grade 10 (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 84 points;
108.
Matyó Anett grade 9 (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 83 points;
109-110.
Kulcsár Dániel grade 10 (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 81 points;
109-110.
Máté Balázs grade 10 (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 81 points;
111.
Scheer Ildikó grade 10 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 80 points;
112-113.
Endrődi Renáta grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 79 points;
112-113.
Fekete Balázs Samu grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 79 points;
114-116.
Dancza János grade 10 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 78 points;
114-116.
Jordán Zsófia grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 78 points;
114-116.
Kovács Noémi grade 9 (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 78 points;
117-118.
Makai István grade 9 (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 77 points;
117-118.
Németh Zita grade 9 (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 77 points;
119.
Vodicska Babett grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 75 points;
120.
Medvés Péter grade 10 (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 74 points;
121-122.
Somodi Ivett Angelika grade 9 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 73 points;
121-122.
Szűcs Melinda Eszter grade 9 (Békéscsaba, Széchenyi István Kéttanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola) 73 points;
123-124.
Cserháti Gergely grade 9 (Budapest, Németh László Gimnázium) 72 points;
123-124.
Medvey Tamás grade 10 (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 72 points;
125-126.
Bakos Mária grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 70 points;
125-126.
Póra-Simon Zsolt grade 10 (Monor, József Attila Gimnázium) 70 points;
127.
Pluhár Vanda grade 10 (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 67 points;
128.
Engyel Márton grade 9 (Budapest, Németh László Gimnázium) 66 points;
129.
Miskovics Mariann grade 9 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 65 points;
130-132.
Faragó Mária grade 9 (Polgár, Vásárhelyi Pál Gimnázium) 62 points;
130-132.
Horváth Csongor Márk grade 9 (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 62 points;
130-132.
Márton Krisztina grade 9 (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 62 points;
133.
Kovács Annamária grade 9 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 61 points;
134-135.
Szabó Gergő grade 10 (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 60 points;
134-135.
Tancsa Zsolt grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 60 points;
136-138.
Balázs Sándor grade 9 (Tornalja, Gimnázium) 58 points;
136-138.
Knorr Tamás grade 10 (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 58 points;
136-138.
Péntek Zoltán grade 10 (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 58 points;
139-145.
Feller Zoltán grade 10 (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 57 points;
139-145.
Kindert Kata Lívia grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 57 points;
139-145.
Kiss Réka grade 9 (Budapest, Árpád Gimnázium) 57 points;
139-145.
Krisch Enikő grade 10 (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 57 points;
139-145.
Nagy Zsófia Rita grade 10 (Monor, József Attila Gimnázium) 57 points;
139-145.
Rábai Mária grade 9 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 57 points;
139-145.
Szijártó Rita grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 57 points;
146-148.
Gábor Attila grade 10 (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 56 points;
146-148.
Kiss Andrea grade 10 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 56 points;
146-148.
Nagy Szilvia grade 9 (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 56 points;
149.
Nagy Kata grade 9 (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 55 points;
150.
Szita Zsófia grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 54 points;
151.
Takátsy Balázs grade 9 (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 53 points;
152.
Nyeső Dóra grade 10 (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 52 points;
153-156.
Elekes Csaba grade 9 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 51 points;
153-156.
Radocha Vivien grade 10 (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 51 points;
153-156.
Szabó Erika grade 10 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 51 points;
153-156.
Végh Gábor grade 10 (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 51 points;
157.
Kopácsi Viktória grade 10 (Szentendre, Ferences Gimnázium) 50 points;
158-159.
Mihálka Izabella grade 9 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 49 points;
158-159.
Wittmann Dávid grade 10 (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 49 points;
160-161.
Kiss Balázs Péter grade 9 (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 48 points;
160-161.
Varga Eszter grade 9 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 48 points;
162.
Szabó László grade 9 (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 47 points;
163.
Farkas Bálint grade 10 (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 46 points;
164-167.
Farkas Péter grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 45 points;
164-167.
Márkus Judit grade 9 (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 45 points;
164-167.
Sendula Tímea grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 45 points;
164-167.
Verzár Anna grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 45 points;
168.
Ágotai László grade 9 (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 44 points;
169-170.
Bunth Ágnes grade 10 (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 43 points;
169-170.
Szőke András grade 10 (Monor, József Attila Gimnázium) 43 points;
171-172.
Konkoly Melinda grade 9 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 42 points;
171-172.
Molnár Márton grade 9 (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 42 points;
173.
Oláh Tibor grade 9 (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 41 points;
174-175.
Molnosi Zsófia grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 40 points;
174-175.
Varga Tamás grade 10 (Monor, József Attila Gimnázium) 40 points;
176-180.
Englert Ákos grade 9 (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 39 points;
176-180.
Győri Klaudia grade 10 (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 39 points;
176-180.
Heizler Tamás Ferenc grade 9 (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 39 points;
176-180.
Králik Barnabás grade 9 (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 39 points;
176-180.
Szabó Zoltán grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 39 points;
181-184.
Hosszu Éva grade 9 (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 38 points;
181-184.
Kocsis Edina grade 9 (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 38 points;
181-184.
Lovas Tamás grade 9 (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 38 points;
181-184.
Rója Pál grade 9 (Makó, József Attila Gimnázium) 38 points;
185-190.
Kádár András grade 10 (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 37 points;
185-190.
Király Klára grade 9 (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 37 points;
185-190.
Kiss Diána grade 10 (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 37 points;
185-190.
Orcsik Szabolcs grade 10 (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 37 points;
185-190.
Rohovszky Péter Rudolf grade 9 (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 37 points;
185-190.
Steierlein Dávid grade 10 (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 37 points;
191-196.
Bognár Blanka grade 9 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 36 points;
191-196. Imrő Anita grade 10 (
Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 points;
191-196.
Nemes Anna grade 9 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 36 points;
191-196.
Schultz Benedek grade 9 (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 36 points;
191-196.
Tóth Attila grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 36 points;
191-196.
Vida Zoltán grade 10 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 36 points;
197-201.
Arató Róbert grade 10 (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 35 points;
197-201.
Diószegi Tamás grade 10 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 35 points;
197-201.
Juhász Flóra grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 35 points;
197-201.
Szénási Rajmund grade 9 (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 35 points;
197-201.
Timár Ádám grade 10 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 35 points;
202-205.
Gazdag Nóra grade 9 (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 34 points;
202-205.
Kopcsó István grade 9 (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 34 points;
202-205.
Meng Marietta grade 9 (Budapest, Árpád Gimnázium) 34 points;
202-205.
Varga Andrea grade 9 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 points;
206-207.
Boa Krisztina grade 10 (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 points;
206-207.
Üveges Bálint grade 9 (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 33 points;
208-211.
Horváth Gábor grade 10 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 32 points;
208-211.
Kiss Judit grade 10 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 32 points;
208-211.
Miklós Zsolt grade 10 (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 32 points;
208-211.
Szél Edit Piroska grade 9 (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 32 points;
212-214.
Biacsi Ádám grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 31 points;
212-214.
Fazekas Ildikó Edina grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 31 points;
212-214.
Stadler Gergő grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 31 points;
215-217.
Bodnár Szabina grade 9 (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 30 points;
215-217.
Herpai Levente grade 9 (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 30 points;
215-217.
Kovács Ágnes grade 10 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 30 points;
218-222.
Gaál Anikó grade 9 (Miskolc, Matura Gimnázium) 29 points;
218-222.
Györök Péter grade 9 (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 29 points;
218-222.
Széles Gábor grade 9 (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 29 points;
218-222.
Urbán László grade 9 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 29 points;
218-222.
Vandrus Zoltán grade 10 (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 29 points;
223-226. B. Ferenc grade 9 (
Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 28 points;
223-226.
Karancs Iván grade 9 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 points;
223-226.
Simon Petra grade 9 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 28 points;
223-226.
Szabó Áron grade 9 (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 28 points;
227-232.
Décsei Anna grade 9 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 27 points;
227-232.
Kuti József grade 9 (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 27 points;
227-232.
Landesz Csaba grade 10 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 27 points;
227-232.
Szabó Tamás grade 9 (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 27 points;
227-232.
Tóth Adrienn grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 27 points;
227-232.
Vörös Anett grade 9 (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 27 points;
233-235.
Frank Máté Ferenc grade 9 (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 26 points;
233-235.
Kurunczi Gábor grade 10 (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 26 points;
233-235.
Ónodi Bettina grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 26 points;
236-237.
Lampert Máté grade 9 (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 25 points;
236-237.
Tóth Máté grade 9 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 25 points;
238-242.
Gencsiova Krisztina grade 10 (Tornalja, Gimnázium) 24 points;
238-242.
Molnár Zoltán László grade 9 (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 24 points;
238-242. Surman Krisztina grade 9 (
Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 24 points;
238-242.
Szabó Béla grade 10 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 24 points;
238-242.
Szíjj Lilla grade 9 (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 24 points;
243-251.
Bérczi Anna grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 23 points;
243-251.
Berecz Edina grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 23 points;
243-251.
Heidecker Tímea grade 10 (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 23 points;
243-251.
Kollár Péter grade 10 (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 23 points;
243-251.
Magyari Gábor grade 10 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 points;
243-251.
Nagy Richárd grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 points;
243-251.
Nagy Veronika grade 10 (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 23 points;
243-251.
Tóth Péter grade 9 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 23 points;
243-251.
Veszprémi Ádám grade 9 (Tata, Eötvös József Gimnázium) 23 points;
252-263.
Ballók Beáta grade 9 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 22 points;
252-263.
Bodnár Tamás grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 22 points;
252-263.
Botka Gábor grade 9 (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 22 points;
252-263.
Farkas Mariann grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 22 points;
252-263.
Fehér Dániel grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 22 points;
252-263.
Gajdácsi Attila grade 9 (Gödöllő, Török Ignác Gimnázium) 22 points;
252-263.
Gelei Anna grade 9 (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 22 points;
252-263.
Kapi Zsófia grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 22 points;
252-263.
Olasz Attila grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 22 points;
252-263.
Osbáth Zita grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 22 points;
252-263.
Szabó László grade 9 (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 22 points;
252-263.
Tuza Viktória grade 10 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 22 points;
264-275.
Bertalan Balázs grade 9 (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 21 points;
264-275.
Bóka Dávid grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 21 points;
264-275.
Bujdosó Péter grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 21 points;
264-275.
Csehi Csongor grade 9 (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 21 points;
264-275.
Dallos Ádám grade 10 (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 points;
264-275.
Dékány Tamás grade 9 (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 21 points;
264-275.
Hankó Zsófia grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 21 points;
264-275.
Horváth Gáspár grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 points;
264-275.
Kórizs Emese grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 21 points;
264-275.
Olajos Gábor grade 10 (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 21 points;
264-275.
Pelyva Péter grade 9 (Budapest, Kossuth Lajos Gimnázium) 21 points;
264-275.
Sólyom Zsófia grade 10 (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 21 points;
276-286.
Bartolits Ákos grade 10 (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 20 points;
276-286.
Borbíró Péter grade 10 (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 20 points;
276-286.
Denk Zsófia Karolina grade 9 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 20 points;
276-286.
Endrész Brigitta grade 10 (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 20 points;
276-286.
Erdős Barbara grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 points;
276-286.
Horváth Orsolya grade 9 (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 20 points;
276-286.
Kránitz Eszter grade 10 (Csorna, Csornai Nevelési és Oktatási Központ) 20 points;
276-286.
Oláh István grade 10 (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 20 points;
276-286.
Szabó Eszter grade 10 (Budapest, Óbudai Gimnázium) 20 points;
276-286.
Szekeres Gyula grade 9 (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 20 points;
276-286.
Vass Ádám grade 9 (Tata, Eötvös József Gimnázium) 20 points;
287-297.
Balogh Szabolcs grade 9 (Révkomárom, Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Gimnázium) 19 points;
287-297.
Czanik Csenge grade 9 (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 19 points;
287-297.
Dési Éva grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 points;
287-297.
Földvári Tamás grade 9 (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 19 points;
287-297.
Molnár Gábor grade 10 (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 19 points;
287-297.
Pénzváltó Viktor grade 10 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 19 points;
287-297.
Sátory Márió grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 points;
287-297.
Szauervein Szabolcs grade 10 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 19 points;
287-297.
Szkiba Ivett grade 9 (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 19 points;
287-297.
Tarjányi Beáta grade 10 (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 19 points;
287-297.
Vadász Gábor grade 10 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 points;
298-306.
Bajzát György grade 10 (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 18 points;
298-306.
Borbély Brigitta grade 10 (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 18 points;
298-306.
Gáspár Vince grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 18 points;
298-306.
Kátai Dávid grade 10 (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 18 points;
298-306.
Kruppa Gergely grade 9 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 points;
298-306.
Nagy Balázs grade 9 (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 18 points;
298-306.
Nemes Éva grade 9 (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 18 points;
298-306.
Pálinkás József grade 9 (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 18 points;
298-306.
Palkovics Mihály grade 9 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 points;
307-317.
Boda Márton Attila grade 9 (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 17 points;
307-317.
Fekete Judit grade 9 (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 17 points;
307-317.
Fodor Gábor grade 10 (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 17 points;
307-317.
Gazdus Viktor grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 17 points;
307-317.
Kerekes Attila grade 9 (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 17 points;
307-317.
Mikulás Ádám grade 9 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 points;
307-317.
Mózes Róbert grade 9 (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 17 points;
307-317.
Pintér Dávid grade 10 (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 points;
307-317.
Renkó Dániel grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 17 points;
307-317.
Tóth Máté grade 9 (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 17 points;
307-317.
Varga Virág grade 10 (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 points;
318-331.
Cserényi Tímea grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 16 points;
318-331.
Eipl Bálint grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 16 points;
318-331.
Emődi Flóra grade 9 (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 16 points;
318-331.
Figler Szilvia grade 9 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 points;
318-331.
Horváth Gábor grade 9 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 points;
318-331.
Ludányi Zsolt grade 10 (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 16 points;
318-331.
Lukács Tímea grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 16 points;
318-331.
Pálfy Gyula grade 9 (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 points;
318-331.
Pasztuhov Renáta grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 16 points;
318-331.
Rajnai Tamás grade 10 (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 points;
318-331.
Szabó Zita grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 16 points;
318-331.
Szikora Tamás grade 10 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 16 points;
318-331.
Tomán János grade 10 (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 16 points;
318-331.
Tóth András grade 10 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 16 points;
332-344.
Apáti-Nagy Eszter grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 points;
332-344.
Belgya Anna grade 10 (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 15 points;
332-344.
Buza Orsolya Piroska grade 10 (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 15 points;
332-344.
Cséri Tamás grade 10 (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 points;
332-344.
Fábián Gábor grade 10 (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 points;
332-344.
Halász Ádám grade 9 (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 15 points;
332-344.
Kásler Tünde grade 10 (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 points;
332-344.
Larabi Bernard grade 10 (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 15 points;
332-344.
Pásztrai Pál grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 points;
332-344.
Pilissy Zoltán grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 points;
332-344.
Slezák Martin grade 10 (Tornalja, Gimnázium) 15 points;
332-344.
Szepes András grade 9 (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 15 points;
332-344.
Terbe Attila grade 9 (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 15 points;
345-353.
Éles Imre grade 10 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 14 points;
345-353.
Fehér Judit grade 9 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 points;
345-353.
Fodor Gábor grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 14 points;
345-353.
Gelencsér Tamás grade 9 (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 14 points;
345-353.
Halász Péter grade 9 (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 14 points;
345-353.
Krisztin N. László grade 10 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 points;
345-353.
Mátrai Viktor Gergő grade 10 (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 points;
345-353.
Szabó András grade 10 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 points;
345-353.
Zakupszky Nóra grade 9 (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 14 points;
354-364.
Barna István grade 9 (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 13 points;
354-364.
Bede-Fazekas Ákos grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 13 points;
354-364.
Csabai Adrienn grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 points;
354-364.
Ivancsó Veronika grade 9 (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 13 points;
354-364.
Kótai Bianka grade 9 (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 13 points;
354-364.
Kovács Zoltán grade 9 (Tornalja, Gimnázium) 13 points;
354-364.
Muka László grade 10 (Monor, József Attila Gimnázium) 13 points;
354-364.
Rajna Botond grade 10 (Szentendre, Ferences Gimnázium) 13 points;
354-364.
Sereg Zita grade 9 (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 13 points;
354-364.
Sipos Ádám grade 10 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 13 points;
354-364.
Szarka Lajos grade 9 (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 13 points;
365-379.
Boros Ágnes grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 12 points;
365-379.
Büi Szabolcs grade 9 (Tata, Eötvös József Gimnázium) 12 points;
365-379.
Finta András grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 12 points;
365-379.
Kepics Zsanett grade 9 (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 12 points;
365-379.
Mészáros Dávid grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 12 points;
365-379.
Miskolczy Gergely grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 12 points;
365-379.
Mózer Katalin grade 9 (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 points;
365-379.
Muhi Ádám grade 9 (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 12 points;
365-379.
Nagy Zsófia grade 10 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 points;
365-379.
Óvári Zoltán grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 12 points;
365-379.
Rutka Péter grade 10 (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 12 points;
365-379.
Szöllősi Ádám grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 points;
365-379.
Vajda Viktor grade 9 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 points;
365-379.
Valkó Zsuzsanna grade 10 (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 points;
365-379.
Zsólyomi Kitti grade 9 (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 12 points;
380-393.
Bellovits Rita grade 10 (Szentendre, Ferences Gimnázium) 11 points;
380-393.
Cina Zoltán grade 9 (Békéscsaba, Széchenyi István Kéttanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola) 11 points;
380-393.
Eőry Mónika grade 10 (Csorna, Csornai Nevelési és Oktatási Központ) 11 points;
380-393.
Farkas Dániel grade 9 (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 11 points;
380-393.
Gerényi Anita grade 10 (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 11 points;
380-393.
Híves Bálint grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 11 points;
380-393.
Horváth Álmos Soma grade 9 (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 11 points;
380-393.
Kolodzey Gábor grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 11 points;
380-393.
Mácsai Ákos grade 10 (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 points;
380-393.
Molnár Bence grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 11 points;
380-393.
Szatmári László grade 9 (Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 11 points;
380-393.
Szilágyi Medárd grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 11 points;
380-393.
Tóth Viktor grade 9 (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 11 points;
380-393.
Veress Gábor grade 10 (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 points;
394-407.
Balla Zsuzsanna grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 points;
394-407.
Egyed Lenke grade 9 (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 10 points;
394-407.
Gátfalvi Zsuzsanna grade 9 (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 10 points;
394-407.
Kádár Gyöngyi grade 10 (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 10 points;
394-407.
Kis Tamás grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 10 points;
394-407.
Lenkei Zsolt grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 points;
394-407.
Makai Péter grade 10 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 10 points;
394-407.
Matyovszki Gergő grade 9 (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 10 points;
394-407.
Mészáros Balázs grade 10 (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 points;
394-407.
Sebestyén Ádám grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 10 points;
394-407.
Sinkovics Péter grade 10 (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 10 points;
394-407.
Szabó Nóra grade 9 (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 10 points;
394-407.
Szappanos Gergő grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 10 points;
394-407.
Tolvaj Márton grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 10 points;
408-422.
Bali Zoltán grade 10 (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 points;
408-422.
Csányi Máté grade 9 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 points;
408-422.
Gálicz Eszter grade 9 (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 9 points;
408-422.
Hajdú Márk grade 10 (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 9 points;
408-422.
Hegedűs Szabolcs grade 9 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 points;
408-422.
Károlyi Kincső grade 9 (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 9 points;
408-422.
Martosi József grade 9 (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 9 points;
408-422.
Mayer Erzsébet grade 10 (Pécs, Kodály Zoltán Gimnázium) 9 points;
408-422.
Nikityin Jevgenyij grade 9 (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 9 points;
408-422.
Őry Eszter grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 points;
408-422.
Rolek Tamás grade 9 (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 9 points;
408-422.
Szemán Ákos grade 9 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 points;
408-422.
Szobonya Robert grade 10 (Tornalja, Gimnázium) 9 points;
408-422.
Tas Katalin grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 points;
408-422.
Tölgyes Laura grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 points;
423-430.
Antal László grade 10 (Budapest, Szent István Közgazdasági Középiskola) 8 points;
423-430.
Bräutigam Dóra grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 points;
423-430.
Kiss Katinka grade 9 (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 8 points;
423-430.
Molnár Nóra grade 10 (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 8 points;
423-430.
Németh Katalin grade 9 (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 8 points;
423-430.
Staszny Barnabás grade 10 (Szentendre, Ferences Gimnázium) 8 points;
423-430.
Tóth Tímea grade 9 (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola) 8 points;
423-430.
Varga Krisztina grade 10 (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 8 points;
431-450.
Ábrahám János grade 10 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 points;
431-450.
Bedekovics Péter grade 9 (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 7 points;
431-450.
Csiszér Orsolya grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 points;
431-450.
Dezső András grade 9 (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 7 points;
431-450.
Fucskó Krisztián grade 9 (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 7 points;
431-450.
Gregor Zsófia grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 points;
431-450.
Hizsnyik Gabriella grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 7 points;
431-450.
Hlavathy Katalin grade 9 (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 7 points;
431-450.
Irmalós Zsuzsanna grade 9 (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 points;
431-450.
Juhász Norbert grade 10 (Nagykapos, Nagykaposi Gimnázium) 7 points;
431-450.
Kántor Mór grade 10 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 points;
431-450.
Kobolák Ákos grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 7 points;
431-450.
Kovács Zsolt grade 10 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 points;
431-450.
Molnár Zoltán grade 9 (Békéscsaba, Széchenyi István Kéttanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola) 7 points;
431-450.
Sepa Katalin grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 points;
431-450.
Soczó Tamás grade 9 (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 7 points;
431-450.
Tresó Gergely grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 7 points;
431-450.
Török Dávid grade 9 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 points;
431-450.
Vágó Lajos grade 9 (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 7 points;
431-450.
Velkey Róbert grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 7 points;
451-474.
Bertalanits Edit grade 10 (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 6 points;
451-474.
Bóta Edit grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 6 points;
451-474.
Csóti Tamás grade 9 (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 6 points;
451-474.
Dabasi Halász Anna grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 points;
451-474.
Erdős Márton grade 10 (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 points;
451-474.
Gillich Katalin grade 10 (Békéscsaba, Széchenyi István Kéttanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola) 6 points;
451-474.
Győri Balázs grade 9 (Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 6 points;
451-474.
Illés Tamás grade 9 (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 6 points;
451-474.
Kalász János grade 9 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 points;
451-474.
Kis Tibor grade 9 (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 6 points;
451-474.
Kiss Dániel grade 9 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 points;
451-474.
Polyák Nóra grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 6 points;
451-474.
Puha Tamás grade 9 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 points;
451-474.
Sebestyén Örs grade 10 (Monor, József Attila Gimnázium) 6 points;
451-474.
Simon József grade 9 (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 6 points;
451-474.
Szántó Zsófia grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 points;
451-474. Szelkó Péter grade 10 (
Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 points;
451-474.
Szigeti Anikó Réka grade 9 (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 6 points;
451-474.
Sziráczki Norbert grade 9 (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 6 points;
451-474.
Szodorai Tímea grade 9 (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 6 points;
451-474.
Tóth Tamás grade 10 (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 6 points;
451-474.
Treit Noémi grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 points;
451-474.
Várkonyi Dóri grade 9 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 points;
451-474.
Zsigmond Anna grade 9 (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 points;
475-493.
Bányai Zsófia grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 points;
475-493.
Bors Anett grade 10 (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 points;
475-493.
Dénes Dániel grade 9 (Budapest, Arany János Gimnázium) 5 points;
475-493.
Erdész Brigitta grade 10 (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 5 points;
475-493.
Fazekas Bence grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 points;
475-493.
Füzesi Szonja grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 points;
475-493.
Helber Laura grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 points;
475-493.
Kelemen Fanni grade 10 (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 points;
475-493.
Kulisz Adrienn grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 points;
475-493.
Magyar László grade 10 (Budapest, Szent István Közgazdasági Középiskola) 5 points;
475-493.
Mezősi Árpád grade 9 (Pécs, Kodály Zoltán Gimnázium) 5 points;
475-493.
Nagy Krisztina grade 10 (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 points;
475-493.
Ország Petra grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 points;
475-493.
Ozsváth Norbert grade 9 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 points;
475-493.
Pecsora Sándor grade 9 (Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 5 points;
475-493.
Szabó Dávid grade 9 (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 5 points;
475-493.
Szabó Mátyás grade 10 (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 points;
475-493.
Tinta András grade 9 (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 5 points;
475-493.
Zörgő Dávid grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 5 points;
494-501.
Déri Eszter grade 10 (Szentendre, Ferences Gimnázium) 4 points;
494-501.
Fiktusz Botond grade 9 (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 points;
494-501.
Fónagy Fruzsina grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 points;
494-501.
Lévay Ádám grade 9 (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 4 points;
494-501.
Novák Barnabás grade 10 (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 points;
494-501.
Novák Dániel grade 10 (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 points;
494-501.
Tóbiás Borbála grade 9 (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 4 points;
494-501.
Vizy Bálint grade 10 (Szentendre, Ferences Gimnázium) 4 points;
502-507.
Faragó Zsanett grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 3 points;
502-507.
Halmos Attila grade 9 (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 3 points;
502-507.
Korózs Dániel grade 9 (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 points;
502-507.
Luca Izabella grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 points;
502-507.
Soós Rebeka grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 points;
502-507.
Takács Nóra grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 points;
508-516.
Balogh Tamás grade 10 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 points;
508-516.
Goda Márta grade 9 (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 2 points;
508-516.
Horváth Luca grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 points;
508-516.
Kiss Máté grade 9 (Budapest, Óbudai Gimnázium) 2 points;
508-516.
Kovács Zsolt grade 10 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 points;
508-516.
Sok Péter grade 10 (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 points;
508-516.
Tündik Zsuzsanna grade 9 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 points;
508-516.
Vig Andrea grade 9 (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 points;
508-516.
Wolf Orsolya grade 9 (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 2 points;
517-534.
Béke Péter grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 point;
517-534.
Berecz Sándor grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 point;
517-534.
Boldog Richárd grade 9 (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 1 point;
517-534.
Derecickei Mariann grade 9 (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 1 point;
517-534.
Haris Gergely grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 point;
517-534.
Hegedűs Mihály grade 9 (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 1 point;
517-534.
Hopoczky Petra grade 10 (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 1 point;
517-534.
Makrányi Ferenc grade 10 (Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 1 point;
517-534.
Megyesi Tibor grade 9 (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 1 point;
517-534.
Nagy Gyula grade 10 (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 point;
517-534.
Orsós Andrea grade 9 (Pécs, Gandhi Közalapitványi Gimnázium és Kollégium) 1 point;
517-534.
Pálfalvi József grade 10 (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 point;
517-534.
Pásti Eszter grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 point;
517-534.
Piszker Zoltán grade 9 (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 point;
517-534.
Sinali Györgyi grade 9 (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 point;
517-534.
Szentivánszki Nóra grade 9 (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 1 point;
517-534.
Szőnyegh Eszter grade 9 (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 1 point;
517-534.
Tajti András grade 9 (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 1 point.


Our web pages are supported by: Ericsson   Google   SzerencsejátĂ©k Zrt.   Emberi ErĹ‘források MinisztĂ©riuma   Emberi ErĹ‘forrás TámogatáskezelĹ‘   OktatáskutatĂł Ă©s FejlesztĹ‘ IntĂ©zet   ELTE   Nemzeti TehetsĂ©g Program