Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

3. díj: Mezei Bálint 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 214 pont;

Dicséretben részesült:

20–21. Juhász Zsófia 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 182 pont;
20–21. Varga Péter 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 182 pont;
22–25. Paulik Tamás 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 180 pont;
22–25. Pifkó Zsuzsanna 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 180 pont;
22–25. Sárvári Anna 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 180 pont;
29–30. Dani Tímea 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 170 pont;
29–30. Madocsai Judit 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 170 pont;
34–35. Elter Zsolt 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 167 pont;
42–43. Bus Norbert 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 150 pont;
44–45. Papp Julianna 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 149 pont;
49–50. Drótos Gábor 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 146 pont;
49–50. Lang Krisztina 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 146 pont;

Következik:

68–69. Szurmai Csongor 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 119 pont;
98–100. Ollár Anita 9. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 91 pont;
102–103. Zelei Bánk 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 88 pont;
114–116. Dancza János 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 78 pont;
134–135. Tancsa Zsolt 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 60 pont;
136–138. Balázs Sándor 9. o. (Tornalja, Gimnázium) 58 pont;
136–138. Knorr Tamás 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 58 pont;
139–145. Kiss Réka 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 57 pont;
146–148. Gábor Attila 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 56 pont;
153–156. Szabó Erika 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 51 pont;
164–167. Farkas Péter 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 45 pont;
169–170. Bunth Ágnes 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 43 pont;
169–170. Szőke András 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 43 pont;
171–172. Molnár Márton 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 42 pont;
174–175. Varga Tamás 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 40 pont;
181–184. Rója Pál 9. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 38 pont;
191–196. Imrő Anita 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
191–196. Nemes Anna 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 36 pont;
202–205. Meng Marietta 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 34 pont;
208–211. Kiss Judit 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 32 pont;
218–222. Gaál Anikó 9. o. (Miskolc, Matura Gimnázium) 29 pont;
223–226. B. Ferenc 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 28 pont;
227–232. Kuti József 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 27 pont;
227–232. Tóth Adrienn 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 27 pont;
236–237. Lampert Máté 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 25 pont;
238–242. Gencsiova Krisztina 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 24 pont;
238–242. Surman Krisztina 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 24 pont;
238–242. Szabó Béla 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 24 pont;
243–251. Bérczi Anna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 23 pont;
243–251. Heidecker Tímea 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 23 pont;
243–251. Nagy Richárd 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
252–263. Botka Gábor 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 22 pont;
252–263. Gelei Anna 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 22 pont;
264–275. Dallos Ádám 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
276–286. Erdős Barbara 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
276–286. Szabó Eszter 10. o. (Budapest, Óbudai Gimnázium) 20 pont;
276–286. Vass Ádám 9. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 20 pont;
287–297. Czanik Csenge 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 19 pont;
287–297. Dési Éva 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
287–297. Sátory Márió 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
318–331. Rajnai Tamás 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
332–344. Pásztrai Pál 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
332–344. Pilissy Zoltán 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
332–344. Slezák Martin 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 15 pont;
345–353. Éles Imre 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 14 pont;
345–353. Fehér Judit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
354–364. Barna István 9. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 13 pont;
354–364. Csabai Adrienn 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
354–364. Kovács Zoltán 9. o. (Tornalja, Gimnázium) 13 pont;
354–364. Muka László 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont;
354–364. Rajna Botond 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 13 pont;
365–379. Büi Szabolcs 9. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 12 pont;
365–379. Vajda Viktor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
380–393. Bellovits Rita 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 11 pont;
394–407. Lenkei Zsolt 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
394–407. Szabó Nóra 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 10 pont;
408–422. Hajdú Márk 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 9 pont;
408–422. Őry Eszter 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
408–422. Szobonya Robert 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 9 pont;
408–422. Tas Katalin 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
423–430. S B 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 8 pont;
451–474. Erdős Márton 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
451–474. Szelkó Péter 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
451–474. Treit Noémi 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
451–474. Zsigmond Anna 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
475–493. Bors Anett 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 pont;
475–493. Helber Laura 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
494–501. Déri Eszter 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 4 pont;
494–501. Vizy Bálint 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 4 pont;
502–507. Takács Nóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
508–516. Kiss Máté 9. o. (Budapest, Óbudai Gimnázium) 2 pont;
508–516. Vig Andrea 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
517–534. Haris Gergely 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.