KöMaL - Mathematical and Physical Journal for Secondary Schools
Hungarian version Information Contest Journal Articles News
Conditions
Entry form to the contest
Problems and solutions
Results of the competition
Problems of the previous years

 

 

Order KöMaL!

tehetseg.hu

Ericsson

Google

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

ELTE

Competitions Portal

Current scores in the competition

Exercises in Mathematics (sign K), grade 9

This data is unofficial.

The problems in this competition that have been processed:
September 2005-March 2006:All problems

By solving all problems, 252 points can be achieved.


Prize winners:

1. Lantos Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 237 points;
2.
Kunos Ádám (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 235 points;
3.
Besnyő Réka (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 234 points;
4.
Bereczki Katalin (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 231 points;
5-6.
Botlik Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 230 points;
5-6.
Szikszay László (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 230 points;
7.
Szepesvári Dávid (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 226 points;
8.
Kurgyis Kata (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 225 points;
9.
Bencs Ferenc (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 224 points;
10-12.
Dániel Balázs (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 221 points;
10-12.
Erdész Zsombor Bálint (Heves, Eötvös József Középiskola) 221 points;
10-12.
Kovács Attila (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 221 points;

Honorable mention:


13-15.
Gévay Gábor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 220 points;
13-15.
Márki Róbert (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 220 points;
13-15.
Petróczy Dóra Gréta (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 220 points;
16.
Meszlényi Regina (Budapest, Árpád Gimnázium) 219 points;
17-18.
Jónás Eszter (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 218 points;
17-18.
Zsupanek Alexandra (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 218 points;
19.
Petrik Laura (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 212 points;
20-21.
Bihari Mónika (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 210 points;
20-21. Glasenhardt Katalin (
Baja, III. Béla Gimnázium) 210 points;
22.
Ripszám Réka (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 209 points;
23-24.
Bálint Alexandra Mercédesz (Budapest, Szent István Gimnázium) 208 points;
23-24.
Bárány Dávid (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 208 points;
25.
Lang Péter (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 206 points;
26-27.
Englert Dávid (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 203 points;
26-27.
Németh Erika Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 203 points;
28.
Kovács Györgyi (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 202 points;
29-30.
Király Csilla (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 201 points;
29-30.
Szabó Noémi (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 201 points;
31.
Kovács Sarolta (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 200 points;
32.
Csere Kálmán (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 198 points;
33.
Pipek Orsolya (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimnázium) 195 points;
34.
Szlovák Emese (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 194 points;
35-38.
Huszár Kristóf (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 192 points;
35-38.
Izsó Dániel (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 192 points;
35-38.
Michael Swift (Flagstaff, Home schooled) 192 points;
35-38.
Szikszai Mónika (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 192 points;
39-40.
Gazdi László (Budapest, Árpád Gimnázium) 190 points;
39-40.
Slezsák Tamás (Tata, Eötvös József Gimnázium) 190 points;
41.
Csányi János Dániel (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 189 points;
42.
Tamási János (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 185 points;
43.
Jób Eszter (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 184 points;
44.
Borbás Bence (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 179 points;
45. Trásy Tamás (
Budapest, Sylvester János Protenstáns Gimnázium) 178 points;
46-47.
Kálló Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 176 points;
46-47.
Schönek Barnabás (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 176 points;
48.
Németh Nándor (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 172 points;
49-50.
Róka Péter (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 171 points;
49-50.
Szerb Anna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 171 points;
51-52.
Schlarb Krisztián (Budapest, Árpád Gimnázium) 170 points;
51-52.
Stumphauser Tímea (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 170 points;
53.
Szabó Rita (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 168 points;
54-56.
Fördős András (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 166 points;
54-56.
Nyerges Csaba (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 166 points;
54-56.
Tóth Teodóra (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 166 points;
57.
Orosz Ákos (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 158 points;
58.
Solymos Tamás (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 157 points;
59.
Kazinczy Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 154 points;
60.
Lenzsér Gábor (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 151 points;
61.
Barna Barnabás (Baja, III. Béla Gimnázium) 150 points;
62.
Toldi Veronika (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 149 points;
63.
Vincze Dávid (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 148 points;
64.
Seres Dániel (Budapest, Árpád Gimnázium) 147 points;
65-66.
Denkinger István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 146 points;
65-66.
Kovács Krisztina (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 146 points;
67-68.
Horváth Péter (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 145 points;
67-68.
Simon Attila (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 145 points;
69.
Hajnal Kristóf (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 143 points;
70.
Iván Dávid (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 142 points;
71-74.
Bedő Renáta (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 141 points;
71-74.
Csintalan Georgina (Heves, Eötvös József Középiskola) 141 points;
71-74.
Pupli Dorottya (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 141 points;
71-74.
Szabó Eszter (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 141 points;
75-76.
Pótó Laura (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 140 points;
75-76.
Ravasz Dóra (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 140 points;

Also particitated:


77-78.
Jankovics Zita (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 139 points;
77-78.
Nagy Tímea (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 139 points;
79.
Kukoda Balázs (Veszprém, Padányi Bíró Márton Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola) 138 points;
80.
János Júlia Zsófia (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 136 points;
81-83.
Csuzi András (Budapest, Árpád Gimnázium) 135 points;
81-83.
Márton László (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 135 points;
81-83.
Szabó Szabolcs (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 135 points;
84-85.
Finok Orsi (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 133 points;
84-85.
Heltai Botond (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 133 points;
86.
Szabó Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 132 points;
87.
Csizmadia Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 130 points;
88. Krisán Ágnes Olga (
Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 129 points;
89.
Barta Kolos (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 127 points;
90-92.
Elekes Ábel (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 122 points;
90-92.
Péter Gábor (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 122 points;
90-92.
Zlatniczki Ádám (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 122 points;
93.
Egyed Zsombor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 121 points;
94-96.
Császár Orsolya (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 120 points;
94-96.
Deák Mária (Budapest, Raoul Wallenberg Humán Szakiskola és Gimnázium) 120 points;
94-96.
Kilyén Attila Örs (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 120 points;
97.
Mirk Klára (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 119 points;
98-99.
Balázs Gábor (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 118 points;
98-99.
Garancsy Máté (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 118 points;
100-103.
Balázsfalvi Balázs (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 117 points;
100-103.
Ballér Krisztián (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 117 points;
100-103.
Nagy Boglárka (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 117 points;
100-103.
Perjés Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 117 points;
104-106.
Hoór Dorottya (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 116 points;
104-106.
Monory Rebeka (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 116 points;
104-106.
Tóth Zsuzsannna (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 116 points;
107.
Nagy Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 113 points;
108-110.
Bíró Attila (Békéscsaba, Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola) 112 points;
108-110.
Gubicza Krisztina (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 112 points;
108-110.
Kisfaludi-Bak Zsombor (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 112 points;
111.
Sáfrán Janka (Heves, Eötvös József Középiskola) 109 points;
112-113.
Barczel Vivien (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 107 points;
112-113.
Biadl Szilárd (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 107 points;
114.
Bíró Tímea (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 105 points;
115.
Princzes Dóra (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 104 points;
116-117.
Nagy Kitti (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 103 points;
116-117.
Sipos Beáta (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 103 points;
118.
Kocsis Janka (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 101 points;
119.
Prinz Dániel (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 100 points;
120.
Simon Tibor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 99 points;
121.
Boros Csanád Örs (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 97 points;
122-123.
Bitai Zoltán (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 95 points;
122-123.
Mihalik Mónika (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 95 points;
124-125.
Miskovics Adrienn (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 93 points;
124-125.
Németh Mihály (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 93 points;
126-127.
Nyári Vanda (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 91 points;
126-127.
Szőts Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 91 points;
128-131.
Czotter Eszter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 90 points;
128-131.
Etlinger Mihály (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 90 points;
128-131.
Leskó Lívia (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 90 points;
128-131.
Penk Nikolett (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 90 points;
132.
Petz Máté Bence (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 89 points;
133-137.
Böröcz Bence (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 88 points;
133-137.
Nagy Ádám (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 88 points;
133-137.
Nagy Kristóf (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 88 points;
133-137.
Virth Nobert (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 88 points;
133-137.
Wilfing István (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 88 points;
138.
Beregszászi István (Békéscsaba, Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola) 87 points;
139-141.
Horváth Katalin (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 86 points;
139-141.
Molnár András (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 86 points;
139-141.
Szigeti Péter (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 86 points;
142.
Rupert Szabolcs (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 85 points;
143.
Kránicz Bence (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 84 points;
144-146.
Ecsedi Anita (Budapest, Szent István Gimnázium) 83 points;
144-146.
Kövesdi Annamária (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 83 points;
144-146.
Lovász Beáta (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 83 points;
147-151. Dér Ervin (
Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 82 points;
147-151.
Horváth Fanni (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 82 points;
147-151.
Keszeg András (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 82 points;
147-151.
Pauer Gábor (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 82 points;
147-151.
Sutus Nikolett (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 82 points;
152-154.
Miklós Áron (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 80 points;
152-154.
Nagy Rebeka (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 80 points;
152-154.
Nagy Viola Ninetta (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 80 points;
155-157.
Honfi Dávid (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 79 points;
155-157.
Kohut Anita (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 79 points;
155-157. Nagy Bendegúz (
Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 79 points;
158.
Bedő Éva (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 78 points;
159-160.
Kertész Kitti (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 77 points;
159-160.
Terlaky Fanni (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 77 points;
161-162.
Kovács Ádám (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 76 points;
161-162. Pápai Dávid (
Tata, Színes Iskola - Személyközpontú Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 76 points;
163. Kőrösi Renáta (
Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 75 points;
164-165.
Botló Bálint (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 74 points;
164-165.
Vadász Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 74 points;
166-169.
Baranyai Tímea (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 72 points;
166-169.
Berinkei Ottó (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 72 points;
166-169.
Gudenus Gergő (Budapest, Árpád Gimnázium) 72 points;
166-169. Mónus Márton (
Budapest, Sylvester János Protenstáns Gimnázium) 72 points;
170-172.
Móczár Eszter (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 70 points;
170-172.
Somogyi Dóra (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 70 points;
170-172.
Somogyi Edina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 70 points;
173-174.
Molnár Nóra (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 69 points;
173-174.
Vörös Bálint (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 69 points;
175-177.
Balatoni Mátyás (Monor, József Attila Gimnázium) 68 points;
175-177.
Kapeller Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 68 points;
175-177.
Kovács Lóránt (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 68 points;
178-179.
Tóth Áron (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 67 points;
178-179.
Vass Nóra Ilona (Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 67 points;
180-181.
Danka Zsuzsa (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 66 points;
180-181.
Püsök László (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 66 points;
182-185.
Csikós Edina (Heves, Eötvös József Középiskola) 65 points;
182-185.
Jasku Barbara (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 65 points;
182-185.
Márton Alpár István (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 65 points;
182-185.
Nándorfi Erzsébet (Budapest, Árpád Gimnázium) 65 points;
186-187.
Gál Petra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 63 points;
186-187.
Mészáros Ákos (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 63 points;
188-189.
Kacskovics Dóra (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 61 points;
188-189.
Meisl Gábor (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 61 points;
190-192.
Kis Ágnes (Budapest, Szent István Gimnázium) 59 points;
190-192. Pétervári Csilla (
Budapest, Szent István Gimnázium) 59 points;
190-192.
Szalánczi Viktória (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 59 points;
193-194.
Danyik Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 58 points;
193-194.
Farkas Virág (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 58 points;
195-198.
Jakab Anikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 57 points;
195-198.
Linszky Franciska (Budapest, Árpád Gimnázium) 57 points;
195-198.
Müller Máté (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 57 points;
195-198.
Pigler Csaba (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 57 points;
199-200.
Ecsenyi Szilárd (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 56 points;
199-200.
Sárosi Márton (Budapest, Árpád Gimnázium) 56 points;
201-203. Hancz Ákos (
Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 55 points;
201-203. Léber Edina (
Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 55 points;
201-203.
Werner Bence (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 55 points;
204-205.
Elhag Feisal (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 54 points;
204-205.
Magyar Nóra (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 54 points;
206-208.
Besnyő Anna (Heves, Eötvös József Középiskola) 52 points;
206-208.
Kungl Ákos (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 52 points;
206-208.
Leczki Brigitta (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 52 points;
209-211.
Dombi Edina (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 50 points;
209-211.
Stallenberger Alexa (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 50 points;
209-211.
Varga Csilla (Budapest, Városmajori Gimnázium) 50 points;
212-213.
Horváth Zoltán (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 49 points;
212-213.
Péter Hajnalka (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 49 points;
214-216.
Huszár Dániel (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 48 points;
214-216.
Mohácsi Bálint (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 48 points;
214-216.
Ungvári Dalma (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 48 points;
217-220.
Bolgár Melinda (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 47 points;
217-220.
Élő Tamás (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 47 points;
217-220.
Gyurik Lívia (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 47 points;
217-220.
Jakab Zsófia (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 47 points;
221-225.
Lengyel Anna (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 46 points;
221-225.
Papp Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 46 points;
221-225.
Pócs Anita (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 46 points;
221-225.
Simkó Dániel Csaba (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 46 points;
221-225.
Tompa Fruzsina (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 46 points;
226-229.
Dömők Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 45 points;
226-229.
Fehér Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 45 points;
226-229.
Szabó Gyöngyi (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 45 points;
226-229.
Ugrin Diána (Budapest, Alsóerdősori Ének-zene tagozatos Általános Iskola és Gimnázium) 45 points;
230.
Bata Barbara (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 44 points;
231-233.
Ádám Zsuzsa (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 43 points;
231-233.
Jámbor Gergő Levente (Monor, József Attila Gimnázium) 43 points;
231-233.
Sándor Júlia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 43 points;
234-235.
Rakaczki Rita (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 42 points;
234-235.
Toma Ádám (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 42 points;
236.
Kiss Botond (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 41 points;
237-238.
Budai László (Budapest, Szent István Gimnázium) 40 points;
237-238.
Présinger Barbara (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 40 points;
239.
Péter Zoltán (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 39 points;
240-242.
Cseresznyék Dávid (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 38 points;
240-242.
Oláh Máté (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 38 points;
240-242.
Viola Kornélia (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 38 points;
243-246.
Forberger Klaudia (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 37 points;
243-246.
Horváth Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 37 points;
243-246.
Pozsgay Erzsébet (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 37 points;
243-246.
Simon Endre András (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 37 points;
247.
Reményfi Zsófia (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 36 points;
248-252.
Kiss Andrea (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 35 points;
248-252.
Mihály Krisztina (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 35 points;
248-252.
Szepesi Annamária (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 35 points;
248-252.
Tomity Zsófia (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 35 points;
248-252.
Zakar Kristóf (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 35 points;
253-255.
Jani Lázár (Budapest, Árpád Gimnázium) 34 points;
253-255.
Laszák Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 34 points;
253-255.
Obbágy Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 points;
256-258.
Molnár Emese (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 33 points;
256-258.
Töreky Judit (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 33 points;
256-258.
Wosinski István (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 33 points;
259-264.
Buzás Dóra (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 32 points;
259-264.
Csanády Ábel (Budapest, Piarista Gimnázium) 32 points;
259-264.
Horváth Eszter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 32 points;
259-264.
Nagy Dávid (Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 32 points;
259-264.
Rózsa Péter (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 32 points;
259-264.
Vad Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 32 points;
265-267.
Kézér Bálint (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 31 points;
265-267.
Miklós Gábor (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 31 points;
265-267.
Szabó István (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 31 points;
268-271.
Drabik Gergő (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 30 points;
268-271.
Horváth Kinga (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 30 points;
268-271.
Horváth Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 30 points;
268-271.
Pleva Dániel (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 30 points;
272-274.
Fekete Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 points;
272-274.
Gergely Lívia (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 29 points;
272-274.
Incze Krisztina (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 29 points;
275-283.
Cseh Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 points;
275-283.
Géhberger Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 28 points;
275-283.
Gerner Viktor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 points;
275-283.
Maróti Gábor (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 28 points;
275-283.
Munkás Ferenc (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 points;
275-283.
Murányi Bence (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 28 points;
275-283.
Nagy Domonkos (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 28 points;
275-283.
Réfi Ágnes (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 28 points;
275-283.
Szabó Lili (Hódmezővásárhely, Németh László Gimnázium és Általános Iskola) 28 points;
284-293. Ágoston Dániel (
Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 27 points;
284-293.
Bányász Miklós (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 27 points;
284-293.
Bathó Erik (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 27 points;
284-293.
Bencsik Barbara (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 27 points;
284-293.
Hantos Gergely (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 27 points;
284-293.
Király Dávid (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 27 points;
284-293. Kiss Noémi (
Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 27 points;
284-293.
Kovács Péter (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 27 points;
284-293.
Szeri Nikolett (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 27 points;
284-293.
Varga Vivien Nóra (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 27 points;
294-296.
Almási Renáta (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 26 points;
294-296.
Kepe Nóra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 26 points;
294-296.
Rádóczi Zsolt (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 26 points;
297-307.
Gáspár Barna Szabolcs (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 25 points;
297-307. Gémes Péter (
Budapest, Alsóerdősori Ének-zene tagozatos Általános Iskola és Gimnázium) 25 points;
297-307.
Kámán Viktor (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 points;
297-307.
Kupó Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 25 points;
297-307.
Lám Bence (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 25 points;
297-307.
Papp Krisztián (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 points;
297-307.
Pólik Réka (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 25 points;
297-307.
Porkoláb András (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 25 points;
297-307. Rozemberczki Benedek (
Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 points;
297-307.
Tüű Szabó Boldizsár (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 25 points;
297-307.
Velkey Kinga (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 25 points;
308-313.
Balázs Barnabás (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 24 points;
308-313.
Horváth Áron (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 points;
308-313.
Kádár Wanda (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 24 points;
308-313.
Maczika Száva Jenő (Budapest, Alsóerdősori Ének-zene tagozatos Általános Iskola és Gimnázium) 24 points;
308-313.
Nagy Lajos (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 24 points;
308-313.
Vajda Zoltán (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 24 points;
314-316.
Csurgó Marcell (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 23 points;
314-316.
Fülöp Viktor (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 23 points;
314-316.
Krajnyák Zsolt János (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 23 points;
317-320.
Komoróczy Ágnes (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 22 points;
317-320.
Rozgonyi Adrienn (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 22 points;
317-320.
Somlyai Balázs (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 22 points;
317-320.
Szántó Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 22 points;
321-328.
Grád Anna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 points;
321-328.
Lengyel Miklós (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 21 points;
321-328.
Linzenbold György (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 21 points;
321-328.
Lipták Szilárd (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 21 points;
321-328.
Lőrincz Orsolya (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 points;
321-328.
Stifter Péter (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 21 points;
321-328.
Szabó Judit (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 points;
321-328.
Zsemberi Brigitta (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 21 points;
329-330.
Éder Bálint (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 20 points;
329-330.
Kiss Fanni (Tata, Eötvös József Gimnázium) 20 points;
331-337.
Bán Róbert (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 19 points;
331-337.
Bönde Attila (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 19 points;
331-337.
Farbaky Tamás (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 19 points;
331-337.
Kiss István (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 19 points;
331-337.
Kiss Kata (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 19 points;
331-337.
Konecz László (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 points;
331-337.
Rodek István (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 points;
338-345.
Dobai Attila (Monor, József Attila Gimnázium) 18 points;
338-345.
Dormán Luca Borbála (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 18 points;
338-345.
Egyed Roland (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 18 points;
338-345.
Farkas Csaba (Budapest, Szent István Gimnázium) 18 points;
338-345.
Járfás Kristóf (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 18 points;
338-345.
Juhász Cintia (Heves, Eötvös József Középiskola) 18 points;
338-345. Kótay-Nagy Annamária (
Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 18 points;
338-345.
Tóth Réka (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 points;
346-352.
Bodnár István (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 17 points;
346-352.
Honvéd Péter (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 17 points;
346-352.
Kesztler Orsolya (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 17 points;
346-352.
Kovács Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 points;
346-352.
Nagy Luca (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 17 points;
346-352.
Róth Gergő (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 points;
346-352.
Sinkovits Fatime (Budapest, Raoul Wallenberg Humán Szakiskola és Gimnázium) 17 points;
353-361.
Besnyő Janka (Heves, Eötvös József Középiskola) 16 points;
353-361.
Giczi Csenge (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 points;
353-361.
Hermesz Miklós (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 points;
353-361.
Kelemen Zsuzsanna (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 16 points;
353-361.
Kiss Fruzsina (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 16 points;
353-361.
Polgár Péter (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 16 points;
353-361.
Szabados Dóra (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 16 points;
353-361.
Takács Lívia (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 16 points;
353-361.
Várdai István (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 16 points;
362-373.
Bertus Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 points;
362-373. Fitus Alexandra (
Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 15 points;
362-373.
Hujber István (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 15 points;
362-373.
Kárász Gábor (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 15 points;
362-373.
Koczka Benjámin (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 15 points;
362-373.
Martonosi Lili (Hódmezővásárhely, Németh László Gimnázium és Általános Iskola) 15 points;
362-373.
Mazalin Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 points;
362-373.
Nagy Nóra Viktória (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 15 points;
362-373.
Szabó Gergő (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 15 points;
362-373.
Szabó Zoltán (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 15 points;
362-373.
Varga Ádám (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 15 points;
362-373.
Viola Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 points;
374-379.
Borbás Fruzsina (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 14 points;
374-379.
Hangyás István Atanáz (Monor, József Attila Gimnázium) 14 points;
374-379.
Hollendus Zoltán (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 14 points;
374-379.
Kelemen András (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 14 points;
374-379.
Mari Dániel (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 14 points;
374-379.
Vargha Ferenc (Budapest, Sylvester János Protenstáns Gimnázium) 14 points;
380-388.
Forgács Rita (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 points;
380-388.
Friebert Gábor (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 13 points;
380-388.
Katona Zsuzsanna (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 points;
380-388.
Kelemen Bernadett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 points;
380-388.
Német Máté (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 points;
380-388.
Őri Barnabás (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 13 points;
380-388.
Rácz Dóra (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 points;
380-388.
Szilágyi Tamás (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 13 points;
380-388.
Talpai Szabolcs (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 13 points;
389-404.
Csepi Rita (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 12 points;
389-404.
Csepregi Csaba (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 points;
389-404.
Dolezsár Ede Dániel (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 12 points;
389-404.
Horváth Soma (Budapest, Alsóerdősori Ének-zene tagozatos Általános Iskola és Gimnázium) 12 points;
389-404.
Kajó Márton (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 12 points;
389-404. Kirch Szabolcs (
Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 points;
389-404.
Kiss Petra Dóra (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 points;
389-404.
Kováts Réka (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 12 points;
389-404.
Molnár Bence (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 points;
389-404.
Nagy Pál (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 12 points;
389-404.
Rajzinger Zsanett (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola) 12 points;
389-404.
Ratatics Dániel (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 12 points;
389-404.
Tímár Dániel (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 12 points;
389-404.
Tüű Szabó Norbert (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 12 points;
389-404.
Varga Dóra (Hódmezővásárhely, Németh László Gimnázium és Általános Iskola) 12 points;
389-404.
Velicsányi Péter (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 12 points;
405-415.
Barta Éva Anna (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 11 points;
405-415.
Heidecker Balázs (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 11 points;
405-415.
Kolozsvári (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 points;
405-415.
Kovács Krisztina (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 11 points;
405-415.
Kovács Réka (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 11 points;
405-415.
Őszi Bettina (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 11 points;
405-415.
Papdi Roland (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 11 points;
405-415.
Sebők Marianna Flóra (Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 11 points;
405-415.
Szabó Ildikó Emese (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 11 points;
405-415.
Szőke Nikolett (Budapest, Alsóerdősori Ének-zene tagozatos Általános Iskola és Gimnázium) 11 points;
405-415.
Varju Csilla (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 11 points;
416-425.
Bélafi Károly (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 10 points;
416-425.
Bokros Dániel (Monor, József Attila Gimnázium) 10 points;
416-425.
Csorba Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 points;
416-425.
Hullár Csaba (Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium) 10 points;
416-425.
Kummer Béla (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 10 points;
416-425.
Molnár Tibor (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 points;
416-425. Németh Fidélia Mónika (
Győr, Révai Miklós Gimnázium) 10 points;
416-425.
Szabó Bálint (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 10 points;
416-425.
Temesvári Vivien (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 10 points;
416-425.
Vuk Gergely (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 10 points;
426-429.
Erdélyi Anna Eszter (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 points;
426-429.
Pénzes Kitti (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 9 points;
426-429.
Pintér Orsolya (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 points;
426-429.
Váradi Bianka (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 9 points;
430-437.
Juhász Ferenc (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 8 points;
430-437.
Király András (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 8 points;
430-437.
Kis Orsolya (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 points;
430-437. Kovácsvölgyi Dávid (
Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 8 points;
430-437.
Sümegi László (Budapest, Alsóerdősori Ének-zene tagozatos Általános Iskola és Gimnázium) 8 points;
430-437.
Székely Ákos (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 8 points;
430-437.
Törzsök Ágota (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 8 points;
430-437.
Vinnay Patrícia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 points;
438-442.
Gábris József (Budapest, Alsóerdősori Ének-zene tagozatos Általános Iskola és Gimnázium) 7 points;
438-442.
Gy.Molnár Naómi (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 7 points;
438-442.
Hartmann Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 points;
438-442.
Petrov Annamária (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 points;
438-442.
Szava Bernadett (Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium) 7 points;
443-453.
Aradi László (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 6 points;
443-453.
Balog Zsolt (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 6 points;
443-453.
Bense Bence (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 6 points;
443-453. Dávid Kitti (
Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 6 points;
443-453.
Horváth Dávid (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 6 points;
443-453.
Kiss Ágnes (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 points;
443-453.
Kürthy Anna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 points;
443-453.
Miklós Zita (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 points;
443-453.
Mózes István (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 6 points;
443-453.
Nyitrai Györgyi (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 6 points;
443-453.
Sipos István Richárd (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 6 points;
454-466.
Garam Nóra (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 points;
454-466.
Géczei Lili (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 5 points;
454-466.
Gerencsér Attila (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 points;
454-466.
Hollósi Vivien (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 points;
454-466.
Huszárik György (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 5 points;
454-466.
Jármer Alex Márk (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 points;
454-466.
Knáb Tamás (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 points;
454-466.
Lovas Borbála (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 points;
454-466.
Magos Barbara (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 points;
454-466.
Müller Dóra (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 5 points;
454-466. Pap Katalin (
Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 5 points;
454-466.
Papp Nóra (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 5 points;
454-466.
Tóth Zsuzsa (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 5 points;
467-468.
Ónodi Borbála (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 points;
467-468.
Remes Zsófia (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 points;
469-470.
Barta László (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 3 points;
469-470.
Gyöngyi Balázs (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 3 points;
471.
Schwartz Vivien (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 2 points;
472-474.
Holb Angéla (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 1 point;
472-474.
Horváth-Szalai Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 point;
472-474.
Kocsis Árpád (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 1 point.


Our web pages are supported by: Ericsson   Google   SzerencsejátĂ©k Zrt.   Emberi ErĹ‘források MinisztĂ©riuma   Emberi ErĹ‘forrás TámogatáskezelĹ‘   OktatáskutatĂł Ă©s FejlesztĹ‘ IntĂ©zet   ELTE   Nemzeti TehetsĂ©g Program