Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 212 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

3–4. díj: Dudás János (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 197 pont;
3–4. díj: Pálovics Róbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 197 pont;
5. díj: Farkas Ádám László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 190 pont;
8. díj: Tűri Balázs (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 174 pont;
9. díj: Blastik Zsófia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 170 pont;
10. díj: Sümegi Károly (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 168 pont;

Dicséretben részesült:

11. Bogár Péter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 163 pont;
13. Egyed Lenke (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 150 pont;
14. Vécsei Miklós (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 135 pont;
19. Kohut Attila (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 121 pont;
20. Székely Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 120 pont;
21–22. Szabó Áron (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 119 pont;
23. Horváth Andrea (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 117 pont;
27. Sebők Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 101 pont;
28. Gresits Iván (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 99 pont;
32. Máté István Mátyás (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 85 pont;

Következik:

39–40. Komócsin Zoltán (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 64 pont;
42–43. Lele István (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 62 pont;
42–43. Péter Zoltán (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 62 pont;
45–46. Csányi Róbert (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 55 pont;
47. Varga Péter (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 54 pont;
48. Szél Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 49 pont;
52. Hasznos László (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 40 pont;
53. Pinczés János (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 37 pont;
56. Berzlánovich Imre (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 29 pont;
57. Ceffer Attila (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 27 pont;
60–61. Szabó István (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
60–61. Szalóki Dávid (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 22 pont;
62–63. Konczer József (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 20 pont;
65–69. Édes Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 16 pont;
65–69. Schattmann Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
65–69. Tóth Alexandra (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 16 pont;
65–69. Ware Noémi Rachel (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 16 pont;
70–71. Csobo Elek (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 14 pont;
70–71. Fischer Richárd (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
74–76. Huszár Zsófia Éva (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimnázium) 11 pont;
77. Sarbak Klára (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 10 pont;
78. Hegyi Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
79. Danyi Veronika (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 8 pont;
80–83. Kardos Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
80–83. Kiss Benedek (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
80–83. Mándoki Eszter (Budapest, Szent László Gimnázium) 7 pont;
80–83. Rokosz Csaba (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
84–85. Szekeres Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
86–88. Balázs Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
86–88. Török Zoltán Kornél (Kecskemét, Katedra Informatikai és Művészeti Szakközépiskola) 4 pont;
89–90. Bétéri Anna (Budapest, Szent László Gimnázium) 3 pont;
91–95. Gáspár Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
91–95. Molnár Dániel (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 2 pont;
91–95. Varga Tímea Orchidea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.