Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok, 2011/2012

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 221 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Papp Roland (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 211 pont;
2. díj: Juhász Péter (Budapest, Piarista Gimnázium) 204 pont;
3. díj: Sárvári Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 200 pont;
4. díj: Horicsányi Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 195 pont;
5. díj: Nagy Lajos (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 189 pont;
7. díj: Dinev Georgi (Budapest, Árpád Gimnázium) 184 pont;

Dicséretben részesült:

11. Fonyó Viktória (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 166 pont;
14. Horváth András Levente (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 149 pont;
15. Szilágyi András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 148 pont;
19. Morvay Bálint (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 129 pont;

Következik:

23. Sándorfi Kristóf (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 110 pont;
24–28. Forman Ferenc (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 108 pont;
24–28. Kaposvári Péter (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 108 pont;
24–28. Valaczka Lukács (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 108 pont;
29–30. Csipor János (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 102 pont;
31. Kulcsár Ildikó (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 101 pont;
32–33. Kaszás Bálint (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 99 pont;
35–36. Kúsz Ágnes (Makó, József Attila Gimnázium) 93 pont;
37. Jagicza Tamás (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 92 pont;
38. Török Dávid (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 88 pont;
39. Molnár Zsolt (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 87 pont;
40–41. Dányi Péter (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 83 pont;
42. Forgó Bence (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 82 pont;
46. Reitz Angéla (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 78 pont;
47–48. Ferenczi András (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 77 pont;
49. Sinkó Péter (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 74 pont;
50. Szabó Barnabás (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 72 pont;
53. Thamó Emese (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 67 pont;
54–56. Kácsor Szabolcs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 66 pont;
54–56. Wappler Abigél (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 66 pont;
58. Velkey Géza (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 60 pont;
59–60. Horváth István (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 59 pont;
61. Bakonyi Ferenc (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 58 pont;
67. Gulyás Márton Bálint (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 52 pont;
69. Kerner Bálint (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 50 pont;
70–72. Csuma-Kovács Rita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 46 pont;
70–72. Fütyű Júlia (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 46 pont;
70–72. Tuhári Richárd (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 46 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.