Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 54 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Horicsányi Attila 12. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 53 pont;
2. díj: Holczer András 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 52 pont;
3. díj: Sal Kristóf 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont;
4–5. díj: Juhász Péter 12. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 50 pont;
4–5. díj: Nagy Gergely 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 50 pont;
6. díj: Fekete Panna 11. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 49 pont;
7–8. díj: Antalicz Balázs 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 48 pont;
7–8. díj: Asztalos Bogdán 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 48 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Roberts Orion 8. o. (Budapest, Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium) 42 pont;
12–13. Szépfalvi Bálint 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 42 pont;
14. Frim Bálint 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 37 pont;
15–16. Hegyi Anna 11. o. (Baja, Szent László Általános Művelődési Központ) 30 pont;
15–16. Tóth Miklós 7. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 30 pont;
17–18. Bodor Gábor 11. o. (Paks, Energetikai Szakközépiskola és Kollégium) 25 pont;
17–18. Szentivánszki Soma 9. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 25 pont;
19. Blum Balázs 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 21 pont;
20–22. Forrai Botond 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 20 pont;
20–22. Géczi Péter Attila 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 20 pont;
20–22. Ványi András 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
23. Nenezic Patrick Uros 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 19 pont;

Következik:

24. Béda Ármin 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 16 pont;
25. Plaszkó Noel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
26–27. Dombai Tamás 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 14 pont;
26–27. Mándoki László 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 14 pont;
28–29. Jakus Balázs István 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 13 pont;
28–29. Olar Alex 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
30–31. Balogh Menyhért 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 10 pont;
30–31. Keserű György László 11. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 10 pont;
32–33. Csáki Csilla 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 8 pont;
32–33. Takács Péter György 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
34–36. Berezvai Orsolya 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
34–36. Eduarda Sá Marta 12. o. (Coimbra, Infanta D. Maria Secondary School) 7 pont;
34–36. Székely Bálint 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 pont;
37–39. Kraudy Roland 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
37–39. Masek Gergely 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 4 pont;
37–39. Sagát Lóránt Mihály 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 4 pont;
40–44. Ardai István Tamás 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 3 pont;
40–44. Beregi Ábel 11. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 3 pont;
40–44. Horváth István 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 3 pont;
40–44. Kasza Bence 10. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 3 pont;
40–44. Szabó Márton 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 3 pont;
45–47. Kosztyó Péter 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
45–47. Németh Kristóf 12. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;
45–47. Szedlák Roland 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
48–49. Lengyel Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
48–49. Varga Edvárd 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.