Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2018/2019

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Az összes feladat helyes megoldásával 175 pontot lehetett elérni.

25–27. Görcs András 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 157 pont;
25–27. Kovács Gábor Benedek 10. o. (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 157 pont;
32–33. Andó Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 150 pont;
37. Sas Mór 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 145 pont;
44. Téglás Panna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 136 pont;
47–49. Inokai Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 132 pont;
47–49. Kéri Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 132 pont;
59. Viharos Márta Judit 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 123 pont;
64. Szabó Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 119 pont;
65–66. Nagy László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 118 pont;
67. Szabó Csege 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 116 pont;
75. Dankó Orsolya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 111 pont;
80. Imreh Júlia 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 106 pont;
83. Somogyi Tamás 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 103 pont;
93–94. Szanyikovách Sebő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 85 pont;
95–97. Szalay Réka 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 84 pont;
100–101. Kozaróczy Csaba 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 79 pont;
100–101. Nagy Dávid 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 79 pont;
106–109. Nagy Vanda Orsolya 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 74 pont;
116–118. Mihalik Bálint 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 70 pont;
119–120. Hamvas Johanna Kata 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 68 pont;
121–123. Harmath Eszter 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 66 pont;
124–125. Csatári Alina 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 65 pont;
127–129. Geraszin Nikolett 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 63 pont;
130–134. Galgóczy Gábor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 62 pont;
135–139. Horváth Máté 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 60 pont;
135–139. Szegeczki Nóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 60 pont;
141–142. Szeibert Barnabás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 57 pont;
143–146. Straub Luca 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 56 pont;
147. Škarka Kašpar 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 55 pont;
148–149. Szalontai Dorina Enikő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 54 pont;
150–152. Ajtai Janka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 53 pont;
153–154. Mócza Levente András 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 52 pont;
155. Makrai-Kis Balázs 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 51 pont;
158–160. Bukta Balázs József 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 47 pont;
163–166. Gaál Gergő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 43 pont;
163–166. Orosz Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 43 pont;
167–170. Györgyfalvai Fanni 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 42 pont;
167–170. Müller Eszter Abigél 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 42 pont;
167–170. Szappanos Miklós 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 42 pont;
171–172. Bálint Lilla 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 41 pont;
171–172. Kara Zsombor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 41 pont;
173–176. Lerch Tamara 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 40 pont;
180–184. Merkel Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
180–184. Mócza Tamás István 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 38 pont;
191–194. Rékási Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
191–194. Szendrei Botond 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 35 pont;
199–202. Ágoston Viktor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
199–202. Söjtöry Barbara Sára 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
207–210. Muszka Gabriella 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
211–212. Hurták Ildikó Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
213–214. Jeddi Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
213–214. Pintér Dániel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 29 pont;
215–220. Kamarás Erik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
215–220. Takács András 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 28 pont;
215–220. Tóth Kristóf Imre 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont;
221–225. Laczai Lénárd 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
221–225. Oleár Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
227–235. Bordás Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
227–235. Holczer Vanda 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
227–235. Hoppál Zoltán 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
227–235. Nagy Dóra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
227–235. Regős Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
236–241. Cyrus Linden 9. o. (London, University College School) 24 pont;
236–241. Gyenes Panna 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 24 pont;
236–241. Répási Dávid 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
236–241. Varga Balázs 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
242–245. Sápi Csaba 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
242–245. Vavra Otília 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 23 pont;
246–252. Gál Olivér 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
246–252. Nagy Zétény 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
253–260. Farkas Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
253–260. Vadnai Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
261–268. Gerőcs Gergő 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
261–268. Kriston Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
261–268. Kundrák Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
261–268. Nagy Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
269–276. Hajnal Lilla Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
269–276. Peiker Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
269–276. Pipicz Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
269–276. Ronán Patrik Attila 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
277–283. Farkas Bálint 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
277–283. Tóth Áron 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
284–290. Abkarovits Géza Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
291–293. Takács Emília 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
294–304. Bodrogi Éva 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
294–304. Csongor Réz 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
294–304. Fekete Boglárka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
305–311. Farkas Enzó 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
305–311. Szabó Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
312–321. Pál Mihály 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
312–321. Vinga Richárd 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
322–327. Longaver Szabolcs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
328–336. Bana Bálint 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
328–336. Faragó Zsombor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
337–348. Arhaan Ahmad 10. o. (Mirát, St. Mary's Academy) 10 pont;
337–348. Szabó Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
337–348. Varga Adél 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
349–357. Kmecz Ádám 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
349–357. Makó Vince 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
349–357. Molnár Dániel 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
349–357. Nánássy Ábris Dénes 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
349–357. Petri Gyula 10. o. (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
349–357. Sándor Mihály 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
365–370. Dexter Áron Joshua 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
365–370. Valter Vanda 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 7 pont;
381–398. Czikora Laura 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
381–398. Makán Levente 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
381–398. Omar Islam Laskar 9. o. (Új-Delhi, Delhi Public School Mathura Road) 5 pont;
381–398. Venkaat Balaje 10. o. (Chennai, Chettinad Vidyashram) 5 pont;
425–431. Danyi Kristóf 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.