Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2018/2019

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2018. szeptember C. 1490., C. 1491., C. 1492., C. 1493., C. 1494.
2018. október C. 1497., C. 1498., C. 1499., C. 1500., C. 1501.
2018. november C. 1504., C. 1505., C. 1506., C. 1507., C. 1508.
2018. december C. 1511., C. 1512., C. 1513., C. 1514., C. 1515.
2019. január C. 1518., C. 1519., C. 1520., C. 1521., C. 1522.
2019. február C. 1525., C. 1526., C. 1527., C. 1528., C. 1529.
2019. március C. 1532., C. 1533., C. 1534., C. 1535., C. 1536.
2019. április C. 1539., C. 1540., C. 1541., C. 1542., C. 1543.
2019. május C. 1546., C. 1547., C. 1548., C. 1549., C. 1550.

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

19–21. Kovács Gábor Benedek 10. o. (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 203 pont;
29. Andó Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 189 pont;
37. Téglás Panna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 173 pont;
42–43. Sas Mór 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 164 pont;
47. Inokai Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 155 pont;
48–49. Szabó Csege 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 154 pont;
60–61. Kéri Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 137 pont;
60–61. Viharos Márta Judit 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 137 pont;
62–63. Nagy László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 136 pont;
68–70. Szabó Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 133 pont;
72. Dankó Orsolya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 131 pont;
82. Imreh Júlia 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 116 pont;
83. Nagy Dávid 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 110 pont;
84–86. Somogyi Tamás 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 103 pont;
91–94. Szalay Réka 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 94 pont;
91–94. Szanyikovách Sebő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 94 pont;
105. Kozaróczy Csaba 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 83 pont;
107. Horcsin Bálint 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 81 pont;
110. Nagy Vanda Orsolya 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 79 pont;
119–120. Csatári Alina 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 74 pont;
121–122. Hamvas Johanna Kata 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 73 pont;
124–125. Mihalik Bálint 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 70 pont;
126–128. Geraszin Nikolett 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 68 pont;
129. Szegeczki Nóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 67 pont;
130–131. Harmath Eszter 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 66 pont;
132–133. Horváth Máté 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 65 pont;
136–141. Galgóczy Gábor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 62 pont;
136–141. Škarka Kašpar 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 62 pont;
136–141. Szalontai Dorina Enikő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 62 pont;
142–144. Straub Luca 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 61 pont;
142–144. Szeibert Barnabás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 61 pont;
150–152. Makrai-Kis Balázs 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 56 pont;
155–159. Bukta Balázs József 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 52 pont;
155–159. Mócza Levente András 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 52 pont;
160. Gaál Gergő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 51 pont;
162–163. Orosz Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 48 pont;
165–167. Bálint Lilla 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 46 pont;
169–170. Müller Eszter Abigél 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 44 pont;
171–172. Györgyfalvai Fanni 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 42 pont;
171–172. Szappanos Miklós 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 42 pont;
174–180. Lerch Tamara 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 40 pont;
185–190. Merkel Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
185–190. Mócza Tamás István 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 38 pont;
198–201. Hurták Ildikó Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
198–201. Rékási Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
198–201. Szendrei Botond 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 35 pont;
203–204. Ágoston Viktor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
203–204. Söjtöry Barbara Sára 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
209–216. Laczai Lénárd 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
209–216. Muszka Gabriella 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
209–216. Pintér Dániel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 31 pont;
209–216. Tóth Kristóf Imre 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 31 pont;
219–221. Jeddi Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
219–221. Kundrák Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
219–221. Regős Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
222–228. Kamarás Erik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
222–228. Peiker Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
222–228. Répási Dávid 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
222–228. Takács András 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 28 pont;
222–228. Vavra Otília 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 28 pont;
229–235. Farkas Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
229–235. Oleár Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
236–239. Nagy Zétény 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
236–239. Vadnai Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
240–247. Bodrogi Éva 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
240–247. Bordás Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
240–247. Holczer Vanda 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
240–247. Hoppál Zoltán 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
240–247. Nagy Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
240–247. Nagy Dóra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
248–253. Cyrus Linden 9. o. (London, University College School) 24 pont;
248–253. Gyenes Panna 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 24 pont;
248–253. Varga Balázs 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
254–259. Sápi Csaba 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
260–263. Abkarovits Géza Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
260–263. Gál Olivér 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
260–263. Gerőcs Gergő 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
264–269. Kriston Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
264–269. Takács Emília 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
275–283. Hajnal Lilla Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
275–283. Pipicz Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
275–283. Ronán Patrik Attila 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
275–283. Szabó Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
284–291. Farkas Bálint 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
284–291. Tóth Áron 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
284–291. Vinga Richárd 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
292–298. Longaver Szabolcs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
301–310. Csongor Réz 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
301–310. Faragó Zsombor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
301–310. Fekete Boglárka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
311–317. Farkas Enzó 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
311–317. Makó Vince 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
318–326. Pál Mihály 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
327–331. Varga Adél 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
332–340. Bana Bálint 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
332–340. Dexter Áron Joshua 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
341–352. Arhaan Ahmad 10. o. (Mirát, St. Mary's Academy) 10 pont;
341–352. Szabó Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
353–363. Kmecz Ádám 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
353–363. Molnár Dániel 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
353–363. Nánássy Ábris Dénes 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
353–363. Petri Gyula 10. o. (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
353–363. Sándor Mihály 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
353–363. Valter Vanda 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
370–374. Makán Levente 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 7 pont;
385–403. Czikora Laura 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
385–403. Domján Dorina 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
385–403. Omar Islam Laskar 9. o. (Új-Delhi, Delhi Public School Mathura Road) 5 pont;
385–403. Venkaat Balaje 10. o. (Chennai, Chettinad Vidyashram) 5 pont;
429–434. Danyi Kristóf 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.