Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2018/2019

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is nem véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2018. szeptember C. 1490., C. 1491., C. 1492., C. 1493., C. 1494.
2018. október C. 1498., C. 1499., C. 1500., C. 1501. C. 1497.
2018. november C. 1504., C. 1505., C. 1506., C. 1507., C. 1508.
2018. december C. 1512., C. 1513., C. 1514., C. 1515. C. 1511.
2019. január C. 1520., C. 1521. C. 1518., C. 1519., C. 1522.
2019. február C. 1528. C. 1525., C. 1526., C. 1527., C. 1529.
2019. március C. 1532., C. 1533., C. 1534., C. 1535., C. 1536.

Az összes feladat helyes megoldásával 105 pontot lehetett elérni.

11–12. Ungár Éva 9. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 100 pont;
24–26. Schenk Anna 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 94 pont;
27–28. Kovács Gábor Benedek 10. o. (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 93 pont;
33–37. Sas Mór 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 90 pont;
33–37. Téglás Panna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 90 pont;
48. Szabó Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 84 pont;
51. Kéri Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 82 pont;
55–58. Inokai Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 80 pont;
63–64. Viharos Márta Judit 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 77 pont;
66–67. Bana Marcell 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 75 pont;
76–77. Szabó Csege 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 70 pont;
78–79. Nagy László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 69 pont;
78–79. Somogyi Tamás 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 69 pont;
81–84. Dankó Orsolya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 67 pont;
81–84. Imreh Júlia 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 67 pont;
81–84. Mihalik Bálint 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 67 pont;
103–104. Nagy Vanda Orsolya 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 58 pont;
105–106. Geraszin Nikolett 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 57 pont;
110–111. Hamvas Johanna Kata 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 55 pont;
110–111. Harmath Eszter 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 55 pont;
112–114. Szalay Réka 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 54 pont;
119–120. Galgóczy Gábor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 50 pont;
119–120. Kozaróczy Csaba 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 50 pont;
123–127. Csatári Alina 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 48 pont;
123–127. Szegeczki Nóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 48 pont;
134–136. Györgyfalvai Fanni 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 42 pont;
134–136. NagyDávid 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 42 pont;
141–142. Horváth Máté 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 40 pont;
143–146. Bukta Balázs József 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 39 pont;
143–146. Mócza Levente András 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 39 pont;
147–149. Szanyikovách Sebő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 38 pont;
151–153. Bálint Lilla 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 36 pont;
151–153. Škarka Kašpar 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 36 pont;
158–160. Lerch Tamara 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 34 pont;
161–166. Mócza Tamás István 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 33 pont;
161–166. Müller Eszter Abigél 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
161–166. Szappanos Miklós 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
161–166. Szeibert Barnabás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 33 pont;
167–170. Kara Zsombor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 32 pont;
171–174. Ajtai Janka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
171–174. Orosz Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
175–182. Gaál Gergő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 29 pont;
175–182. Szendrei Botond 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 29 pont;
187–188. Rékási Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
189–193. Szalontai Dorina Enikő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 25 pont;
194–201. Cyrus Linden 9. o. (London, University College School) 24 pont;
204–207. Tóth Kristóf Imre 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 22 pont;
212–220. Holczer Vanda 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
212–220. Nagy Dóra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
212–220. Sápi Csaba 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont;
212–220. Söjtöry Barbara Sára 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 20 pont;
221–223. Makrai-Kis Balázs 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 19 pont;
224–231. Jeddi Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
224–231. Laczai Lénárd 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
224–231. Merkel Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
232–239. Abkarovits Géza Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
232–239. Ágoston Viktor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 17 pont;
232–239. Bordás Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
232–239. Gerőcs Gergő 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
240–246. Nagy Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
240–246. Pintér Dániel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 16 pont;
247–259. Fekete Boglárka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
247–259. Hoppál Zoltán 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 15 pont;
247–259. Hurták Ildikó Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
247–259. Kamarás Erik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
247–259. Varga Balázs 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
260–264. Hajnal Lilla Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 14 pont;
260–264. Muszka Gabriella 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
260–264. Oleár Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
265–277. Farkas Bálint 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
265–277. Pipicz Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
265–277. Regős Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
278–284. Csongor Réz 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
278–284. Répási Dávid 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
285–291. Farkas Enzó 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
285–291. Gál Olivér 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
285–291. Kundrák Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
285–291. Takács Emília 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
292–306. Kriston Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
292–306. Nagy Zétény 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
292–306. Takács András 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
292–306. Vavra Otília 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
307–318. Pál Mihály 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
307–318. Petri Gyula 10. o. (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
307–318. Sándor Mihály 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
307–318. Vadnai Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
307–318. Vinga Richárd 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
322–327. Farkas Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
322–327. Ronán Patrik Attila 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
328–335. Nánássy Ábris Dénes 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
328–335. Szabó Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
336–362. Arhaan Ahmad 10. o. (Mirát, St. Mary's Academy) 5 pont;
336–362. Makán Levente 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
336–362. Tóth Áron 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
336–362. Venkaat Balaje 10. o. (Chennai, Chettinad Vidyashram) 5 pont;
363–372. Longaver Szabolcs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
363–372. Molnár Dániel 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
373–388. Dexter Áron Joshua 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
389–394. Danyi Kristóf 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
395–403. Faragó Zsombor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
395–403. Makó Vince 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.