Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2018/2019

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is nem véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2018. szeptember C. 1490., C. 1491., C. 1492., C. 1493., C. 1494.
2018. október C. 1497., C. 1498., C. 1499., C. 1500., C. 1501.
2018. november C. 1504., C. 1505., C. 1506., C. 1507., C. 1508.
2018. december C. 1511., C. 1512., C. 1513., C. 1514., C. 1515.
2019. január C. 1518., C. 1520., C. 1521., C. 1522. C. 1519.
2019. február C. 1525., C. 1526., C. 1527., C. 1528. C. 1529.
2019. március C. 1532., C. 1533., C. 1534., C. 1536. C. 1535.
2019. április C. 1539., C. 1540., C. 1541., C. 1542., C. 1543.

Az összes feladat helyes megoldásával 160 pontot lehetett elérni.

19–21. Schenk Anna 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 148 pont;
29–30. Kovács Gábor Benedek 10. o. (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 143 pont;
31–32. Görcs András 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 142 pont;
31–32. Sas Mór 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 142 pont;
33. Andó Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 140 pont;
40–41. Téglás Panna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 131 pont;
45–46. Kéri Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 126 pont;
47. Inokai Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 125 pont;
50–51. Bana Marcell 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 121 pont;
60–61. Viharos Márta Judit 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 115 pont;
62–64. Szabó Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 114 pont;
67–70. Szabó Csege 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 111 pont;
72–73. Nagy László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 108 pont;
74. Dankó Orsolya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 107 pont;
77. Somogyi Tamás 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 103 pont;
84–85. Imreh Júlia 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 96 pont;
96–97. Szalay Réka 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 80 pont;
98–99. Szanyikovách Sebő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 79 pont;
102–104. Kozaróczy Csaba 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 74 pont;
102–104. Nagy Vanda Orsolya 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 74 pont;
112–115. Mihalik Bálint 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 70 pont;
116. Nagy Dávid 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 69 pont;
117–119. Hamvas Johanna Kata 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 68 pont;
120–121. Harmath Eszter 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 66 pont;
122–123. Csatári Alina 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 65 pont;
124–126. Geraszin Nikolett 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 63 pont;
127–130. Galgóczy Gábor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 62 pont;
132–133. Szegeczki Nóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 59 pont;
136–138. Szeibert Barnabás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 57 pont;
139–143. Straub Luca 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 56 pont;
145–146. Horváth Máté 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 54 pont;
147–149. Ajtai Janka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 53 pont;
150–152. Mócza Levente András 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 52 pont;
150–152. Škarka Kašpar 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 52 pont;
154–155. Szalontai Dorina Enikő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 50 pont;
156. Makrai-Kis Balázs 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 48 pont;
160. Bukta Balázs József 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 44 pont;
161–164. Gaál Gergő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 43 pont;
161–164. Orosz Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 43 pont;
165–168. Györgyfalvai Fanni 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 42 pont;
165–168. Müller Eszter Abigél 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 42 pont;
165–168. Szappanos Miklós 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 42 pont;
169–170. Bálint Lilla 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 41 pont;
169–170. Kara Zsombor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 41 pont;
171–175. Lerch Tamara 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 40 pont;
179–183. Merkel Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
179–183. Mócza Tamás István 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 38 pont;
191–194. Rékási Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
191–194. Szendrei Botond 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 35 pont;
198–200. Ágoston Viktor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
205–208. Muszka Gabriella 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
211–212. Jeddi Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
211–212. Söjtöry Barbara Sára 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 29 pont;
213–218. Kamarás Erik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
213–218. Takács András 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 28 pont;
213–218. Tóth Kristóf Imre 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont;
219–223. Laczai Lénárd 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
219–223. Oleár Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
225–232. Bordás Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
225–232. Hoppál Zoltán 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
225–232. Hurták Ildikó Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
225–232. Regős Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
233–238. Cyrus Linden 9. o. (London, University College School) 24 pont;
233–238. Gyenes Panna 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 24 pont;
233–238. Répási Dávid 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
233–238. Varga Balázs 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
239–242. Sápi Csaba 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
239–242. Vavra Otília 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 23 pont;
243–248. Gál Olivér 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
243–248. Nagy Zétény 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
243–248. Pintér Dániel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 22 pont;
249–256. Holczer Vanda 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
249–256. Nagy Dóra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
249–256. Vadnai Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
257–263. Gerőcs Gergő 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
257–263. Kundrák Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
257–263. Nagy Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
264–272. Hajnal Lilla Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
264–272. Peiker Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
264–272. Pipicz Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
264–272. Ronán Patrik Attila 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
273–280. Farkas Bálint 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
273–280. Farkas Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
273–280. Tóth Áron 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
281–287. Abkarovits Géza Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
288–290. Takács Emília 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
291–302. Csongor Réz 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
291–302. Fekete Boglárka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
291–302. Kriston Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
303–309. Farkas Enzó 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
303–309. Szabó Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
310–317. Pál Mihály 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
318–323. Longaver Szabolcs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
324–332. Bana Bálint 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
324–332. Faragó Zsombor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
333–344. Arhaan Ahmad 10. o. (Mirát, St. Mary's Academy) 10 pont;
333–344. Bodrogi Éva 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
333–344. Szabó Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
333–344. Varga Adél 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
345–354. Kmecz Ádám 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
345–354. Makó Vince 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
345–354. Molnár Dániel 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
345–354. Nánássy Ábris Dénes 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
345–354. Petri Gyula 10. o. (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
345–354. Sándor Mihály 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
345–354. Vinga Richárd 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
363–368. Dexter Áron Joshua 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
379–396. Czikora Laura 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
379–396. Makán Levente 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
379–396. Omar Islam Laskar 9. o. (Új-Delhi, Delhi Public School Mathura Road) 5 pont;
379–396. Venkaat Balaje 10. o. (Chennai, Chettinad Vidyashram) 5 pont;
422–429. Danyi Kristóf 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.