Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2018/2019

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is nem véglegesek.

A javítás állása:

Az összes feladat helyes megoldásával 165 pontot lehetett elérni.

26–27. Kovács Gábor Benedek 10. o. (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 148 pont;
26–27. Schenk Anna 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 148 pont;
28–29. Görcs András 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 147 pont;
32–33. Andó Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 142 pont;
32–33. Sas Mór 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 142 pont;
42. Téglás Panna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 131 pont;
46. Kéri Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 127 pont;
47–48. Bana Marcell 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 126 pont;
49. Inokai Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 125 pont;
53–57. Viharos Márta Judit 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 120 pont;
63–66. Szabó Csege 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 114 pont;
63–66. Szabó Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 114 pont;
73. Nagy László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 108 pont;
74. Dankó Orsolya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 107 pont;
78. Somogyi Tamás 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 103 pont;
84–85. Imreh Júlia 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 96 pont;
96–98. Szalay Réka 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 80 pont;
96–98. Szanyikovách Sebő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 80 pont;
102–106. Kozaróczy Csaba 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 74 pont;
102–106. Nagy Dávid 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 74 pont;
102–106. Nagy Vanda Orsolya 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 74 pont;
113–116. Mihalik Bálint 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 70 pont;
117–119. Hamvas Johanna Kata 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 68 pont;
120–121. Harmath Eszter 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 66 pont;
122–124. Csatári Alina 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 65 pont;
125–127. Geraszin Nikolett 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 63 pont;
128–130. Galgóczy Gábor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 62 pont;
133–134. Szegeczki Nóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 59 pont;
136–138. Szeibert Barnabás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 57 pont;
139–143. Straub Luca 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 56 pont;
145–146. Horváth Máté 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 54 pont;
147–149. Ajtai Janka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 53 pont;
150–152. Mócza Levente András 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 52 pont;
150–152. Škarka Kašpar 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 52 pont;
154–155. Szalontai Dorina Enikő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 50 pont;
156. Makrai-Kis Balázs 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 48 pont;
160. Bukta Balázs József 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 44 pont;
161–164. Gaál Gergő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 43 pont;
161–164. Orosz Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 43 pont;
165–168. Györgyfalvai Fanni 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 42 pont;
165–168. Müller Eszter Abigél 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 42 pont;
165–168. Szappanos Miklós 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 42 pont;
169–170. Bálint Lilla 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 41 pont;
169–170. Kara Zsombor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 41 pont;
171–175. Lerch Tamara 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 40 pont;
179–183. Merkel Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
179–183. Mócza Tamás István 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 38 pont;
191–194. Rékási Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
191–194. Szendrei Botond 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 35 pont;
198–200. Ágoston Viktor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
205–208. Muszka Gabriella 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
211–212. Jeddi Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
211–212. Söjtöry Barbara Sára 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 29 pont;
213–218. Kamarás Erik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
213–218. Takács András 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 28 pont;
213–218. Tóth Kristóf Imre 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont;
219–223. Laczai Lénárd 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
219–223. Oleár Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
225–232. Bordás Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
225–232. Hoppál Zoltán 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
225–232. Hurták Ildikó Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
225–232. Regős Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
233–239. Cyrus Linden 9. o. (London, University College School) 24 pont;
233–239. Gyenes Panna 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 24 pont;
233–239. Pintér Dániel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 24 pont;
233–239. Répási Dávid 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
233–239. Varga Balázs 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
240–245. Holczer Vanda 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
240–245. Nagy Dóra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
240–245. Sápi Csaba 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
240–245. Vavra Otília 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 23 pont;
246–250. Gál Olivér 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
246–250. Nagy Zétény 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
251–256. Vadnai Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
257–263. Gerőcs Gergő 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
257–263. Kundrák Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
257–263. Nagy Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
264–272. Hajnal Lilla Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
264–272. Peiker Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
264–272. Pipicz Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
264–272. Ronán Patrik Attila 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
273–280. Farkas Bálint 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
273–280. Farkas Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
273–280. Tóth Áron 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
281–288. Abkarovits Géza Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
289–291. Takács Emília 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
292–302. Csongor Réz 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
292–302. Fekete Boglárka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
292–302. Kriston Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
303–309. Farkas Enzó 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
303–309. Szabó Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
310–317. Pál Mihály 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
318–323. Longaver Szabolcs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
324–332. Bana Bálint 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
324–332. Faragó Zsombor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
333–344. Arhaan Ahmad 10. o. (Mirát, St. Mary's Academy) 10 pont;
333–344. Bodrogi Éva 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
333–344. Szabó Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
333–344. Varga Adél 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
345–354. Kmecz Ádám 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
345–354. Makó Vince 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
345–354. Molnár Dániel 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
345–354. Nánássy Ábris Dénes 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
345–354. Petri Gyula 10. o. (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
345–354. Sándor Mihály 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
345–354. Vinga Richárd 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
363–368. Dexter Áron Joshua 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
379–397. Czikora Laura 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
379–397. Makán Levente 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
379–397. Omar Islam Laskar 9. o. (Új-Delhi, Delhi Public School Mathura Road) 5 pont;
379–397. Venkaat Balaje 10. o. (Chennai, Chettinad Vidyashram) 5 pont;
423–431. Danyi Kristóf 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
423–431. Valter Vanda 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.