Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2018/2019

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is nem véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2018. szeptember C. 1490., C. 1491., C. 1492., C. 1493., C. 1494.
2018. október C. 1498., C. 1499., C. 1500., C. 1501. C. 1497.
2018. november C. 1504., C. 1505., C. 1506., C. 1507., C. 1508.
2018. december C. 1512., C. 1513., C. 1514., C. 1515. C. 1511.
2019. január C. 1520., C. 1521. C. 1518., C. 1519., C. 1522.
2019. február C. 1525., C. 1526., C. 1528. C. 1527., C. 1529.
2019. március C. 1532., C. 1533., C. 1534., C. 1535., C. 1536.

Az összes feladat helyes megoldásával 115 pontot lehetett elérni.

10–12. Ungár Éva 9. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 110 pont;
26–29. Kovács Gábor Benedek 10. o. (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 103 pont;
26–29. Schenk Anna 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 103 pont;
30–32. Andó Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 101 pont;
30–32. Görcs András 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 101 pont;
33–34. Sas Mór 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 100 pont;
35–36. Téglás Panna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 99 pont;
48–50. Kéri Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 90 pont;
51–54. Inokai Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 89 pont;
51–54. Szabó Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 89 pont;
59–62. Bana Marcell 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 86 pont;
66–71. Viharos Márta Judit 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 82 pont;
75. Szabó Csege 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 79 pont;
77–78. Dankó Orsolya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 77 pont;
82. Nagy László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 74 pont;
84–85. Imreh Júlia 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 72 pont;
91–92. Mihalik Bálint 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 67 pont;
98–100. Nagy Vanda Orsolya 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 63 pont;
98–100. Szalay Réka 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 63 pont;
106–108. Hamvas Johanna Kata 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 60 pont;
111–112. Geraszin Nikolett 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 57 pont;
118–119. Csatári Alina 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 55 pont;
118–119. Harmath Eszter 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 55 pont;
122. NagyDávid 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 52 pont;
123–125. Galgóczy Gábor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 50 pont;
123–125. Kozaróczy Csaba 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 50 pont;
126–130. Horváth Máté 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 49 pont;
126–130. Szegeczki Nóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 49 pont;
133–136. Mócza Levente András 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 47 pont;
137–139. Straub Luca 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 46 pont;
140–141. Szanyikovách Sebő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 45 pont;
145–146. Györgyfalvai Fanni 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 42 pont;
148–149. Škarka Kašpar 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 40 pont;
150. Bukta Balázs József 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 39 pont;
151–154. Szappanos Miklós 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 38 pont;
157–158. Bálint Lilla 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 36 pont;
159–164. Ajtai Janka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
159–164. Orosz Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
165–168. Gaál Gergő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 34 pont;
165–168. Lerch Tamara 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 34 pont;
169–172. Mócza Tamás István 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 33 pont;
169–172. Müller Eszter Abigél 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
169–172. Szeibert Barnabás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 33 pont;
173–175. Kara Zsombor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 32 pont;
176. Szalontai Dorina Enikő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 31 pont;
180–188. Makrai-Kis Balázs 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 29 pont;
180–188. Szendrei Botond 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 29 pont;
195–196. Rékási Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
200–207. Cyrus Linden 9. o. (London, University College School) 24 pont;
208–211. Jeddi Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
208–211. Laczai Lénárd 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
208–211. Merkel Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
212–216. Ágoston Viktor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 22 pont;
212–216. Söjtöry Barbara Sára 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 22 pont;
212–216. Tóth Kristóf Imre 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 22 pont;
222–231. Holczer Vanda 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
222–231. Hurták Ildikó Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
222–231. Kamarás Erik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
222–231. Nagy Dóra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
222–231. Nagy Zétény 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
222–231. Sápi Csaba 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont;
232–235. Muszka Gabriella 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
232–235. Nagy Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
236–244. Hoppál Zoltán 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 18 pont;
236–244. Regős Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
245–255. Abkarovits Géza Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
245–255. Bordás Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
245–255. Gerőcs Gergő 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
245–255. Oleár Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
245–255. Pintér Dániel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 17 pont;
245–255. Répási Dávid 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
256–260. Kundrák Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
256–260. Vadnai Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
261–273. Fekete Boglárka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
261–273. Varga Balázs 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
261–273. Vavra Otília 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 15 pont;
274–279. Hajnal Lilla Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 14 pont;
274–279. Peiker Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
280–293. Farkas Bálint 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
280–293. Kriston Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
280–293. Pipicz Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
280–293. Tóth Áron 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
294–299. Csongor Réz 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
294–299. Farkas Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
294–299. Ronán Patrik Attila 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
300–306. Farkas Enzó 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
300–306. Gál Olivér 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
300–306. Szabó Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
300–306. Takács Emília 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
307–318. Takács András 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
319–328. Longaver Szabolcs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
319–328. Pál Mihály 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
319–328. Petri Gyula 10. o. (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
319–328. Sándor Mihály 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
319–328. Vinga Richárd 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
334–342. Dexter Áron Joshua 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
334–342. Nánássy Ábris Dénes 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
343–350. Makó Vince 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
351–382. Arhaan Ahmad 10. o. (Mirát, St. Mary's Academy) 5 pont;
351–382. Faragó Zsombor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
351–382. Kmecz Ádám 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
351–382. Makán Levente 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
351–382. Varga Adél 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
351–382. Venkaat Balaje 10. o. (Chennai, Chettinad Vidyashram) 5 pont;
383–396. Molnár Dániel 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
411–417. Danyi Kristóf 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.