Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2018/2019

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

4–5. díj: Ungár Éva 9. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 217 pont;
11. díj: Kadem Aziz 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 211 pont;

Dicséretben részesült:

19–21. Kovács Gábor Benedek 10. o. (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 203 pont;
29. Andó Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 189 pont;
37. Téglás Panna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 173 pont;
42–43. Sas Mór 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 164 pont;
47. Inokai Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 155 pont;
48–49. Szabó Csege 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 154 pont;
60–61. Kéri Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 137 pont;
60–61. Viharos Márta Judit 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 137 pont;
62–63. Nagy László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 136 pont;
68–70. Szabó Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 133 pont;
72. Dankó Orsolya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 131 pont;
82. Imreh Júlia 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 116 pont;

Következik:

83. Nagy Dávid 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 110 pont;
84–86. Somogyi Tamás 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 103 pont;
91–94. Szalay Réka 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 94 pont;
91–94. Szanyikovách Sebő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 94 pont;
105. Kozaróczy Csaba 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 83 pont;
110. Nagy Vanda Orsolya 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 79 pont;
119–120. Csatári Alina 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 74 pont;
121–122. Hamvas Johanna Kata 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 73 pont;
124–125. Mihalik Bálint 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 70 pont;
126–128. Geraszin Nikolett 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 68 pont;
129. Szegeczki Nóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 67 pont;
130–131. Harmath Eszter 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 66 pont;
132–133. Horváth Máté 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 65 pont;
136–141. Galgóczy Gábor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 62 pont;
136–141. Škarka Kašpar 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 62 pont;
136–141. Szalontai Dorina Enikő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 62 pont;
142–144. Straub Luca 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 61 pont;
142–144. Szeibert Barnabás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 61 pont;
150–152. Makrai-Kis Balázs 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 56 pont;
155–159. Bukta Balázs József 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 52 pont;
155–159. Mócza Levente András 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 52 pont;
160. Gaál Gergő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 51 pont;
162–163. Orosz Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 48 pont;
165–167. Bálint Lilla 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 46 pont;
169–170. Müller Eszter Abigél 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 44 pont;
171–172. Györgyfalvai Fanni 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 42 pont;
171–172. Szappanos Miklós 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 42 pont;
174–180. Lerch Tamara 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 40 pont;
185–190. Merkel Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
185–190. Mócza Tamás István 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 38 pont;
198–201. Hurták Ildikó Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
198–201. Rékási Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
198–201. Szendrei Botond 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 35 pont;
203–204. Ágoston Viktor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
203–204. Söjtöry Barbara Sára 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
209–216. Laczai Lénárd 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
209–216. Muszka Gabriella 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
209–216. Pintér Dániel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 31 pont;
209–216. Tóth Kristóf Imre 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 31 pont;
219–221. Jeddi Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
219–221. Kundrák Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
219–221. Regős Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
222–228. Kamarás Erik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
222–228. Peiker Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
222–228. Répási Dávid 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
222–228. Takács András 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 28 pont;
222–228. Vavra Otília 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 28 pont;
229–235. Farkas Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
229–235. Oleár Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
236–239. Nagy Zétény 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
236–239. Vadnai Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
240–247. Bodrogi Éva 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
240–247. Bordás Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
240–247. Holczer Vanda 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
240–247. Hoppál Zoltán 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
240–247. Nagy Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
240–247. Nagy Dóra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
248–252. Cyrus Linden 9. o. (London, University College School) 24 pont;
248–252. Varga Balázs 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
253–258. Sápi Csaba 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
259–262. Abkarovits Géza Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
259–262. Gál Olivér 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
259–262. Gerőcs Gergő 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
263–268. Kriston Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
263–268. Takács Emília 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
274–282. Hajnal Lilla Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
274–282. Pipicz Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
274–282. Ronán Patrik Attila 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
274–282. Szabó Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
283–290. Farkas Bálint 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
283–290. Tóth Áron 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
283–290. Vinga Richárd 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
291–297. Longaver Szabolcs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
300–309. Csongor Réz 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
300–309. Faragó Zsombor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
300–309. Fekete Boglárka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
310–316. Farkas Enzó 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
310–316. Makó Vince 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
317–325. Pál Mihály 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
326–330. Varga Adél 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
331–339. Bana Bálint 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
331–339. Dexter Áron Joshua 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
340–351. Arhaan Ahmad 10. o. (Mirát, St. Mary's Academy) 10 pont;
340–351. Szabó Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
352–362. Kmecz Ádám 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
352–362. Molnár Dániel 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
352–362. Nánássy Ábris Dénes 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
352–362. Petri Gyula 10. o. (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
352–362. Sándor Mihály 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
352–362. Valter Vanda 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
369–373. Makán Levente 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 7 pont;
384–401. Domján Dorina 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
384–401. Omar Islam Laskar 9. o. (Új-Delhi, Delhi Public School Mathura Road) 5 pont;
384–401. Venkaat Balaje 10. o. (Chennai, Chettinad Vidyashram) 5 pont;
427–432. Danyi Kristóf 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.