Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2018/2019

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Az összes feladat helyes megoldásával 165 pontot lehetett elérni.

6. Sebe Anna 12. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 158 pont;
8–9. Nyitrai Boglárka 12. o. (Brüsszel, European School) 152 pont;
13. Székelyhidi Klára 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 137 pont;
14. Debreczeni Tibor 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 134 pont;
15–16. Tóth Imre 12. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 129 pont;
20. Pipis Panna 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 112 pont;
22. Babolcsay Barbara 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 106 pont;
31–32. Gál Bence 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 89 pont;
31–32. Gálffy Veronika 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 89 pont;
34–36. Kubik Emese 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 85 pont;
42. Horváth Alíz 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 75 pont;
46–47. Kis-Tóth Janka 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 69 pont;
53. Pásti Bence 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 60 pont;
54–56. Laczkó Anna 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 59 pont;
58. Teleki Sándor 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 57 pont;
65–66. Fabó Bence Richárd 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 52 pont;
67–68. Éberle Richárd 11. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 51 pont;
70–71. Sándor Réka 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 48 pont;
77–79. Pálfi Bálint 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 44 pont;
82–83. Markó István 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 38 pont;
84–85. Tóth Petra 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
86–88. Nagy Eszter 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 33 pont;
93–97. Antal Virág Anna 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
93–97. Molnár Nóra 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
100–102. Bendicskó Laura 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
100–102. Dénes Gergő 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
103–106. Purgel Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
109–112. Gere Virág 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 21 pont;
109–112. Purzsa Aletta 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
118–120. Szepesi Zoltán 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 19 pont;
121–124. Cseke Tibor 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont;
121–124. Ónódy Bence 12. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 18 pont;
125–127. Lapu Kolos 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
125–127. Spisák Blanka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
130. Kiss Anna 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 15 pont;
132–135. Farády Simon 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
132–135. Varga-Balázs Kristóf 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
136. Leskó Eszter Rózsa 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
137–139. Kiss Adrián 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
137–139. Nyiri Balázs 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
140–145. Nagy Bálint Attila 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
140–145. Pap Arion 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
151–165. Antal Réka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
151–165. Gulyás Bálint 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
151–165. Kun Tóbiás 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
151–165. Tósoki Samu 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
168–171. Belső Napsugár 12. o. (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 3 pont;
168–171. Szőke Kinga 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 3 pont;
172–174. Drong Máté 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 2 pont;
175–176. Miskolci Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.